Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:41:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на palachinka 26.07.2014  (Прочетена 39077 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« -: юли 15, 2014, 22:58:18 »

Искрено се нядявам да не съм объкрала нещо в заглавието и също така се надявам да пишеш тук и да разказваш. Сигурна съм, че ще е интересно и полезно. Дано имаш време и за нас тук  give_rose
още малко остана


* palachinka.jpg (28.25 KB, 640x370 - видяно 512 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 16, 2014, 09:02:39 »

Честита тема!  blum
 Сватбаааа Наистина почти не е останало време до големия ден!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #2 -: юли 16, 2014, 18:57:28 »

Предполагам няма да пише скоро,  но като знам какви красиви неща е измайсторила ще е яко ако ги сподели : ))  girl_wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #3 -: юли 25, 2014, 07:31:38 »

О Анук благодаря ти за темата. smile
Не остана наистина, сватбата е утре. Мисля вече всичко е сравнително наред.
Последните 2 седмици от както съм във Варна минаха в трескава организация писане на е-мейли, телефони, срещи, абе пълна лудница.
Всичките 30тина гости вече пристигнаха и ме занимават не по-малко от сватбата със себе си Wink
Снощи мм имаше ергемско парти и съдейки по това, че не се прибра до малките часова си мисля, че са прекарали добре. smile
На мен така и не остане време за моминско парти sad
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #4 -: юли 25, 2014, 07:47:22 »

Успех утре  weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #5 -: юли 25, 2014, 09:11:14 »

Много се радвам , че всичко е ок smile успех утре хубаво дв си изкарате на празника и после те очакваме да разказваш lol
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #6 -: юли 25, 2014, 10:45:41 »

Всичко е сравнително наред, естествено изкачат непрекъснато изненади и неочаквани и забравени неща. Най-неприятното беше, че имахме 8 гости, които отпаднаха от преди 2-3 седмици до вчера последния. Едно, че ми е мъчно че няма присъстват, друго че ми създават много неприятности да размествам хора по масите с цел да по запазя баланса в групите по масите. Но какво да се прави, няма как и без това предполагам.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 26, 2014, 07:30:33 »

 weddingday
Честито!
Много щастие ви желая!
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 26, 2014, 18:28:53 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа честито.Пожелавам ти незабравим ден give_rose
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #9 -: юли 26, 2014, 20:56:22 »

Честито!!! Чакам снимки и разказ smile   heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 27, 2014, 12:47:35 »

Честито и от мен! Пожелавам ви много щастлив семеен живот!  weddingday Надявам се всичко е минало точно по план и сте забавлявали много! Чакаме разкраз и снимки! smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #11 -: август 03, 2014, 08:25:02 »

Здравейте и от мен,
Сватбата минa и е време за равносметка и разказ.

След толкова месеци подготовка и похарчени пари, всичко мина като миг, но не съжаляваме ни най малко, макар и да имаше моменти по време на подготовката когато не мислех ,е си струва, вложените време, усилия и средств.
Всичко започна предишната вечер, с гостуване при майка ми, където се бяха събрали скъпата ми леля и братовчедки да преспят. Бях там до късно и се прибрах в хотела ни към 23.30. След доста приличен сън през нощта се събудих отпочинала, спокойна и в добро настроение. Всичко това, щеше да ми е необходимо по-късно.
След спокойна закуска, в хотел Мелия Гранд Ермитаж, където бяхме отседнали с голяма компания от Норвегия отидохме да ни правят косите в един от апартаментите, който бяхме наели. Кина Кунева се справи добре и се съобрази с желанията ни, освен това внесе много настроение със симпатичното си присъствие. Аз се бях боядисала при Кина няколко дни преди това, останах много доволна от цвета.
Всички прически бяха хубави. Малко по-късно дойде и Кристина Славова и ни гримира чудесно.
По-това време някъде дойде и Яна Пенева с асистена си Сашо, а Христо Лазаров от ХалДиджитал97 ми се обади, че са пред хотела. Всичко вървеше по план. Внезапно дойде Яна и тактично ми поднесе новината, че е станало недоразумение и Христо е отишъл директно в Лайтхаус голф резорт, както беше планът първоначално, но вече пътува към нас. За щастие малкото закъснение не беше фатално, но той и екипът му бяха доста стресирани, когато пристигнаха. Хвърлиха се директно в снимане без каквито и да е овертюри, аз не очаквах друго, но скъпият ми беше доста изненадан.
Направихме снимки и кадри за каквото време имахме, и се насочихме към Ботаническата градина в Балчик,където щеше да се проведе ритуалът ни и коктейл с хапки след това. Сватбеният ни автомобил беше черен луксозен Мерцедес, много комфортен автомобил, каран от млад, чаровен шофьор, който съумя въпреки младата си възраст да ни зарази с чувство за комфорт и класа с умереното си възпитано, но мило присъствие и поведение.
Благополучно пристигнахме в Градината, където всичко и всички ни очакваха готови, благодарение на Маги, координаторката от Пертито и сестра ми, както и други любезно помагащи членове на семейството. Само 2 от наличните 7 шаферки се явиха на служба с кошничка с листенца, но това така или иначе беше просто опция за децата да изберат сами дали искат да са шаферки, някои се бяха разсеяни и пропуснали момента, някои се бяха отказали.
Веселина Калчева, проведе ритуалът, които беше много романтичен и слуховете казват, че е навлажнил множество очи. След ритуалът гостите имаха възможност да отдъхнат с чаша шампанско докато ние прекарахме времето в снимане с гости и фото сесията ни. Времето бе частично облачно, но много топло и задушно и всички плувахме в собствен сос. Отново благодарности на Криси Славова за грима, които не мръдна през цялата вечер и изглеждахме все така свежи, макар че ни беше топло.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #12 -: август 03, 2014, 09:45:24 »

Хей много се радвам, че всичко е минало по план lol да разкажеш за купона в Лайт Хаус как мина, танци игри, на терасара бяхте нали ?
А пък ако качиш снимки от букет, декорация ще ни напълниш очите smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #13 -: август 03, 2014, 12:48:02 »

palachinka радвам се че е минало добре всичко! Ще покажеш ли снимки?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #14 -: август 03, 2014, 13:30:28 »

Честито!! Разказът ти звучи прекрасно, радвам се че всичко е минало добре. И аз се присъединявам към молбата за снимки!  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines