Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:05:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Куверти за ди джей, фото и видео оператори!  (Прочетена 14610 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 29, 2014, 11:34:37 »

Аз пък да питам колко ще се спести, ако не се сервира пълен куверт на фото, диджей и видео? 30, 40, 50 лв?
Това не са никакви суми на фона на общия разход, а впечатление ще направи това, че примерно при гостите има ордьовър, пък при тях няма. И тъй като работят хора, а не работи, има някакъв процент вероятност това да рефлектира на работата. Та струват ли си 50 спестени лева при риска, дори и малък?
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #16 -: септември 29, 2014, 12:43:35 »

Мога да споделя някой предимства и недостатъци, съответно на доброто и не до там добро отношение. Казвам отношение, защото не мисля, че става дума за някакви средства. Разликата е максимум 10-тина лв. на човек. За тези спестени няколко лева като нищо някой от екипа може да се засегне и дори да не го покаже външно, това да повлияе на работата му.  ДЖ-ят може да не си дава много "зор" и никой няма да забележи, колко добър е всъщност и какво може когато дава всичко от себе си. При фотото и видеото възможностите, в това отношение също са многобройни. Примерно да получите обещаните два комплекта дискове с обложки но форматирани, така че да не може да бъдат презаписвани. Когато всички близки и роднини, които не са присъствали на сватбата ви поискат да ги видят, на вас ще вие трудно да им дадете единствените си оригинали. Тогава ще се обърнете към хората заснели вашата сватба, но те ще ви поискат по 50лв. за всеки нов комплект. Ще бъдат прави, тъй като на тях това им струва няколко лева и няколко минути допълнителен труд. Недоброто отношение може да се отрази и при монтажа на материала, където отново вие няма да разберете колко хубаво може да стане всичко, когато монтиращия вложи допълнително отношение и няколко часа в повече за монтажи и допълнителни ефекти. В место това ще получите стандартен материал, напълно достоен за ниско бюджетна сватба.

От друга страна някой екипи, отдавна свикнали с доброто отношение на младоженците забравят, че това добро отношение не е заради красивите им очи, а за това, че към тях младоженците и техните близки имат определени очаквания, които (за съжаление) не винаги се оправдават.
 Апелирам и към двете страни!
Нека бъдем по-човечни един към друг, с приятелско отношение защото съм сигурен, че когато даваш от себе си, получаваш повече или поне достатъчно за да си щастлив и доволен. Не забравяйте, че първото мнение често е погрешно. На края разбирате, че хората не са такива за каквито се ги смятали, но вече е късно и сте пропуснали своя шанс да покажете по-добро отношение.
УСПЕХ на всички през новия сезон! give_rose give_rose give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2015, 20:53:30 »

Със сигурност ще включим фотографът, видеооператорът и дж в броя на кувертите.. Другото ми се струва някак нередно..  crazy
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 10, 2015, 15:53:17 »

И ние сме предвидили пълни куверти за професионалистите.  good Според мен е въпрос на уважение към хората, които са с нас цял ден и от които до голяма степен зависи тържеството.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 10, 2015, 15:54:38 »

Тези хора цял ден ходят по нас, трябва да ги уважим с по един куверт, аз мисля да им дам и по едно подаръче за спомен..
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #20 -: февруари 10, 2015, 16:56:59 »

Тези хора цял ден ходят по нас, трябва да ги уважим с по един куверт, аз мисля да им дам и по едно подаръче за спомен..
god god god
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 10, 2015, 17:18:05 »

Аз също съм за пълен куверт на професионалистите. В крайна сметка, цял ден са на карак, мъкнат по няколко раници  и куфари с техника. Абсолютно нормално е да имат подсигурен куверт.
Само да напомня, че не е лошо да ги попитаме дали консумират определени храни и напитки. Wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 12, 2015, 17:39:34 »

Аз също съм за пълен куверт на професионалистите. В крайна сметка, цял ден са на карак, мъкнат по няколко раници  и куфари с техника. Абсолютно нормално е да имат подсигурен куверт.
Само да напомня, че не е лошо да ги попитаме дали консумират определени храни и напитки. Wink

И кога да им  бъде сервирана храната също smile

Те си знаят между кои ритуали ще им остане време и кога е най-удобно smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 12, 2015, 17:54:40 »

Нат, а бе много си умно, бе еййй  LOVING Добре, че ме подсети, ще си запиша да питам  good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines