Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:10:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anuk 06.09.2014  (Прочетена 39855 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« -: август 05, 2014, 14:29:24 »

Хайде Анук, едва месец остана,
да ти върви с последните приготовления и приятен последен месец като госпожица!  Сватбаааа


* Black-and-White-Polka-Dot-Wedding.jpg (68.72 KB, 170x144 - видяно 3320 пъти.)
« Последна редакция: август 05, 2014, 14:39:37 от palachinka » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 05, 2014, 15:55:59 »

Ех, palachinka, изпревари ме! Бях си подготвила тази снимка, да създам темата, тъй като ми е много интересно!
Честита темичка, Anuk! Нямам търпение да споделиш всички детайли и дреболийки около сватбата ви! Обожавам точки и съм сигурна, че ще имате една невероятно красива и различна декорация!


* polkablack.jpg (49.4 KB, 336x336 - видяно 3283 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2014, 16:29:56 »

Честита тема и от мен!
 give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #3 -: август 05, 2014, 17:40:59 »

Честита темичка и от мен, започваме включване,ние септемврийските булки  danceg Чакаме подробностииии
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #4 -: август 05, 2014, 17:57:49 »

И от мен честита тема give_rose
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2014, 18:10:29 »

И от мен честита тема!
Ще ми е много интересно да прочета как протича при вас подготовката, нещичко за роклята, мястото и всичко!  girl_wink
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #6 -: август 05, 2014, 18:33:03 »

Честита темичка! Страхотна тема "ТОЧКИ"- обожавам ги  yahoo Ще следя с голям интерес  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 05, 2014, 19:21:34 »

Честита тема и от мен! Темата точки ли е? Страхотно! Винаги съм имала слабост към тях smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #8 -: август 05, 2014, 20:12:01 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2014, 10:12:14 »

Честита темичка!!!
Цветовете на вашата сватба са много нетрадиционни, ще следя с интерес това, което ще ни покажеш и споделиш smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #10 -: август 06, 2014, 20:47:25 »

Здравейте момичета !
Много ме зарадвахте и благодаря за милите думи smile
Palachinka мерси за темичката  girl_impossible

Та откъде да започна... хайде от далеко  blum  Запознахме се преди няма и три години. Той от Сливен аз от Добрич, живеем във Варна ... Събрани Новата година и един общ познат, които ме покани да празнуваме заедно новата година. Не бях планувала да търся гадже или нещо подобно, при условие, че и повече от година с момчета не ми се занимаваше грам... та видях го предната вечер, казах си "оо ще има симпатяги" и дотам. До тук нищо кой знае какво, ... но  интересното беше, че организаторите на партито - моя познат- бяха решили да вземат мен за голямото пазаруване за близо 30 човека. Е добре де, ама аз вегетарианка какво разбирам от големи купони и знам ли кой какво иска да хапва. Та накупих едно хубаво само гризки, солети и сладки, тук там малко луканки и това за това.  Bravo Всички бяха потресени от случилото се и най - вече че имаше близо 2 кг солети, но факт не бях сама, а с още 4 мъдри мъжки глави, които бяха Ок да хапват само това за вечеря. Съответно направих много яко впечатление на М. , тъй като той си е по мръвката Girl_hide И май от там се почна всичко, покана за кафенце, първо, второ ... сгаджосахме се набързо, на втората седмица се запознах с техните(първото ми запознанство ever) , после той с нашите, и хоп след три месеца заживяхме заедно.
Всичко толкова бързо, че чак сега като го пиша си викам " Луда ли съм била"  crazy
И така на 12 септември дойде изобщо нечаканото от мен - " Ще се омъжиш ли за мен ? " : ) И вече почти година организираме нашия ден, до най - малката подробност.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #11 -: август 06, 2014, 21:06:57 »

Относно организацията на събитието, голямо лутане бе в началото... Харесвам толкова много и различни неща, че ума не ми го побираше кое да избера. М. само казваше кое му харесва и кое не, но повечето неща аз решавах  pardon След дълго мислене и гледане на снимки в нета, нямаше нещо, което да ми харесва повече от комбинацията черно и бяло, макар черния цвят да не е типичен за сватби,но пък  и аз не съм типичната булка. М. се съгласи и всичко бавно, бавно започна да се напасва.
Първото нещо, което знаех е как ще изглеждат шаферите и шаферките. Ще имаме по трима шафери и шаферки, наши приятели. Момичетата са с черни рокли на бели точки от aliexpress.com,с цикламени колани и букети,  момчетата панталон и бяла риза, папийонка  в цикламен цвят и тиранти. В съзнанието ми са големи сладури, ще ги видим на 6- ти : )
За съжаление докато се лутахме в началото изтървахме Краси Ламбов, но може и за добро да е.
Ще нахвърлям само хората, с които ще работим, а на 7 очаквайте ме с оценки, дали са ми оправдали очакванията  diablo
Ресторант - Галерия Графити - балната зала на втория етаж, изцяло бяла с бели драперии по стените, изключително много място, за скромните ни стотина гости. Менюто на дегустацията беше супер вкусно, надявам се такова и да бъде.
Изнесен ритуал - Вила Буров- кетъринг и шампанско от тях.
Водеща - Теди Карапачова, на срещите ни беше изключително позитивна smile
Агенция и координация - Наталина
Цветя и вази - Иво от Флорист
Фото - Ваня Ралчева и Алекс Велчев, не работят заедно принципно, но Ваня е моя приятелка и е изключително добра, няма как да не снима smile
Видео - ProvideoZ от Добрич.
Дж - Дидо - ако не беше този човек, които избрах заради факта, че носи папийонки / сигурно ме мислите за луда, но Да/ половината неща по - горе нямаше да са факт. Той ни препоръчка ресторанта, свърза ни с точните хора, Вила Буров, дори не знаех, че съществува.. а бе половин агент си е той ! От сега съм му много благодарна, да видим с музиката как ще е  blum
Така рокля от Брайдъл фешън си я харесах, чак се очудих на себе си защото обслужването не беше никак Ок. Но както бях писала в темата за роклите, като я видиш просто няма значение кой ти я продава, дали е бутикова, от интернет или под наем... важното е да я усетиш : )
На М. почти всико му е от Адрюс, ще е с черен смокинг с папийонка на точки..

може и да пропускам нещо ... ще се опитам тези дни да покажа какво майсторихме в къщи и с какво се занимаваме по сватбата smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2014, 05:59:27 »

Честита тема! Много готина история имате, обожавам да чета такива истории! Пожелавам ти последните щрихи да минат без главоболия smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #13 -: август 07, 2014, 06:07:34 »

Честита тема и от мен  give_rose
Папионка на точки звучи супер свежо и в тон с цялото събитие. Успех с подготовката!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 07, 2014, 07:07:19 »

 Честита темичка  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines