Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:19:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svetla_24 -30.08.2014  (Прочетена 28151 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 09, 2014, 16:11:27 »

Ние не черпихме след ритуалната зала. Малко помрънкаха някои родители, но всичките ни гости после се запътиха към ресторанта и на мен се виждаше тъпо да им даваме бонбонче преди коктейла, който имаше солени хапки и после 4 степенната вечеря  pardon

Ако ще черпите мисля, че по 1 опакован бонбон е пре-достатъчно, ако е жега не опакованите ще се разтопят и може да си оцапаш гостите. Ако не искаш да са от кутии, ще ти трябват и подноси и някои да ги държи pardon  Нормално сватбите в повечето Софийски зали са на конвеир, тъй че колкото по-бързо си потеглите към ресторанта, който все пак е и украсен и само ваш толкова по-добре според мен.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #31 -: август 09, 2014, 16:48:17 »

Момичета Благодаря ви много!  Flower
Да, ще останат само бонбоните, защото наистина на Витошка сватбите са една след друга, а и самото помещение за поздрави не е нещо особено. После идват другите почерпки....
За вкъщи при вземането на булката мислим да поръчаме хапки от някъде, малко ядки, плодове и друго не се сещам. За пиене, нещо студено, може бяло вино да има за наздраве.
Днес си взех резервни обувки, ниски и много се радвам. Другите не са много високи - 7 см., но не са ми удобни. Сега пък другият проблем е, че роклята може да ми е дълга с тези ниските  sad Оф... направоо вече  nea
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 09, 2014, 20:54:26 »

Светле, така или иначе ниските обувки ще ги ползваш за танцуване, за да ти е по-удобно. И за да ти е по-удобно докато танцуваш предполагам, че ще си надигаш леко роклята, за да не се спъваш в нея, независимо с кои обувки си... Така че по моему изобщо не трябва да се притесняваш за това от визулана гледна точка Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 09, 2014, 21:01:57 »

И аз съм на мнение, че опаковани бонбони е достатъчно, но и моята майка иска и още нещо... crazy
Дано и твоята и моята склонят на това, че си е достатъчно по едно бонбонче smile
Харесват ми чашите ви, а лилавото... каквото ще да е, щом е лилаво все е хубаво! biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 09, 2014, 21:18:24 »

Ние почерпихме само с бонбони след ритуалната. Всичко друго за мен беше излишно, пък и нямаше да има кой да държи всички почерпки.
За роклята според мен не трябва да се тревожиш. Могат да се измислят няколко варианта,как да ти е удобна когато си с ниските обувки.
На мен лично шлейфа ми се прибираше с копче,което беше от вътрешната страна на роклята ми. Така самата рокля се повдигаше малко нагоре и не ми пречеше толкова.
Е много често докато танцувах ми се налагаше да си я повдигам с ръце,но не ми пречеше и това.
Все пак и ръцете ми трябваше да са полезни с нещо.  blum good
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 10, 2014, 09:15:18 »

Светле, моята майка искаше рисувани сладки да взима за почерпката, но наистина повече от бонбони няма смисъл. Помислете къде ще ги държите тези бонбони, гледай да са Мерси примерно или други опаковани. Бяхме на лятна сватба съвсем скоро и бонбоните се бяха разтекли от жегата.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #36 -: август 11, 2014, 15:27:35 »

Feli, blackisback, както винаги майките имат свое виждане за всичко.  blum
Сега пак проблеми са настаняването на гостите. Вчера цял следобед това правихме, кой на коя маса и разпределение по залата. Направо...  beating  Днес се обадиха едни двама гости и казаха, ми съжаляваме, сега виждаме, че до 10-ти беше да потвърдм, та ние ще идваме. И сега тъкмо сме ги нагласили и айде... пак още за 2 или 4 човека - място да търсим.
Окончателно имаме да говорим по графика за деня с видеооператора и фотографката. Dj пък не бил видял още ресторанта. Искаме нашата песен да е микс от две или три и му ги изпратихме,за да ги види дали стават.
Много ме притеснява, че за деня не знаем кога ще е вземането от нас, защото пъвро трябва да говоря с фризьорката, а тя е в отпуска до днес, утре ще почвам на нея да звъня...
И на всичкото отгоре пак на работа е лудница и аз трябва да оправям всичко  sad
Ще взема да пия глог, мента, валериан  tease
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #37 -: август 17, 2014, 07:52:36 »

Ето и нашите подаръчета

На снимката са сини, но в действителност са тъмно лилави. Не съм ги правила аз, защото не съм толкова сръчна в ръцете, както повечето от вас момичета  blum
Нещо не ги харесвам особено, но както са така  pardon
Вече се насочихме с мисли за медения месец - седмица  Yes Резервирахме круиз по Средиземноморието, но е чааак в края на октомври. Септември беше доста скъпо, а и датите не ни устройваха много.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #38 -: август 17, 2014, 14:02:00 »

Включвам се и аз smile честита темичка, много  красиви неща си направила кошничките са страхотни и кутията много ми хареса, роклята също. Ще се вълнуваме едновременно май в петък 29 ти Wink))
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #39 -: август 17, 2014, 14:10:01 »

И ние имаме проблем с черпенето слд ритуалната зала, от преди месец майките ме питат с какво ще се черпи и само ме изнервят накрая заявих, че с по един опакован бонбон е напълно достатъчно и спора приключи набързо smile. Вие в на Витошка ритуалната зала ли ще сте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 17, 2014, 14:20:17 »

Аз не мога да видя снимката на подаръчетата, вероятно е грешка smile
Круиз за меден месец звучи супер!!!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #41 -: август 17, 2014, 14:39:49 »

Аз също не мога да ги видя.
Ах, круиз! Наистина звучи чудесно!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #42 -: август 17, 2014, 17:43:30 »

Малко по-късно се включвам, честита темичка give_rose
Роклята ти е разкошна! Гърбът е просто приказка smile
Аз за след подписването си представях със сватбени сладки да се почерпим, просто се притеснявам че бонбоните ще се разтопят.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #43 -: август 17, 2014, 18:14:45 »

Момичета ето подаръчетата, лилави са по принцип....
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #44 -: август 17, 2014, 18:26:36 »

helennna да на Витошка сме от 16.40 е ритуала.
Благодаря ти strafi. Между другото днес с мама пак си пробвах роклята с по-ниските обувки и вече не съм тоолкова притеснена, че роклята ще ми е много дълга, добре ми е  yahoo
Иначе круизът е от Генуа за 7 нощувки и имаме отстъпка за младоженци  Girl_hide Нямаме търпение, ама трябва да изчакаме.
Днес пазарувахме ядки, пиене и т.н. за вземането ми от нас. Мама пак се престарава, взехме специални подноси, чинии за сладки неща, ох... направо.. и те горките са притеснени.
За ритуалите в ресторанта ще имаме ръченица с пиле и питка, но пилето от къде да го поръчаме и как да го направим не знаем.... Нали трябва да е някак си украсено.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines