Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:28:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anuk 06.09.2014  (Прочетена 39859 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #60 -: септември 10, 2014, 12:38:22 »

Ехаааа, браво Анук, страхотно се е получило. Дори по-красиво от колкото си го представях. С нетъроение ще очаквам още снимки и може би видео от страхотната ви сватба.  smile
Радвам се, че всичко е минало добре и по план и сте изкарали супер. Радвайте се един на друг, желая ви щастие!
« Последна редакция: септември 10, 2014, 12:46:13 от palachinka » Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #61 -: септември 10, 2014, 13:06:06 »

Леле страхотна декорация  Bravo Много красиво и нежно! А букетът за автомобила е супер!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 10, 2014, 15:03:29 »

Наистина, големи красотички!!! good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #63 -: септември 10, 2014, 16:03:18 »

Всичко е жестоко, Anuk!! Поздравления! Радвам се, че така добре е минал денят и че си му се наследила както трябва.  Bravo give_rose Дано оттук нататък ви очакват само хубави моменти, обич и винаги да се подкрепяте.
Много ми харесват цветовете, цялата украса и всичко, което си измислила и създала. Браво!
Ако имаш желание, моля те прати някоя ваша снимчица на лични съобщения. Само за лично 'ползване'. Аз не качвам нищо никъде, изключително рядко мои собствени снимки, камо ли пък на други хора. Но ще те разбера, ако не искаш. И мен доста приятели ме ядосват, като качват мои снимки против желанието ми.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #64 -: септември 10, 2014, 17:16:23 »

ще кача снимчици само да получа част от професионалните снимки.  Така преди да разкажа за купона искам да дам оценка на хората, с които работехме и да изкажа мнение, надявайки се то да е полезно за бъдещите булки изобщо и най - вече тези от Варна.
ще започна със съвет, Булки ако сте сръчни, обичате да майсторите и ви се занимава с куп булчински неща НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА да си наемате агенция ! Пари на вятъра са ! НАЕМЕТЕ СИ ФЛОРИС просто, един добър професионалист, които Да нареди цветята ви, ще ви свърши работата, която искате- ГАРАНЦИЯ.
Не казвам, че съм недоволна от агенцията, с която работих, не , тъй като доста неща наемахме чрез нея, но реално ние си свършихме всичко и знаехме кое как искаме да бъде в този ден. За това на места имаше сблъсък на интереси, защото наехме някой да ни направи декорацията, но не го оставихме, защото имахме наше виждане и идея за всичко. За това ако знаех,че ще се справим напълно сами - нямаше да наемем агент. И не се заблуждавайте по снимки от сайтовете - всичко се наема от други агенции, после се дава на нас с по - висока цена, а и не знаете кое е тяхно ръчно дело и кое е на някоя друга булка! ще вметна само, че заплатихме към 400 лв сумарно за координация и редене на маси - масите подредихме сами, хостеси нямаше - наложи се моите шафери и шаферки да закичват гостите и да ги настаняват по масите! Те не бяха против, но отново имаш уговорка - някой не я спазва.  Така до тук с агенцията ни.
Най - голямо БЛАГОДАРЯ на ДЖ Дидо ! Без него можеше  и сватба на няма : ) Той ни посъветва къде да е изнесения ритуал, предложи ни Хотел Графит, наем на ретро кола и не на последно място - направи страшен купон. Въпреки,че имах огромни притеснения, тъй като не харесвам чалга и народна музика, смятах че хората няма да танцуват, но се оказа, че им  е малко алкохола и всеки се забавлява много. Изключително сдържан, обажда се точно на място, без да говори врели некипели или просто защото трябва да се чуе гласът му. Имахме много забавни игри, обръщаше се директно по имена към някой от гостите .. доста лично отношение. А да си призная, коментари за всекиго може да откриете колкото искате в нета, но аз просто го избрах, за това че носи папийонка, а не каква музика пуска -  защото всяка сватба си е уникална сама по себе си  - и не сгреших ! : )
Иво от Флорис - много забавен, чаровен и добър, дава съвети без да иска да те подведе и да ти вземе повече пари. Бюджетът за цветя не беше особено голям, но съдовете ни са негово дело, и ако знаехме по - рано просто щяхме да го наемем като основен декоратор на събитието ни. За това дами, не се подвеждайте като мен, а се доверявайте на истински професионалисти, защото се оказа, че всички останали искат яко да ти съдерат кожата. Мое мнение е ако ти я дерат, нека е за цветя, а не за кошнички под наем от 30 лв... и съдове по 20 лв... / при условие,че струват по по - малко от 10 лв/.
Теди Карапачова - водеща на ритуал - разчувства всички с много нежен ритуал. Беше супер просто.
Видео - ProvideoZ- сигурна съм,че са се справили супер, но ще коментирам отново след месец : )
Фото - Алекс Велчев - отново след месец smile
Хотел Черно Море - нощувки на гостите - нямаше оплаквания, всичко е било под контрол.
Ресторант Галерия Графит - няма втори ! Менюто беше страхотно, не остана човек, който да е гладен, а да няма. Всичко беше поднесено на време, топло и както се бяхме уточнили на дегустацията. Имахме сладък бар от тях, гостите си вземаха сладичко още след 10 30 часа, за тези които по - рано са приключили с хапването. Не сме чули  негативни коментари по повод обслужването и храната, макар доста от гостите ни да си имаха лични претенции като - " не обичам някой да ми долива в чашата постоянно", " да не ми е празна чашата", " да не ми вземат храната преди да съм изяла" - Да и за такива неща ни предупреждаваха някой познати ...


« Последна редакция: септември 10, 2014, 17:21:18 от Anuk » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #65 -: септември 10, 2014, 17:16:52 »

Остана Вила Буров ... всичко беше супер до деня на сватбата : ) Собственика Любо е просто мошеник и си прави вятър на устата, при условие че имахме уговорка и му дадохме един куп пари за хапки, вино, безалкохолни  и сангрия ... част от нещата не бяха извадени - " не били включени в цената" и се наложи да доплатим още 600 лв за вино. Разочарование имаше, но нямах намерение да си развалям празника заради един лъжлив негодник. Доста силни думи ще кажете, но когато си пропилял толкова нерви заради ритуала си и си имал празни обещания и накрая те не станат реалност, няма как да не ти стане неприятно. Вила Буров е място, което избрахме заради красивата гледка към морето и зелената поляна, която в началото на септември не беше толкова зелена и беше отъпкана до небесата. Когато вземаш по над 3 000 лв за клиент, дори за ритуал, мисля че може човек да си позволи поне да си поддържа тревата зелена, пътя чист или поне фасадата му да не е излющена или най - малко да е КОРЕКТЕН. Но докато не се опари човек няма как да знае, кой е професионалист и кой просто гледа да ти вземе парите.
Ритуалът ни беше красив, завладяващ и прочувствен - мястото беше подходящо, тъй като и друго такова не намерихме във Варна. Не съжаляваме, просто този човек не си заслужи парите честно : )
Дано съм била полезна до тук ... : )

Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #66 -: септември 11, 2014, 09:11:26 »

Придължавай, чета с интерес.
Радвам се, че споделяш конкретни впечатления от не дотам сполучливи услуги. Полезно ще е, сватбената мафия във Варна а сигурно и на други места е голяма. И не е лесно човек да се ориентира.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #67 -: септември 11, 2014, 10:05:17 »

Анук, благодаря за изчерпателния разказ! Точно такива мнения са ценни за форумите- нека да четат хората и да се ориентират, защото (да не слагам цяла БГ и всички под общ знаменател, НО) тук нямаме добри доставчици на услуги. Ако има такива, то те са прекалено скъпи и си подбират булките. 
Както много пъти съм казвала на човек наложи ли му се да роди, да се жени или да прави погребение цените на всичко са ей така  Oh my ... . Вярно, че труда струва пари, ама формулата "ден година храни" не искам да я прилагат върху мен, затова въпреки всичко сама сътворих украсите и всички дреболии по нашата сватба.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #68 -: септември 11, 2014, 10:32:12 »

Съгласна съм с това, че няма качествени доставчици на цялостна услуга. Агенциите изобщо не са оптимален вариант. А това, което се е случило във Вила Бъров, направо е непростима некоректност.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #69 -: септември 15, 2014, 19:13:17 »

Така за малко да забравя най - важните хора, без които нямаше да сме толкова красиви  girl_wink
Кремена и Жулиета / надявам се не бъркам името й, тъй като тя правеше шаферките/ от Студио Цветно - Добрич - страхотни прически,стабилни, на супер цени, за ултра кратко време. Бяхме готови в 10 часа сутринта. Предостатъчно време имахме за снимки, хапване, че и дори да ударим по едно рамо за сън към обяд smile
Грим - Кристина от маскара - Make up studio - за жалост не ни гримира тя, а нейната най - добра приятелка, тъй като изникна лек проблем в последната седмица. Въпреки това, грима беше супер, всяка шаферка си каза какво иска и как го иска и тя го направи. Моя пробен и на самия ден така и не мръдна до 5 сутринта. Кристина ми направи грима за моминското парти, който също беше супер и си издържа подобаващо : )
Забравих да спомена и фирмата ни за осветление - Призма ЕООД, Варна - каквото си поискахме това и получихме : ) Искахме цвят - получихме го. Определено най- добрите в сферата си, но сайта им говори повече от колкото аз : )
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 01, 2014, 19:23:25 »

Анук, поздравления! Пожелавам ви много щастие, разбирателство и любов!
Снимките, които си споделила на декорацията ви са просто прекрасни! Некоректното отношение за изнесения ви ритуал е било доста неприятно, но важното е че сте имали мечтаната от вас сватба, на мечтаното от вас място и най-важното - с най-близките ви и любими хора! give_rose
Нямам търпение да видя снимка и на роклята... smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #71 -: октомври 01, 2014, 19:58:09 »

И аз, и аз  smile give_rose.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #72 -: октомври 02, 2014, 08:39:23 »

И аз на опашката за снимки!

Иначе поздравление и много семейно щастие и попътен вятър give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #73 -: октомври 06, 2014, 07:57:34 »

Здравейте, момичета.
Наред с похвалите да си похваля и видео оператора - Николай !!! Страхотен ! Давам линк на забавното видео - трейлър, което измисли и направи. ProvideoZ от Добрич. Скромно момче, което остава работата му да говори сама за него. Така, че на всички бъдещи булки го препоръчвам горещо : )
 ето и линка :
          https://www.youtube.com/watch?v=7gP9_LtKr_o
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 06, 2014, 10:42:28 »

Леле, наистина е страхотно, браво! Определено и вие сте допринесли - усмихнати и позитивни! Пожелавам ви винаги да се гледате така влюбено give_rose Честито!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines