Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:49:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - август 2014  (Прочетена 62633 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 26, 2014, 09:25:40 »

Ако на някого му трябва фаблет, може да се пробва:
MEGA смартфон на мини цена: 200 лв! Рожденикът ти подарява 75 % от твоя нов GALAXY MEGA 6.3. Само днес в Samsung Experience Store в Тhe Mall, София, и до изчерване на количествата!

Самсунг са го обявили буквално преди минути, та може да имате шанс да се доберете! smile
И аз се замислих, но няма как да отида!  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #166 -: август 26, 2014, 09:47:23 »

Хубава оферта, жалко, че е само в София...
milenkata, emmmmmy , на такива "помагачи" винаги напомням за приказката на Хитър Петър "че тогава зощо ядеш, като пак ще изгладнееш?", ама ефект - 0.
Тази красавица, дето се е качила на масата и после я бутна, я подарявам с осигурена храна за два месеца. Хем масата вече за нищо не става, хем паркетът, дето го циклихме лани се повреди. Наистина е много статична и даже усмихната Wink докато дебне. После, като истински див звяр скача, въпреки дебелото си дупе. За да хване една пеперуда скокна почти метър от седеж, без засилка.
Малкият се е прибрал след 32 часов път без сън. Довечера започвам да разчиствам из къщи следите от пребиваването му. Редовно намирам чорапи "на розички" на съвсем необичайни места diablo.
Вероятно другия месец ще имам човек, на когото да започна да предавам работата си...Нещо започна да ми се свива под лъжичката, че официално се оттеглям и трябва да си търся сериозно "цел и посока" Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 26, 2014, 13:18:45 »

Здравейте и от мен  girl_wink

mariola85, аз си се чувствам здрава, но пневмонията ми е оставила разни неща за наблюдаване. Днес бях на контролен скенер и само добри новини чух. А другата ми болест от гастрото - улцерозен колит, си е хронична, така че си оставам на диета завинаги, а в момента съм яко на хапчета (по 25 таблетки ми се събират на ден).

От другата седмица може би и на работа ще ходя. То работата ми се прибира тази вечер, ама съм ги предупредила тия дни да не ме закачат още, за другата седмица ще видя. Предполагам съм се поотпуснала, ама се надявам бързо да се стегна smile

svekarva, радвам се, че добре е минал РД и че момчето е кацнало успешно. Сега е ред на другото Wink Много здраве и на  малката Вангелия.

Като стана дума за скачащи котки, котката на моята приятелка скочи от 8 етаж, ама те явно си имат 9 живота. Оцелил няква тента на първия етаж, която му омекотила удара и се размина с един щев и без нищо счупено. Това беше преди 10 дни, а оня ден дивакът пак към прозореца се запътил, барабар с фунията дето му е на врата crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 26, 2014, 14:27:04 »

Аз заради това не оставям отворен прозорец и котка в една стая - доста котки са си загубили живота така, а доста на по-ниски етажи - са избягали и после има сума ти обяви за загубена котка. А когато отварям прозорците - ги отварям нагоре, пък и имат мрежа, та няма как да стане нищо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: август 26, 2014, 15:01:24 »

Хахаха, представям си го с фунията как е тръгнал отново да мърсува.....Ама сигурно е хубаво коте, от потекло. Нашата дивачка много добре преценява как да се пази и кога и къде да скача. Спокойно може да скочи от терасата, никой не я ограничава и даже дебне гълъбчета и врабчета там, но не е падала. Само дето нас напада когато се изплаши. Подгони и сина и в гръб го копна по прасеца, защото реши да влиза в спалнята. Явно я смята за нейна територия. Не е за домашно животно, иска си двор. Затова я и подарявам, стига някой да я иска. И зестра давам, колкото поискат Wink
pandapanda, браво за добрите новини, все по- добри да стават good. Много му сложно името на този гастрит, още повече и цироза има намесена... sad. Ще си пазиш диетата и това е. Не бързай да работиш, какво като работата ти си е дошла. Почивай си още малко  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #170 -: август 26, 2014, 15:04:51 »

Панде браво че напредваш с оздравяването! За хапчетата не думай аз също пия по една шепа всеки ден, даже в Лидл имаше едни разделители за хапчета мислех да си купувам аххах

свекърва за твоята котка ей това предлагам да вземе да се кротне малко :

http://9gag.com/gag/aW0WEqA

Миленката браво за хубавите новини около новата работа! мен ме е много страх да си смена работата някой ден, хич не съм смела в това отношение  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 27, 2014, 08:15:11 »

Панди, чудесни новини! Дано скоро да спреш да пиеш толкова хапчета.
Свекърва, твойта котка е бунтарка, а не лигава мързелана, затова е така. Тя на колко години стана, може да се кротне на дърти години.
 Аз се позагубих, ама с тоя стаж, поне съм при много добър прокурор и много ми показва разни неща.
Лек ден на всички и дано скоро пак да се включа при вас!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 27, 2014, 08:44:03 »

Добро утро на всички :)Ю
Малко се позагубих тези дни, но с мечи пътувахме. Бяхме при неговите роднини в Добрич и скокнахме за един ден до Албена. Много добре ни се отрази, ама сега пак на работа...
Не съм имала време много да чета, но искам да поздравя Миленката за новата работа, Панди за това че вече е много по-добре и да кажа на Свекървата, че много се радвам за Вангелия. Надявам се скоро да пишеш, че са я изписали.
Пожелавам на всички ви страхотен ден smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #173 -: август 27, 2014, 09:00:27 »

Добро утро smile

За мен месечните теми май наистина станаха месечни -  пиша по веднъж седмично Girl_hide , но се опитвам да ви чета колкото мога smile

Панди, пожелавам ти скоро да си съвсем оздравяла и да спреш лекарствата!
Миленката, честита нова работа а на hulcy лека бременност!

Ние попътувахме малко и малко се бях поизморила но вече сме си вкъщи и всички сме по-спокойни. Чакам свекърва ми днес и майка ми в неделя, тъй че от довечера съм в отпуска girl_wink

Ох, Мариолка, тая баничка я видях оня ден и оттогава ми се яде баница Girl_hide
Свекърва, аз като съм била от другата страна (аз живеех далеч и нашите ме изпращаха), сигурно и на синковеца му е мъчно, ама си трае smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 27, 2014, 09:16:00 »

Добро утро и от мен! Не съм се показвала в месечна темичка, не помня от кога blush Ама то всички мами с бебета ще ме разберат Wink Иначе си ви чета с голямо удоволствие и за разлика от други теми, където даже не ми се чете вече, тук се разведрявам. Радвам се на новите попълнения/които вече не са много нови blum/ хубаво е да има повече мнения. Напоследък много от момичетата не пишат и не знам на какво се дължи това. Липсват ми мненията на много от съфорумките. Дано е заради лятото, че всички са по почивки. Ще очакаме включване good Айде да почерпя кафенце и закусчица

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 27, 2014, 09:43:14 »

Здравейте smile

И на мен доста съфорумки ми липсват, ако само четат да драснат поне едно "Тук сме"  blum Или може би не сме подхванали достатъчно интересна тема. Нещо за свекървите и снахите сигурно трябва  blum

svekarva, хаха, не е гастрит, а колит (стомаха ми си е добре, Слава Богу) и не е цироза. Другото му име е язвен. А от диетата даже съм много доволна - само любимите ми храни и вече никой няма да ми вика, че ям еднообразно. Даже много се кефя, че ще спрат да ми предлагат домати. Аз никога не съм ги яла и се оказа, че са много вредни били за мен  Wink

mariola85 аз този разделител за хапчета от Лидл го изпуснах, ама си купих от Джъмбо, иначе ще се сбъркам. crazy

ratatui, браво за хубавия стаж. радвам се, че намираш време и за нас  heart

AliTia и Alleksia, радвам се, че и вие имате време smile как са момчетата, растат ли  heart



Активен
mariola85
Гост
« Отговор #176 -: август 27, 2014, 11:48:44 »

Аууу е хубаво че двете А се появиха smile  Girl_hide

И на мен ми се яде баница много но ще устискам до петък, нали е последния петък от месеца и купувам храна за персонала, и баница вече за трети път ще поръчваме, много им харесва, а на мен ми е супер лесно. Обаче този пър сме поръчали много от тази с бекон, многоооо е вкусна.

Ох отивам да играя, човек да ми има проблемите. Направиха ми сериозна забележка че не играя на играта за която работим достатъчно и сега всеки ден пукам и убивам като луда по 1 час. Ма взе да става интересна girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: август 27, 2014, 12:04:42 »

Или може би не сме подхванали достатъчно интересна тема. Нещо за свекървите и снахите сигурно трябва  blum
Ами да, май е такава работата Wink. Чакай да я подхвана: Обадих се да кажа, че съм изпратила дрехите на Лия и майка и ми ревна по телефона "...ще изпишат бебето когато стане над 2.5кг, аз го храня и се радвам, че наддава и искам да го водя вече вкъщи, пък свекървата вика "нека го гледат там колкото може повече, че иначе ще е голям зор с това малко бебе"" и хълца и подсмърква. heart Обидила се милата, че не и искат детето. Жената едва ли е имала такова нещо предвид, искала е да я успокои и да не храни празни надежди, ама .....на. Да си беше мълчала, но пък тогава можеше за темерут да я сметнат. Аз дипломатично се измъкнах с "поплачи си, да ти олекне", но си отдъхнах, като затвори, че идвал лекарят. В такива моменти не се знае как ще реагира.
Ох, аз обещах да отворя тема за първите дни с бебе, ама не мога да се вдъхновя. Сега се сетих обаче, как ме ядоса моята свекърва diablo. Ситуацията беше много натегната по ред причини и те /свекър, свекърва, девер и бъдеща снаха/ ми цъфнаха на втория ден след изписването. Разпериха едни дисаги на пода /бебето беше на единствената маса, но това е друга тема/ с пържено пиле и мазен ориз, готвен с олио и естествено започнаха да ме канят да сядам да ям с тях. Първо, беше ме гнус /пилетата увити добре във вестник и найлон/, второ, изобщо не можех да седна, камоли да клекна от многото шевове, трето, ние ориза го правим с масло и изобщо не пържим и т.н.т., извиних се, че не искам да ям  ориз заради моя и на бебето стомах, пък тя ми вика "Ела яж, пък после ке се музеш!" / музеш, значи да се цедиш/. Олеее......като скокнах и се наежих  diablo, ама ми се зави свят и си седнах на леглото по тихо и кротко. Много се ядосах, аз да не съм коза....И като ревнах, няма спиране. Пък тя продължава да налива бензин в огъня Wink "ами като не ядеш, а пазиш линия, тъй ке е, нема и сила да имаш" Хахаха, не искам и да си спомням как се самосъжалявах. crazy
Та така, весели истории винаги има. Зная ли какви ще ги дъвча и аз някой ден  nea без да се усетя?
pandapanda, видях още тогава, че съм сбъркала, ама аз щото ги имам и двете, та не правя голяма разлика. blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #178 -: август 27, 2014, 12:12:36 »

Мариолка, направо си за завиждане, дай да си разменим project manager-ските позиции biggrin Моята не включва задължително игране на pc игри biggrin Въпреки че, ако реша да играя за рапускане или с цел фокусиране, никой няма да ми направи забележка де  pleasantry

Днес забелязах, че по някаква причина се пораздвижиха нещата у форума и аз се включвам активно в раздвижването  blum

Али, много хубава закуска си предложила, аз напоследък само си правя тестяни неща и се тъпча, но държа да отбележа, че са от истинско пълнозърнесто или лимецово брашно!! Пак си е калорично, но поне по-здравословно  blum

Панди, много хапчета, много нещо, аз така да ги ненавиждам, не помня откога не съм пила хапче откакто изцяло се лекувам само с билки и храна  smile

ratatui, дай малко подробности за стажа, как протича, какво правиш точно и т.н., че ми е интересно smile

Аз вчера голямо чекнене ударих да си правя педикюр, добре, че е йогата за бременни, че да съм по-пластична и да мога все още да се справям с това. Та направих аз педикюра и доволна и щастлива, че се получи доста прилично излизам на фотосесия за бременни и фотографката обаче ме посъветва да обуя едни рисувани кецове, които си бях донесла в торбичка и после се прибирам вкъщи, свалям кецовете и всичко омазано по ноктите ми, та днес след поредната йога сесия си поправях педикюра наново  crazy

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Свекс, хем ми е смешно, хем ми е тъжно от тази история с твоите гости след изписването  shok Аз поне подобни ситуации няма как да очаквам, че нали съм без свекърва, а пък свекър ми е много свит човек и не очаквам изцепки там smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #179 -: август 27, 2014, 12:38:07 »

scilla хахах не си давам екипа за нищо на света. Аз много обичам игри но тази е много сложна и много напрегната ( ти си я играла май) и като ми звънне телефона и като ме види екипа че играя и всички около мен се нареждат и се изнервям. Но вече вдигнах и левел така че напредвам.

Мерси за поздравите вчера! Мария ми каза че сте се видяли! Ах колко е малък света!  give_rose

svekarva те от нашия край сме такива не съобразителни и всичко си казваме. Милата тя  heart ама с такова борбено име Вангелия! На баба Ванга ли е кръстена? И Баба Ванга е била седмаче.

Много ме кефат лафовете на свекърва ти хаха при нас би било да се измъзеш хахах.

Аз не знам защо но си мисля че моето свеки няма да се бърка с детето. Тя е много съобразителна и много внимава какво казва, и до сега не ме е ядосвала, а и честно бих разчитала на нейни съвети и на майка ми, отгледали са деца, здрави и прави.

А да ви се похваля с кандидат снахата нещата върват много добре. Ще идва момата в София да живее и ще живее с брат ми. Нещо и за сватба говорат догодина. Техните много харесали брат ми, майка ми е във възторг   smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines