Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:45:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 55806 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2014, 09:04:03 »

Остава точно месец до големият ден на blackisback!

Време е да ни разкажеш за подготовката, а и за вас самите smile
Пожелавам ти този един месец да е изпълнен само с положителни емоции и спокойствие!


* inspirationBoard_091_1.jpg (55.03 KB, 260x320 - видяно 2978 пъти.)
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #1 -: август 06, 2014, 09:14:41 »

Честита темичкааа  danceg Чакаме с интерес разкази от подготовката и емоциите,които те спохождат месец преди ДЕНЯ  good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2014, 09:18:31 »

Честита тема  give_rose

Записвам се да следя темата ти  и очаквам с нетърпение да чуя твоя разказ и да видя нещата, които си подготвила. Разкажи ни всииииииииииииииичко  yahoo yahoo yahoo
Пожелавам ти този месец да е изпълнен с много положителни емоции и знам, че ще е така. Сама ще се убедиш как бързо ще отлети времето и няма да усетиш кога е дошъл ДЕНЯТ.


П.П. Feli бърза си  yahoo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2014, 09:20:33 »

Честита тема!
Чакаме разкази и снимки! smile  danceg
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2014, 09:32:04 »

Wohooo! Имам си тема! Feli, мерси smile Благодаря и на другите.

Ами аз съм в този форум от почти година, и мога да кажа, че това е една от по-бързо минаващите години. В момента обожавам часовете, в които съм на работа, защото си почивам  blush Правим вкъщи ремонт, миналите по пътя знаят и какво е месец преди сватбата.

Това разказ за "всичко" ме обърква, та може да ми задавате конкретни въпроси, защото особено след вчера (4 часа сън) и работата (журналистическа) не знам къде се намирам. pardon
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2014, 09:35:02 »

Хаха, Вики, аз съм се приготвила от дни, но едва сега се консултирах с Нели и ме светна как да направя по-добре снимката biggrin Срам, срам... Но пък blackisback знае, че с желание е открита темата girl_wink

Ето нещо и за по-тъмно зелената част от сватбата give_rose

Как се запознахте, от колко време сте заедно, как ти предложи? smile
« Последна редакция: август 06, 2014, 09:36:35 от Feli » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2014, 09:44:15 »

Запознахме се по един вече доста банален начин - сайт за запознанства. Бях на 20, първи курс в университета и имах предмет "социална психология". Трябваше да пиша курсова работа, а тя се пише освен с теоретична рамка и с "доказването" й на практика. Та уж описвах типове и тн. И той ми писа. От чисто научен интерес му отговорих и започнахме да си пишем и така в продължение на два месеца.

Накрая излязохме на кафе. Онда пред Руската църква. Тогава той беше на 24 г. и ми си виждаше мнооого голям. Четири години по-късно аз съм на 24 и вече съм на съвсем друго мнение biggrin Та видяхме се в Онда. Беше с риза, сако, говореше по работа по телефона си, а аз бях на 20 и с дънки след кафе с лигави приятелки. Помислих си какво, за Бога, правя тук. Той тогава пък се показа като изключително смотан и ненодялан, но се оказа, че е бил страшно притеснен и много, много ме е харесвал. След тая среща си казах, че бях дотук, но не на това мнение беше съдбата.

Той продължи да ми пише, а аз продължих да му отговарям. Излизахме няколко пъти. И така до първата целувка преди прожекцията на филма "Социалната мрежа" в киното. Супер символично беше.

Но тогава, тъй като, както казах, бях на 20, не предполагах, че 4 години по-късно този човек ще бъде мой съпруг. Даже, говорейки си тогава, през 2010 г. за 8 декември се чудех дали изобщо да ходя с него на Пампорово, защото не знаех дали ще сме заедно biggrin

По-късно пак ще пиша ... smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2014, 09:45:28 »

blackisback, честита темичка!
Аз почвам с конкретните въпроси!
Има ли снимки на роклята? Как ще е облечен младоженецът? Каква ви е програмата за деня? Ще те крадат ли, ще те взимат ли, ще играете ли хора?  pardon
Как избрахте да украсите в ресторанта?
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #8 -: август 06, 2014, 09:49:35 »

blackisback, честита тема! Страхотен разказ за вашата връзка, много сладък и много увлекатено написан, благодаря, че денят ми започва с усмивка give_rose
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #9 -: август 06, 2014, 10:04:28 »

Честита тема, мила! Успешна подготовка!

Много интересна история на запознанството! Никога не можеш да знаеш какво е решила съдбата!  Girl_hide
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 06, 2014, 10:05:37 »

Честита тема!
И ние се запознахме в университета и години по-късно :weddingday
Пожелавам ти да се насладиш на сватбения ден и отделни малко време просто да се наслаждаваш на обстановката,  защото минава много бързо и после ти се струва,  че е било просто сън smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 06, 2014, 10:34:54 »

Благодаря ви момичета smile

Мога да се похваля с една наистина прекрасна връзка. Както се пее в една песен на Colbie Caillat и Jason Mraz - Lucky I'm in love with my best friend smile Който не я знае, ето я https://www.youtube.com/watch?v=LQCY2zL0Jr8

Иначе, както писах и в темата на strafi, съдбата ни подложи на неприятен тест може би половин година след началото на нашата връзка. Точно седмица след една прекрасна екскурзия бях диагностицирана с много тежка болест. Лежах 20 дни в болница на системи. Въпреки че бяха и работни дните, а болницата на доста неудобно място, той идваше всеки ден по два пъти при мен на свиждане. Направи и невъзможното, за да ме развесели и усмихне. След като най-после излязох от болницата, от диетата, която трябваше да спазвам, качих 15 килограма. За първи път бях толкова пълна. Всяко момиче знае за какъв шок става въпрос и за какъв срив в самочувствието.

Междувременно и той беше диагностициран с моята диагноза, но хроничната й форма, която е много по-опасна от острата. Днес с ръка на сърцето мога да кажа, че съм щастлива, че онова лято на 2011 г. го прекарах в болница. Ако не се бях разболяла, може би щяхме да разберем, че той е болен чак когато стане твърде късно. Шокът беше наистина голям. Ревала съм с нощи, чудейки се защо точно на мен, защо точно на нас се случва това.

Днес перспективите за него са повече от хубави в здравословно отношение. Тялото му реагира прекрасно на лечението и съвсем скоро ще може да вдигнем шампанското в чест на пълното излекуване.

Колкото до предложението, то не беше никак учебникарско, но беше спонтанно. Случи се на балкона вкъщи в един прашен и твърде горещ августовски ден, 26 август, ако трябва да съм конкретна. Въпреки това морето, на което отидохме няколко дни след него, беше най-романтичното нещо в живота ми досега. Мисля, че мога да разкажа всяка минута от него.

По-късно ще пища още..
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #12 -: август 06, 2014, 10:49:31 »

Прекрасно е да имаш някого до себе си в трудни моменти. Напълно те разбирам. Аз също страдам от 2 тежки заболявания и моя любим беше до мен през цялото време. Малко след като станахме гаджета направих вътрешен кръвоизлив и бях много зле, но той беше до мен. Мисля, че ако нещо такова ти се случи има само две опции - или да се изплаши и да избяга или да остане до теб. А остане ли до теб в такъв момент, значи ще е до теб винаги!  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 06, 2014, 11:25:22 »

blackisback, честита темичка и от мен! Записвам се да следя с интерес всичко, което споделяш с такава лекота и толкова увлекателно. Благодаря ти!  give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 06, 2014, 12:53:57 »

Shaiya, много си права, да знаеш. И в двете посоки.

Такаа, продължавам хронологично.

Родителите и приятелите много се зарадваха на новината. Междувременно последва нов тежък период за мен - останах без работа, което от гледна точка на организацията, беше добре.

Дойдох във форума и започнах да чета. Разбрах от кое се започва, през кое се минава, с кое се завършва и тръгнах по същите стъпки.

Намерихме сравнително лесно ресторанта - Principi di Piemonte. Обиколихме и други, сред които: Панорама, Централ Форум, Акорд. Но в Интерпред се влюбихме. Разбира се управителят помогна доста за това, но за него вече е писано много. Така ресторантът беше най-най-първото нещо, с което се захванахме.

Всъщност беше трудно да "начертаем" пътя в самия ден, тъй като районът на Интерпред ми е сравнително непознат, а много държахме на венчавка. Пак оттук, от форума, взех идеята за маршрут "Красно село - Семинарията - Интерпред". Така че побързахме да резервираме и капарираме и трите места. Още в първия ден на записването за 2014 г. отидохме да се запишем. Преди това резервирахме ресторанта. Впоследствие, като се видяхме с Ангел, ни каза, че е върнал 50-60 запитвания за нашата дата  Oh my ...

Както написах, бях без работа (добре де, бях на хонорар), което ми даде възможност да чета, чета, чета и пробвам. Така едно по едно започнаха да ми се изясняват нещата и вече имах ясна визия как искам да изглежда сватбата. Половинката не разбира от такива неща, затова беше съгласен с всяко мое решение, а когато имах дилема дали един цвят или друг, дали едно цвете или друго, просто го питах и той казваше.

Следва...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines