Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:13:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 56144 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 07, 2014, 20:05:18 »

blaskisback според мен няма никакво значение шампанското. Аз много държах на едно определено, защото ми беше мерак, но накрая само 1 глътка пийнах от него в гражданското, но хич не му обърнах внимание на вкусът в точно този момент.

После веднага отидохме на меден месец и мама си го е допивала Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 08, 2014, 05:54:35 »

Госпожица,(госпожа biggrin ) така е, но не искахме да е Искра примерно. Разбирае се и Moet нямаше как да взема, защото това вече граничи с безумие. Така след консултация с разбирач взехме:


Мисля уикенда да ги украся, което ме подсеща да ги сложа още от сега в съд с вода. Мисля украсата да е в стила на поканите.

Ето те какви бяха



Та мисля дантела, зелена лента и розички.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 08, 2014, 08:11:41 »

Ще се получи страхотно, сигурна съм girl_wink
Ще си бъде и като всичко останало - тонално и стилно. Чакам с нетърпение да споделиш снимки с нас!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 08, 2014, 08:37:56 »

А при нас, забравих да се оплача, се появи мини проблем. На половинката пръстенът му е голям. Как са го мерили в магазина не знам, ама при едно по-рязко движение с ръката може да изхвърчи. Вчера ги взехме гравирани.

Feli, сега като ти чета поста, се сещам, че забравих да ги накисна. Нищо де, има време.

Програмата за уикенда:
- да донаправя подаръчетата
- да се видя с флористката (първо евентуално да й се обадя, де)
- да гравирам чашите за шампанско
- да украся бутилките
- да правя още тейбълки за гостите (първо на фотошоп ги правя, а това е досадна работа)
- да потърся кошнички за шаферките и поднос за бутониерите
- други

Тези дни ще снимам и ще ви покажа бижутата ми, обувките, може би мъъъничък детайл от роклята, защото не ми се иска да я показвам преди събитието, още повече необлечена, както и бутониерите за гостите smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 08, 2014, 08:44:14 »

blackisback, подготвила си  натоварена програма за уикенда  Bravo 

Аз чакам с нетърпение снимка на мъъничкия детайл от роклята, обувките и бижутата.  pardon
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #35 -: август 08, 2014, 09:22:55 »

blackisback, натоварена програма! Благородно завиждам на хора с фотошоп умения, които могат сами да си правят разни такива неща give_rose От друга страна сигурно щях да се обсебя тотално, аз си падам такъв характер...

За халките - има ли време да му е стеснят?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 08, 2014, 10:11:36 »

Ами то има време, но каза, че след сватбата ще ходи. Той всъщност сега малко се ограничава откъм видове храни и напитки, та е много вероятно да е бил силно обезводнен. Знам ли и аз.

Иначе за фотошопа...наложи ми се. Никъде нямаше такива тейбълки, каквито аз си представях. Та се наложи сама да си ги правя. Научих се от клипчета в ютюб. Което ме подсеща да добавя в програмата и ушиването на жартиер, който отлагам от едно известно време.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 08, 2014, 10:49:13 »

О, и аз искам да видя детайл от роклята или поне сподели бала или кремава/слонова кост/шампанско е? Опиши ни я smile
И за жартиера нямам търпение да ни го покажеш...
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 08, 2014, 11:10:02 »

Шампанско се води роклята, което ме подсеща, че нямам и болеро. Тоест трябва и болеро да търся. Ужас...Още нещо за уикенда. Явно от днес ще трябва да започвам работата.

Жартиерът щях миналата седмица да го шия, но кинкалерията се оказа, че работи едва до 14 ч. и утре ще се пробвам пак.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 08, 2014, 19:04:40 »

мале блеки страшно много задачи имаш  crazy аз си спомням ,че месец преди сватбата бяхме готови с всичко.Внимавай да не забравиш нещо.Все пак от година организиране си е срамота ако пропуснеш нещо.Иначе по въпроса с шампанското и виното.Нашите си бяха "искра" и си беше екста  Girl_hide То отпиваш една глътка и после ... някой го е взел и ще видиш само бутилката crazy
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #40 -: август 08, 2014, 20:47:03 »

Леле, мила, ще се справиш ли с толкова много работа  Girl_hide Ще се справиш де, сигурна съм, но си остави време за релакс  girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 08, 2014, 20:58:44 »

Ми, момичета, какво да ви кажа...като знам как се прави едно нещо, не ме притеснява. Ето например вече мога да кажа, че подаръчетата са готови. В 19 ч. днес седнах с пауза само за вечера и сега, почти 22 ч., съм готова с всичките 100. Готова ми е и украсата за бутилките, етикетите бързо паднаха, а методологията ми е ясна от поканите.

С флористката се чухме и в неделя ще се видим. Вярвам, че и там бързо ще се справим. Ще уточним цветята за ресторанта, за колата, букета ми.

Та не ме мислете, имам бързина и рутина. Освен това ми е удоволствие да правя тези неща.

Имам и въпрос: къде да си намеря бельо?? Нямам нужда от сутиен, защото ми е вграден в роклята. Искам бикини, не искам боксерки, не искам и стринг.

И още нещо щях да питам, но забравих какво беше biggrin
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #42 -: август 08, 2014, 21:05:13 »

Ако си си отделила повече пари за бельо, може да видиш по моловете. Иначе и в кварталните магазини има добри попадения  girl_wink

Като се сепиш за другия въпрос - питай  danceg
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 09, 2014, 06:28:44 »

Shaiya, до 15 лв. мисля да отделя. Бях по моловете, в Скини не се сетих да видя. Иначе, ако си харесам нещо отпред, или е стринг, или прозрачни отзад боксерки.

Решихме с половинката да имаме индивидуални покани за родителите. Текстът лесно ще го измисля, шрифтът го имам, ще бъде като папирус. Вчера направих единия пръстен, сега с кафето и втория ще го направя и излизам. Нещо е дошло от алиекспрес и се чудя дали няма да е някакво допълнение към бижутата за сватбата. После към магазина на Димитър Петков за кошнички, там има и разни левчета в района, та и поднос ще намеря. После ще се прибера да украсявам кошничките.

Довечера също имам задачки, но те са по-скоро домашни.

Иначе вчера:
- поръчах кетъринг за деня за изпращането ми - солени хапки и петифури
- уточнихме роклята на кумата

Още един въпрос: къде да си намеря балеринки? Искам да имам резервни обувки, но по моловете нищо не ми хареса. Изискването е да отиват на роклята...
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #44 -: август 09, 2014, 09:25:41 »

blackisback  и аз си мислех за кетъринг при вземането на булката. Може ли да ми кажеш от къде го поръча твоя. Балеринки има навсякъде, аз гледах в Мегияс и по моловете, но пък се притеснявам, че ако си сменя обувките с толкова ниски, роклята ми ще се влачи. smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines