Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:09:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shaiya - 16.08.2014 г.  (Прочетена 39559 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« -: юли 16, 2014, 06:07:31 »

Точно месец остава до сватбата на Shaiya! Нека й пожелаем последните щрихи да бъдат запълнени лесно и безпроблемно.


Истината е, че знаем много малко за темата на твоята сватба и изцяло се водих по стила на поканите. Тази тема е добър повод да ни покажеш още нещо smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 16, 2014, 09:01:22 »

Честита темичка!
Чакаме разкази,снимки!
От къде е роклята?  blum
Как се запознахте с младоженеца?  yahoo
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #2 -: юли 16, 2014, 12:29:41 »

Ааааа! Имам си тема! Имам си тема! smile Много ме зарадвахте! kiss2 kiss2 kiss2 Но като знам че имам само месец, а имам толкова много работа, направо ми става лошо...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #3 -: юли 16, 2014, 12:48:12 »

Честита тема!

А на мен уникално много ми харесват цветята от 1ия пост и мисля да ги пратя дори на флористката!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 16, 2014, 13:16:49 »

Честита тема!!! danceg
Хайде, разказвай! smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 16, 2014, 14:45:58 »

Shaiya, включвам се и аз към нетърпеливите да прочетат за всеки детайл около вашия ден! Честита темичка и успех с последните детайли! smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #6 -: юли 16, 2014, 16:03:46 »

Лелеее сладуркееее! Честита темичка smile Почвай с разказите чеумирам от любопитство
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #7 -: юли 16, 2014, 23:20:51 »

Ами.. да започнем с запознанството =)

В университета бях съквартирантка със сестра му. Една вечер тя го доведе вкъщи. От тогава не съм спирала да мисля за него, след месец излязохме на първа среща, след още месец - се събрахме. Почти веднага заживяхме заедно, официално - след около три месеца. И от тогава го обичам все повече всеки ден, вече 4 години.  heart Странното е, че никога не съм подкрепяла бързото развитие на връзките и по принцип все още мисля, че "любов от пръв поглед" е голяма глупост... Но... какво да се прави - съдба! Да ми се чуди човек  blush
Другото, което по принцип много мразя, са жени които не могат да дишат без мъжете си. Но миналата седмица беше на командировка за седмица и просто не спях спокойно като го няма, не се чувствам добре като не е до мен. Пък и вкъщи готви той, така че ми липсва и храната  tease

Годежът:
Заведе ме на почивка във Франция за рождения ми ден и ми предложи на върха на Айфеловата кула. Най-вълнуващия момент в живота ми до този момент. И дори сега, докато пиша се усмихвам при мисълта give_rose


Сватбата:

Стигнала съм до никъде  yahoo

Това е роклята. С друго бельо разбира се.
П.С. Извинявам се, че приличам на мъртвец на снимката, но нещо не се чувствах добре...



Това ми е мъжа с костюма:



Поканите: Макар че имаме още бройки за правене. Дори слънцето сега прави покани до мен  blum



После ще кача още неща, когато са напълно готови  Love girl
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #8 -: юли 16, 2014, 23:38:15 »

В събота ще ходим за шаферските рокли. Нещо такова:



Или такова, но в екрю.




Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #9 -: юли 16, 2014, 23:38:53 »

Мислех и за нещо закачливо за снимките. В този дух:






Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 17, 2014, 08:22:23 »

Ето за това хората са казали: "Бай бабо да те не стига" или "Голям камък хвърли - голяма дума не казвай" biggrin И аз все казвах, че с по-малък от мен не бих станала гадже, а сега не само, че станахме гаджета, а и ще се омъжвам за него!
Много сте готини, а поканите са просто супер! Bravo
От къде ще бъдат шаферските рокли, би ли споделила? Моите още нищо не са си харесали...
Къде ще бъде сватбата?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #11 -: юли 17, 2014, 09:00:49 »

Роклите са от Megz, от магазина им на Пиротска. Имат доста модели. Шият ти ги по твои размери и цвят, а цените са +/- 30лв.

Сватбата ще бъде в хотел Диана 3. Не е най-доброто, но трябваше да се съобразим и с бюджета smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 17, 2014, 10:11:12 »

Къде имат магазин на Пиротска?! Не бях чувала за тях... доста са евтини! Определено ще погледнем и ние smile
И за хотелът не бях чувала, изглежда хубав smile Какъв е капацитетън на ресторанта?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 17, 2014, 10:55:09 »

Много хубава рокля и костюма е супер!
Фото,видео и дж избрахте ли си?
А агенция за украса ще имате ли? smile
Ресторанта е много готин!  good
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #14 -: юли 17, 2014, 11:36:04 »

Магазинът на Пиротска е малко след пресечката с Княз Борис по посока женския пазар в един безистен. Имат сайт www.megz.eu

Капацитетът на ресторанта е мисля 150 човека, ние сме около 90 така че няма проблем.

Фото/видео и дж са ни от Филипов ентъртеймънт.

За агенция още се чудим. И от самия ресторант ни предлагат украса., но май все пак ще сме с агенция, макар че Митко се притеснява "да не ни се сърдят от растиранта, че няма да сме с тяхната украса"  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines