Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:33:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на palachinka 26.07.2014  (Прочетена 39068 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #45 -: август 07, 2014, 14:20:20 »

Благодаря ти за оценката crazynelly,
така се чувстваме, много влюбени вече 5 години и сега тази сватба само потвърди още веднъж, че сме един за друг а както кумата ми каза „Вие сте като женени от деня в, който се събрахте„  smile

Ето и малко по-близка снимка на бижутата


* jewels.jpg (73.35 KB, 709x1008 - видяно 483 пъти.)
« Последна редакция: август 07, 2014, 14:32:31 от palachinka » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #46 -: август 07, 2014, 18:55:09 »

Страхотни сте !!  Уникални снимки : ))  Bravo Всичко е много нежно и красиво : )
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 08, 2014, 01:26:40 »

palachinka, тортата, букетът, роклята - всичко изглежда прекрасно! Поздравления! И ви желая да бъдете все така влюбени и много, много щаслтиви заедно!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #48 -: август 10, 2014, 10:09:05 »

Намерих снимка на тортата, която според мен е по-реална smile на първата, която публикувах изглежда малко крива и цветовете са странни като че ли...


* image.jpg (72.07 KB, 498x699 - видяно 477 пъти.)
« Последна редакция: август 10, 2014, 10:11:17 от palachinka » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #49 -: август 10, 2014, 16:01:20 »

Ооо гледах я във фейсбук страница на Л`аморе .. и се чудих на кога е тая яка торта  Torte
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #50 -: август 10, 2014, 16:19:14 »

Всичко е много красиво, роклята ти е прекрасна, изглеждате много влюбени и щастливи!! Желая ви много щастие и за в бъдеще!  give_rose
А бижутата са много оригинални и специални....браво на майсторката.
Ехх, и мен ме е яд, че изтървах видеото....  sad
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #51 -: август 10, 2014, 18:21:06 »

Толкова изпипано и красиво изглежда всичко @}->--Поздравления!

П.с. И мен ме е яд за видеото
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #52 -: август 10, 2014, 18:45:44 »

Благодаря ви, като гледам какви оригинални неща правят момичетата като Анук, виждам че моята декорация е аксесоари не бяха нещо чудо невиждано, но седяха добре на сватбата. чакам с нетърпение вече и останалите снимки за са видя как е изглеждало по подробно, че сега спомените са ми малко размити. smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #53 -: август 14, 2014, 09:07:53 »

Подчертавам, че макар и да останахме сравнително доволни от прекарването си в Лайтхаус голф резорт поради това, че мястото е много красиво, терасата в ресторанта бе приятна. Масите бяха добре и красиво разположени. Залезът, светлината и гледката бяха прекрасни. Храната беше ОК и се самообслужихме с напитките, (които слава богу си бяхме внесли). Не останахме никак доволни от цялостното обслужване и неглижираното и немърливо отношение на персоналът към нас и към празненството ни. Както и имаше забравени части от детското меню. Като цяло давам средновата оценка на мястото, далеч е от претенциите за 5 звезно обслужване!
Подчертавам, че това се отнася за обслужващият персонал. Предварителната ми комуникация с менаджера на евентите беше стройна и коректна, но за негово и наше съжаление той очевидно не може да гарантира на практика (с персоналът с който разполага) качеството, което се предполага там. Множеството искренни извинения от негова страна постфактум ни помагат много малко, както и не сме получили предложение за смислена компенсация до този момент.
« Последна редакция: август 14, 2014, 09:12:20 от palachinka » Активен
yana_jor
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #54 -: август 14, 2014, 11:46:42 »

Palachinka,много щастие Ви желая!
Организирала си всичко и си си избрала добър екип,но ако беше наела координатора от Пертито и в ресторанта,нямаше ли да си спестиш тези последни,разбира се нефатални ,разочарования? Те ли не ти предложиха или цената беше много висока?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #55 -: август 14, 2014, 13:01:23 »

yana_jor, това е въпрос, който за съжаление е актуален сега постфактум. На практика не смятах и все още не смятам, че е нужно да се наема външен координатор за да следи за изпълнението на елементарни сервитьорски задължения в ресторант в 5 звезден резорт, който се рекламира с ПЕРФЕКТНО ОБСЛУЖВАНЕ. Също така в предверителната ми комуникация с тях, са демонстрали само коректност и прецизност. На дегустацията на менюто, която се състоя в основният ресторант бяхме свидетели на изрядно обслужване, като например това, че главният готвач излезе на ни попита дали имаме коментари и забележки по сервиратото меню и т.н. Казано на кратко изобщо и по никакъв начин не мислех, че ще ни се налага да ги следим като падари. Освен това, управителят ми направи много добро впечатление на 2те предварителни срещи и му имах доверие, имаше вид на човек, който владее положението. Така или иначе все на някой трябва да се довериш в крайна сметка да си свърши работата, било то персоналът или координатора. За съжаление в нашият случай, те не оправдаха изцяло доверието ни.

Сега подчертавам отново, че не беше пълна катастрофа.
Сервираха храната добре и на време. Масите бяха красиво подредени и разположени. Управителя реагира бързо и добре на това, че духаше и се наложи да сменим терасата.

Това което беше зле е, че след първото кръгче с разливане на напитки разхлабиха доста обслужването освен това непрекъснато висяха вътре в ресторанта и гостите не можеха да ги повикат.
Забравиха плодовата салата за децата и тя така и не бе сервирана. Сервитьорите не бяха правилно ориентирани за това какво ще включва свободния бар. Сервираха тортата на невъобразимо изглеждаща количка (даже не искам да публикувам снимка в темата). Приеха външни гости на терасата в другата и част (което беше уговорено да не се случва). И други подобни „дребни„ неща...
« Последна редакция: август 14, 2014, 13:11:19 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #56 -: август 14, 2014, 13:38:12 »

Ето и книгите за пожелания и спомени, които ни бяха мил подарък от брат ми и снаха ми.  smile


* books.jpg (64.63 KB, 850x638 - видяно 448 пъти.)
« Последна редакция: август 14, 2014, 13:45:36 от palachinka » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #57 -: август 14, 2014, 16:40:26 »

О,книгите са страхотни,съвършени  yahoo
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #58 -: август 17, 2014, 17:15:29 »

Книгите са Уникални : ) Супер са : ) И аз нямам търпение да видя терасата и подредбата на масите. ще е супер ако споделиш снимки когато ги получиш : )
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #59 -: декември 02, 2014, 16:07:06 »

Пускам линк от сайта на Яна Пенева с нашите снимки, ако ви е интересно да видите  smile

http://snimamte.com/2014/11/10/iy-wedding-balchik-lighthouse-%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b8%d1%8f/
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines