Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:34:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на strafi 29.08.2014  (Прочетена 33828 пъти)
 
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #15 -: юли 31, 2014, 23:17:21 »

 Благодаря ви момичета. Подготовката върви по график. Подписването е на 22.08 само ние с кумовете, празненството е в Бална зала София на 29.08. Избрала съм си  прическа, взех си коса от Бургас/ много  добро качество на много приятна цена/, моята и шаферските рокли поръчах по интернет -доволна съм от избора си.  Днес довършвам подаръците за гостите и пинятата с късметите. За два дена ми отпаднаха 5 души гости и трябва да пренареждам масите. Аз не умея да се гримирам и затова ходя на грим често. Всъщност всички професионалисти са избрани и капарирани от месеци /мнението ми за тях веднага след сватбата/.  Вече имам алкохола и график как да протече всичко. Сватбения сайт е почти готов, а има и facebook събитие където гостите  си общуват, опознават и организират.
 Аз исах да подпишем на някой остров само двамата /за съжаление родителите на моята обич не пожелаха да ме  опознаят и почти не общуваме/, но се оказа, че сватбата не е основно за младоженците  както съм си мислила. Та ще бъде сватба от 75 възрастни и 12 деца. Толкова неща свърших, а сега не се сещам да ги опиша  smile Скоро ще снима и щекача и снимки.
 
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #16 -: юли 31, 2014, 23:21:28 »

Прическата


* изтеглен файл.jpg (6.79 KB, 259x195 - видяно 3335 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 01, 2014, 08:56:12 »

Прическата е чудесна! Аз се бях спряла на такава, но в последствие моделът на роклята се оказа, че няма да отива на подобна прическа и минах на прав Б - изцяло вдигната коса smile
Роклята каква е като тип и от къде е?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #18 -: август 01, 2014, 09:26:10 »

strafi и ние ще сме в Бална зала София и определено ще чакам подробен разказ smile Невероятна е залата, а прическата ти ми напомня на тези които аз съм харесала за себе си smile Май имаме подобен вкус  Wink

Разкажи за роклята? От къде я избра, с кого ходи да я избираш, трудно ли я намери, младоженеца виждал ли я е?

А за балната зала - ще имате ли сладък и солен бар?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2014, 09:44:00 »

Много се трогнах от вашата история! Всички тези трудности,които сте преживяли говорят само за едно - това е истинската любов!
Много ми хареса темата ти с пауновите пера и бялото. good
Кой ще те гримира и ще ти прави прическата?
Ще ни покажеш ли снимки на шампанското,чашите,свещите и разни такива дреболийки за сватбата.
 blush
От къде ще ви е тортата?
Много ми стана интересно за сватбения сайт. Дали може да го видим?  smile


п.с. надявам се снимката,която ти пуснах с темата да ти е харесала.. blush

Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #20 -: август 01, 2014, 18:12:34 »

 smile crazynelly снимката ми хареса,много близо до това, което си представям за моя букет.
   Историята с роклята им е много странна за моите приятелки. Започнах да гледам рокли по сайтовете още от първия ден, чяках дя сваля  някакви килограми, че да започна голямото обикаляне. Отидох само до магазина на бул. Рожен, с китайските рокли /който вече не съществува/, за да видя съотношението качество/цена. Там си харесах едно моделче, но нямаше номера. Междувременно четях темите тук и така научих за сайтовете с рокли от китай. Бях очарована от голямото разнообразие и добрите цени, започнах да следя  харесани от мен модели и коментарите на поръчалите и получили ги булки/някои бяха доста плашещи/. Поредна вечер разглеждах и си харесах една рокличка, от 130 поръчали 124 бяха дали максимална оценка, но рокличката на доста ниска цена и се разколебах. Но започнахда я сънувам тази рокля, обаче се чуствах несигурна, все пак е сватбената ми рокля. Та отидох до Илиенци за съвсем друго нещо и се заговорих с продавачката /дъщеря и се жени/, тя ми каза, че магазина на Рожен за рокли е затворен, но има номера на жената, която продавала вътре и тя била поръчала техните. Взех го, и се почна едно мислене... Та се обадих и говорих с нея- казва се Поли. Тя каза, че мисли да започне нейн си бизнес, но някои от роклите нямали нищо общо с поръчаното. Реших,че ме е страх да поръчам.  Обаче не спирам да я сънувам тая рокля   crazy, полудях. След два дни  и се обадих и се уговорихме да поръчам шаферските рокли, ако не са това което искам, да ги продаде през интернет, а аз да не губя пари.  
Роклите дойдоха 1:1, цена с доставката, двете общо 200лв.


* unnamed (1).jpg (27.58 KB, 241x401 - видяно 3279 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2014, 18:16:13 от strafi » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #21 -: август 01, 2014, 18:41:07 »

Дадох ги на момичетата, размерите бяха точни и те много си ги харесаха. Едно отпадна, хахахх. Обаче страх лозе пази. В същото време хормоните ми извън всякакви норми, аз гладувам и не свалям грам. Не ми се ходи да пробвам по магазините, а как да поръчамна шивачка като не съм пробвала и една рокля? В сайта още 11 поръчани рокли и със страхотни коментари.  Обадих се пак на жената и и разказвам всичките си опасения и желанието си да сваля. В отговор тя ми праща подобни  модели на проверени търговци, обаче аз си мисля за моята рокля.... Номер няма, моделът с връзки на гърба. До сватбата оставаха 2 месеца, изнервих се. Станах сутринта и и се обадих тя да я поръча, отново с уговорката, че ако не сваля или не ми хареса, тя ще намери накого да я продаде. Роклята дойде точно след 18 дни. А аз бях свалила 11кг/идея нямам как стана, просто изведнъж хормоните ми се нормализираха и живота станаоще по-прекрасен/. Мерих роклята, много си я харесах. Разплаках се когато се видях. Е не ми стои като на манекенката от снимката, но аз не съм тя  smile Та вкрайна сметка си получих роклята и тя беше единственото нещо което пробвах  smile


* 2014-06-30 08.18.06.jpg (67.76 KB, 352x470 - видяно 457 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2014, 18:43:14 от strafi » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 01, 2014, 19:07:06 »

Много ти е нежна роклята! girl_wink
Роклите на шаферките също са прекрасни Bravo Струвало си е тюхкането и сънищата!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 01, 2014, 19:36:53 »

strafi, и твоята рокля и тези на шаферките ти са страхотни! Много красиви и нежни, и много ми допада, че деколтетата им са подобни! Наистина много добър избор сте направили!  give_rose
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #24 -: август 01, 2014, 21:48:32 »

Благодаря ви, остава да простигне роклята на мама и ще съм получила всички поръчани неща от сайтове.

milenkata много ми харесва залата. Исках или нея или голф клуба, но разликата в цената дойде над 5000лв и не ми беше трудно да взема решение  smile. Това което съм решила да има / но не е на 100% договорено още/,
е:
- коктейл, при посрещането на гостите, с шампанско, хапки, плодове и ядки.  Това за което се чудя е шоколадовият фонтан, вървящ с виенско колело пълно с плодове. Преди време съм била на събития с шоколадов фонтан и стана мазало. Но пък ще е вградината преди изнесената церемония.
- вечеря
- преди тортата, барман правещ коктейли
- след тортата/когато ги хване алкохолния глад/, сладко-солен бар, състоящ се от сладки с фондан, целувки, макарони,сладки и солени мъфини, ядки, солени тарталети, хапки и сватбени бонбони.

crazynelly тортата ми ще е от http://torti-sofia.com/, избрала съм пълнеж- червено кадифе, но не съм избрала визията още. Сайтът съвсем не е готов/надявам се понеделник да е/- http://nashata-svatba.com/. Моята обич го прави и това е просто примерен текст, да не е напълно празен.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #25 -: август 01, 2014, 23:08:42 »

Честита темичка, мила страфи! Чудесно е, че си намерила истинската любов! Тази, която ще се бори заедно с теб и няма да се интересува от килограми, ще търпи всичките ти настроения! Тази, която ще отпратиш и въпреки всичко ще остане! От сърце ви желая да се обичате все така силно и никога да не пускате ръцете си! Вървете заедно, напред, завинаги!

Имам рокля като твоите шаферски, само че в друг цвят- кралско синьо. Носих я на сватбата на приятели и се чувствах чудесно. Сигурна съм, че и твоите момичета ще изглеждат и ще се чувстват добре. Ще имат ли букетчета?
 Твоята рокля е супер нежна. Аз също поръчах моята по интернет и останах много доволна :-)) Решила ли си да имаш някакъв цветен акцент, например обувките? Ти ще имаш ли бутониера?
Разкажи ни подробности, какво меню избрахте, видях халките ви в другата тема и са страхотни!
« Последна редакция: август 01, 2014, 23:12:16 от Shide » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #26 -: август 02, 2014, 18:30:42 »

Shide, като цяло се имам за голяма късметлийка smile Роклите наистина са много красиви. Бутониери моето момче изобщо не харесва и няма да имаме.
Исках т. сини обувки, като цвета на шаферските рокли, нонеси  намирам, нося 35ти номер и ми е винаги сложно с обувките. Букетите ще сиги правя сама от плат,пера и сатенена панделка. Булченски и за хвърляне. Шаферките няма да имат. Веганите и вегитарианците от гостите са 10тина и още мисля менюто така, че поне салатата и предястието да са еднакви за всички.

Вчера приклячих с късметчетата, тъй като гостите няма да присъстват  на подписването, правя пинята в която да ги сложа. Вместо състезание  с цапане и ядене на торта, избрани от нас двойки ще разбият пинятата и от нея ще се изсипят късметчетата и няколко смешни обещания.


* photovisi-download.jpg (73.02 KB, 469x338 - видяно 475 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #27 -: август 03, 2014, 22:05:48 »

Вече съм готова и с подаръчетата за гостите smile Докато схвана технологията развалих няколко от свещите, но сега съм  доволна, че ги направих сама.

П.С. Цветовете на снимката са малко изменени.


* 2 (1).jpg (48.85 KB, 360x338 - видяно 3267 пъти.)
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #28 -: август 04, 2014, 21:18:25 »

Чудесни са ви подаръчетата! И идеята за пинята много ми харесва. Ще се радвам, ако споделиш смимки на букетите си като си готова.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 05, 2014, 12:47:26 »

Честита тема и от мен smile Много интересна сватба се очертава smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines