Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:03:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 56461 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 26, 2014, 08:13:42 »

Ей, липсваше ни smile Радвам се, че се завърна.

Останаха тейбъл картички и принт на етикетите за ракия и номерата на масите. Това ще свършим днес smile Остана е подарък за кумовете, но това е измислено и само трябва да се свърши.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 26, 2014, 16:16:54 »

Много се радвам, че сте намерили решение на "въпроса" с кума. И браво на момчето, че все пак ще уважи празника ви, дори и не като главно действащо лице. Мисля, че това е страхотен жест от негова страна.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 27, 2014, 14:46:23 »

Момичета, моля за съвет...имам малка критична ситуация и ми се реве много. Говорих с фолклорната формация и трябвало да дойдат до 20 ч., защото имали след това друг ангажимент. Ние отиваме в ресторанта в 19 ч. С всичките ритуали и ще стане 20...най-малкото...не знам какво да правя....като че ли е късно да търся друга формацио фолклорна, а ми се искаше това да е по-късно...като се уговаряхме не ми беше споменато, че има и други за деня.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #123 -: август 27, 2014, 15:31:02 »

blackisback, гуш!   Friend
Моя съвет е да потърсиш други. В ужасно неприятна ситуация те поставят.   huhhuh.gif
Дадоха ли някакво обяснение за случилото се, извиниха ли се?
Жестока проява на непрофесионализъм от тяхна страна.   NO
Явно знаят, че сватбата е вечерна, за какво са ти за един час?! Най-много!   sad
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 27, 2014, 15:40:15 »

Eгати хората! Аз по едно време си мислех, че само на мен ми се "падат" безотговорни личности!
Мисля, че бих ги сменила, ако не приемат компромисен вариант - да кажем да дойдат към 20:30 часа или пък да намалят цената на хонорара, заради неудобството. Много ли държиш на това да има танцов състав?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #125 -: август 27, 2014, 15:43:43 »

Изключително неприятна ситуация...не мога да повярвам какви хора има, какво непрофесионално отношение. Определено ги смени, доста неприятни неща напоследък...особено като преди това имаше и такава около  това с кума.Сигурно ти е дошло в повече  give_rose Сигурна съм обаче,че оттук нататък и най-вече на вашия специален ден,всичко ще е по мед и масло и ще си безкрайно щастлива  heart
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #126 -: август 27, 2014, 15:51:27 »

Явно това не са били 'вашите' хора. Смени ги- толкова много ансабмли има, които също ще ти свършат работа. Нашите, например, няма да са фолклорни танцьори.

Само да не се спичай- ядосай се, излей си гнева и продължи нататък.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 27, 2014, 16:02:41 »

Не може да дойдат в 20.30, тъй като вторият им ангажимент бил от 20.45-21 ч. За този ангажимент разбирам сега, 11 дни преди сватбата, нямам представа той от кога е.

Малко предистория за тези хора - сестра му на половинката се познава с хореографката, а един от танцьорите й е приятел. Подходих към тях като към приятели, комуникацията ни беше супер приятелска. Впоследствие ги препоръчах на Катето от форума, тя ми писа специално да ми благодари, била много доволна. При положение, че не ги познавам, това ми вдъхна много доверие.

Сега има няколко въпроса: ако е поет преди мен този ангажимент, защо не са ме предупредили? Ако е поет след мен, защо не са ме предупредили? Защо те са приоритизирани за сметка на мен?

И това е формация, която тепърва иска да се налага и да прави конкуренция на известните.

Иначе, оказа се, има доста свободни формации за деня. Някои са доста близки като цена на тези, само дето имат повече опит. Със сигурност фолклорните формации в София и селата са повече от сватбите за деня.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 27, 2014, 16:25:16 »

Аз мисля, че бих се почувствала облекчена, ако както си намерила други формации, ангажирам някоя и доволно откажа на тези. Попитай ги директно въпросите, които си задаваш, но преди това най-добре си ангажирай другите. Ако не си им дала капаро - отсвирвай ги и това е! Няма да си разваляш настроението и празника заради подобни хора  girl_wink
Аз бях на път да отсвиря едни хора, които се ангажираха да ни направят подаръчетата. Като им поставих срок и казах, че ще си търся друг вариант, оправиха нещата, но тъй като все още не сме свършили напълно работата, ще ги коментирам по-късно smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #129 -: август 27, 2014, 16:26:08 »

Иначе, оказа се, има доста свободни формации за деня. Някои са доста близки като цена на тези, само дето имат повече опит. Със сигурност фолклорните формации в София и селата са повече от сватбите за деня.

Това е чудесна новина за вас.   good
На мен не са ми по вкуса подобни отношения и бих ги сменила на мига. Независимо от ситуацията, длъжни са да те уведомят и да те попитат дали те устройва графикът им.
Не мога да ги разбера такива хора, които поемат повече ангажименти, отколкото могат да изпълнят и после само се оправдават!  angry
Имам сходна история, но друг път ще я разкажа.  
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #130 -: август 27, 2014, 19:13:21 »

Позагубих се защото почнах нова работа и съм маааалко пренатоварена... Затова се радвам че почнахме отрано подготовката и сега мога няколко месеца да не мисля за сватбата smile

Иначе за състава - взимай други и толкоз - приятели приятели ама това си е твоя НЕПОВТОРИМ ден! те може и да имат по няколко ангажимента ама ти се жениш веднъж, така че сменяй ги smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 27, 2014, 19:58:24 »

И още нещо: преди време се обадих на хореографката, после в мейл й дадох пак телефона си. Днес пак ми поиска номера. А като се чух с dj-я, на когото звъннах в края на миналата година, за да уговорим първата си среща и повече не сме се чували, направо започна със "Здравей, М."... въпреки че не съм фен на този израз, тези "много са си повервАли"...

Иначе хубавото днес е, че си изрязах номерата за масите, измих бутилките и подготвих етикетите. Утре ще разливаме ракията и ще слагаме етикетите. Постепенно прозвъняваме на гостите и питаме кой ще идва, ако каже "да", правя тейбъл картичка.

Дадох и покана на родителите ми, персонална с личен текст, имаше малко сълзи biggrin

Не знам дали се и похвалих, че имаме фигурки за тортата smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 29, 2014, 14:33:10 »

Еха колко неща са ви се случили  smile И аз малко изпуснах форума.

Жалко за случилото се около кума Ви, но поне нещата са се подредили, и то както искаш.

А относно фолклорната формация - сменяй ги. Да си вярват колкото искат  beating
Точно в този ден нямаш нужда от безотговорни хора. Щом не сте им важни, няма причина Вие да държите на тях.

А ти как се чувстваш, успя ли да се наспиш?
Остана почти седмица  Girl_hide
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 29, 2014, 15:57:45 »

Какво стана с фолклорната формация, намери ли си други?
Остана ли ви още нещо за вършене? Наистина малко остана - само седмица danceg
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #134 -: август 29, 2014, 16:49:22 »

Аз също бих ги сменила. Такова отношение е неприемливо и недопостимо. Би ли искала някой, който ще бърза да си ходи? Не ти трябват! Докато имаш време си намери група, която ще дойде и с кеф ще танцува, с настроение. Не да бързат за някъде. Освен това не се постъпва по този начин, без значение професионалист ли си, аматьор ли си... от чисто човешка гледна точка, когато разчитат на теб за нещо е ужасно да постъпваш така. Успех ти желая по- бързо да се резреши проблема!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines