Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:18:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на palachinka 26.07.2014  (Прочетена 39339 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 02, 2014, 19:20:50 »

Разкошни са, браво на фотографката, и вие сте много готини!  weddingday
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 02, 2014, 19:55:24 »

Страхотни снимки! Роклята ти е много красива smile А тортата ви е като картинка  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 03, 2014, 10:14:10 »

palachinka smile не съм се включвала в темата ти до сега.

Уауу, тези снимки са едни от най-красивите, които съм виждала. Уникални са!
Всичко изглежда много изпипано. Ти си била много нежна и красива булка.
Направо ми напълнихте очите с тези снимки. Много хубаво качество. Мястото на сватбата ви е било прекрасно.
Веднага си записвам името на фотографката. blum Винаги съм мислила, че фотото и видеото са едни от най-важните неща по време на сватбата. Все пак това остава запечатано и освен спомените, които винаги ще са в съзнанието, винаги можеш да разгърнеш сватбеният си албум или да си пуснеш сватбеният филм.
Пожелавам ви да сте винаги толкова влюбени и да се обичате вечно! Бъдете щастливи!!! smile smile smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 03, 2014, 11:19:11 »

palachinka, великолепни снимки!  heart Красота! ти изглеждаш прекрасно, обстановката е вълшебна, въобще всичко е перфектно!!! Влюбих се в тези снимки (хихих). Страхотни сте!  give_rose
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #64 -: декември 03, 2014, 11:43:27 »

Благодаря ви за хубавите думи, момичета  give_rose

За Яна Пенева и вторият и фотограф Александър Лазаров мога да кажа САМО ХУБАВИ неща. Нямам думи да опиша колко сме доволни от нея и Александър. Наистина Яна е с малко по-висок хонорар от някои други нейни колеги, но според мен на цялата цена на една светба, това са много дребни суми, които лесно могат да се спестят от други неща.
Наистина нашата сватба не беше никак ниско-бюджетна, но аз се опитвах да спестя пари от всичко, което можех и ми се струваше ненужен разход. Например спестих от подаръци за гостите във формата на сувенирчета. За сметка на това почерпихме гостите с шампанско и хапки на коктейла след церемонията. Видя ми се  както и по-адекватно така и по ефектно. Спестихме и от скъпи декорации по масите. Реших въпросът с множество (10тина на маса) чаени свещи в чашки от ИКЕА, домашно направени менюта, номера и тейбълки (признавам си, работя в бранша). Свещите дават уникално романтична атмосфера по снимките, а на живо бе също така чудесно.
Роклята, която се харесва на много момичета също не е никак скъпа. Качеството беше убийствено, ако щете вярвайте. Коментирала съм и преди в темата, мерих и рокли за 3500лв и за 5000лв. Роклята с която можеше моята да се сравни от на живо мерените беше модел на Джейсън Алекзандър за 3500,- лв с тази разлика, че нямаше достатъчно подплата и вграден корсет и ми даваше далеч по-малко симпатичен силует.  smile В моята се чувствах сигурна и прекрасна, така да се каже роклята работеше за мен, а не аз за нея  smile


* hapki.jpg (62.32 KB, 950x632 - видяно 452 пъти.)
« Последна редакция: декември 03, 2014, 12:22:26 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #65 -: декември 03, 2014, 12:06:22 »

Ето друг аксесоар - шаферски кошнички, които всеки може да направи сам от принтиран картон и канап, или да декорира след това вместо да купува готови скъпи кошници. Ние имахме 7 малки шаферки и ми се видя твърде скъпо да купувам готови кошнички за 5 мин употреба.


* koshnichki.jpg (65.27 KB, 950x632 - видяно 486 пъти.)
« Последна редакция: декември 03, 2014, 12:10:13 от palachinka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 03, 2014, 12:42:35 »

Много е важно да имаш идеи и да можеш да организираш времето и финансите си. Трябва да знаеш какво искаш, от какво можеш да спестиш за сметка на друго. При теб нещата са се получили повече от страхотно. Изобщо това да организираш сватба си е една голяма философия. smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #67 -: декември 04, 2014, 09:07:39 »

Palachinka, страхотни са ви снимките! Особено зелените, на фона на дърветата....уаууу, истинска приказка! Благодаря ти, че сподели с нас!  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #68 -: декември 04, 2014, 11:39:00 »

Страхотни идеи даваш на бъдещите булки smile Дано четат и да им е полезно. И тейбълките ти бяха страхотни и майсторски направени  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #69 -: декември 05, 2014, 11:07:20 »

Благодаря ви момичета, топли ми душата, че ви харесват нещата ми. Благодаря ти за думите Анюк, дошло от теб е особено голям комплимент, като се има предвид, колко стилно беше всичко при теб.
Днес дойдоха благодарствените картички, не съм 100% доволна, но да кажем че са ОК. Снимката е лоша и цветовете доста се изтодиха на нея, но ви става доре долу ясно каква е идеята...


* thank you cards.jpg (61.5 KB, 910x691 - видяно 471 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 05, 2014, 15:25:04 »

Снимките ви са прекрасни!!! Поздрави yahoo Момичето наистина си разбира от работата!
Благодарствените картички също са много хубави и стилни, сигурна съм, че ще се харесат smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #71 -: декември 06, 2014, 01:24:56 »

Хубави са картичките, не се ядосвай. Разбирам какво имаш предвид за цветовете, но пък това си го знаеш само ти, защото си знаеш как си искала да бъдат. Останалите ще ги харесат и ще им се радват със сигурност, не се притеснявай.  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #72 -: декември 08, 2014, 10:02:23 »

 Дойдоха и фотокнижките, от тях съм по-доволна от колкото от благодарствените картички, макар снимката отново да е лоша. Получи ми се симпатично разкажче, много разказвателно със снимките на Яна и Александър. Абе да ви кажа, фотото (Яна Пенева+Александър Лазаров), тортата (ЛаМоре) и зарята (www.fireworks24.com) са елементите от които съм наистина 100% доволна. Към всички други имам по-малки или по-големи забележки.


* fotoknijka.jpg (75.73 KB, 567x400 - видяно 463 пъти.)
« Последна редакция: декември 08, 2014, 10:04:13 от palachinka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 08, 2014, 11:02:21 »

 palachinka, страхотни фотокниги. Не знам дали е коментирано или поне аз не съм разбрала, но от къде си ги поръчала?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #74 -: декември 08, 2014, 11:53:33 »

always_and_forever, благодаря ти  give_rose
Не съм коментирала защото не мисля, че ще е актуално за масата от потребителите тук. Поръчах ги от
www.fotoknudsen.no с доставка в Норвегия, та не вярвам да е интересно за много хора. Но ми излязоха много изгодно. Книжле 15х20см с меки корици със снимки на кориците, 60страници, излезе 30лв на бройка. Верно не е някаква луксозна стока, но има вид а идеята ми е да ги подаря за спомен на най-близките. За наша лична употреба, мисля да заложа на нещо по-солидно, тъй като ще си го ползваме с години.
« Последна редакция: декември 08, 2014, 11:55:15 от palachinka » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines