Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:58:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55775 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 02, 2014, 10:45:13 »

Явно съм изостанала, да  blush Не следя подробно всички теми, пък и покрай организирането на сватбата нямах такава възможност smile

Не се стряскай, нали знаеш, че гледаме в детайли, но това не значи, че не забелязваме цялостната работа и сме недоволни и неблагодарни girl_wink

Като гледах онзи ден непрофесионалните снимки, които получихме от едни приятели, осъзнах, че ние гледаме под лупа т. нар. професионалисти, които се грижат за това сватбеният ни ден да е прекрасен /преди и по време на деня/, а в същото време не се замисляме за това как те оценяват нас от страни с вещо око smile
На едни снимки ми стърчи малко от косата, на други вратовръзката на милото е на една страна... Това е само малък пример, за това, че и ние не сме перфектни, въпреки старанието си! Важното е, че си  имаме позитивни качества и крайният резултат е щастливи младоженци, радостни гости и вероятно - доволни професионалисти good
« Последна редакция: октомври 02, 2014, 10:47:12 от Feli » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 13, 2014, 14:34:26 »

Feli, чудесен разказ. 
Много да се обичате!
Развълувах се много, когато разказаш за църквата.
Бъдете много щастливи! smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 18, 2014, 11:49:04 »

Много благодаря! Пожелавам ти и на теб един ден да имаш поне толкава весела сватба, колкото нашата! girl_wink

Вече си имаме снимки, чудесни са! В последно време нямам възможност да следя форума, че се вихрим с ремонти, но при първа възможност ще споделя с вас някои от детайлчетата от сватбата smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #153 -: октомври 19, 2014, 00:46:03 »

Feli, чудесно! Ами тогава започвам опашката от желаещи за снимки! Много ще се радвам да ви видя, ако имаш време и желание да споделиш с нас  smile give_rose.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 20, 2014, 20:57:53 »

Eто и някои от детайлчетата smile

- годежен пръстен



- дреболийки



- хапки



- ракията на официалната маса



- табелка smile



- подарък от църквата - Библия



- торта



- свещи





- букет и обувки smile





Не зная дали добре се вижда от снимките, но съчетонието букет - обувки се получи повече от добре. Всички много ми се радваха, дори едно детенце по време на следстватбената фотосесия тичаше около мен и викаше: "Мамо, мамо, виж, булката е с жълти обувки!" DANCE
« Последна редакция: октомври 20, 2014, 21:07:34 от Feli » Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #155 -: октомври 21, 2014, 08:52:44 »

Feli, детайлите са страхотни и много оригинални, а обувките и букета се съчетават чудесно  yahoo  За хапките просто нямам думи, много професионално са направени, браво на майка ти  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 22, 2014, 08:32:08 »

Благодаря ти, Svetla_24 за милите думи smile
Хапките, освен, че изглеждаха идеално, бяха и мнооого вкусни с повечко материал, както си трябва biggrin Някои от гостите казваха, че им е жал да ядат такава красота, а пък мама само ги подканяше да уважат труда й, хаха  blum
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 22, 2014, 15:00:41 »

Фели , всичко е страхотно !Разкошни красоти  yahoo Бутилката за ракия е направо уау ...  yahoo  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 22, 2014, 16:27:55 »

Благодаря, vstambolska  give_rose
Свеки направи бутилката за шампанското и бутилката за ракията + останалите декупажни елементи. Ракиеното шише беше пълна изненада за мен smile Изрязала от една от поканите ни имената на двама ни и най-веселата част от текста на поканата: "Най-сетне дошло е време Н булка да си вземе..." biggrin


Ха, вашата сватба ще е в "моя" месец. Ние имахме доста по-малко време за подготовка на сватбата от вас, така че, сигурна съм, че и вие ще се справите прекрасно, че и по-добре! girl_wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #159 -: декември 05, 2014, 13:45:45 »

EEE цветни обувки, много готино се е получило, Честито Фели  Bravo
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 05, 2014, 14:02:06 »

Feli, много красиво! Наистина! Прекрасни детайли си показала  Bravo Много свежо - жълтичко ...лимонено smile Особено ми харесаха свещите  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 06, 2014, 21:20:18 »

Много сте мили, palachinka и opice! Благодаря ви  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines