Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:52:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svetla_24 -30.08.2014  (Прочетена 28153 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2014, 00:55:47 »

Честита темичка! Пожелавам ти последният месец от подготовката ви да мине спокойно и да бъде изпълнен само с положителни емоции!
Ако не ме лъже паметта вашата сватба е в лилаво... Цветът на годината smile


* purple-herb-wedding-bouquet.jpg (66.4 KB, 500x500 - видяно 404 пъти.)
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #1 -: август 06, 2014, 06:54:54 »

Честита тема и от мен.  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

Ч
« Отговор #2 -: август 06, 2014, 09:19:07 »

Честита тема!  give_rose
Как върви подготовката ти?
Как се запознахте,как ти предложи ,къде ще е сватбата?  yahoo
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #3 -: август 06, 2014, 20:01:40 »

mina_ Благодаря ти много за темата!  danceg
Да... в лилаво е и много хубава снимка!
Подготовката върви с пълна пара... всеки ден нещо правим и четем какво още остава.

Сега ще ви разкажа малко blum
Запознахме се на работа преди малко повече от три години, започнахме заедно в една фирма да работим и така една година бяхме само колеги и приятели. Постепенно започнахме да излизаме и да се виждаме извън офиса и така се получиха нещата. След това той напусна работа, защото заедно там щеше да ни е трудно  Wink Колегите ми до предложението за брак не знаеха кой точно ми е приятел. Като видяха и те много се зарадваха.
Предложението беше на 14-ти февруари тази година, бяхме на екскурзия в Барселона и там беше много хубаво, беше страхотно времето. През деня обикаляхме един дворец там и в парка му, аз съм се замислила какво, къде още ще ходим, а той супер сериозен вика, искам да те питам нещо... Аз ама айде трябва да тръгваме..., той... нее и падна на колене в тревата  Love girl  И така толкова притеснен се обясняваше.
 Аз изобщо не очаквах, а пък той Милия се е чудел къде пръстена да скрие, за да не го намеря.

После се прибрахме от Барселона и почнахме да казваме на приятели и роднини. Те ни почнаха, а кога ще е сватбата, къде, какво...
Избрахме Suite hotel Sofia в Студентски град. Много ни хареса, че е нов и светъл, ресторанта е на 12-тия етаж, има и тераса. Има страхотна гледка към Витоша и парка до УНСС. Много обикаляхме по хотели, но някои не бяха свободни за датата, други много скъпи или далечни за нас.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #4 -: август 06, 2014, 20:31:58 »

Гостите са ни около 84 човека, още на са потвърдили всички. До края на седмицата сме писали в поканите. smile
Повечето гости са млади хора, роднините са само най-близките, лели, вуйчовци и първи братовчеди. Сега смятаме кой къде ще спи, не са много роднините, които трябва да настаним в хотела, повечето живеят в София.
Имахме драми с кумовете, в крайна сметка ще са ни кумове сестрата на Младоженеца и нейният приятел.
Имаме общо 5 много близки приятелски двойки, но никой от тях по негови си причини не можеше да са ни кумове. Както и да е...
После търсихме много време фотограф, имахме срещи доста, но така и никой не ни харесваше като човек, защото за нас беше важен личния контакт и общуване с човека. Всички по-големи и известни фотографи бяха заети за датата, защото ние март месец търсихме за края на август.  blush 
В крайна сметка ще имаме една професионална фотографка от Профайл студио. Един приятел на Милото снима също, това му е хоби, но е много запален и от някакви реклами изкарва пари от това, та и той ще ни снима. Една моя приятелка от Варна ще идва за сватбата и тя ще снима, защото и тя с това се занимава, но не професионално. Та много ще ни снимат.  funnytooth  На приятелите си казахме, че те са само гости и не искаме да ги натоварваме, но те сами искат да си практикуват..  pardon

Това са ни поканите, аз съм ги показвала


* DSCF26435.gif (73.93 KB, 285x505 - видяно 403 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2014, 21:06:21 »

Честита тема и от мен  give_rose

Светле, много романтично предложение  heart си получила.
Желая ти изпълнен с приятни емоции последен месец преди голямото събитие.
Покажи ни и други детайли, ако са готови. Поканите Ви са много стилни  Bravo
 
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: август 06, 2014, 21:32:01 »

Благодаря ти Вики!
От Сватбения център в Младост са ни халките http://www.svatbencenter-sofia.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0-4381.html
Това е дамската, а мъжката е без камъче.


* DSCF2792.gif (51.2 KB, 400x300 - видяно 3026 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #7 -: август 06, 2014, 21:34:00 »

Утре ще пиша повече, сега вече заспивам Sleep , а и на работа е лудница тази седмица.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2014, 10:49:47 »

Ех, че хубаво предложение за брак! yahoo
Честита тема и от мен! Лилавото ми е любим цвят и ако имах възможност и аз бих го избрала за основен цвят на сватбата ни, но няма как. Поканите са прекрасни!
Кажи за роклята каква е, от къде е, ще имаш ли шаферки, снимки на други дреболиики...? smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #9 -: август 07, 2014, 18:28:31 »

Благодаря ти Feli  give_rose

Няма да имам шаферки, така преценихме, да не задължаваме никого да се облича в лилаво.Младоженеца - В. е с лилава вратовръзка и лилава кърпичка. Това са кошничките за късметчета и за халките. Все още не сме уточнили на 100 % украсата в ресторанта, ще ходим другата седмица със подредбата на гостите по масите и ще уточним всичко с тях.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #10 -: август 07, 2014, 18:29:12 »

Ето ги  danceg
Изглеждат малко сини на снимката, но не е smile


* DSCF2958.gif (72.37 KB, 556x319 - видяно 411 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #11 -: август 07, 2014, 18:36:34 »

Това е кутията за парите  girl_wink


* DSCF29752.jpg (70.14 KB, 480x274 - видяно 401 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2014, 18:56:24 »

 blum Много са хубави халките!
Поздравления и за Suite hotel Sofia. Много свеж и приятен ми се вижда хотела.  good
Дано да няма никакви проблеми с организацията и всичко да мине добре.  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #13 -: август 07, 2014, 20:12:44 »

crazynelly Благодаря ти, дано наистина всичко мине добре с хотела са я, ние ходихме един ден там, когато имаха сватба и останахме очаровани и още повече ни хареса. Менюто е нямам думи, много вкусно беше и дано така да бъде на сватбата.

Да ви разкажа и за Роклята  yahoo Направо... обикалях много, тук в София и в Асеновград ходих два пъти преди да я поръчам. Исках да бъде тип русалка и да има презрамки и на гърба да има хубави копченца  pardon 
В София има такива рокли, но са над бюджета ни, около 1700 или 1800 лв.
В крайна сметка в Ателие Александра в Асеновград намерих подобна рокля и си я поръчах да я шият, взеха ми мерки и след един месец отидохме да я вземем. Много си я харесах как са я направили  yahoo Ето я:
 
« Последна редакция: август 07, 2014, 20:21:33 от Svetla_24 » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 07, 2014, 20:22:08 »

Прекрасна си наистина! Много ми харесва роклята ти! yahoo
Когато аз ходих до Асеновград и обикалях единственото място,което ми хареса беше ателие Александра!
Там дори успяха да ми дадат да пробвам мечтания модел рокля и дори ми стоеше убийствено. Роклята беше много нежна и красива,каквито са повечето им. Продавачките бяха любезни,за разлика от други места.
Не си я взех от там само по една причина - нямаше да мога да пътувам за проби постоянно от София до Асеновград. Просто нямаше как да се случи.  sad
 Иначе като платове и като цени адски много ми харесаха. По-различни бяха от другите магазини там,които видях. Поне според мен.  smile Честито за роклята! Според мен определено не си сгрешила с Александра!  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 07, 2014, 20:52:51 »

Честита тема smile

Пожелавам ви един много красив ден. Наслади се на последните от подготовката и от моминският си живот.
Гърбът на роклята е много красив, сигурна съм че ще си прекрасна булка.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 08, 2014, 01:11:08 »

Svetla_24, роклята е страхотна! Напълно подкрепям мнението на crazynelly, относно Александра. Когато преди три години избирахме рокля за булката на братовчед ми именно там намерихме това, което търсехме и цената беше мноооого прилична! И не бяха нужни други проби - взеха й мерки за подгъв и не си спомням какво друго, и след около час-два роклята вече беше като правена за нея. Много добро впечатление ми направиха.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 08, 2014, 06:02:48 »

Светла, страхотна ти е роклята! А какъв нежен гръб имаш  Oh my ...
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #18 -: август 08, 2014, 07:08:10 »

Благодаря ви много момичета  give_rose
Относно ателието, аз ходих само два пъти при тях. Общо три пъти в Асеновград, първият път беше началото на май празниците и ходихме само на разучаване с майка ми, къде какво има. Вторият път намерихме модела на роклята в ателието, но беше много голяма за мен и не беше в бяло, а шампанско, аз исках в бяло. Така взеха ми мерки и точно след един месец отидохме да я вземем. Пробвах я и... yahoo Имаше да се дооправят презрамките и дължината спрямо обувките ми. Изчакахме 2 часа и я взехме, цената й е 650 лв., бяха любезни и внимателни. Ще я покажа след сватбата отпред, има презрамки от дантела както е гърбът и около самите презрамки има едни цветчета.  DANCE
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 08, 2014, 07:55:34 »

Роклята ти е страхотнааа!!! Много нежна, много интересна smile
Отпред сякаш се вижда някакъв тюл?
Кошничките също много ми харесват, браво Bravo
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #20 -: август 08, 2014, 08:29:49 »

Останах без думи от роклята тииии  heart Поздравления за избора!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2014, 09:04:17 »

 Чесстита темичка и от мен  give_rose
 Роклята ти е прекрасна и супер нежна  Bravo
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #22 -: август 08, 2014, 09:50:21 »

Благодаря ви много tinycat, bride_varna, Feli  give_rose
Както знаете всяка булка минава през драмата за роклята, така и аз бях много притеснена преди да я видя.
Feli, да както отзад се вижда, това което излиза е тюл, отпред има пак така, но по-малко, има две цепки отпред с тюл. Това ме притесняваше в началото и не исках да ги има отпред, но като ги видях си казах, нека да е малко по-различно и да не е права отпред. Ще ви я покажа по-късно  pardon
Ето поканите в малко по-голям вариант.
http://s1368.photobucket.com/user/svet_24/media/DSCF2646_zpsaba2d401.jpg.html
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #23 -: август 08, 2014, 09:53:59 »

Роклята е страхотна! СТРАХОТНА!

Моята е много подобна и съм си пристрастна, но дори да не беше, твоята пак си е.. как беше думата... СТРАХОТНА!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 08, 2014, 13:47:17 »

Светле, поканите ви са много красиви! А презрамките от дантела и цветчетата по роклята, както и тюла отпред - всичко това звучи много интересно  heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #25 -: август 08, 2014, 14:02:57 »

Прекрасна е роклята, Светле! И много нежни и красиви са ти всички детайли. Пожелавам ти всичко да върви като по вода до сватбата, че и още повече след това!  good
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #26 -: август 09, 2014, 08:21:33 »

Radiant, mina_, ivanjelina Благодаря ви много за хубавите и мили думи  give_rose
Това са чашите и шампанското, чашите имат лилав оттенък на светлината  girl_wink



Само трябва да вържа панделките за чашите и да опаковам в нещо бяло бутилката.
« Последна редакция: август 09, 2014, 08:25:10 от Svetla_24 » Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #27 -: август 09, 2014, 09:28:34 »

Момичета майка ми се е побъркала, кажете с какво трябва да черпим след ритуалната зала. Аз искам само с бонбони Мерси или други опаковани, а пък тя иска и с някакви сладки или ръчно направени бонбони, но няма да са опаковани. Не знам. И за тези бонбони трябва подноси да предвидим нали?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #28 -: август 09, 2014, 10:30:34 »

Преди около месец бях на сватба. Те черпиха след църквата с някакви бели сладки  girl_wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 09, 2014, 14:34:31 »

Светле, преди 3 месеца бяхме на сватба и нямаше никакви такива почерпки.... Но сега като се замисля на други сватби като съм била май е имало бонбони след ритуала в гражданското. По мое мнение опаковани бонбони е добър вариант и ми се струва напълно достатъчно. Все пак след това гостите ви ще се отправят към ресторанта... Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 09, 2014, 16:11:27 »

Ние не черпихме след ритуалната зала. Малко помрънкаха някои родители, но всичките ни гости после се запътиха към ресторанта и на мен се виждаше тъпо да им даваме бонбонче преди коктейла, който имаше солени хапки и после 4 степенната вечеря  pardon

Ако ще черпите мисля, че по 1 опакован бонбон е пре-достатъчно, ако е жега не опакованите ще се разтопят и може да си оцапаш гостите. Ако не искаш да са от кутии, ще ти трябват и подноси и някои да ги държи pardon  Нормално сватбите в повечето Софийски зали са на конвеир, тъй че колкото по-бързо си потеглите към ресторанта, който все пак е и украсен и само ваш толкова по-добре според мен.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #31 -: август 09, 2014, 16:48:17 »

Момичета Благодаря ви много!  Flower
Да, ще останат само бонбоните, защото наистина на Витошка сватбите са една след друга, а и самото помещение за поздрави не е нещо особено. После идват другите почерпки....
За вкъщи при вземането на булката мислим да поръчаме хапки от някъде, малко ядки, плодове и друго не се сещам. За пиене, нещо студено, може бяло вино да има за наздраве.
Днес си взех резервни обувки, ниски и много се радвам. Другите не са много високи - 7 см., но не са ми удобни. Сега пък другият проблем е, че роклята може да ми е дълга с тези ниските  sad Оф... направоо вече  nea
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 09, 2014, 20:54:26 »

Светле, така или иначе ниските обувки ще ги ползваш за танцуване, за да ти е по-удобно. И за да ти е по-удобно докато танцуваш предполагам, че ще си надигаш леко роклята, за да не се спъваш в нея, независимо с кои обувки си... Така че по моему изобщо не трябва да се притесняваш за това от визулана гледна точка Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 09, 2014, 21:01:57 »

И аз съм на мнение, че опаковани бонбони е достатъчно, но и моята майка иска и още нещо... crazy
Дано и твоята и моята склонят на това, че си е достатъчно по едно бонбонче smile
Харесват ми чашите ви, а лилавото... каквото ще да е, щом е лилаво все е хубаво! biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 09, 2014, 21:18:24 »

Ние почерпихме само с бонбони след ритуалната. Всичко друго за мен беше излишно, пък и нямаше да има кой да държи всички почерпки.
За роклята според мен не трябва да се тревожиш. Могат да се измислят няколко варианта,как да ти е удобна когато си с ниските обувки.
На мен лично шлейфа ми се прибираше с копче,което беше от вътрешната страна на роклята ми. Така самата рокля се повдигаше малко нагоре и не ми пречеше толкова.
Е много често докато танцувах ми се налагаше да си я повдигам с ръце,но не ми пречеше и това.
Все пак и ръцете ми трябваше да са полезни с нещо.  blum good
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 10, 2014, 09:15:18 »

Светле, моята майка искаше рисувани сладки да взима за почерпката, но наистина повече от бонбони няма смисъл. Помислете къде ще ги държите тези бонбони, гледай да са Мерси примерно или други опаковани. Бяхме на лятна сватба съвсем скоро и бонбоните се бяха разтекли от жегата.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #36 -: август 11, 2014, 15:27:35 »

Feli, blackisback, както винаги майките имат свое виждане за всичко.  blum
Сега пак проблеми са настаняването на гостите. Вчера цял следобед това правихме, кой на коя маса и разпределение по залата. Направо...  beating  Днес се обадиха едни двама гости и казаха, ми съжаляваме, сега виждаме, че до 10-ти беше да потвърдм, та ние ще идваме. И сега тъкмо сме ги нагласили и айде... пак още за 2 или 4 човека - място да търсим.
Окончателно имаме да говорим по графика за деня с видеооператора и фотографката. Dj пък не бил видял още ресторанта. Искаме нашата песен да е микс от две или три и му ги изпратихме,за да ги види дали стават.
Много ме притеснява, че за деня не знаем кога ще е вземането от нас, защото пъвро трябва да говоря с фризьорката, а тя е в отпуска до днес, утре ще почвам на нея да звъня...
И на всичкото отгоре пак на работа е лудница и аз трябва да оправям всичко  sad
Ще взема да пия глог, мента, валериан  tease
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #37 -: август 17, 2014, 07:52:36 »

Ето и нашите подаръчета

На снимката са сини, но в действителност са тъмно лилави. Не съм ги правила аз, защото не съм толкова сръчна в ръцете, както повечето от вас момичета  blum
Нещо не ги харесвам особено, но както са така  pardon
Вече се насочихме с мисли за медения месец - седмица  Yes Резервирахме круиз по Средиземноморието, но е чааак в края на октомври. Септември беше доста скъпо, а и датите не ни устройваха много.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #38 -: август 17, 2014, 14:02:00 »

Включвам се и аз smile честита темичка, много  красиви неща си направила кошничките са страхотни и кутията много ми хареса, роклята също. Ще се вълнуваме едновременно май в петък 29 ти Wink))
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #39 -: август 17, 2014, 14:10:01 »

И ние имаме проблем с черпенето слд ритуалната зала, от преди месец майките ме питат с какво ще се черпи и само ме изнервят накрая заявих, че с по един опакован бонбон е напълно достатъчно и спора приключи набързо smile. Вие в на Витошка ритуалната зала ли ще сте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 17, 2014, 14:20:17 »

Аз не мога да видя снимката на подаръчетата, вероятно е грешка smile
Круиз за меден месец звучи супер!!!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #41 -: август 17, 2014, 14:39:49 »

Аз също не мога да ги видя.
Ах, круиз! Наистина звучи чудесно!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #42 -: август 17, 2014, 17:43:30 »

Малко по-късно се включвам, честита темичка give_rose
Роклята ти е разкошна! Гърбът е просто приказка smile
Аз за след подписването си представях със сватбени сладки да се почерпим, просто се притеснявам че бонбоните ще се разтопят.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #43 -: август 17, 2014, 18:14:45 »

Момичета ето подаръчетата, лилави са по принцип....
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #44 -: август 17, 2014, 18:26:36 »

helennna да на Витошка сме от 16.40 е ритуала.
Благодаря ти strafi. Между другото днес с мама пак си пробвах роклята с по-ниските обувки и вече не съм тоолкова притеснена, че роклята ще ми е много дълга, добре ми е  yahoo
Иначе круизът е от Генуа за 7 нощувки и имаме отстъпка за младоженци  Girl_hide Нямаме търпение, ама трябва да изчакаме.
Днес пазарувахме ядки, пиене и т.н. за вземането ми от нас. Мама пак се престарава, взехме специални подноси, чинии за сладки неща, ох... направо.. и те горките са притеснени.
За ритуалите в ресторанта ще имаме ръченица с пиле и питка, но пилето от къде да го поръчаме и как да го направим не знаем.... Нали трябва да е някак си украсено.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2014, 19:21:05 »

Много са хубави подаръчетата!!! Bravo
Аз съм в чудене относно ядките. В толкова големи количества не зная къде има, а и дали са пресни/хубави на вкус. Би ли споделила от къде купихте вашите?
Пилето се украсява по някакъв начин, до колкото зная, но как и от къде може да се купи готово...!? crazy
Ето една идея :girl_wink:http://olx.bg/pravya-kumsko-pile-za-svatba-i20460649
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 18, 2014, 01:45:34 »

Светле, питайте в ресторанта дали не могат да ви подготвят пилето (с украрата и всичко). На някои места предлагат такава опция...
На мен ми харесват подаръчетата, не знам ти какво не им харесваш. Но пък какво мога да кажа аз - в последната седмица промених и преправиха толкова неща...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #47 -: август 19, 2014, 18:51:38 »

Ау круиз, колко хубаво! Да споделиш после как е било, ние също обмисляхме този вариант, но го оставихме за по-нататък.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: август 19, 2014, 20:45:34 »

Момичета, днес отхвърлихме доста задачи... yahoo
Първо на работа... после окончателна среща в хотела за подреждането на масите и детайли по украсата и настаняването на част от гостите в хотела. Оказа се, че напразно сме се притеснявали за украсеното печено пиле. От ресторанта ще ни го направят, знаят как да го оформят и украсят.
Още веднъж се убеждаваме, че това е нашият ресторант. Внимателни са и ни разбират, от каквото имаме нужда ще ни го осигурят и направят  danceg Не им трябват сертификати и т.н. за нещата, които ще внесем. Например за алкохола искат само опис и това е. За питките и бисквитките също не им трябва, само протокол, че сме им ги дали ние. Част от гостите ни ще спят в нашия хотел, те може да се настанят още в 11 часа в деня на сватбата и на следващия ден да имат късно освобождаване.
Общо взето за сега много сме доволни от хотела.
След това имахме среща с фотографката, с нея измислихме страхотна идея за фото сесията и набелязахме места за снимки и уговорихме окончателният график.  Wink
Сега най-много грижи ни създават роднините, как е щяло да се придвижват до ритуалната зала, къде ще паркират, изобщо.. crazy само мрънкат. Големи хора са, да се оправят!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #49 -: август 19, 2014, 21:13:15 »

Feli ядките ги купихме от Метро на Grivas печени бадеми, лешници и шамфъстък. Не сме взели толкова много, защото те са ни само за вземането от нас. Взехме по един голям пакет от всеки вид. Ще имаме солени хапки, сладки и ръчно направени бонбони. Май няма да има друго, но смятаме, че това ще е достатъчно да си хапне всеки по малко нещо, каквото иска.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 22, 2014, 08:00:00 »

Благодаря ти, Svetla_24 за информацията give_rose
Доста неща сте свършили. Условията за настаняване на гостите са много добри, наистина.
Какво сте замислили с фотографката, стана ми интересно? smile
Какво още ви остава да свършите? Време не остана yahoo
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #51 -: август 22, 2014, 21:48:46 »

Да... не остана време  Girl_hide
Вече отброявам дните като стана сутринта!
Ето и идеята с фотографката - Младоженецът В. играе непрофесионално футбол, на седмица веднъж се събират да играят с момчетата. Той милия си счупи ръката на футбол преди две години, има пирони и планка в ръката. Като се оправи пак ходи да рита. Голям футболен фен е и доста мачове гледа. Та измислихме да отидем на един от терените, да облека аз едни гети - това са чорапи за футбол и с една топка да се правим, че му вкарвам гол. А кумът ще е капитана, ще има лента капитанска, а кумата ще е рефер. biggrin Някакви такива забавни ще направим на терена и футболната врата.
След това в Ловният парк ще отидем и после по центъра. Фотографката се притеснява, че ще е по обяд и високо слънцето, ама нямаме друго време.
Иначе днес аз си купих бельо, В. също и чорапи за него. Пак оставихме повечко пари по магазините. Вече с всеки и всеки изминал ден бюджета се превишава и превишава....
Имаме и още работа, ох...забравих какво... Болезнена тема са подаръците на кумовете, нямаме още... Та ще търсим, днес набелязахме някакви неща. Кумовете ни не искат нищо, нямат нужда от нищо и ние сме в голямо чудене....
Остана да поръчам хапки за вземането от нас и да украся окончателно бутилката за ритуалната зала и... утре ще мисля какво още.
« Последна редакция: август 22, 2014, 21:51:33 от Svetla_24 » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 24, 2014, 22:26:25 »

Светле, идеята ви за снимките е супер раздвижена, весела и оригинална! Моят младоженец също е голям запалянко, но за съжаление ще имаме само около час за снимки, иначе ти крадях идеята на момента!!! Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 25, 2014, 07:26:32 »

Наистина идеята за снимки е много добра! Ще чакаме непременно да споделиш с нас част от щурите снимки smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 25, 2014, 15:50:39 »

Svetla_24

Много ми хареса гърбът на роклята ти. Стои ти много хубаво и нежно.
Харесвам дантела и се вижда колко добре изглежда на сватбена рокля.
Сигурна съм, че отпред ще е също толкова хубава.

Интересно сте замислили и фотосесията. Сигурно ще е много забавно. smile

Идеята за сватбеното ви пътешествие е страхотна.Дано си изкарате хубаво. smile

Дано оставащите дни да минат спокойно и сватбата да бъде вашата приказка. smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #55 -: август 27, 2014, 22:26:54 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Още малко остана, направоо... вече да идва Денят!
Днес избирахме снимки с младоженеца, които ДЖ ще пуска, когато се настаняват гостите. В ресторанта ще има две стени с проектор и наши снимки ще се пускат! А пък избираме и още едни с приятели и роднини, които ще се вървят по време на вечерята, когато ние минаваме за лека наздравица с гостите. Няма да имаме минаване по масите под строй, а просто единия от нас на едната маса, другият на друга, да уважим гостите.
Утре отиваме да носим алкохола и подаръчетата в ресторанта.
Забравих... днес най-после купихме подаръци за кумовете. Беше такъв зор, те не искаха нищо и не ни казаха какво би им харесало и затова ние трябваше да мислим. И... купихме им глобус бар, вътре има място за чаши и бутилка. Взехме им един хубав комплект шах, табла, катри, домино и т.н. в едно. Утре мислим да им вземем едни лъжички има ги в Mall of Sofia, които са с имена. Ще намерим техните и ще им вземем за спомен.
« Последна редакция: август 27, 2014, 22:42:42 от Svetla_24 » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 28, 2014, 07:58:40 »

Браво за отметнатия подарък за кумовете! Това с лъжичките е интересно, къде точно е този магазин? smile
Идеята с прожекцията на снимки също ми харесва. При нас ще я има в църквата smile
Светле, време не остана! Желая ти едно прекрасно изживяване на така чакания ден give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #57 -: август 28, 2014, 08:24:56 »

О,много ми харесва това с прожекциите на снимките...Кой го организира, от ресторанта ли са платната, ДЖ или?  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #58 -: август 28, 2014, 19:03:45 »

Лъжичките са в Mall of Sofia до основните ескалатори на втория етаж, на щанд са, не са в магазин. Днес не успяхме да стигнем до там от толкова задачи.... ДЖ ще пуска снимките, а от хотела ни осигуряват проектор и платно. ДЖ през цялата вечер ще проектира там и видео клипове на песните, които пуска.
Днес видяхме първата страница на книгата ни, тя ще е готова утре. Ето я:

Но какво трябва да напишем на първата й страница или страници не знаем. Жената, която ни прави книгата каза, че е послание на младоженците един към друг. Мисля, че няма как да я оставим празна в началото, вие как смятате момичета  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 29, 2014, 14:26:33 »

Светле smile

Как си преди големия ден?

Много ми хареса идеята за прожекцията с ваши снимки.

За съжаление не виждам снимката на книгата. Може би проблема е при мен.

Според мен жената ви е дала добра идея какво да напишете.
Ще е хубаво да измислите някакви послания. Нещо лично.

Дано си спокойна и ще видиш, че всичко ще бъде наред. smile

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #60 -: август 30, 2014, 11:57:04 »

Честит сватбен ден, Светле!   heart   Сватбаааа
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #61 -: август 30, 2014, 14:48:24 »

 weddingday Сватбаааа Good luck

Честита сватба! Много щастлив семеен живот!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #62 -: август 30, 2014, 14:49:13 »

Честито, Светлеее,много щастие и взаимна любов  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 30, 2014, 15:22:45 »

Честита сватба!
Бъдете много щастливи!  blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 30, 2014, 15:41:54 »

Честито  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Щастлив и дълъг семеен живот Ви желая, изпълнен с много любов и усмивки  weddingday weddingday weddingday
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 30, 2014, 15:58:05 »

Честита сватба danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 30, 2014, 20:46:11 »

Честито!!! Бъдете живи и здрави и много щастливи! Kinder
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 31, 2014, 17:53:48 »

Светле, честито! Надявам се, че днес всичко е повече от прекрасно! Бъдете много щастливи!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #68 -: август 31, 2014, 23:32:17 »

Честито, Светле!! Много обич и разбирателство ви желая! И дълги години семеен уют и щастие! Дано днес всичко да е минало прекрасно!  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #69 -: септември 02, 2014, 12:12:35 »

Благодаря ви много момичета!  give_rose

Сватбата мина страхотно, много се забавлявахме и всичко беше наред с организация и т.н. Имаше леки притеснения, но.... вече всичко е забравено! Много Много весело беше, през цялото време бях ухилена.
Ето малко разказ и от самия ден - станах сутринта към 7 гледам навън облаци, студено, леле..викам ужас! Но след се оправи времето и беше слънчево и не много горещо. В 9 отивам на фризьор и гримьор с кумата. Момичетата в салона бяха забавни и малко се   отпуснахме и напрежението намаля. Бяхме готови и двете до 11.30. После се прибирам у нас, мама е на черешата  tease приготвя масите, украсява, леле... леля ми също е у нас и изобщо всички дават акъл.
Видеото и фотографката дойдоха в 12.30 и почнаха да снимат роклята, обувките, халките и т.н.
После се облякох и пак снимки... Видеото отиде при младоженеца и към 13.45 вече бяха пред нас колите с роднини и приятели, кумовете и младоженеца. На входната врата ги чакаха чичо, после се почна едно качване до четвъртия етаж и пак една врата и най после на моята врата, чувам ги как с брат ми се пазарят:D Има булка, няма булка  danceg
Както влезна.... милото направо.... всички към него и към нас гледаха, той дойде до мен целуна ме и каза, че съм много красива, беше супер притеснен горкия... После се почна закичване на бутониери и така.. постояхме малко и тръгнахме за фотосесията. Имаше и извеждане от нас, татко с бяла кърпа ме води, мама и леля бяха приготвили бяло платно с цветя и вода после поляха.... Двамата с милото бяхме много много притеснени, татко се разплака горкия и като вече бяхме навън всички мои роднини гледам бършат сълзи blush
Фото сесията мина много бързо, първо на стадиона, цялата рокля, а и всички фотографи и участващи бяха в трева, тази изкуствена и гадна трева се беше залепила по всичко... После вятърът ни поодуха, та падна тревата.
Към 16.20 бяхме пред ритуалната зала, от там кумът пита и казаха, че графикът им се е развалил понеже булката от 16 часа закъсняла много и са пуснали следващите... там беше мазало от хора и коли, ние доста се притеснихме да не седим да чакаме. Но в крайна сметка влязохме май по график в 16.30 часа.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #70 -: септември 02, 2014, 12:29:58 »

В ритуалната зала двамата с Милото бяхме много притеснени, преди да влезем си казахме да не гледаме никой от приятели и роднини, че още повече се притесняваш. Ритуалът почти не си го спомням имам доста бели петна... Пихме от чашите, аз едва изпих моето шампанско, ама ги чувам как ми викат давай давай..
Качихме се после към Студентски град по парка до хотела, там си направихме доста снимки с всички гости, много искахме така лично отношение да имаме с тях и към 18.20 гостите отидоха към терасата на хотела за коктейл, а ние останахме за още малко снимки в парка. На коктейла ни подаряваха подаръците, там имаше шампанско и едни бисквитки бяхме предвидили за масите там. Много им харесаха на гостите, ще кача снимка и на бисквитките. Гостите почнаха да се настаняват в ресторанта на 12-тия етаж, а ние отидохме до апартамента си в хотела да се поосвежим и най-после до тоалетна  pardon
Към 19.15 влязохме в ресторанта, преди това ДЖ ни подготви какво следва, платното, захранването и т.н. Беше много Красиво като за пръв път видях гостите и украсата в ресторанта....  yahoo
Ритнах менчето, паднаха се близнаци...
После поседнахме за малко, сервитьорите тогава започнаха да носят салатите и след няколко минути беше нашият първи танц.. Само 2 пъти го бяхме репетирали, но гостите останаха очаровани и много им хареса. После беше танцът на кумовете, речта на кума и кумското хоро, където всички станаха. Речта беше много много трогателна, през цялото време опора и подкрепа ни бяха кумовете и много им благодарим.
След това се почнаха танци, хора и много забавления. ДЖ беше страхотен, повече от добре, ние си го знаехме де.. Имахме разчупване на пита, при мен беше по-голямото парче  blum   Кумовете откупваха дарове и танцуваха ръченица, супер забавно и изморително беше за тях. После балони с пожелания, много добре ги бяха измислили кумовете. Букетът и жартиерът бяха преди тортата и към 23.40 май беше тортата. Много красива и изчистена и елегантна беше станала. През цялата вечер аз почти не седнах, само на танци и забавления и при гостите бях, това им е направило голямо впечатление, как съм била неуморна!:girl_impossible:
Просто емоциите те държат! За сега имаме само една снимка....
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #71 -: септември 02, 2014, 12:41:42 »

Ето един колаж, направен от една наша приятелка
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 02, 2014, 12:41:56 »

Светле, разкошни сте!!!
Разказът ти е много хубав, изкарали сте си прекрасно! Желая ви много, много щастие и обич heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 02, 2014, 14:44:29 »

Светле, прекрасни сте! smile

Роклята ти е много красива. smile
Сигурна съм, че сте си изкарали страхотно.

Колажа е невероятен.

Пожелавам ви винаги да се обичате и да сте много щастливи. smile smile smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #74 -: септември 02, 2014, 17:32:14 »

Страхотни сте, Светле, браво!!  Bravo Много си красива и какъв нежен букет само...Радвам се, че денят е минал добре и сте се забавлявали. Прическата ти също много ми харесва. Благодаря ти, че сподели всичко с нас! Ако имаш още снимки и клипчета по-натам, с радост ще гледаме!  Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #75 -: септември 04, 2014, 03:58:56 »

Просто сте чудесни! Толкова нежност и любов лъха от снимките ви! Нямам търпение да видя и останалите! Пожелавам ви да се обичате страшно много. Сега и завинаги! Да си изгледате прекрасни, здрави дечица и заедно да постигате целите си!  Горчивооо!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 05, 2014, 10:14:11 »

Светле, благодаря за разказа. Много добре ми дойде в този облачен петък. Хубаво е че всичко е било супер  good
И аз да кажа - прекрасни сте  give_rose give_rose give_rose

П.П. С нетърпение очаквам да видя снимките от стадиона  tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 05, 2014, 14:04:35 »

Честито, Светле! Значи вашата сватба сме видели с една моя дружка! Ние живеем в Дианабад и бяхме излезли на разходка из Студентски и парка (да си припомним младините biggrin). Радвам се,че всичко е минало безаварийно. Чудесни сте на снимките!  Bravo Пожелавам ви много семейно щастие, здрави и весели дечица! give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #78 -: септември 06, 2014, 21:58:01 »

Благодаря ви момичета! Ехе nansita  супер, че си ни засякла! Когато се снимахме на стадиона... направо... хора идваха и ни снимаха, как булка позира пред вратата с топка biggrin biggrin biggrin Атракция!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 12, 2014, 11:00:33 »

Честито и от мен (със закъснение, но сега смогнах). Прекрасни младоженци сте! Роклята и прическата ти са много красиви! Бъдете много, много влюбени и щастливи!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 13, 2014, 19:37:53 »

Много,много, много ви се изкефихме с моята дружка, ама ни досрамя да се спрем и да погледаме, затова набързо отминахме! smile  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 01, 2014, 19:28:23 »

Ох, Светле, прекрасни сте! Все така да се обичате! heart
Като имах още снимки сподели и с нас, моля те smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines