Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:55:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на strafi 29.08.2014  (Прочетена 33819 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: юли 30, 2014, 09:17:44 »



Честита темичка от мен!  danceg
Нямам търпение да ни разкажеш как върви подготовката.  blum
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 30, 2014, 09:25:58 »

Честита тема и от мен!
За твоята сватба май нищо не зная, много ми е интересно да ни разкажеш нещо повечко smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #2 -: юли 30, 2014, 10:27:57 »

Честита тема. С нетърпение чакам да видя снимки smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #3 -: юли 30, 2014, 11:15:53 »

Честита тема, strafi! Ще се жениш на рожденния ми ден!  Bravo danceg danceg Хубава дата си избрала  good .
Дано последния месец в подготовки ти мине като по вода. Покажи снимчици, когато имаш време smile.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: юли 30, 2014, 12:55:06 »

Честита темичка и от мен smile И аз нищичко не знам за теб почвай разказа
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 30, 2014, 19:27:27 »

Честита темичка и от мен! smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: юли 30, 2014, 20:07:28 »

Честита и от мен, А пък аз да питам, защо в петък решихте да е сватбата  Wink
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #7 -: юли 30, 2014, 23:20:56 »

crazynelly благодаря ти за темичката  give_rose момичета благодаря за пожеланията  smile
От януари ежедневно следя всички теми в сайта, от доста полезни съвети и идеи се възползвах, сега вече датата наближава и аз съм почти готова. Благодаря навсички в този форум за идеите и красивите неща,които споделят.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #8 -: юли 31, 2014, 00:43:15 »

 ivanjelina една от най-близките ми приятелки също е на тази дата  smile
Мисля да започна разказа " от самото начало"  Wink
С моята обич сме заедно почти 4 години, от 3 години и живеем  заедно. Запознахме се в СЦС, тогава работех, като супервайзор в агенция за промоции, точно този ден екипът раздаваше кашкавал и бяхме там няколко дни по 8 часа. На мен естествено ми трябваха доста снимки, та така докато снимах хората, някакъв ми вика " не ме снимай, че ще те намеря", аз естествено се завъртях, със служебната си усмивка, мислейки си, че ще трябва пак да обеснявам за какво са снимките. А този ме поглеждаи казва " о ама аз наистина трябва да те намеря" и ме  покани на кафе / по принцип ги отклонявам такива, но ми беше адски скучно вече и си казах -ок/ Та пием кафе, той ми говори един час нещо, а аз през цялото време си мисля "леле, този колко голяма глава има". Вече трябваше да ставам и той ми поиска тел. номер, естествено не му го дадох, но му дадох скайп. После си го отсвирих когато ми писа. НО /естествено има но/, преместих се в ново жилище, сама, почти сред  нищото и си ме беше страх нощем. Та в едно състояние на ужас и скука му писах..... и така цяла нощ, и следващата, и следващата... Започнахме да ходим на кино, ресторанти,почивки /тук да вмъкна,че се случи след краяна 10 годишна връзка, която имах/беше ми приятно, но след месеци не се бяхме и целунали още. Обичта ми е кавалер и изключително търпелив. Аз съм доста труден за разбиране характер, а тогава и не бях наясно какво точво искам. На една нощна промоция си заключих ключовете в колата и тогава усетих, че той е човека на когото искам да се обадя... Скоро след това го целунах и така започнахме някаква връзка  smile НО /отново/, не мислех, че е човекът на живота ми. Тогава претърпях злополука, по- късно гръбначна операция, това се отрази на визията ми, самочувствието, той беше до мен. След като се почувствах  по-добре заживяхме заедно. Бях влюбена, той ми даваше спокойствието от което имах нужда. Скоро почнах да имам по-голям апетит и цикалът ми закъсняваше, реших да си мълча 2-3 седмици.  И да не си правя тест , а направо да отидана лекар, доста се разстроих, когато се оказа хормонален дисбаланс. Започнах да пия хормони, тялото ми се надуваше с часове, първият месец вдигнах 16 кг. Тогава се и усетих да отида при специалист, и при втори и трети.  Дойде големият шок за мен, оказа се, че имам образувания  на щитовидната жлеза. Няколко седмици си мислех,че ще умра. Подложих го на изключителен срес, исках да си тръгне и да ме остави сама, наистина бях нетърпима. За щастие той остна, а аз започнах да се лекувам. Преосмислих приоритетите си, спрях да работя, преместихме се, аз ставах все по- ОГРОМНА. Всеки ден той ме будеше с усмивка, повтаряше ми колко съм красива и колко ме обича.  Винаги съм била късметлийка, но точно в този момент всяко съмнение дали това е ЧОВЕКЪТ за мен изчезна.  На  Нова Година ми заяви /не ме попита/, че иска тази година да се оженим и да си направим бебе, вместо отговор получи няколко сълзи и дълга целувка.
Сега, когато съм добре /е имам 20 кг за сваляне/, безумно обичаща и обичана, изключително  доволна от работата си, гледам голямата му глава и нямам търпение да станем семейство.

Затова рядко пиша във форума, прекалявам с подробностите Wink

Да сватбата ни е петъчна, просто на тази дата се спряхме. Не е традиционно, но почти нищо в сватбата ни няма да е. Няма да имаме вземане на булката, ще си подпишем през седмицата само с кумовете / и двамата са мъже/, а изнесената церемония ще бъде водена,не от жената от залата, а от изключително стойностен за нас човек . Измислили сме наши си игри за гостите. Всъщност надявам се да е красиво, забавно и вълшебно изживяване за всички ни  smile
  
« Последна редакция: юли 31, 2014, 01:05:38 от strafi » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #9 -: юли 31, 2014, 03:26:26 »

Strafi, съжалявам много за всичката болка, която е трябвало да изпиташ. И аз съм оперирана от щитовидна жлеза, беше брутално болезнено и след това качих 10 кг за отрицателно време. Но след още една тежка операция и тотална промяна в начина на живот, всичко се нормализира. Станах вегетарианка, ходих на плуване, хранех се (както и сега) предимно с био неща, взимам чудесни билки и натурални добавки...И целия кошмар отшумя.
Но пък, виж, може би е трябвало толкова да препатиш, за да намериш и оцениш човека до себе си. Любовта е истинска, когато премине през тежките мигове и изпитания на живота. Късметлийка си, че имаш толкова стойностен човек до себе си.  good
И съм сигурна, че сватбения ви ден ще премине прекрасно, насладите се на всеки момент   smile .
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 31, 2014, 05:12:09 »

 Strafi, уникално позитивен човек си! Историята ви е интересна и трогателна, а това да се мине през болест и свързаните с това трудности е едно от най-значимите изпитания за една връзка. Избрала си правилния човек  smile give_rose
Стана ми много интересно за сватбата ти и ще чета с голям интерес за подготовката.  smile
Може ли да ни разкажеш малко повече за нея?  blush  Това, че кумовете ви са мъже и двамата е много готино!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 31, 2014, 05:56:15 »

Strafi, чудесна и красива история, въпреки болестите. Много, много ми напомня за нашата. Искрено ви пожелавам това да е последното такова изпитание.

Разкажи ни за подготовката - къде, какво, как smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 31, 2014, 07:42:06 »

Историята ви е от онези, в които човек си казва "Това е истината, това е любовта и още повече - обичта"! Щом сте преминали през подобни трудности, ще пребъдете заедно и до старини - това е твоят човек girl_wink Пожелавам ти, повече влизания в болница да нямаш, освен за раждането на 2-3-4 дечица biggrin
Къде ще бъде сватбата? Останало ли е нещо, което трябва да приготвяш? smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #13 -: юли 31, 2014, 09:17:07 »

Само едно мога да кажа : ЕВАЛА за всичко! Никак не е лесно да останеш позитивен, когато живота е направил всичко възможно да те срине ! give_rose give_rose give_rose

Определено ще бъде невероятна твоята сватба...

Кажи сега къде ще бъде сватбата? Роклята откъде я взе? Ако може някои снимчици....
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #14 -: юли 31, 2014, 23:08:06 »

Първоначално си помислих уау супер сватба с пауново перо ... ще е интересно...
Но разказа ти ! Внушителен !  shok

Шапка ти свалям че въпреки всичките гадости,  през които  си минала и въпреки това от думите ти лъха такава позитивност и щастие.. 
С радост ще следя сватбата ти не толкова заради суетата покрай самата сватба, а защото със сигурност разказите ти ще бъдат пленяващи, различни : ) А и ме спечели с двамата кума  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines