Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:37:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anuk 06.09.2014  (Прочетена 39853 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #45 -: септември 01, 2014, 14:47:24 »

Успех на срещата днес, и да разкажеш после как е минало  smile
Всичко ще се уреди, не се безпокой! Не декорацията е най-важната а настроението, което ще имаш този ден.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #46 -: септември 02, 2014, 17:37:41 »

Anuk, мила, и аз побеснях като четох това за изнесения ритуал!! Ужас! Бива, бива алчност, ама чак пък толкоз! Като са поели един ангажимент, да си го спазват!! Не би трябвало вие да се съобразявате с никой, а те с вас! Съжалявам, че ти се струпват такива ядове точно преди сватбата. Дано срещата да е минала добре, стискам палци!  good good
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #47 -: септември 03, 2014, 20:46:56 »

Anuk още малко остана, дано всичко да върви по план и с много успех да се справяш с възникналите проблеми! Весело изкарване на моминското и дано се отпуснеш от натрупалото се напрежение!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 04, 2014, 07:43:17 »

Ехо, какво стана с изнесения ритуал?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #49 -: септември 05, 2014, 21:59:00 »

Големия ден е на няколко часа разстояние. Дано всичко с е наредило по най-добрия начин ! Чакаме разказ и снимки!  give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 06, 2014, 08:11:49 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Честито!

Желая ти прекрасен сватбен ден  weddingday weddingday weddingday
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 06, 2014, 09:48:32 »

Честито! give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #52 -: септември 06, 2014, 10:18:47 »

Честито и от мен  give_rose Желая ви приказен сватбен ден!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #53 -: септември 06, 2014, 11:10:08 »

Желая ви приказен ден, след толкова месеци приготовления, заслужаваш прекрасна и незабравима сватба! Успе, късмет и честито! smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 06, 2014, 12:11:15 »

Честито! Да сте живи и здрави и много щастливи!!! Сватбаааа
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #55 -: септември 06, 2014, 21:41:02 »

 Сватбаааа Честито и от мен, много щастие, любов, здраве и нежни моменти!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 08, 2014, 07:25:31 »

Честито!
Бъдете много щастливи! smile smile smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 08, 2014, 12:25:02 »

Честито!
Дано всичко е минало прекрасно!  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #58 -: септември 08, 2014, 16:47:24 »

Здравейте момичетааа smile  Свърши се : )  yahoo
Малко дни назад, за ритуала се разбрахме - споразумяхме се за подиум, който покрихме със зелен тревист мокет, а шатрата другата булка я отказа ден преди сватбата, но и за нея имахме вариант. Компромиси му е майката явно. Моминското парти мина много яко, момчетата и те имаха, нооо  било забранено снимането и сега само аз ще се радвам на снимки и спомени, след години като ме хване старческата болест и почна да забравям : ) Всичко беше ръчно измайсторено от приятелките ми в една виличка, игри, танци хапване супер беше : ) Все още нямам снимки, но ще кача да ви покажа какви умалени хартиени кукли бяха направили по модел на шаферките и булката.
И така сватбата ... беше мега якааата, думи нямам да опиша всичко просто...
Предният ден шаферки и кумата бяхме в нас в Добрич, аз си се наспах супер добре и си станах от 6 30, но без грам притеснение. Дойдоха фризьорките и гримьорката в 7 30 и ни почнаха. До 9 30 всички бяхме готови, доста рано, но после имахме снимки, видео, дори ми остана време да позадремя за малко към 12 часа   pardon и после айде отново роклята и газ към Варна. През това време М. се беше стегнал и с неговата тайфа бяха за да вземат кума, по традиционния начин : ) Било е доста забавно при тях, всичко по план никой не закъсня и си бяха на време за ритуала. Така когато пристигнахме с шаферките и кумата, всички мен чакаха и ритуала започна. Притеснението за миг ме обвзе, но бързо ме напусна, доста бързо мина всичко. Водещата беше страхотна, но мисля че нашите обети разплакаха всичко и след това думите й : ) После хапване, пийване, снимки до припадък  и подаръци и шоколади : ) 17 : 00 гостите бяха тръгнали вече за Катедралния храм с автобусите, после и ние. В църквата признавам ми беше леко тягосно, защото краката едвам ме държаха и беше топличко. Но иначе мина бързо и ритуала беше хубав, кумата ми настъпа един два пъти роклята, но то беше ясно : ) После малко снимки, почивка за 30 минути  в хотела и хайде на партито : ) За сега спирам и ще оставя разказа за купона за по - късно. Тъй като признавам снимки не ми се качват ще публикувам линк от Агентката ни с декорацията и цветята ни. 
https://www.facebook.com/ivailo.ivanov.5891/posts/758024967572920 - цветята от Флорист - Иво
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152296035436828.1073741842.177807881827&type=1 - снимки от декорацията,  благодарение на посочените хора нямаше да е реалносто това :Призма ЕООД - осветление, Флорист - цветя, Наталина - агенция - наем маси, покривки, акцент за стол, сватбена маса, сватбени салфетки - братята китайци - Алиекспрес.сом smile, Хотел Галерия Графити - калъфи, завеси и рамки за картини, и най - вече мама, тати и М. с който заедно организирахме всичко това, подреждахме и майсторихме и рязахме до късни доби : )
Надявам се да ви се отворят снимките : ) До скоро
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #59 -: септември 08, 2014, 19:19:40 »

Уау страхотни снимки, страхотна декорация! Мнооого яко се е получило! Поздравления!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines