Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:21:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anuk 06.09.2014  (Прочетена 39843 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #30 -: август 17, 2014, 17:47:12 »

Ето ги и готовите ни халки : ) Семеен приятел на нашите ги изработи, спешъл за нас. Струваше си чакането smile


* rings.jpg (61.88 KB, 576x816 - видяно 529 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #31 -: август 17, 2014, 18:02:55 »

Поздравления, много са различни и красиви  smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #32 -: август 17, 2014, 18:45:12 »

Прекрасни са! Честито. Много ми харесват формите по тях, като листенца...фина изработка, браво на майстора.  good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 17, 2014, 18:50:42 »

Не само ти не си почитателка на хората и ръченици и т.н.
Аз на моята сватбата не съм изтанцувала нито едно хоро,но за сметка на това всички гости танцуваха.
Халките са страхотни!
Много са интересни и красиви.  blum
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #34 -: август 17, 2014, 22:38:13 »

Честита темичка! Уникално е това с точките! Много оригинално! Ще се радвам, ако споделиш още снимки и детайли по организацията! Всичко, което си показала е прекрасно!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 18, 2014, 01:23:46 »

Anuk, халките ви са страхотни! Честити да са ви!  Bravo
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #36 -: август 18, 2014, 09:28:44 »

Супер са халките, честити да са ви  smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #37 -: август 18, 2014, 15:22:31 »

Честита темичка!
Халките са УНИКАЛНИ! Наистина човека е вложил голяма сръчност, умение и желание!

Не се ли изкушаваш да си я слагаш нон стоп?

Аз също не съм по традиционните неща. Играя хора и ще има такива на сватбата, но ще са в умерено количество. Другата част от обичаите мисля да ги спестя- взимане от вкъщи няма да има, надиграване с кумовете няма да има.

Много ми харесват нещата, които си направила! Успех и вдъхновение ти желая през времето за подготовка!
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #38 -: август 18, 2014, 16:28:50 »

Честита темичка и от мен!  smile smile smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #39 -: август 19, 2014, 12:56:34 »

Благодаря момичета за коментарите : )
Вече първи ден отпускарка добре ми действа и доста неща трябва да свършим.
По повод организацията на деня и ритуалите няма да имаме вземане на булка, а ще се срещнем направо на мястото където ще е ритуала - Вила Буров. М. държи на някои от нещата, все пак и с него трябвало да се съобразя biggrin , та ще имаме захранването в ресторанта, надиграването с кумовете, но няма да е с пиле и торта, а кошници с дарове решихме - например вино, сирена и шоколад. След като се видяхме и с ДЖ решихме, че от игрите ще имаме само две - тази с табелките/ обувките или розички/, ще задава въпроси към наши приятели и които не познае - пие по един, два шота на екс : ) А иначе се надявам един познат да дойде към 9 часа за светлинно шоу, но момчето все пак от Албена трябва да дойде, за това и да не стане няма да е фатално, но смятам че на гостите ще им хареса. Иначе хвърляне на букет, жартиер и торта - това ще са. Наздравица няма да имаме на Вила Буров ще приемаме поздравления - в поканите записахме да не ни носят букети и се надявам да спазят това наше желание, а вместо тях шоколад или ядки   : ) / някоя съфорумка беше споделила тази идея и много ми допадна/. Малко ме яд, че няма да имаме заря, но просто мястото не го позволява.А от друга страна ще един разход по - малко : )
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #40 -: август 19, 2014, 18:49:38 »

Не-вземането на булката също е готин вариант, аз винаги съм искала директно да ме види в църквата как влизам... като по филмите... но не е много приложимо в БГ, още повече че първо трябва граждански брак. Мисълта ми е, че и вашият вариант е хубав!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #41 -: август 29, 2014, 14:01:18 »

Здравейте момичета. Малко се позагубих и нищо не съм споделяла, но имам и нови творения, които се надявам скоро да кача. Така... оказа се, че много хубаво не е  на хубаво и  явно няма да мине безоблачно както си го мислех ...
Вила Бувор бе варианта ни за изнесен ритуал, там където ще се венчаем, където М. ще ме види за пръв път и така .. общо взето мечтата ми да се омъжа сред природата, на зелена полянка с изглед към морето е на път  да се разбие на пух и прах. Защо ? Защото собственикът  е поел и друг ангажимент - сватба, която започва с начален час 18:30. Питате се какъв е пробелът .. в това, че въпреки че ние сме закупили времето от 14:00 до 17:00, за другата сватба се налага да има приготовления, които ще скрият моите дървета, зелена поляна и всичко.. искат подиум, шатри и т.н. Или докато ние се снимаме с родните някой зад гърба ни ще маха нашата декорация, за да слага за другата сватба ?!?!?!
Шоуто е в разгара си. Цялото фемили е под адски напрежение заради интересите на някого и бизнес отношенията на други, и накрая булките са прецакани. Изключително неприятна ситуация, от която според шефа на другата агенция и говорител на другата булка - ние трябва да направим компромис въпреки, че сме резервирали мястото половин година по - рано? Защото може би ще датат с едни 3 хиляди повече от нас, и аз трябва да съм компромисната ? И така след година приготовления това, което исках най - много може да се прецака. Защото не точките ми бяха най - важни, а именно този сантиментален момент за мен значеше много... В понеделник ще имаме тройна среща с агенции и собственик и ще видим какъв е изходът от ситуацията...
Това е най - належащото, което близо десет дена преди сватбата ми е ненормално как се случва.. ама така е като сме в България... неспазване на уговорки, всеки си гледа интереса и си прави оглушки...
За да завърша с нещо позитивно ще кажа че в сряда ми предстои моминско, най - тежката част мина - сладките са готови опаковани и чакат да бъдат поставени на местата си, флористът към момента обира точките като отношение и професионализъм и май него ще хваля най - много : )
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 30, 2014, 11:20:07 »

Еха Anuk, незнам какво да кажа  sad

Отвратително е държанието на собственика. За съжаление в днешно време просто не може да се разчита на честна дума, защото "честна дума" и професионализъм се срещат все по-рядко.
Имате ли подписано споразумение или договор? От друга страна може на срещата да се споразумеете нещо - например да започнат подготовката по-късно,  а пък вие да изместите снимките малко по-рано.

Ще се подредят нещата, не се ядосвай много  girl_wink
Весело моминско парти ти пожелавам, отпусни се, наслади се и т.н.  Party time
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 30, 2014, 11:43:58 »

Anuk  smile

Всичко, което си направила е много хубаво.
Поздравления  Bravo

Звучи много интересно това с шоколада и ядките вместо цветя.
 Светлинното шоу е много хубава идея.

Съжалявам само за изнесения ригуал, но все пак се надявам нещата да се оправят и да успеете да измислите нещо.  blum

Успех в останалата подготовка и ще видиш, че всичко ще бъде прекрасно  blum
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #44 -: август 30, 2014, 12:04:35 »

Anuk, честита тема!    danceg
Малко остана, надявам се да го изживееш пълноценно и без тревоги!   good
Халките са чудни! Наистина чудни! Поздравления за усърдието на вашия познат!    Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines