Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:24:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svetla_24 -30.08.2014  (Прочетена 28157 пъти)
 
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #60 -: август 30, 2014, 11:57:04 »

Честит сватбен ден, Светле!   heart   Сватбаааа
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #61 -: август 30, 2014, 14:48:24 »

 weddingday Сватбаааа Good luck

Честита сватба! Много щастлив семеен живот!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #62 -: август 30, 2014, 14:49:13 »

Честито, Светлеее,много щастие и взаимна любов  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 30, 2014, 15:22:45 »

Честита сватба!
Бъдете много щастливи!  blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 30, 2014, 15:41:54 »

Честито  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Щастлив и дълъг семеен живот Ви желая, изпълнен с много любов и усмивки  weddingday weddingday weddingday
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 30, 2014, 15:58:05 »

Честита сватба danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 30, 2014, 20:46:11 »

Честито!!! Бъдете живи и здрави и много щастливи! Kinder
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 31, 2014, 17:53:48 »

Светле, честито! Надявам се, че днес всичко е повече от прекрасно! Бъдете много щастливи!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #68 -: август 31, 2014, 23:32:17 »

Честито, Светле!! Много обич и разбирателство ви желая! И дълги години семеен уют и щастие! Дано днес всичко да е минало прекрасно!  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #69 -: септември 02, 2014, 12:12:35 »

Благодаря ви много момичета!  give_rose

Сватбата мина страхотно, много се забавлявахме и всичко беше наред с организация и т.н. Имаше леки притеснения, но.... вече всичко е забравено! Много Много весело беше, през цялото време бях ухилена.
Ето малко разказ и от самия ден - станах сутринта към 7 гледам навън облаци, студено, леле..викам ужас! Но след се оправи времето и беше слънчево и не много горещо. В 9 отивам на фризьор и гримьор с кумата. Момичетата в салона бяха забавни и малко се   отпуснахме и напрежението намаля. Бяхме готови и двете до 11.30. После се прибирам у нас, мама е на черешата  tease приготвя масите, украсява, леле... леля ми също е у нас и изобщо всички дават акъл.
Видеото и фотографката дойдоха в 12.30 и почнаха да снимат роклята, обувките, халките и т.н.
После се облякох и пак снимки... Видеото отиде при младоженеца и към 13.45 вече бяха пред нас колите с роднини и приятели, кумовете и младоженеца. На входната врата ги чакаха чичо, после се почна едно качване до четвъртия етаж и пак една врата и най после на моята врата, чувам ги как с брат ми се пазарят:D Има булка, няма булка  danceg
Както влезна.... милото направо.... всички към него и към нас гледаха, той дойде до мен целуна ме и каза, че съм много красива, беше супер притеснен горкия... После се почна закичване на бутониери и така.. постояхме малко и тръгнахме за фотосесията. Имаше и извеждане от нас, татко с бяла кърпа ме води, мама и леля бяха приготвили бяло платно с цветя и вода после поляха.... Двамата с милото бяхме много много притеснени, татко се разплака горкия и като вече бяхме навън всички мои роднини гледам бършат сълзи blush
Фото сесията мина много бързо, първо на стадиона, цялата рокля, а и всички фотографи и участващи бяха в трева, тази изкуствена и гадна трева се беше залепила по всичко... После вятърът ни поодуха, та падна тревата.
Към 16.20 бяхме пред ритуалната зала, от там кумът пита и казаха, че графикът им се е развалил понеже булката от 16 часа закъсняла много и са пуснали следващите... там беше мазало от хора и коли, ние доста се притеснихме да не седим да чакаме. Но в крайна сметка влязохме май по график в 16.30 часа.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #70 -: септември 02, 2014, 12:29:58 »

В ритуалната зала двамата с Милото бяхме много притеснени, преди да влезем си казахме да не гледаме никой от приятели и роднини, че още повече се притесняваш. Ритуалът почти не си го спомням имам доста бели петна... Пихме от чашите, аз едва изпих моето шампанско, ама ги чувам как ми викат давай давай..
Качихме се после към Студентски град по парка до хотела, там си направихме доста снимки с всички гости, много искахме така лично отношение да имаме с тях и към 18.20 гостите отидоха към терасата на хотела за коктейл, а ние останахме за още малко снимки в парка. На коктейла ни подаряваха подаръците, там имаше шампанско и едни бисквитки бяхме предвидили за масите там. Много им харесаха на гостите, ще кача снимка и на бисквитките. Гостите почнаха да се настаняват в ресторанта на 12-тия етаж, а ние отидохме до апартамента си в хотела да се поосвежим и най-после до тоалетна  pardon
Към 19.15 влязохме в ресторанта, преди това ДЖ ни подготви какво следва, платното, захранването и т.н. Беше много Красиво като за пръв път видях гостите и украсата в ресторанта....  yahoo
Ритнах менчето, паднаха се близнаци...
После поседнахме за малко, сервитьорите тогава започнаха да носят салатите и след няколко минути беше нашият първи танц.. Само 2 пъти го бяхме репетирали, но гостите останаха очаровани и много им хареса. После беше танцът на кумовете, речта на кума и кумското хоро, където всички станаха. Речта беше много много трогателна, през цялото време опора и подкрепа ни бяха кумовете и много им благодарим.
След това се почнаха танци, хора и много забавления. ДЖ беше страхотен, повече от добре, ние си го знаехме де.. Имахме разчупване на пита, при мен беше по-голямото парче  blum   Кумовете откупваха дарове и танцуваха ръченица, супер забавно и изморително беше за тях. После балони с пожелания, много добре ги бяха измислили кумовете. Букетът и жартиерът бяха преди тортата и към 23.40 май беше тортата. Много красива и изчистена и елегантна беше станала. През цялата вечер аз почти не седнах, само на танци и забавления и при гостите бях, това им е направило голямо впечатление, как съм била неуморна!:girl_impossible:
Просто емоциите те държат! За сега имаме само една снимка....
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #71 -: септември 02, 2014, 12:41:42 »

Ето един колаж, направен от една наша приятелка
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 02, 2014, 12:41:56 »

Светле, разкошни сте!!!
Разказът ти е много хубав, изкарали сте си прекрасно! Желая ви много, много щастие и обич heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 02, 2014, 14:44:29 »

Светле, прекрасни сте! smile

Роклята ти е много красива. smile
Сигурна съм, че сте си изкарали страхотно.

Колажа е невероятен.

Пожелавам ви винаги да се обичате и да сте много щастливи. smile smile smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #74 -: септември 02, 2014, 17:32:14 »

Страхотни сте, Светле, браво!!  Bravo Много си красива и какъв нежен букет само...Радвам се, че денят е минал добре и сте се забавлявали. Прическата ти също много ми харесва. Благодаря ти, че сподели всичко с нас! Ако имаш още снимки и клипчета по-натам, с радост ще гледаме!  Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines