Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:05:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на strafi 29.08.2014  (Прочетена 34082 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: юли 30, 2014, 09:17:44 »



Честита темичка от мен!  danceg
Нямам търпение да ни разкажеш как върви подготовката.  blum
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 30, 2014, 09:25:58 »

Честита тема и от мен!
За твоята сватба май нищо не зная, много ми е интересно да ни разкажеш нещо повечко smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #2 -: юли 30, 2014, 10:27:57 »

Честита тема. С нетърпение чакам да видя снимки smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #3 -: юли 30, 2014, 11:15:53 »

Честита тема, strafi! Ще се жениш на рожденния ми ден!  Bravo danceg danceg Хубава дата си избрала  good .
Дано последния месец в подготовки ти мине като по вода. Покажи снимчици, когато имаш време smile.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: юли 30, 2014, 12:55:06 »

Честита темичка и от мен smile И аз нищичко не знам за теб почвай разказа
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 30, 2014, 19:27:27 »

Честита темичка и от мен! smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: юли 30, 2014, 20:07:28 »

Честита и от мен, А пък аз да питам, защо в петък решихте да е сватбата  Wink
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #7 -: юли 30, 2014, 23:20:56 »

crazynelly благодаря ти за темичката  give_rose момичета благодаря за пожеланията  smile
От януари ежедневно следя всички теми в сайта, от доста полезни съвети и идеи се възползвах, сега вече датата наближава и аз съм почти готова. Благодаря навсички в този форум за идеите и красивите неща,които споделят.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #8 -: юли 31, 2014, 00:43:15 »

 ivanjelina една от най-близките ми приятелки също е на тази дата  smile
Мисля да започна разказа " от самото начало"  Wink
С моята обич сме заедно почти 4 години, от 3 години и живеем  заедно. Запознахме се в СЦС, тогава работех, като супервайзор в агенция за промоции, точно този ден екипът раздаваше кашкавал и бяхме там няколко дни по 8 часа. На мен естествено ми трябваха доста снимки, та така докато снимах хората, някакъв ми вика " не ме снимай, че ще те намеря", аз естествено се завъртях, със служебната си усмивка, мислейки си, че ще трябва пак да обеснявам за какво са снимките. А този ме поглеждаи казва " о ама аз наистина трябва да те намеря" и ме  покани на кафе / по принцип ги отклонявам такива, но ми беше адски скучно вече и си казах -ок/ Та пием кафе, той ми говори един час нещо, а аз през цялото време си мисля "леле, този колко голяма глава има". Вече трябваше да ставам и той ми поиска тел. номер, естествено не му го дадох, но му дадох скайп. После си го отсвирих когато ми писа. НО /естествено има но/, преместих се в ново жилище, сама, почти сред  нищото и си ме беше страх нощем. Та в едно състояние на ужас и скука му писах..... и така цяла нощ, и следващата, и следващата... Започнахме да ходим на кино, ресторанти,почивки /тук да вмъкна,че се случи след краяна 10 годишна връзка, която имах/беше ми приятно, но след месеци не се бяхме и целунали още. Обичта ми е кавалер и изключително търпелив. Аз съм доста труден за разбиране характер, а тогава и не бях наясно какво точво искам. На една нощна промоция си заключих ключовете в колата и тогава усетих, че той е човека на когото искам да се обадя... Скоро след това го целунах и така започнахме някаква връзка  smile НО /отново/, не мислех, че е човекът на живота ми. Тогава претърпях злополука, по- късно гръбначна операция, това се отрази на визията ми, самочувствието, той беше до мен. След като се почувствах  по-добре заживяхме заедно. Бях влюбена, той ми даваше спокойствието от което имах нужда. Скоро почнах да имам по-голям апетит и цикалът ми закъсняваше, реших да си мълча 2-3 седмици.  И да не си правя тест , а направо да отидана лекар, доста се разстроих, когато се оказа хормонален дисбаланс. Започнах да пия хормони, тялото ми се надуваше с часове, първият месец вдигнах 16 кг. Тогава се и усетих да отида при специалист, и при втори и трети.  Дойде големият шок за мен, оказа се, че имам образувания  на щитовидната жлеза. Няколко седмици си мислех,че ще умра. Подложих го на изключителен срес, исках да си тръгне и да ме остави сама, наистина бях нетърпима. За щастие той остна, а аз започнах да се лекувам. Преосмислих приоритетите си, спрях да работя, преместихме се, аз ставах все по- ОГРОМНА. Всеки ден той ме будеше с усмивка, повтаряше ми колко съм красива и колко ме обича.  Винаги съм била късметлийка, но точно в този момент всяко съмнение дали това е ЧОВЕКЪТ за мен изчезна.  На  Нова Година ми заяви /не ме попита/, че иска тази година да се оженим и да си направим бебе, вместо отговор получи няколко сълзи и дълга целувка.
Сега, когато съм добре /е имам 20 кг за сваляне/, безумно обичаща и обичана, изключително  доволна от работата си, гледам голямата му глава и нямам търпение да станем семейство.

Затова рядко пиша във форума, прекалявам с подробностите Wink

Да сватбата ни е петъчна, просто на тази дата се спряхме. Не е традиционно, но почти нищо в сватбата ни няма да е. Няма да имаме вземане на булката, ще си подпишем през седмицата само с кумовете / и двамата са мъже/, а изнесената церемония ще бъде водена,не от жената от залата, а от изключително стойностен за нас човек . Измислили сме наши си игри за гостите. Всъщност надявам се да е красиво, забавно и вълшебно изживяване за всички ни  smile
  
« Последна редакция: юли 31, 2014, 01:05:38 от strafi » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #9 -: юли 31, 2014, 03:26:26 »

Strafi, съжалявам много за всичката болка, която е трябвало да изпиташ. И аз съм оперирана от щитовидна жлеза, беше брутално болезнено и след това качих 10 кг за отрицателно време. Но след още една тежка операция и тотална промяна в начина на живот, всичко се нормализира. Станах вегетарианка, ходих на плуване, хранех се (както и сега) предимно с био неща, взимам чудесни билки и натурални добавки...И целия кошмар отшумя.
Но пък, виж, може би е трябвало толкова да препатиш, за да намериш и оцениш човека до себе си. Любовта е истинска, когато премине през тежките мигове и изпитания на живота. Късметлийка си, че имаш толкова стойностен човек до себе си.  good
И съм сигурна, че сватбения ви ден ще премине прекрасно, насладите се на всеки момент   smile .
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 31, 2014, 05:12:09 »

 Strafi, уникално позитивен човек си! Историята ви е интересна и трогателна, а това да се мине през болест и свързаните с това трудности е едно от най-значимите изпитания за една връзка. Избрала си правилния човек  smile give_rose
Стана ми много интересно за сватбата ти и ще чета с голям интерес за подготовката.  smile
Може ли да ни разкажеш малко повече за нея?  blush  Това, че кумовете ви са мъже и двамата е много готино!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 31, 2014, 05:56:15 »

Strafi, чудесна и красива история, въпреки болестите. Много, много ми напомня за нашата. Искрено ви пожелавам това да е последното такова изпитание.

Разкажи ни за подготовката - къде, какво, как smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 31, 2014, 07:42:06 »

Историята ви е от онези, в които човек си казва "Това е истината, това е любовта и още повече - обичта"! Щом сте преминали през подобни трудности, ще пребъдете заедно и до старини - това е твоят човек girl_wink Пожелавам ти, повече влизания в болница да нямаш, освен за раждането на 2-3-4 дечица biggrin
Къде ще бъде сватбата? Останало ли е нещо, което трябва да приготвяш? smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #13 -: юли 31, 2014, 09:17:07 »

Само едно мога да кажа : ЕВАЛА за всичко! Никак не е лесно да останеш позитивен, когато живота е направил всичко възможно да те срине ! give_rose give_rose give_rose

Определено ще бъде невероятна твоята сватба...

Кажи сега къде ще бъде сватбата? Роклята откъде я взе? Ако може някои снимчици....
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #14 -: юли 31, 2014, 23:08:06 »

Първоначално си помислих уау супер сватба с пауново перо ... ще е интересно...
Но разказа ти ! Внушителен !  shok

Шапка ти свалям че въпреки всичките гадости,  през които  си минала и въпреки това от думите ти лъха такава позитивност и щастие.. 
С радост ще следя сватбата ти не толкова заради суетата покрай самата сватба, а защото със сигурност разказите ти ще бъдат пленяващи, различни : ) А и ме спечели с двамата кума  Bravo
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #15 -: юли 31, 2014, 23:17:21 »

 Благодаря ви момичета. Подготовката върви по график. Подписването е на 22.08 само ние с кумовете, празненството е в Бална зала София на 29.08. Избрала съм си  прическа, взех си коса от Бургас/ много  добро качество на много приятна цена/, моята и шаферските рокли поръчах по интернет -доволна съм от избора си.  Днес довършвам подаръците за гостите и пинятата с късметите. За два дена ми отпаднаха 5 души гости и трябва да пренареждам масите. Аз не умея да се гримирам и затова ходя на грим често. Всъщност всички професионалисти са избрани и капарирани от месеци /мнението ми за тях веднага след сватбата/.  Вече имам алкохола и график как да протече всичко. Сватбения сайт е почти готов, а има и facebook събитие където гостите  си общуват, опознават и организират.
 Аз исах да подпишем на някой остров само двамата /за съжаление родителите на моята обич не пожелаха да ме  опознаят и почти не общуваме/, но се оказа, че сватбата не е основно за младоженците  както съм си мислила. Та ще бъде сватба от 75 възрастни и 12 деца. Толкова неща свърших, а сега не се сещам да ги опиша  smile Скоро ще снима и щекача и снимки.
 
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #16 -: юли 31, 2014, 23:21:28 »

Прическата


* изтеглен файл.jpg (6.79 KB, 259x195 - видяно 3363 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 01, 2014, 08:56:12 »

Прическата е чудесна! Аз се бях спряла на такава, но в последствие моделът на роклята се оказа, че няма да отива на подобна прическа и минах на прав Б - изцяло вдигната коса smile
Роклята каква е като тип и от къде е?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #18 -: август 01, 2014, 09:26:10 »

strafi и ние ще сме в Бална зала София и определено ще чакам подробен разказ smile Невероятна е залата, а прическата ти ми напомня на тези които аз съм харесала за себе си smile Май имаме подобен вкус  Wink

Разкажи за роклята? От къде я избра, с кого ходи да я избираш, трудно ли я намери, младоженеца виждал ли я е?

А за балната зала - ще имате ли сладък и солен бар?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2014, 09:44:00 »

Много се трогнах от вашата история! Всички тези трудности,които сте преживяли говорят само за едно - това е истинската любов!
Много ми хареса темата ти с пауновите пера и бялото. good
Кой ще те гримира и ще ти прави прическата?
Ще ни покажеш ли снимки на шампанското,чашите,свещите и разни такива дреболийки за сватбата.
 blush
От къде ще ви е тортата?
Много ми стана интересно за сватбения сайт. Дали може да го видим?  smile


п.с. надявам се снимката,която ти пуснах с темата да ти е харесала.. blush

Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #20 -: август 01, 2014, 18:12:34 »

 smile crazynelly снимката ми хареса,много близо до това, което си представям за моя букет.
   Историята с роклята им е много странна за моите приятелки. Започнах да гледам рокли по сайтовете още от първия ден, чяках дя сваля  някакви килограми, че да започна голямото обикаляне. Отидох само до магазина на бул. Рожен, с китайските рокли /който вече не съществува/, за да видя съотношението качество/цена. Там си харесах едно моделче, но нямаше номера. Междувременно четях темите тук и така научих за сайтовете с рокли от китай. Бях очарована от голямото разнообразие и добрите цени, започнах да следя  харесани от мен модели и коментарите на поръчалите и получили ги булки/някои бяха доста плашещи/. Поредна вечер разглеждах и си харесах една рокличка, от 130 поръчали 124 бяха дали максимална оценка, но рокличката на доста ниска цена и се разколебах. Но започнахда я сънувам тази рокля, обаче се чуствах несигурна, все пак е сватбената ми рокля. Та отидох до Илиенци за съвсем друго нещо и се заговорих с продавачката /дъщеря и се жени/, тя ми каза, че магазина на Рожен за рокли е затворен, но има номера на жената, която продавала вътре и тя била поръчала техните. Взех го, и се почна едно мислене... Та се обадих и говорих с нея- казва се Поли. Тя каза, че мисли да започне нейн си бизнес, но някои от роклите нямали нищо общо с поръчаното. Реших,че ме е страх да поръчам.  Обаче не спирам да я сънувам тая рокля   crazy, полудях. След два дни  и се обадих и се уговорихме да поръчам шаферските рокли, ако не са това което искам, да ги продаде през интернет, а аз да не губя пари.  
Роклите дойдоха 1:1, цена с доставката, двете общо 200лв.


* unnamed (1).jpg (27.58 KB, 241x401 - видяно 3307 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2014, 18:16:13 от strafi » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #21 -: август 01, 2014, 18:41:07 »

Дадох ги на момичетата, размерите бяха точни и те много си ги харесаха. Едно отпадна, хахахх. Обаче страх лозе пази. В същото време хормоните ми извън всякакви норми, аз гладувам и не свалям грам. Не ми се ходи да пробвам по магазините, а как да поръчамна шивачка като не съм пробвала и една рокля? В сайта още 11 поръчани рокли и със страхотни коментари.  Обадих се пак на жената и и разказвам всичките си опасения и желанието си да сваля. В отговор тя ми праща подобни  модели на проверени търговци, обаче аз си мисля за моята рокля.... Номер няма, моделът с връзки на гърба. До сватбата оставаха 2 месеца, изнервих се. Станах сутринта и и се обадих тя да я поръча, отново с уговорката, че ако не сваля или не ми хареса, тя ще намери накого да я продаде. Роклята дойде точно след 18 дни. А аз бях свалила 11кг/идея нямам как стана, просто изведнъж хормоните ми се нормализираха и живота станаоще по-прекрасен/. Мерих роклята, много си я харесах. Разплаках се когато се видях. Е не ми стои като на манекенката от снимката, но аз не съм тя  smile Та вкрайна сметка си получих роклята и тя беше единственото нещо което пробвах  smile


* 2014-06-30 08.18.06.jpg (67.76 KB, 352x470 - видяно 462 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2014, 18:43:14 от strafi » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 01, 2014, 19:07:06 »

Много ти е нежна роклята! girl_wink
Роклите на шаферките също са прекрасни Bravo Струвало си е тюхкането и сънищата!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 01, 2014, 19:36:53 »

strafi, и твоята рокля и тези на шаферките ти са страхотни! Много красиви и нежни, и много ми допада, че деколтетата им са подобни! Наистина много добър избор сте направили!  give_rose
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #24 -: август 01, 2014, 21:48:32 »

Благодаря ви, остава да простигне роклята на мама и ще съм получила всички поръчани неща от сайтове.

milenkata много ми харесва залата. Исках или нея или голф клуба, но разликата в цената дойде над 5000лв и не ми беше трудно да взема решение  smile. Това което съм решила да има / но не е на 100% договорено още/,
е:
- коктейл, при посрещането на гостите, с шампанско, хапки, плодове и ядки.  Това за което се чудя е шоколадовият фонтан, вървящ с виенско колело пълно с плодове. Преди време съм била на събития с шоколадов фонтан и стана мазало. Но пък ще е вградината преди изнесената церемония.
- вечеря
- преди тортата, барман правещ коктейли
- след тортата/когато ги хване алкохолния глад/, сладко-солен бар, състоящ се от сладки с фондан, целувки, макарони,сладки и солени мъфини, ядки, солени тарталети, хапки и сватбени бонбони.

crazynelly тортата ми ще е от http://torti-sofia.com/, избрала съм пълнеж- червено кадифе, но не съм избрала визията още. Сайтът съвсем не е готов/надявам се понеделник да е/- http://nashata-svatba.com/. Моята обич го прави и това е просто примерен текст, да не е напълно празен.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #25 -: август 01, 2014, 23:08:42 »

Честита темичка, мила страфи! Чудесно е, че си намерила истинската любов! Тази, която ще се бори заедно с теб и няма да се интересува от килограми, ще търпи всичките ти настроения! Тази, която ще отпратиш и въпреки всичко ще остане! От сърце ви желая да се обичате все така силно и никога да не пускате ръцете си! Вървете заедно, напред, завинаги!

Имам рокля като твоите шаферски, само че в друг цвят- кралско синьо. Носих я на сватбата на приятели и се чувствах чудесно. Сигурна съм, че и твоите момичета ще изглеждат и ще се чувстват добре. Ще имат ли букетчета?
 Твоята рокля е супер нежна. Аз също поръчах моята по интернет и останах много доволна :-)) Решила ли си да имаш някакъв цветен акцент, например обувките? Ти ще имаш ли бутониера?
Разкажи ни подробности, какво меню избрахте, видях халките ви в другата тема и са страхотни!
« Последна редакция: август 01, 2014, 23:12:16 от Shide » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #26 -: август 02, 2014, 18:30:42 »

Shide, като цяло се имам за голяма късметлийка smile Роклите наистина са много красиви. Бутониери моето момче изобщо не харесва и няма да имаме.
Исках т. сини обувки, като цвета на шаферските рокли, нонеси  намирам, нося 35ти номер и ми е винаги сложно с обувките. Букетите ще сиги правя сама от плат,пера и сатенена панделка. Булченски и за хвърляне. Шаферките няма да имат. Веганите и вегитарианците от гостите са 10тина и още мисля менюто така, че поне салатата и предястието да са еднакви за всички.

Вчера приклячих с късметчетата, тъй като гостите няма да присъстват  на подписването, правя пинята в която да ги сложа. Вместо състезание  с цапане и ядене на торта, избрани от нас двойки ще разбият пинятата и от нея ще се изсипят късметчетата и няколко смешни обещания.


* photovisi-download.jpg (73.02 KB, 469x338 - видяно 479 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #27 -: август 03, 2014, 22:05:48 »

Вече съм готова и с подаръчетата за гостите smile Докато схвана технологията развалих няколко от свещите, но сега съм  доволна, че ги направих сама.

П.С. Цветовете на снимката са малко изменени.


* 2 (1).jpg (48.85 KB, 360x338 - видяно 3297 пъти.)
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #28 -: август 04, 2014, 21:18:25 »

Чудесни са ви подаръчетата! И идеята за пинята много ми харесва. Ще се радвам, ако споделиш смимки на букетите си като си готова.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 05, 2014, 12:47:26 »

Честита тема и от мен smile Много интересна сватба се очертава smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 05, 2014, 16:01:17 »

strafi, подаръчетата ви са много красиви! А това, което се вижда в ляво късметче ли е? Изглежда доста богато и много касиво!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 05, 2014, 16:30:44 »

Всичко е много красиво!  give_rose
Какво друго може да ни покажеш?  blush Темата с пауновите пера адски много ми допада!  heart
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #32 -: август 05, 2014, 18:55:20 »

Много, много, много си харесвам книгата за пожелания. Ще ми се да можех да кача снимки на всяка една от страниците. Всички са различни и много красиви. Има джобчета, итеглящи се елементи, декорации, всичко.
Толкова ми харесва.


* image-16f6c2e896de8609ac1c9ca6093531fa20ad5cc1bc708a0a948a17131eca78ba-V.jpg (65.94 KB, 300x400 - видяно 2910 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #33 -: август 05, 2014, 19:00:03 »

И отворена. Тази страница е движища се, изтегляш едното, а излиза и горното  smile Като цяло е много раздвижена.


* image-0318de3ce10e65a0fccb1e1e3f4b2e40d8ff634a3a0ffa8abe0dd9b9f7d782a5-V.jpg (55.58 KB, 410x307 - видяно 2918 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #34 -: август 05, 2014, 20:38:26 »

И халките...

Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #35 -: август 05, 2014, 21:14:56 »

Книгата е страхотна!!! И халкитеса много хубави!  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 05, 2014, 22:27:56 »

strafi, книгата е жестока!!! Ти ли си я прави или я купихте готова? Уникална е... smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #37 -: август 06, 2014, 08:03:44 »

Разкошна е книгатааааа  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 06, 2014, 08:28:01 »

Много е хубава книгата! Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 06, 2014, 08:28:55 »

Книгата е разкошна, наистина!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 06, 2014, 09:45:47 »

Еееееха и халките и книгата са прекрасни!  good
Как върви подготовката ти? Какво още ви остана да направите?  blum
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #41 -: август 07, 2014, 09:05:55 »

Благодаря ви, качвам последна снимка на книгата и тръгвам до общината да си взема разрешителното за фотосесията. Стискайте палци да е готово  smile


* 2.jpg (57.86 KB, 428x362 - видяно 2885 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 07, 2014, 10:41:21 »

strafi, книгата е страхотна  heart heart heart

Всички неща които си направила са много красиви  Bravo

Аз също имах хормонални проблеми, водещи до качване на доста килограми. За голямо мое съжаление до сватбата не успях да си върна моето тегло, но въпреки това се чувствах супер специална. Много е важно хората около теб да те накарат да се чувстваш така, а както излиза ти си намерила правилния човек.  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #43 -: август 10, 2014, 23:27:00 »

Страфи, прочетох историята ви, много силна и внушителна. Желая ви много щастие и безкрайна любов. Наслаждавайте се на споделената си любов!  give_rose
Книгата в супер интересна, ще чакам каквото искаш да споделиш - снимки, разказ или видео с нетърпение smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #44 -: август 11, 2014, 03:10:55 »

strafi, книгата е уникална, сподели, моля те, откъде я купи??
Аз още се двоумя дали да имам книга или не...Но покрай твоята се запалих smile.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #45 -: август 11, 2014, 07:45:15 »

Книгата ти е уникална, много забавна и различна.  Bravo
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #46 -: август 11, 2014, 07:58:01 »

Благодаря ви, качвам последна снимка на книгата и тръгвам до общината да си взема разрешителното за фотосесията. Стискайте палци да е готово  smile

Какво разрешително ти трябва за фотосесията?
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #47 -: август 11, 2014, 09:21:29 »

Стискаме всички колективно палци give_rose Но ми стана интересно и на мен защо ти трябва разрешително и на какво интересно място ще е сесията!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #48 -: август 12, 2014, 14:08:41 »

Някак много емоционални и натоварени ми бяха последните дни.
В преден пост споменах, как моята обич така и не ме попита дали искам да споделя живота си с него, а аз понякога се шегувах, че на сватбата може да го изненадам с друг отговор blum
08.08. той имаше РД и  и в края на вечерта стана да вдигне тост, да благодари на уважилите  го гости, аз си го гледам и му се усмихвам и изненадващо той падна на колене... Аз бях в шок, няма и месец до сватбата и изобщо не мислех, че ще има предложение и пръстен вече. Имаше сълзи, целувки,поздравления...
Много съм щастлива!
Изобщо искам да споделя толкова много неща и снимки yahoo (готова съм с още доста неща), а ми трябва  време...
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 12, 2014, 14:14:30 »

Eee, браво на него! heart
Бил е един запомнящ се рожден ден smile
Чакаме да ни покажеш всиииичко!!! blum
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #50 -: август 13, 2014, 08:01:35 »

Каква прекрасна изненада! Честито  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 13, 2014, 15:32:13 »

Честито, мила strafi! Звучи страхотно и много романтично! Покажи и пръстена! smile
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #52 -: август 16, 2014, 19:49:44 »

Момичета, не съм очаквала толкова много неща да изникнат или да ми хрумнат в последния момент.
 Книгата  ми я направи една дама-Тамара се казва, няколко неща ми прави тя - https://www.facebook.com/tamartpage.
Фотосесията не е на някое супер специално масто, във Врана е, просто парка не е отворен петък и се наложи да пускам молба и да чакам близо два месеца за разрешение. Освен това трябваше и да внеса 500лв гаранция, че няма да разрушим парка... /все едно ще си вземем някое дърво!!!/Както  и да е всичко ми е ок вече за там  smile
Роклята на мама пристигна, харесва ми само ще махнем камъните /че са в повече/. Всичко поръчано от китайците ми пристигна и съм доста доволна от избора си.


* CAM00608.jpg (38.85 KB, 189x440 - видяно 3022 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #53 -: август 16, 2014, 19:55:46 »

Наближава ми и моминското парти- на 20ти е.  Знам само, че в 21ч трябва да  съм готова danceg Много мислих  какво да подаря на момичетата, но всички  имаме много различни вкусове. Отпаднаха идеите за гривни или друго бижу, мислех СПА комплект, но не стигнах с времето, а като цена хубавите  не са ми по силите сега. Та се сетих, че всички обичаме да четем и направих книгоразделителчета. Дано им харесат, изглеждат така:


* 2014-08-12 23.08.36.jpg (71.33 KB, 419x329 - видяно 3041 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #54 -: август 16, 2014, 20:50:06 »

Страхотна е и роклята, както и идеята за подаръчета! Майка ти ще е много елегантна.  smile good
А къде ще ти е партито? Кумата ли го организира?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 17, 2014, 07:17:05 »

Много хубави подаръчета си приготвила! Роклята на майка ти също е прелестна.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #56 -: август 17, 2014, 07:57:14 »

strafi подаръчетата са красиви и оригинални като идея ще им послужат на момичетата. Ергенското парти в същия ден като твоето моминско ли ще е?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 17, 2014, 14:21:31 »

Много хубави подаръчета! Добре си се сетила - различно и красиво smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #58 -: август 17, 2014, 14:40:37 »

Роклята на майка ти е чудесна! Аз я харесвам даже с камъните по нея!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #59 -: август 17, 2014, 17:18:03 »

 Мерси момичета, мисля  и аз съм доста доволна как се получават нещата. ivanjelina ние нямаме кума, кумуват ни двама мъже. Партито го организира много близка моя приятелка, изненада е  smile Ергенското парти е на същата дата, също е изненада.
Сега мисля и подаръчетата за децата да са разделители за книги, придружени с някакво готино послание, то и те всички четът. Направих пробно и стана доста  добре.
Скоро тук във форума гледах едни сладки и ми харесаха, та се пробвах да ги направя, не съм напълно доволна от резултата, но мисля да ги доизпипам/това на снимката е паус, вафлената хартия  на която ще печатам е бяла/. Сега изглеждат така:


* CAM00623.jpg (67.77 KB, 358x374 - видяно 3049 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #60 -: август 17, 2014, 17:19:51 »

И пръстенът  heart


* CAM00634.jpg (51.05 KB, 428x372 - видяно 2945 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #61 -: август 17, 2014, 17:24:29 »

И сладки №2


* sl.jpg (59.12 KB, 349x446 - видяно 441 пъти.)
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #62 -: август 17, 2014, 18:31:01 »

Леле strafi сладките са много професионални, Бравоо на теб  Bravo Аз по принцип също правя разни сладки неща и горе долу ми се получават, но сега не смея да правя, защото като искам нещо да го доизпипам то не се получава много добре  pardon
С каква глазура са отгоре?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #63 -: август 17, 2014, 18:42:36 »

Пръстенът е прекрасен!! Обожавам цветни камъни, особено розови. Честито!  Bravo give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 17, 2014, 18:46:24 »

Роклята на майка ми много ме впечатли. Направо се запитах,защо така и не се престраших да поръчам рокля за мен от там или за кумата.  good
Дано имаш прекрасно моминско парти!
Почти не остана време до големия ден!  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 18, 2014, 01:59:34 »

strafi, сладките ти изглеждат чудесно! А роклята на майка ти е просто страхотна! Обожавам зеления цвят, а и й стои невероятно!  good
Почти не остана време до партито! Да разкажеш каква е била изненадата Wink
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #66 -: август 19, 2014, 18:55:30 »

Роклята е много хубава и според мен и с камъните си е ок smile Всичко останало също е прекрасно!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #67 -: август 23, 2014, 07:58:27 »

Толкова много прекрасни неща ми се случват тези дни/чак се притеснявам/ Моминското ми парти беше страхотно, с много изненади, таници, подаръци и отромни усмивки.Момичетата много си харесаха подаръчетатаи вярвам,че ще си ги ползват с голямо удоволствие.

 Церемонията по подписването беше доста претупана, на сърчицето ми щеше да се пръсне от вълнение. Не съм и мислила, че ще се притеснявам толкова. Момичета, които съчетавате всичко в един ден- поздравления, аз не бих оцеляла сигурно.  smile

 Svetla_24, сладките сас с фондан, купих си формички с бутало и силиконов калъп, стават учудващо лесно и бързо.
 Имам доста да разказвам...
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #68 -: август 23, 2014, 08:03:06 »

Хайде strafi  разказвай, че аз вече отброявам дните.....От сега сме се притеснили пък не знам за след 1 седмица.  blush
Какво остава още да се прави? Добре, че поне ритуала по подписването сте минали. Сега вече официално си Госпожа  girl_wink Честито и много щастие и любов!
« Последна редакция: август 23, 2014, 08:06:38 от Svetla_24 » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #69 -: август 24, 2014, 19:42:03 »

Благодаря ти Svetla smile
Момичета имах страхотно моминско парти yahoo
Изпробвах прическата същия ден, много  добре стои/е развалихме я, за да си направя тази за вечерта и в бързината не се сетих да снимам/
Та прибирам се аз да се облека и казвам на моята обич, че който се прибере пръв е загубеняк и правя едно "L" на челото blum. Той излезе час преди мен. Отивам в заведението и там лейдис найт, на всяка маса- булка, хахахахах/може и някоя от вас да съм видяла Wink/Всички се бяха събрали и имаха ушички и ленти, на моята естествено пишеше "булка", техните: Луда ли си Дани, Последна вечер живот после Евгени до гроб, Имаш няколко дни да размислиш и тн. Момичетата  се бяха пагрижили да има неща които харесвам и за хапване, и за пийване Wink
Вечерта откриха стриптизьорите с танц, после и първият подарък-черпак с бележка  "Приготви се да живееш в кухнята..." Вторият-памперс и бележка- "Готова ли си за това" Още танци/не запомних името на групата, но добре се раздаваха момчетата/.Общо взето се редуваха танц-подарък. Всеки следващ по-забавен и изпипан. Не постигнаха целта си да ме откажат от сватбата, но и всички си знаем, че не се отказвам лесно.Много игри, танци, усмивки...Така до към 3, когато вече бях за пробиране, хахахах.
Прибрах се душ и заспах. В 6и30 се прибира моя, със замах ме отвива, слага едно "L" и пита - Кой е загубеняка сега,? Охх, няма такъв смях.
После ми разказа тяхната вечер,беше останал много доволен/като изключим, че се наложило да сменят заведението заради сигнал за бомба- за което шеговито бях обвинена smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 24, 2014, 22:20:36 »

Хахахаха, признай си, че ти си подала сигнала! Признай си!!! lol
Имали сте страхотна и забавна вечер! Супер! И честито за гражданския брак!  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 25, 2014, 07:24:59 »

Честито, госпожо! heart Съвсем малко остана и до официалната част. smile
Партито явно е било много забавно и ще остане един страхотен спомен за теб от тези моменти smile
На младоженецът, пък явно му е било още по-забавно, а и не е могъл за му писне интериора biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 25, 2014, 15:26:27 »

Поздравления за това, че вече си Госпожа smile

Аз все още съм в клуба на мераклиите, но ми е много интересно да чета темите на бъдещите булки.
Дано и аз скоро да има с какво да се похваля. smile

Историята, която си разказала е много вълнуваща.
Минали сте през трудни моменти, но най-важното е, че се подкрепяте и не позволявате на трудностите да ви разделят.
Наистина точно в такива моменти разбираме кои са хората, които ни обичат и държат на нас.

Темата, която си избрала за сватбата е много интересна.
Роклята ти е много красива и нежна. Сигурна съм, че ще се чувстваш специална в нея.
Пръстените също много ми харесват.

Остана малко време до големия ден, но съм сигурна, че всичко ще мине както си мечтала. smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #73 -: август 28, 2014, 11:06:29 »

Мила strafi, честита тема! Прочетох я на един дъх. Много трогателна история, прекрасни снимки. Всичко е страхотно! Мен лично ме спечели с идеята за пинятата.   Bravo
И аз тук се мъча да я вмъкна от поне месец, ама "много съм се била развилняла - кецове, пинята, траш дъ дрес...".   pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 29, 2014, 14:12:42 »

strafi smile

Честитоооо smile smile smile

Надявам се ,че деня ти е бил прекрасен.

Пожелавам ви да се обичате още по-силно и истински! Бъдете много щастливи и винаги се подкрепяйте! smile smile smile

Ще чакаме разкази и снимки smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 29, 2014, 21:59:51 »

Честито младоженци! Много да се обичате и да сте безкрайно щастливи!  Dance
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 29, 2014, 22:04:04 »

Мила strafi, честито!  Сватбаааа weddingday
Надявам се че сватеният ви ден е минал безпроблемно и е всичко е било дори по-красиво от очакваното! Бъдете много щастливи!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 30, 2014, 09:01:49 »

Честито!
Бъдете много щастливи и много късмет ви желая!  give_rose
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 30, 2014, 09:53:29 »

Честито! Сватбаааа weddingday
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 30, 2014, 10:32:01 »

Честито  weddingday Сватбаааа

Желая Ви много щастие и любов.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #80 -: август 30, 2014, 11:52:09 »

Честито, strafi!    yahoo   Сватбаааа
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #81 -: август 30, 2014, 14:50:25 »

Честито, семейство, обичайте се и бъдете винаги щастливи  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #82 -: септември 03, 2014, 20:54:59 »

Хей strafi Честито! Бъдете здрави, щастливи и много обич и разбирателство!
Как мина сватбеният ден, на почивка ли сте сега? Когато имаш възможност ще се радваме да споделиш.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #83 -: септември 08, 2014, 07:34:56 »

Благодаря на всички ви за хубавите пожелания и подкрепата give_rose Имах прекрасен ден! Спънах се в зарядното на лаптопа и до вчера бях без. Имам да разказвам доста, беше преизпълнен от всякакви видове емоции ден smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #84 -: септември 26, 2014, 13:31:33 »

Ехо къде си, чакаме разказ и снимки!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #85 -: септември 26, 2014, 17:40:44 »

strafi, и от мен с голямо закъснение честито!!  Bravo give_rose Чакаме да разказваш и да показваш снимки, хайде моля теееее! lol
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 26, 2014, 18:55:07 »

И на мен ми e любопитно за снимки! smile
Благодарение на теб, си направихме една от първите семейни покупки - комплект кристални чаши biggrin
Освен това, направихме следсватбена фотосесия във "Врана" и се надявам снимките да са се получили добре. Силно се надявам и при вас фотосесията да е била хубава и да сте си направили прекрасни снимки! Хайде, разказвай blum
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines