Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:36:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - август 2014  (Прочетена 62477 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: август 01, 2014, 09:14:14 »

Августовски привет на всички!
Дано имаме прекрасен лъвски месец - огнен, силен, здрав, любовен и царствен! leon
Много се смях на последните постове от миналата тема, това е то новата комуникация Wink. От мен допълнение "100?" значи "защо?".
Фибс, имейлът, че големият син ще се жени не е нещо особено. "С М. решихме да се оженим по Коледа. Сватбата ще е в Пловдив, малка, около 50 души. Подробности по телефона." Хаха, просто е сантиментален спомен. Аз имам навик да си отварям пощата рано сутрин, още не съвсем разсънена. Да ти светне нещо такова на екран е доста необичайно funnytooth. Така подскокнах и блъснах без да искам клавиатурата, че я измъкнах с кабела и изгасих екрана. Да видиш после какъв зор беше ....докато включим отново Wink. Иначе той е другата крайност, чак притеснително прецизен в правопис и правоговор.


* Leo.jpg (52.68 KB, 720x451 - видяно 406 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1 -: август 01, 2014, 09:36:18 »

Добро утро!

Аз съм цяла седмица на склада. Майка ми е за втори път на море. Трябваше да си дойде вчера, но ме изненада, че ще е още два дни там....и аз продължавам! Нали направихме ремонт на апартамент, в който с Митко да живеем самостоятелно и тя доста помогна с финанси за него, та Митко вика "Майка ти още 10 години има да си използва отпуска" И аз с усмивка си стоя и чакам клиенти!

svekarva, смса на сина ти е просто култов!!!  Bravo И аз иначе имам навика да си пазя имейли и смси, сантиментални спомени, мило ти става.

Желая лек ден на всички!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 01, 2014, 09:50:40 »

Добро утро smile

Реших, че в моя месец е най-подходящото време да се включа в темичката и да ви поопозная малко повече smile Надявам се че приемате нови хора smile
Желая прекрасен ден на всички и дано скоро се оправи това време give_rose
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #3 -: август 01, 2014, 09:53:34 »

хаха Свеки, те женитбата я имат като разходка в парка, дано моята мома в бъдеще не ми го сервира така, че не кабели ще хвърчат, ама нямам навик да отварям имейла, та може да го видя и след сватбата.... Girl_hide

Защо / 100 направо ме разби

за хиксовете, аз си мислех че го имат като за край на смс-а, и аз си ги слагах, постоянно се ядосвах че продължаваха да ме канят на среща при положение че съм ги отрязала, ама то какво да си помислят, след като хем ги режа, хем целувки им пращам.

добре че един ден, приятеката ми, случайно и дадох да прочете едно, та тя тогава през смях каза че това са целувки

Добре дошла Miele, и аз съм нова в месечните теми, макар че от време навреме ги четях
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: август 01, 2014, 10:16:29 »

Хоп ей ме на и мен smile Честит ви август с нахлузени ботуши, якета и дънки (тези от София ще ме разберат) biggrin От снощи не е пирало да вали... Целия август го дават дъжд/светкавици/градушки, но само в Западна България, по морето - слънце

Много се надявам, защото утре отиваме на моренце... Нямам търпение, последен работен ден и после 7 дни почивка. Имам интервю за работа днес следобед - стискайте палци - малко съм нервна...Не ми се искаше да сменям работата , но вече психически не издържам тук и реших че нищо не губя ако пробвам smile

Общо взето ако мога ще пиша за развитие, но честно да ви кажа иска ми се на морето да зарежа телефона/лаптопа и тн и да си почина наистина, така че ще се включвам от време на време.

Панди нищо не е писала, някой знае ли дали има подобрение?

Miele радвам се че и ти си тук Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: август 01, 2014, 10:22:50 »

Хола и от мен!

Фиби много се радвам че се включваш тук! аз съм голям фен на теб и зверчето постоянно си ви чета blush даже съм абонирана за вашата тема  pardon

Miele добре дошла в нашата приятна компанийка! споделяй ни да те опознаем по-добре  Bravo give_rose

svekarva та какво да очакваш от мъжете, не са многословни и да измислят как да представят нещата.

milenkata стискаме палчета за интервюто, мини да се похвалиш как е минало! От мен съвет направи добро проучване за компанията с какаво се занимава, какво се иска от теб за тази позиция и съответно какъв опит имаш, и в никакъв случай не казвай че искаш да сменяш работата защото има напрежение или че не си доволна от заплащането. Най-добре е да кажеш че търсиш ново предизвикателство и развитие!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 01, 2014, 10:25:38 »

Айде и аз в новата тема!
Мислех аз да я правя, че нали това е и моят месец, ама свекърва е пъргава невеста, а не заспала като мене, така че благодаря за темата  girl_wink
Миленка, стискаме палци!
Аз също си пазя смс от патето и често си ги препрочитам, затова ме е яд като си сменя тела. и ми се изгубят.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 01, 2014, 10:29:17 »

Миленка, стискам палци за интервюто smile Дано мине добре smile Ще чакаме после включване smile
Мариолка питайте, че така не мога да се сетя какво да споделя Girl_hide
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #8 -: август 01, 2014, 10:34:21 »

Мариолка, фирмата е един от големите конкуренти на моята фирма - същия бизнес, същата позиция - 2на заплата....(работим с тях даже)
Попринцип доста интервюта съм имала и горе долу имам идея как да се държа - има някои автоматични отговори на стандартните въпроси (пример: Защо искате да напуснете? Отговор: В момента желая да се развива, за съжаление няма как да го направя в сегашното ми работно място, колектива ми е прекрасен, просто смятам че мога да развия потенцияла си  и тн и тн и тн) Никога не се споменава за конфликти, защото ти подбива реномето на лоялен служител...

Преди време подготвях мъжО за разни интервюта и яко се бях разчела в HR спецификите smile

Но ми е нервно, защото малко или много 4та година съм в мойта си фирма и трансфер не е лесен... а и страха ще се справиш ли винаги го има... Абе дано се получи smile

Благодаря за подкрепата на всички smile
« Последна редакция: август 01, 2014, 10:35:53 от milenkata » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: август 01, 2014, 10:37:21 »

Miele, добре дошла! И аз не съм особено активна, ама винаги, когато чета ми е много приятно.

milenkata, стискам палци! Всичко да е наред и да се представиш по най-добрия начин на интервюто, пък после - каквото сабя покаже. И наистина гледай да си починеш хубаво на морето, изкарай всичката отрицателна енергия от себе си и се зареди стабилно с положителна! Приятно прекарване!

ratatui, а кога е Твоя ден?!  give_rose

И при нас не е слънчево, припръсква от време на време и е облачно, но по прогнозата казаха освен облачност и 35 градуса.....и аз съм с къси панталони!  cray



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: август 01, 2014, 10:39:38 »

ама нямам навик да отварям имейла, та може да го видя и след сватбата.... Girl_hide
Хахаха...... funnytooth Липсваше ни свежа кръв в месечната тема!
Miele, здрасти!
По повод завършването на съобщение, от няколко години е "ае" - от хайде. Удобно е, защото буквите се изписват и на латиница и на кирилица еднакво Wink
Наделинка, какво предлагате в склада? Много клиенти да ти дойдат!
milenkata, стискам палци за интервюто и дано стане! На море винаги е хубаво, дори и да вали. Починете си добре. heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 01, 2014, 10:41:16 »

Моя ден е 15.08, а на 25 ни е първата годишнина от сватбата. Трябва да измисля нещо за годишнината, а така съм зациклила, че нищо не ми идва на ум. Първата годишнина е памучна, нали?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #12 -: август 01, 2014, 10:46:18 »

Първата годишнина е памучна, нали?

Да, памучна. Подари му себе си в секси бельо. heart

svekarva, перилни, почистващи препарати, парфюмерия, козметика....такива неща продавам. Дано дойдат клиенти, дано, но на това време малко са ентусиастите!  pardon

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 01, 2014, 11:13:58 »

Здравейте и от мен smile

Аз вече съм в къщи. Малко изненадващо за мен ме изписаха в сряда за домашно лечение. Температурата ми спадна, но все още кашлям доста. Нямам и много сила, защото все пак две седмици лежах, а и все още имам анемия. Те ме изписаха с доста побъркани кръвни показатели, макар и с тенденция към нормализиране. За мен, аз се влоших, защото ме приеха петък следобед, лекар не дойде да ме види, пратиха един студент да ме разпита за оплаквания и така ми изписаха антиобиотик, който не ми помагаше. И така до понеделник никакво внимание, тогава почнаха с изследвания и се установи, че съм получила вторична анения, наложи се кръвопреливане, имали са съмнения и за сепсис. Възпалението в белия дроб също се беше увеличило. И след смяната на антибиотика почнах да се оправям. Междувременно тръгнаха да търсят друго заболяване и ме изследваха за токсоплазмоза, хив, левкимия, автоимунни заболявания, кардиологични, кутреска, хламидия, микоза, легионела и лаймска болест и всичките са отрицателни. Като не откриха друга болест ме пратиха на тази бронхоскопия, където професора ми каза, че лекарите ми са се вкарала яко във филма(неговите думи) и че си е пневмония. Обаче ме пратиха и на скенер. И там не откриха нещо ново. И накрая ме пратиха в гръдна хирургия за биопсия на лимфен възел. Обаче хирурзите казаха, че нямам достатъчно увеличен да се бодне и трябва с операция. Аз бях решила да ида, но мой познат лекар ми каза, че това е малко прекалено и да не се съгласявам на операция без второ мнение и сега другата седмица ще ходя във ВМА за второ мнение.

Леле, малко се заиграх с писането, който не му се чете за болести да пропусне Wink

ratatui, ние много обичаме Тасос с нашите кумове. Ходим на едно и също място - в къща над Paradise Beach. Обаче там няма нищо друго. Ходим до близките села да си пазаруваме и си готвим ние. Това е мястото http://www.agatha-thassos.gr/ плажа е прекрасен smile

svekarva, не ти е скучно с твоите синове. Ама не мина достатъчно време, да му се оправи спането на това момче? Той да не стои нарочно буден нощем заради някой в скайп?

milenkata, успех! Дано всичко се подреди по най-добрия за теб начин smile

Поздрави и на всички други, благодаря ви, за форумската сила  give_rose

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #14 -: август 01, 2014, 11:18:52 »

Привет, дами!

Мариолка, вчера понеже четях старата месечна тема, та видях, че си писала за филма "Ивкова слава". Търсих филма със субтитри на български език, но не намерих, а отдавна искам да го гледам, можеш ли да ми пуснеш някакъв линк? Аз много обичам тая песен Несаница, дето е от саундтрака, и Зона Замфирова обичам, и всякакви македонски и сръбски работи, нали са си ни близки съседи (аз съм северозападно чедо), та като има нещо, гледам. А колко колеги от Македония имах в университета! smile Та, ако се сетиш и за други филми, които да ми препоръчаш, ще си записвам, че примерно в Замундата има цял списък със сръбски филми примерно, ама между тях има и големи бози. Та, отворена съм за предложения. smile

Ох, като се замислих на тая тема, та се сетих за Белград. За година и половина три пъти ходихме до там, много ми е на сърце. То не беше концерта на Рамщайн, пък туризъм, пък на гости. Та покрай Сърбия, сега оглеждам места за ходене и по Македония, пусто, че това Охридско езеро е толкова далече. 

Панде, да оздравяваш, маце, че те следя тук и се притесних как отведнъж болници, пневмонии.  LOVING
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines