Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:08:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shaiya - 16.08.2014 г.  (Прочетена 39551 пъти)
 
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #60 -: август 06, 2014, 18:35:20 »

Честита темичка и от мен Shaiya.  smile
И на мен много ми харесват халките!!!  smile Видях по назад в темичката ти, че сме от един град.  Може ли да споделиш при кой златар ги поръчахте, и колко време отнема изработката?  smile smile smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #61 -: август 06, 2014, 20:00:54 »

Златаря се казва Димитър, известен е в Стара Загора. Ти и от друга бижутерия да ги поръчаш, повечето ги носят при него. Иначе за 2 седмици ги направи, но ние му казахме че имаме време може би иначе е по-бързо.  За цена не мога да ти кажа с точност, защото на нас ни е приятел.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 06, 2014, 21:52:22 »

Shaiya, честита тема и от мен  give_rose

Последния месец нямах много време за форума, но сега изчетох темата ти.  good
Отметнала си почти всички задачи  Bravo, затова през последните дни се отдай на заслужена почивка, поглези се с козметични процедури или си направете една вечер само за вас, или вечер с приятели и разпуснете.


Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #63 -: август 08, 2014, 20:26:31 »

Отметнах още задачи. Купих си обици, взех бутилки за ракия и поръчах етикети - ще са готови във вторник.



Така ще изглеждат, но с нашите имена. Тези са от сватбата на една приятелка съвсем скоро.

Взех си роклята от дизайнерската и сега си стои на дивана в стаята на брат ми и ме изкушава да я облека   Girl_hide Вътре е роклята, булото и жартиера - и трите са правени от дизайнерката. Лежът си и ме чакат... Нямам търпение!!!  danceg danceg danceg



Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #64 -: август 09, 2014, 10:27:57 »




 yahoo yahoo yahoo Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа weddingday weddingday weddingday yahoo yahoo yahoo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 09, 2014, 14:37:08 »

Shaiya, не останаааааа! Още само една седмица!  Bravo
Ох, много е готино, че вече си имаш роклята вкъщи! Като видях поста ти и снимката чак лекичко и благородно ти завидях!  give_rose
Етикетите ви също са много красиви! Какво още остава да се свърши или вече всичко ви е готово?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #66 -: август 09, 2014, 17:01:01 »

Днес купихме шампанско. Трябва да вземем книга за пожелания, но не можем да си харесаме. И през седмицата пак ще говорим със  склада от където ще взимаме алкохола. Ще потърся фигурка за тортата, но ако не намеря, не е задължително. В края на седмицата ще ходя на маникюр и педикюр. Трябва да си разходя обувките из къщи... Такива неща  girl_wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 09, 2014, 20:56:40 »

Хаха, разхождай ги, разхождай... седмица имаш само за разходки girl_wink
Ех, направо си представям как се чувстваш. Аз от сега броя дните, а седмица по-рано просто ще съм откачила. Страхотно е, че роклята вече си е у теб и можеш да си спокойна и само да си чакаш:D
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 09, 2014, 21:20:11 »

Не остана време наистина!  smile
А погачи поръчахте ли или го оставяте за към края?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #69 -: август 10, 2014, 04:50:50 »

Shaiya, толкова малко остана....уауууу, представям си как се чувстваш!!  yahoo
Денят ти ще бъде прекрасен...наслаждавай се на всички мигове дотогава и още повече след това!!  good danceg danceg
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #70 -: август 10, 2014, 08:44:56 »

Благодаря ви момичета!   Girl_hide

А погачите ще ги поръчам вторник или сряда smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 10, 2014, 09:09:33 »

Еха, 6 дни остават! Звучиш много спокойна, надявам се и аз да съм така 6 дни преди сватбата!

Ходихте ли на изследвания?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #72 -: август 10, 2014, 09:55:00 »

Да, в началото на месеца. Инче не съм много спокойна, ни се опитвам да мисля положително. smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #73 -: август 11, 2014, 15:48:17 »

Какво ми се случи днес!!!

Ходихме сутринта до ритуалната зала да оставим декларациите и медицинските. И след това звъня на агенцията, от която трябваше да ни осигурят актьор за изнесения ритуал. И представете си, те ни казват, че и двете момичета с които работили не били в града и сега търсили други, но не били сигурни дали ще намерят!!!! Направо откачих! Викам ако не ви се бях обадила в събота на сватбата ли щяхте да ми кажете, че няма кой да ни води изнесения ритуал!!!! Или в петък, когато вече нищо не можем да направим.  shok И директно отидох в Столичен дом за радостни обреди и платих 331 лв и ще сме си с длъжностно лице от тях.

Идеята беше да сме с актьор, защото така или иначе изнесения ритуал е само проформа, а актьора уж бил с по-добра дикция, по-усмихнат. Но не съм мислила, че така ще се отнесат. Направо се подиграват.

Сега наехме Нина Чернева, дано да се справи добре, но във всеки случай ще е по-добре от нищо.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 11, 2014, 16:01:47 »

Запази спокойствие, ще ти е нужно, за да бъдеш весела в събота smile
На хората не им се работи и не знаят как да ти приберат парите... sad
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines