Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на strafi 29.08.2014  (Прочетена 34047 пъти)
 
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #60 -: август 17, 2014, 17:19:51 »

И пръстенът  heart


* CAM00634.jpg (51.05 KB, 428x372 - видяно 2940 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #61 -: август 17, 2014, 17:24:29 »

И сладки №2


* sl.jpg (59.12 KB, 349x446 - видяно 441 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #62 -: август 17, 2014, 18:31:01 »

Леле strafi сладките са много професионални, Бравоо на теб  Bravo Аз по принцип също правя разни сладки неща и горе долу ми се получават, но сега не смея да правя, защото като искам нещо да го доизпипам то не се получава много добре  pardon
С каква глазура са отгоре?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #63 -: август 17, 2014, 18:42:36 »

Пръстенът е прекрасен!! Обожавам цветни камъни, особено розови. Честито!  Bravo give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 17, 2014, 18:46:24 »

Роклята на майка ми много ме впечатли. Направо се запитах,защо така и не се престраших да поръчам рокля за мен от там или за кумата.  good
Дано имаш прекрасно моминско парти!
Почти не остана време до големия ден!  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 18, 2014, 01:59:34 »

strafi, сладките ти изглеждат чудесно! А роклята на майка ти е просто страхотна! Обожавам зеления цвят, а и й стои невероятно!  good
Почти не остана време до партито! Да разкажеш каква е била изненадата Wink
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #66 -: август 19, 2014, 18:55:30 »

Роклята е много хубава и според мен и с камъните си е ок smile Всичко останало също е прекрасно!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #67 -: август 23, 2014, 07:58:27 »

Толкова много прекрасни неща ми се случват тези дни/чак се притеснявам/ Моминското ми парти беше страхотно, с много изненади, таници, подаръци и отромни усмивки.Момичетата много си харесаха подаръчетатаи вярвам,че ще си ги ползват с голямо удоволствие.

 Церемонията по подписването беше доста претупана, на сърчицето ми щеше да се пръсне от вълнение. Не съм и мислила, че ще се притеснявам толкова. Момичета, които съчетавате всичко в един ден- поздравления, аз не бих оцеляла сигурно.  smile

 Svetla_24, сладките сас с фондан, купих си формички с бутало и силиконов калъп, стават учудващо лесно и бързо.
 Имам доста да разказвам...
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #68 -: август 23, 2014, 08:03:06 »

Хайде strafi  разказвай, че аз вече отброявам дните.....От сега сме се притеснили пък не знам за след 1 седмица.  blush
Какво остава още да се прави? Добре, че поне ритуала по подписването сте минали. Сега вече официално си Госпожа  girl_wink Честито и много щастие и любов!
« Последна редакция: август 23, 2014, 08:06:38 от Svetla_24 » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #69 -: август 24, 2014, 19:42:03 »

Благодаря ти Svetla smile
Момичета имах страхотно моминско парти yahoo
Изпробвах прическата същия ден, много  добре стои/е развалихме я, за да си направя тази за вечерта и в бързината не се сетих да снимам/
Та прибирам се аз да се облека и казвам на моята обич, че който се прибере пръв е загубеняк и правя едно "L" на челото blum. Той излезе час преди мен. Отивам в заведението и там лейдис найт, на всяка маса- булка, хахахахах/може и някоя от вас да съм видяла Wink/Всички се бяха събрали и имаха ушички и ленти, на моята естествено пишеше "булка", техните: Луда ли си Дани, Последна вечер живот после Евгени до гроб, Имаш няколко дни да размислиш и тн. Момичетата  се бяха пагрижили да има неща които харесвам и за хапване, и за пийване Wink
Вечерта откриха стриптизьорите с танц, после и първият подарък-черпак с бележка  "Приготви се да живееш в кухнята..." Вторият-памперс и бележка- "Готова ли си за това" Още танци/не запомних името на групата, но добре се раздаваха момчетата/.Общо взето се редуваха танц-подарък. Всеки следващ по-забавен и изпипан. Не постигнаха целта си да ме откажат от сватбата, но и всички си знаем, че не се отказвам лесно.Много игри, танци, усмивки...Така до към 3, когато вече бях за пробиране, хахахах.
Прибрах се душ и заспах. В 6и30 се прибира моя, със замах ме отвива, слага едно "L" и пита - Кой е загубеняка сега,? Охх, няма такъв смях.
После ми разказа тяхната вечер,беше останал много доволен/като изключим, че се наложило да сменят заведението заради сигнал за бомба- за което шеговито бях обвинена smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 24, 2014, 22:20:36 »

Хахахаха, признай си, че ти си подала сигнала! Признай си!!! lol
Имали сте страхотна и забавна вечер! Супер! И честито за гражданския брак!  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 25, 2014, 07:24:59 »

Честито, госпожо! heart Съвсем малко остана и до официалната част. smile
Партито явно е било много забавно и ще остане един страхотен спомен за теб от тези моменти smile
На младоженецът, пък явно му е било още по-забавно, а и не е могъл за му писне интериора biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 25, 2014, 15:26:27 »

Поздравления за това, че вече си Госпожа smile

Аз все още съм в клуба на мераклиите, но ми е много интересно да чета темите на бъдещите булки.
Дано и аз скоро да има с какво да се похваля. smile

Историята, която си разказала е много вълнуваща.
Минали сте през трудни моменти, но най-важното е, че се подкрепяте и не позволявате на трудностите да ви разделят.
Наистина точно в такива моменти разбираме кои са хората, които ни обичат и държат на нас.

Темата, която си избрала за сватбата е много интересна.
Роклята ти е много красива и нежна. Сигурна съм, че ще се чувстваш специална в нея.
Пръстените също много ми харесват.

Остана малко време до големия ден, но съм сигурна, че всичко ще мине както си мечтала. smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #73 -: август 28, 2014, 11:06:29 »

Мила strafi, честита тема! Прочетох я на един дъх. Много трогателна история, прекрасни снимки. Всичко е страхотно! Мен лично ме спечели с идеята за пинятата.   Bravo
И аз тук се мъча да я вмъкна от поне месец, ама "много съм се била развилняла - кецове, пинята, траш дъ дрес...".   pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 29, 2014, 14:12:42 »

strafi smile

Честитоооо smile smile smile

Надявам се ,че деня ти е бил прекрасен.

Пожелавам ви да се обичате още по-силно и истински! Бъдете много щастливи и винаги се подкрепяйте! smile smile smile

Ще чакаме разкази и снимки smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines