Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:51:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svetla_24 -30.08.2014  (Прочетена 28161 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2014, 00:55:47 »

Честита темичка! Пожелавам ти последният месец от подготовката ви да мине спокойно и да бъде изпълнен само с положителни емоции!
Ако не ме лъже паметта вашата сватба е в лилаво... Цветът на годината smile


* purple-herb-wedding-bouquet.jpg (66.4 KB, 500x500 - видяно 404 пъти.)
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #1 -: август 06, 2014, 06:54:54 »

Честита тема и от мен.  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

Ч
« Отговор #2 -: август 06, 2014, 09:19:07 »

Честита тема!  give_rose
Как върви подготовката ти?
Как се запознахте,как ти предложи ,къде ще е сватбата?  yahoo
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #3 -: август 06, 2014, 20:01:40 »

mina_ Благодаря ти много за темата!  danceg
Да... в лилаво е и много хубава снимка!
Подготовката върви с пълна пара... всеки ден нещо правим и четем какво още остава.

Сега ще ви разкажа малко blum
Запознахме се на работа преди малко повече от три години, започнахме заедно в една фирма да работим и така една година бяхме само колеги и приятели. Постепенно започнахме да излизаме и да се виждаме извън офиса и така се получиха нещата. След това той напусна работа, защото заедно там щеше да ни е трудно  Wink Колегите ми до предложението за брак не знаеха кой точно ми е приятел. Като видяха и те много се зарадваха.
Предложението беше на 14-ти февруари тази година, бяхме на екскурзия в Барселона и там беше много хубаво, беше страхотно времето. През деня обикаляхме един дворец там и в парка му, аз съм се замислила какво, къде още ще ходим, а той супер сериозен вика, искам да те питам нещо... Аз ама айде трябва да тръгваме..., той... нее и падна на колене в тревата  Love girl  И така толкова притеснен се обясняваше.
 Аз изобщо не очаквах, а пък той Милия се е чудел къде пръстена да скрие, за да не го намеря.

После се прибрахме от Барселона и почнахме да казваме на приятели и роднини. Те ни почнаха, а кога ще е сватбата, къде, какво...
Избрахме Suite hotel Sofia в Студентски град. Много ни хареса, че е нов и светъл, ресторанта е на 12-тия етаж, има и тераса. Има страхотна гледка към Витоша и парка до УНСС. Много обикаляхме по хотели, но някои не бяха свободни за датата, други много скъпи или далечни за нас.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #4 -: август 06, 2014, 20:31:58 »

Гостите са ни около 84 човека, още на са потвърдили всички. До края на седмицата сме писали в поканите. smile
Повечето гости са млади хора, роднините са само най-близките, лели, вуйчовци и първи братовчеди. Сега смятаме кой къде ще спи, не са много роднините, които трябва да настаним в хотела, повечето живеят в София.
Имахме драми с кумовете, в крайна сметка ще са ни кумове сестрата на Младоженеца и нейният приятел.
Имаме общо 5 много близки приятелски двойки, но никой от тях по негови си причини не можеше да са ни кумове. Както и да е...
После търсихме много време фотограф, имахме срещи доста, но така и никой не ни харесваше като човек, защото за нас беше важен личния контакт и общуване с човека. Всички по-големи и известни фотографи бяха заети за датата, защото ние март месец търсихме за края на август.  blush 
В крайна сметка ще имаме една професионална фотографка от Профайл студио. Един приятел на Милото снима също, това му е хоби, но е много запален и от някакви реклами изкарва пари от това, та и той ще ни снима. Една моя приятелка от Варна ще идва за сватбата и тя ще снима, защото и тя с това се занимава, но не професионално. Та много ще ни снимат.  funnytooth  На приятелите си казахме, че те са само гости и не искаме да ги натоварваме, но те сами искат да си практикуват..  pardon

Това са ни поканите, аз съм ги показвала


* DSCF26435.gif (73.93 KB, 285x505 - видяно 404 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2014, 21:06:21 »

Честита тема и от мен  give_rose

Светле, много романтично предложение  heart си получила.
Желая ти изпълнен с приятни емоции последен месец преди голямото събитие.
Покажи ни и други детайли, ако са готови. Поканите Ви са много стилни  Bravo
 
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: август 06, 2014, 21:32:01 »

Благодаря ти Вики!
От Сватбения център в Младост са ни халките http://www.svatbencenter-sofia.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0-4381.html
Това е дамската, а мъжката е без камъче.


* DSCF2792.gif (51.2 KB, 400x300 - видяно 3027 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #7 -: август 06, 2014, 21:34:00 »

Утре ще пиша повече, сега вече заспивам Sleep , а и на работа е лудница тази седмица.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2014, 10:49:47 »

Ех, че хубаво предложение за брак! yahoo
Честита тема и от мен! Лилавото ми е любим цвят и ако имах възможност и аз бих го избрала за основен цвят на сватбата ни, но няма как. Поканите са прекрасни!
Кажи за роклята каква е, от къде е, ще имаш ли шаферки, снимки на други дреболиики...? smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #9 -: август 07, 2014, 18:28:31 »

Благодаря ти Feli  give_rose

Няма да имам шаферки, така преценихме, да не задължаваме никого да се облича в лилаво.Младоженеца - В. е с лилава вратовръзка и лилава кърпичка. Това са кошничките за късметчета и за халките. Все още не сме уточнили на 100 % украсата в ресторанта, ще ходим другата седмица със подредбата на гостите по масите и ще уточним всичко с тях.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #10 -: август 07, 2014, 18:29:12 »

Ето ги  danceg
Изглеждат малко сини на снимката, но не е smile


* DSCF2958.gif (72.37 KB, 556x319 - видяно 411 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #11 -: август 07, 2014, 18:36:34 »

Това е кутията за парите  girl_wink


* DSCF29752.jpg (70.14 KB, 480x274 - видяно 401 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2014, 18:56:24 »

 blum Много са хубави халките!
Поздравления и за Suite hotel Sofia. Много свеж и приятен ми се вижда хотела.  good
Дано да няма никакви проблеми с организацията и всичко да мине добре.  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #13 -: август 07, 2014, 20:12:44 »

crazynelly Благодаря ти, дано наистина всичко мине добре с хотела са я, ние ходихме един ден там, когато имаха сватба и останахме очаровани и още повече ни хареса. Менюто е нямам думи, много вкусно беше и дано така да бъде на сватбата.

Да ви разкажа и за Роклята  yahoo Направо... обикалях много, тук в София и в Асеновград ходих два пъти преди да я поръчам. Исках да бъде тип русалка и да има презрамки и на гърба да има хубави копченца  pardon 
В София има такива рокли, но са над бюджета ни, около 1700 или 1800 лв.
В крайна сметка в Ателие Александра в Асеновград намерих подобна рокля и си я поръчах да я шият, взеха ми мерки и след един месец отидохме да я вземем. Много си я харесах как са я направили  yahoo Ето я:
 
« Последна редакция: август 07, 2014, 20:21:33 от Svetla_24 » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 07, 2014, 20:22:08 »

Прекрасна си наистина! Много ми харесва роклята ти! yahoo
Когато аз ходих до Асеновград и обикалях единственото място,което ми хареса беше ателие Александра!
Там дори успяха да ми дадат да пробвам мечтания модел рокля и дори ми стоеше убийствено. Роклята беше много нежна и красива,каквито са повечето им. Продавачките бяха любезни,за разлика от други места.
Не си я взех от там само по една причина - нямаше да мога да пътувам за проби постоянно от София до Асеновград. Просто нямаше как да се случи.  sad
 Иначе като платове и като цени адски много ми харесаха. По-различни бяха от другите магазини там,които видях. Поне според мен.  smile Честито за роклята! Според мен определено не си сгрешила с Александра!  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines