Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:37:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svetla_24 -30.08.2014  (Прочетена 28154 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2014, 19:21:05 »

Много са хубави подаръчетата!!! Bravo
Аз съм в чудене относно ядките. В толкова големи количества не зная къде има, а и дали са пресни/хубави на вкус. Би ли споделила от къде купихте вашите?
Пилето се украсява по някакъв начин, до колкото зная, но как и от къде може да се купи готово...!? crazy
Ето една идея :girl_wink:http://olx.bg/pravya-kumsko-pile-za-svatba-i20460649
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 18, 2014, 01:45:34 »

Светле, питайте в ресторанта дали не могат да ви подготвят пилето (с украрата и всичко). На някои места предлагат такава опция...
На мен ми харесват подаръчетата, не знам ти какво не им харесваш. Но пък какво мога да кажа аз - в последната седмица промених и преправиха толкова неща...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #47 -: август 19, 2014, 18:51:38 »

Ау круиз, колко хубаво! Да споделиш после как е било, ние също обмисляхме този вариант, но го оставихме за по-нататък.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: август 19, 2014, 20:45:34 »

Момичета, днес отхвърлихме доста задачи... yahoo
Първо на работа... после окончателна среща в хотела за подреждането на масите и детайли по украсата и настаняването на част от гостите в хотела. Оказа се, че напразно сме се притеснявали за украсеното печено пиле. От ресторанта ще ни го направят, знаят как да го оформят и украсят.
Още веднъж се убеждаваме, че това е нашият ресторант. Внимателни са и ни разбират, от каквото имаме нужда ще ни го осигурят и направят  danceg Не им трябват сертификати и т.н. за нещата, които ще внесем. Например за алкохола искат само опис и това е. За питките и бисквитките също не им трябва, само протокол, че сме им ги дали ние. Част от гостите ни ще спят в нашия хотел, те може да се настанят още в 11 часа в деня на сватбата и на следващия ден да имат късно освобождаване.
Общо взето за сега много сме доволни от хотела.
След това имахме среща с фотографката, с нея измислихме страхотна идея за фото сесията и набелязахме места за снимки и уговорихме окончателният график.  Wink
Сега най-много грижи ни създават роднините, как е щяло да се придвижват до ритуалната зала, къде ще паркират, изобщо.. crazy само мрънкат. Големи хора са, да се оправят!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #49 -: август 19, 2014, 21:13:15 »

Feli ядките ги купихме от Метро на Grivas печени бадеми, лешници и шамфъстък. Не сме взели толкова много, защото те са ни само за вземането от нас. Взехме по един голям пакет от всеки вид. Ще имаме солени хапки, сладки и ръчно направени бонбони. Май няма да има друго, но смятаме, че това ще е достатъчно да си хапне всеки по малко нещо, каквото иска.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 22, 2014, 08:00:00 »

Благодаря ти, Svetla_24 за информацията give_rose
Доста неща сте свършили. Условията за настаняване на гостите са много добри, наистина.
Какво сте замислили с фотографката, стана ми интересно? smile
Какво още ви остава да свършите? Време не остана yahoo
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #51 -: август 22, 2014, 21:48:46 »

Да... не остана време  Girl_hide
Вече отброявам дните като стана сутринта!
Ето и идеята с фотографката - Младоженецът В. играе непрофесионално футбол, на седмица веднъж се събират да играят с момчетата. Той милия си счупи ръката на футбол преди две години, има пирони и планка в ръката. Като се оправи пак ходи да рита. Голям футболен фен е и доста мачове гледа. Та измислихме да отидем на един от терените, да облека аз едни гети - това са чорапи за футбол и с една топка да се правим, че му вкарвам гол. А кумът ще е капитана, ще има лента капитанска, а кумата ще е рефер. biggrin Някакви такива забавни ще направим на терена и футболната врата.
След това в Ловният парк ще отидем и после по центъра. Фотографката се притеснява, че ще е по обяд и високо слънцето, ама нямаме друго време.
Иначе днес аз си купих бельо, В. също и чорапи за него. Пак оставихме повечко пари по магазините. Вече с всеки и всеки изминал ден бюджета се превишава и превишава....
Имаме и още работа, ох...забравих какво... Болезнена тема са подаръците на кумовете, нямаме още... Та ще търсим, днес набелязахме някакви неща. Кумовете ни не искат нищо, нямат нужда от нищо и ние сме в голямо чудене....
Остана да поръчам хапки за вземането от нас и да украся окончателно бутилката за ритуалната зала и... утре ще мисля какво още.
« Последна редакция: август 22, 2014, 21:51:33 от Svetla_24 » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 24, 2014, 22:26:25 »

Светле, идеята ви за снимките е супер раздвижена, весела и оригинална! Моят младоженец също е голям запалянко, но за съжаление ще имаме само около час за снимки, иначе ти крадях идеята на момента!!! Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 25, 2014, 07:26:32 »

Наистина идеята за снимки е много добра! Ще чакаме непременно да споделиш с нас част от щурите снимки smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 25, 2014, 15:50:39 »

Svetla_24

Много ми хареса гърбът на роклята ти. Стои ти много хубаво и нежно.
Харесвам дантела и се вижда колко добре изглежда на сватбена рокля.
Сигурна съм, че отпред ще е също толкова хубава.

Интересно сте замислили и фотосесията. Сигурно ще е много забавно. smile

Идеята за сватбеното ви пътешествие е страхотна.Дано си изкарате хубаво. smile

Дано оставащите дни да минат спокойно и сватбата да бъде вашата приказка. smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #55 -: август 27, 2014, 22:26:54 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Още малко остана, направоо... вече да идва Денят!
Днес избирахме снимки с младоженеца, които ДЖ ще пуска, когато се настаняват гостите. В ресторанта ще има две стени с проектор и наши снимки ще се пускат! А пък избираме и още едни с приятели и роднини, които ще се вървят по време на вечерята, когато ние минаваме за лека наздравица с гостите. Няма да имаме минаване по масите под строй, а просто единия от нас на едната маса, другият на друга, да уважим гостите.
Утре отиваме да носим алкохола и подаръчетата в ресторанта.
Забравих... днес най-после купихме подаръци за кумовете. Беше такъв зор, те не искаха нищо и не ни казаха какво би им харесало и затова ние трябваше да мислим. И... купихме им глобус бар, вътре има място за чаши и бутилка. Взехме им един хубав комплект шах, табла, катри, домино и т.н. в едно. Утре мислим да им вземем едни лъжички има ги в Mall of Sofia, които са с имена. Ще намерим техните и ще им вземем за спомен.
« Последна редакция: август 27, 2014, 22:42:42 от Svetla_24 » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 28, 2014, 07:58:40 »

Браво за отметнатия подарък за кумовете! Това с лъжичките е интересно, къде точно е този магазин? smile
Идеята с прожекцията на снимки също ми харесва. При нас ще я има в църквата smile
Светле, време не остана! Желая ти едно прекрасно изживяване на така чакания ден give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #57 -: август 28, 2014, 08:24:56 »

О,много ми харесва това с прожекциите на снимките...Кой го организира, от ресторанта ли са платната, ДЖ или?  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #58 -: август 28, 2014, 19:03:45 »

Лъжичките са в Mall of Sofia до основните ескалатори на втория етаж, на щанд са, не са в магазин. Днес не успяхме да стигнем до там от толкова задачи.... ДЖ ще пуска снимките, а от хотела ни осигуряват проектор и платно. ДЖ през цялата вечер ще проектира там и видео клипове на песните, които пуска.
Днес видяхме първата страница на книгата ни, тя ще е готова утре. Ето я:

Но какво трябва да напишем на първата й страница или страници не знаем. Жената, която ни прави книгата каза, че е послание на младоженците един към друг. Мисля, че няма как да я оставим празна в началото, вие как смятате момичета  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 29, 2014, 14:26:33 »

Светле smile

Как си преди големия ден?

Много ми хареса идеята за прожекцията с ваши снимки.

За съжаление не виждам снимката на книгата. Може би проблема е при мен.

Според мен жената ви е дала добра идея какво да напишете.
Ще е хубаво да измислите някакви послания. Нещо лично.

Дано си спокойна и ще видиш, че всичко ще бъде наред. smile

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines