Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на palachinka 26.07.2014  (Прочетена 39368 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« -: юли 15, 2014, 22:58:18 »

Искрено се нядявам да не съм объкрала нещо в заглавието и също така се надявам да пишеш тук и да разказваш. Сигурна съм, че ще е интересно и полезно. Дано имаш време и за нас тук  give_rose
още малко остана


* palachinka.jpg (28.25 KB, 640x370 - видяно 516 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 16, 2014, 09:02:39 »

Честита тема!  blum
 Сватбаааа Наистина почти не е останало време до големия ден!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #2 -: юли 16, 2014, 18:57:28 »

Предполагам няма да пише скоро,  но като знам какви красиви неща е измайсторила ще е яко ако ги сподели : ))  girl_wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #3 -: юли 25, 2014, 07:31:38 »

О Анук благодаря ти за темата. smile
Не остана наистина, сватбата е утре. Мисля вече всичко е сравнително наред.
Последните 2 седмици от както съм във Варна минаха в трескава организация писане на е-мейли, телефони, срещи, абе пълна лудница.
Всичките 30тина гости вече пристигнаха и ме занимават не по-малко от сватбата със себе си Wink
Снощи мм имаше ергемско парти и съдейки по това, че не се прибра до малките часова си мисля, че са прекарали добре. smile
На мен така и не остане време за моминско парти sad
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #4 -: юли 25, 2014, 07:47:22 »

Успех утре  weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #5 -: юли 25, 2014, 09:11:14 »

Много се радвам , че всичко е ок smile успех утре хубаво дв си изкарате на празника и после те очакваме да разказваш lol
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #6 -: юли 25, 2014, 10:45:41 »

Всичко е сравнително наред, естествено изкачат непрекъснато изненади и неочаквани и забравени неща. Най-неприятното беше, че имахме 8 гости, които отпаднаха от преди 2-3 седмици до вчера последния. Едно, че ми е мъчно че няма присъстват, друго че ми създават много неприятности да размествам хора по масите с цел да по запазя баланса в групите по масите. Но какво да се прави, няма как и без това предполагам.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 26, 2014, 07:30:33 »

 weddingday
Честито!
Много щастие ви желая!
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 26, 2014, 18:28:53 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа честито.Пожелавам ти незабравим ден give_rose
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #9 -: юли 26, 2014, 20:56:22 »

Честито!!! Чакам снимки и разказ smile   heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 27, 2014, 12:47:35 »

Честито и от мен! Пожелавам ви много щастлив семеен живот!  weddingday Надявам се всичко е минало точно по план и сте забавлявали много! Чакаме разкраз и снимки! smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #11 -: август 03, 2014, 08:25:02 »

Здравейте и от мен,
Сватбата минa и е време за равносметка и разказ.

След толкова месеци подготовка и похарчени пари, всичко мина като миг, но не съжаляваме ни най малко, макар и да имаше моменти по време на подготовката когато не мислех ,е си струва, вложените време, усилия и средств.
Всичко започна предишната вечер, с гостуване при майка ми, където се бяха събрали скъпата ми леля и братовчедки да преспят. Бях там до късно и се прибрах в хотела ни към 23.30. След доста приличен сън през нощта се събудих отпочинала, спокойна и в добро настроение. Всичко това, щеше да ми е необходимо по-късно.
След спокойна закуска, в хотел Мелия Гранд Ермитаж, където бяхме отседнали с голяма компания от Норвегия отидохме да ни правят косите в един от апартаментите, който бяхме наели. Кина Кунева се справи добре и се съобрази с желанията ни, освен това внесе много настроение със симпатичното си присъствие. Аз се бях боядисала при Кина няколко дни преди това, останах много доволна от цвета.
Всички прически бяха хубави. Малко по-късно дойде и Кристина Славова и ни гримира чудесно.
По-това време някъде дойде и Яна Пенева с асистена си Сашо, а Христо Лазаров от ХалДиджитал97 ми се обади, че са пред хотела. Всичко вървеше по план. Внезапно дойде Яна и тактично ми поднесе новината, че е станало недоразумение и Христо е отишъл директно в Лайтхаус голф резорт, както беше планът първоначално, но вече пътува към нас. За щастие малкото закъснение не беше фатално, но той и екипът му бяха доста стресирани, когато пристигнаха. Хвърлиха се директно в снимане без каквито и да е овертюри, аз не очаквах друго, но скъпият ми беше доста изненадан.
Направихме снимки и кадри за каквото време имахме, и се насочихме към Ботаническата градина в Балчик,където щеше да се проведе ритуалът ни и коктейл с хапки след това. Сватбеният ни автомобил беше черен луксозен Мерцедес, много комфортен автомобил, каран от млад, чаровен шофьор, който съумя въпреки младата си възраст да ни зарази с чувство за комфорт и класа с умереното си възпитано, но мило присъствие и поведение.
Благополучно пристигнахме в Градината, където всичко и всички ни очакваха готови, благодарение на Маги, координаторката от Пертито и сестра ми, както и други любезно помагащи членове на семейството. Само 2 от наличните 7 шаферки се явиха на служба с кошничка с листенца, но това така или иначе беше просто опция за децата да изберат сами дали искат да са шаферки, някои се бяха разсеяни и пропуснали момента, някои се бяха отказали.
Веселина Калчева, проведе ритуалът, които беше много романтичен и слуховете казват, че е навлажнил множество очи. След ритуалът гостите имаха възможност да отдъхнат с чаша шампанско докато ние прекарахме времето в снимане с гости и фото сесията ни. Времето бе частично облачно, но много топло и задушно и всички плувахме в собствен сос. Отново благодарности на Криси Славова за грима, които не мръдна през цялата вечер и изглеждахме все така свежи, макар че ни беше топло.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #12 -: август 03, 2014, 09:45:24 »

Хей много се радвам, че всичко е минало по план lol да разкажеш за купона в Лайт Хаус как мина, танци игри, на терасара бяхте нали ?
А пък ако качиш снимки от букет, декорация ще ни напълниш очите smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #13 -: август 03, 2014, 12:48:02 »

palachinka радвам се че е минало добре всичко! Ще покажеш ли снимки?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #14 -: август 03, 2014, 13:30:28 »

Честито!! Разказът ти звучи прекрасно, радвам се че всичко е минало добре. И аз се присъединявам към молбата за снимки!  Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 03, 2014, 14:25:24 »

palachinka, благородно ти завиждам за церемонията в ботаническата градина! И ние се бяхме насочили натам първоначално, но в последствие взехме други решения и сменихме мястото. Поздравления! Всичко звучи наситина приказно! give_rose
И аз се присъединявам към чакащите с нетърпение снимки от това прекрасно място!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #16 -: август 03, 2014, 17:34:39 »

След сесията се отправихме към Лахтхаус, благодарни бяхме за добре охладеният автомобил.
След пристигането ни в ресторанта, всички бяха готови да ни посрещат, а докато ни чакаха отдухваха във фоайето с чаша шампанско за добре дошли. След това водещата Тони Александрова ги отведе на терасата на Клубната къща за да ги настани по масите. Уточнявам, че поради силен вятър в последният момент решихме да сме на малката тераса, непосредствено пред ресторанта, където беше завет и приятно. Благодарим на Пламен Енев, управителят на ресторанта за бързата реакция и успешното разпределение на масите. За съжаление, това е горе долу всичко хубаво което мога да кажа за ресторант Престиж в клубната къща на Лайт хаус. Но повече по въпросът по късно.
След ритуал по посрещането воден от майка ми и разчупване на погачата, започна тържеството.
Малката тераса се оказа изключително правилен избор въпреки опасенията за твърде малък дансинг ни пасна идеално, беше уютно, прекрасно и интимно. Декорацията за масата и арката (използвахме една и съща, която беше преместена) бе направена от Алекс от Пертито по мои инструкции и беше успешна, хареса ми.
Снимки ще публикувам малко по натам, защото не мога да ги редактирам до нужния размер в момента.
« Последна редакция: август 03, 2014, 17:42:45 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #17 -: август 03, 2014, 22:44:53 »

Масите за гости решихме да декориране сами с множество чаени и цилиндрични свещи и букети гипсофила. Получи се семпло и приятно, но най-вече доста евтино. По-късно вечерта свещите бяха изключително романтичен елемент. Празненството започна с първият ни танц последван от този на родителите и кумовете. Нямахме специална хореография. Етно формация Българка направиха своето шоу с участието на няколко гости. Всички много се забавляваха на него. Малко по-късно двойка наши приятели изпяха 3 песни. Танцувахме много и много се смяхме, имаше и много мили, разнежени моменти. Като елементи нататък имаше речи, хвърляне на букета, заря и разрязване на торта.
Тук иде мястото да кажа, че не останахме никак доволни от обслужването в ресторанта. Бяхме питани за това какво искаме като напитки рядко, а сервитьорите рядко можеха да бъдат забелязани на терасата при нас. Детското меню което трябваше да се състои от шопска салата, пилешко с пържени картофи и плодова салата беше пълно фиаско. Основното ястие беше лишено от всякаква естетика и финес и не бе ни най малко поднесено както ми бе обещано предверително, плодовата салата не бе изнесена ИЗОБЩО! За съжаление аз не забелязах това в момента а гостите не знаеха за нея за да я очакват. В допълнение, на страничната тераса бяха настанени други гости, около 7-8(не много близо до нас, но все пак) макар че целият втори етаж ни беше обещан изцяло. Освен това, на някой гости бяха искани пари за вода и безалкохолни включени в куверта, а когато те реагирали на това, бяха включени в сметката на свободния бар. Където пък имаше маркирани напитки, които бяхме уточнили, че няма да покриваме ние а на место който си ги поръчва. С две думи, обслужването беше пълна галимация и изобщо не приличещо на резорт с подобен клас.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #18 -: август 03, 2014, 23:16:33 »

За щастие това не се отрази фатално на празненството, гостите се самооближваха до известна степен от импровизираните изнесени барове, което спаси положението от части, а храната в основното меню, слава богу, беше добра и в синхрон с опитаното на дегустацията.
Тортата беше просто невероятна, поръчахме я в Л'море по снимка и я направиха мотамо освен това беше и много вкусна, гостите я похвалиха много. Зарята е може би най-любимият ми елемент в цялата сватба, беше невероятно красива и богата, мога само да похваля изпълняващата фирма. Имама карт бланш и се справиха отлично.
Екипите.
Антония Александрова - водеща- супер като присъствие, контрол, страхотна!
Веселина Калчева - справи се чудесно.
Маги от Пертито - координатор, чудесна, железен контрол. Не позволява нищо да я разсее. Беше а нас до започването на празненството.
Виктор - аниматор за децата, - отличен,  любмият елемент на всички родители, децата го обожаваха.
Яна Пенева и Сашо - фото - земни, скромни, ненатрапващи се, но железни професионалисти, строг контрол над ситуацията. От видяното като снимки до момента, супер.
ХалДиджитал97 - видео - симпатяги, дойдоха с един камион техника, носеха и камера хиликоптер непланирано.  Coming soon видеото е же-сто-ко.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #19 -: август 04, 2014, 16:46:16 »

Оле нямам търпение smile а роклите колко смени, като по план или си остана с булчинската smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #20 -: август 04, 2014, 20:09:26 »

Анук, спешъли фор ю, виж си е-мейлът Wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #21 -: август 05, 2014, 15:06:50 »

Сега точка по точка елементите, дано не забравя нещо.

Сватбена агенция - Пертито. Цялостна организация. Като цяло много добре, имайки предвид, че имаха много моменти - чудесна координация. Като единствена сериозна грешка отчитам факта, че стана някакво недоразумение с транспорта за гостите, който беше обещан до слезе доста по-близко до градините. Оказа се че, шофьорът е преценил, че не става с този автобус. Тук бе мястото да координират нов план и да измислят на място друго решение. Това че, на гостите им се е наложило да слизат пеша и после да се качват около 500-700м по разбит и прашен път, в жегата и официалните облекла и високи обувки не бе оптимално, но всички оцеляха и малко го отчетоха като проблематично, така че да кажем че е приемливо. Иначе, екстра се справиха.

Цветна декорация - авромобил, арка и младоженска маса - Алекс от Пертито - справи се чудесно, взе предвид моите желания. За жалост горките цветя получиха топлинен удар.

Букет, бутониери и гривни с живи цветя - Флорис - харесаха ми, пак леко засегнати от топлината, но изглеждаха много красиви.


Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #22 -: август 05, 2014, 16:56:14 »

Ресторант - Лайтхаус голф резорт - като обстановка - супер, храна основно меню - добре, детско меню - зле. Забравиха плодовата салата за децата. Обслужване - едва едва приемливо. Предварителна комуникация добре, след събитието по повод оплакването ми - не особенно приемлива, не ни компенсираха за пропуските по приемлив начин. Сервираха шампанско за добре дошли в ресторанта, беше ОК.

Ритуал и коктейл - ботаническа градина Балчик. Мина добре, коктейлът беше организиран от Пертито с хапки от Лайтхаус. Всичко мина добре. Ритуалът беше воден от Веселина Калчева.

Рокля - kissdresses.com - много съм доволна, страшно добре изпипана, харесвах се много в нея. Изглежда скъпа рокля. Момичето в химическото попитала сестра ми дали я продавам, приех го като комплимент.

Коса - Кина Кудева - справи се добре, доволна съм както от моята коса така и от другите, които направи.

Грим - Кристина Славова - супер гримове направи, не мръднаха до махането им.

Заря - www.fireworks24.com - мога само да ги похваля. Направиха прекрасна заря, богата и висока на много много смислена цена! Препоръчвам ги, любимият ми елемент в цялата сватба беше тази заря!

Торта - Л'море - прекрасна торта по снимка, много вкусна. Препоръчвам ги горещо!

Костюм, риза, папионка - m-suite - чудесен костюм, ризата дойде малко къса (или младоженецът висок ) smile



Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #23 -: август 06, 2014, 13:18:01 »

Аниматор - Виктор от Пертито - справи се невероятно, слънчев и симпатичен, децата го обожаваха. Определено си струваше!

Бижута - Milena Handmade Jewels - супер доволна останах. Много гости ми направиха комплименти за тях. Милена ми е една от най-близките приятелки от детинство, като деца израстнахме заедно. Мога само да похваля прецизността и. Бижутата иглеждаха страхотно на живо а на снимките придават особенно очарование. Благодаря Милена!

Фото - Яна Пенева - страхотен професионалист. Странно е как тази земна и природно тиха и скромна персона успява да демонстрира железен контрол и безкомпромисен професионализъм на снимките. Асистентът и Сашо също беше много симпатичен и лесен за работа. Каквото съм видяла до тук като снимки само ме е очаровало.

Видео - Халдиджитал97 - Христо Лазаров като главен оператор с един втори оператор и един звукооператор. Чудесни! Много ме впечатли с какъв хъс си вършат работата и колко стръвно искат да доставят добър продукт. Останах с впечатление, че държат филмът да е добър почти повече от нас. И с двата екипа усещането беше, че не те ни правят услуга като идват да ни снимат а ние на тях като им позираме и се съобразяваме с инструкциите. Това е отношение на хора, които си обичат занаята и работата. Coming soon видеото е много добро.

Покани и хартиени аксесоари, бутониери и гривни за гостите - аз като дизайн и изпълнение. Харесвах си ги, гостите ги похвалиха, всичко беше ОК.

Шоу програма - фолклорна формация Българка - на гостите им беше интересно и забавно.

Транспорт - чрез Пертито
- автомобил за младоженците - беше без забележки
- Транспортът за гостите - автобусът не дойде така близо до градините както се бяхме договорили, това наложи преход пеша за гостите, според мен не малък - това е като единствена забележка

« Последна редакция: август 06, 2014, 13:22:53 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #24 -: август 06, 2014, 15:36:59 »

Поздравления за избора на фото и видео! Снимките са супер, а малкото видео е просто чудесно! Благородно завиждам, ако изобщо съществува такова нещо  Yes
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #25 -: август 06, 2014, 20:29:32 »

Всичко е страхотно ! Снимките, видеото, а роклята е уникална. Определено бие по точки предходната, която беше показала : )

Изводите за професионалистите, на които сте се спрели със сигурност ще са много полезни, на тези които чатат темичката ти : )

А сега меден месец ще има ли : )
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #26 -: август 07, 2014, 08:49:33 »

Време е за малко снимки момичета, благодаря ви за търпението!
Ето декорацията на сватбената маса


* deco table.jpg (56.12 KB, 567x425 - видяно 450 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #27 -: август 07, 2014, 08:51:30 »

Тортата



* torta.jpg (62.15 KB, 425x568 - видяно 461 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #28 -: август 07, 2014, 08:54:54 »

Халките



* halki.jpg (64.23 KB, 425x282 - видяно 2903 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #29 -: август 07, 2014, 08:58:49 »

Хартиени аксесоари



* paper.jpg (63.38 KB, 557x619 - видяно 452 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #30 -: август 07, 2014, 09:03:16 »

Бутониери и гривни за гостите и панделки/венчета за главите на малките шаферки.

Младоженецът, кумата, къмът и сестра ми имаха такива от живи цветя в стил с букетът ми, но нямам снимки все още



* accessories.jpg (61 KB, 709x433 - видяно 496 пъти.)
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #31 -: август 07, 2014, 09:07:28 »

 Bravo за хартиените аксесоари! Страхотни! Тортата е много, много хубава, а декорацията ме изненада приятно...защото казваш Алекс я е правила...а аз се чудя дали да й се доверя или да се обърна към друг флорист...и...отново започвам да си усложнявам живота...от което само губя  nea
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #32 -: август 07, 2014, 09:09:41 »

Обувките



* obuvki.jpg (64.9 KB, 567x649 - видяно 483 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #33 -: август 07, 2014, 09:18:24 »

Laphroaig, ти може би имаш повече инфо за Алекс от мен, аз не съм имала някакви особенни впечатления, та и се доверих без особено предубеждение. Единственото беше, че бях чувала, че на Пертито нивото на цветята не е така високо както на други специалисти по цветя, но така ли е, не е ли не знам. Истината е, че и букетът и другите неща от Флорис и децорацията за арката/масата и абтомобилът, очевидно бяха пострадали от топлината, което е нормално в толкова топъл ден. Декорацията от Алекс понесе и пренасяне в ресторанта, и снимката е правена там, така че мисля е ОК. Човек винаги има за какво да се хване ако иска, но аз съм като цяло доволна. Алекс се съобрази изцяло с моите инструкции за декорация в градински стил на основа от клонки с няколко вида рози и цветя сравнително естествени за сезона и климата. И най-вече без палмови листа и подобни екзорични елементи.  smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #34 -: август 07, 2014, 09:35:44 »

Букетът



* buket.jpg (71.63 KB, 507x486 - видяно 475 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #35 -: август 07, 2014, 09:40:42 »

Ние



* Us.jpg (65.13 KB, 444x589 - видяно 474 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 07, 2014, 09:44:13 »

palachinka, прочетох разказа ти - много е важно, че денят Ви е бил страхотен, въпреки леките забележки, за които споделяш.

Много сте красиви  give_rose  Букетът и тортата също  girl_wink

Желая Ви дъъъъъъъъъъълъг семеен живот, изпълнен с много, много любов и разбирателство  heart heart heart
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #37 -: август 07, 2014, 09:45:07 »

Любимият ми кадър за сега



* us 2.jpg (67.88 KB, 567x378 - видяно 477 пъти.)
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #38 -: август 07, 2014, 09:51:57 »

Имам среща с Алекс другата седмица и ще видим какво ще измислим...за съжаление доста пт цветята , които харесвам не са в сезон...но се надявам да открием компромисни варианти, които да ми допаднат... Много хубави снимки! но..няма как да не са с фотограф като Яна и не на последно място, разбира се красивите градини на Балчик.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #39 -: август 07, 2014, 10:02:09 »

Страхотни сте! Снимката на стълбите е просто прекрасна, букетът също много ми харесва give_rose
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #40 -: август 07, 2014, 10:06:57 »

Ами да ти кажа Laphroaig, всичко е въпрос на цена явно.  good
http://raddyflowers.com/ Е, това са най-добрите според мен, но са чак в Бургас.

А отностно снимките, да. Истината е, че всеки що годе свестен фотограф с ОК камера, ще ви снима, ще ви документира, ще имате снимки на това и онова, но малцина ще запечатат атмосферата, момента, чувствата... за това се изисква особен рядък талант, които не се набира с опит а е вродена дарба.
За видеото пък се изисква, особенно дебелокожие, бих казала. Да настоява този оператор да снима каквото е нужно защото фолмът вече е в главата му и той вече знае какво му трябва, ако и на теб в момента да ти се вижда ненужно губене на време. Да усети душевността ти и да знае, как да монтира кадрите, каква музика да избере и т.н.

Благодаря ви за отзивите, момичета, много сте мили  smile
« Последна редакция: август 07, 2014, 10:08:34 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #41 -: август 07, 2014, 10:17:59 »

И понеже сте ми много симпатични, ще пусна и coming soon  видеото, гледайте го бързо, че не знам дали няма да го махна  smile

Който гледал - гледал...   blum
« Последна редакция: август 07, 2014, 10:42:28 от palachinka » Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 07, 2014, 13:33:57 »

И понеже сте ми много симпатични, ще пусна и coming soon  видеото, гледайте го бързо, че не знам дали няма да го махна  smile

Който гледал - гледал...   blum

Кога го постна? Кога го махна?  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 07, 2014, 13:47:26 »

Видеото е много добро. smile Прекрасен избор сте направили определено. good
Изглеждате много красиви и влюбени!  give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #44 -: август 07, 2014, 13:54:43 »

И аз изтървах видеотооооо  cray

А снимките, които си публикувала са наистина уау  heart Много сте красиви!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #45 -: август 07, 2014, 14:20:20 »

Благодаря ти за оценката crazynelly,
така се чувстваме, много влюбени вече 5 години и сега тази сватба само потвърди още веднъж, че сме един за друг а както кумата ми каза „Вие сте като женени от деня в, който се събрахте„  smile

Ето и малко по-близка снимка на бижутата


* jewels.jpg (73.35 KB, 709x1008 - видяно 486 пъти.)
« Последна редакция: август 07, 2014, 14:32:31 от palachinka » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #46 -: август 07, 2014, 18:55:09 »

Страхотни сте !!  Уникални снимки : ))  Bravo Всичко е много нежно и красиво : )
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 08, 2014, 01:26:40 »

palachinka, тортата, букетът, роклята - всичко изглежда прекрасно! Поздравления! И ви желая да бъдете все така влюбени и много, много щаслтиви заедно!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #48 -: август 10, 2014, 10:09:05 »

Намерих снимка на тортата, която според мен е по-реална smile на първата, която публикувах изглежда малко крива и цветовете са странни като че ли...


* image.jpg (72.07 KB, 498x699 - видяно 479 пъти.)
« Последна редакция: август 10, 2014, 10:11:17 от palachinka » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #49 -: август 10, 2014, 16:01:20 »

Ооо гледах я във фейсбук страница на Л`аморе .. и се чудих на кога е тая яка торта  Torte
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #50 -: август 10, 2014, 16:19:14 »

Всичко е много красиво, роклята ти е прекрасна, изглеждате много влюбени и щастливи!! Желая ви много щастие и за в бъдеще!  give_rose
А бижутата са много оригинални и специални....браво на майсторката.
Ехх, и мен ме е яд, че изтървах видеото....  sad
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #51 -: август 10, 2014, 18:21:06 »

Толкова изпипано и красиво изглежда всичко @}->--Поздравления!

П.с. И мен ме е яд за видеото
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #52 -: август 10, 2014, 18:45:44 »

Благодаря ви, като гледам какви оригинални неща правят момичетата като Анук, виждам че моята декорация е аксесоари не бяха нещо чудо невиждано, но седяха добре на сватбата. чакам с нетърпение вече и останалите снимки за са видя как е изглеждало по подробно, че сега спомените са ми малко размити. smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #53 -: август 14, 2014, 09:07:53 »

Подчертавам, че макар и да останахме сравнително доволни от прекарването си в Лайтхаус голф резорт поради това, че мястото е много красиво, терасата в ресторанта бе приятна. Масите бяха добре и красиво разположени. Залезът, светлината и гледката бяха прекрасни. Храната беше ОК и се самообслужихме с напитките, (които слава богу си бяхме внесли). Не останахме никак доволни от цялостното обслужване и неглижираното и немърливо отношение на персоналът към нас и към празненството ни. Както и имаше забравени части от детското меню. Като цяло давам средновата оценка на мястото, далеч е от претенциите за 5 звезно обслужване!
Подчертавам, че това се отнася за обслужващият персонал. Предварителната ми комуникация с менаджера на евентите беше стройна и коректна, но за негово и наше съжаление той очевидно не може да гарантира на практика (с персоналът с който разполага) качеството, което се предполага там. Множеството искренни извинения от негова страна постфактум ни помагат много малко, както и не сме получили предложение за смислена компенсация до този момент.
« Последна редакция: август 14, 2014, 09:12:20 от palachinka » Активен
yana_jor
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #54 -: август 14, 2014, 11:46:42 »

Palachinka,много щастие Ви желая!
Организирала си всичко и си си избрала добър екип,но ако беше наела координатора от Пертито и в ресторанта,нямаше ли да си спестиш тези последни,разбира се нефатални ,разочарования? Те ли не ти предложиха или цената беше много висока?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #55 -: август 14, 2014, 13:01:23 »

yana_jor, това е въпрос, който за съжаление е актуален сега постфактум. На практика не смятах и все още не смятам, че е нужно да се наема външен координатор за да следи за изпълнението на елементарни сервитьорски задължения в ресторант в 5 звезден резорт, който се рекламира с ПЕРФЕКТНО ОБСЛУЖВАНЕ. Също така в предверителната ми комуникация с тях, са демонстрали само коректност и прецизност. На дегустацията на менюто, която се състоя в основният ресторант бяхме свидетели на изрядно обслужване, като например това, че главният готвач излезе на ни попита дали имаме коментари и забележки по сервиратото меню и т.н. Казано на кратко изобщо и по никакъв начин не мислех, че ще ни се налага да ги следим като падари. Освен това, управителят ми направи много добро впечатление на 2те предварителни срещи и му имах доверие, имаше вид на човек, който владее положението. Така или иначе все на някой трябва да се довериш в крайна сметка да си свърши работата, било то персоналът или координатора. За съжаление в нашият случай, те не оправдаха изцяло доверието ни.

Сега подчертавам отново, че не беше пълна катастрофа.
Сервираха храната добре и на време. Масите бяха красиво подредени и разположени. Управителя реагира бързо и добре на това, че духаше и се наложи да сменим терасата.

Това което беше зле е, че след първото кръгче с разливане на напитки разхлабиха доста обслужването освен това непрекъснато висяха вътре в ресторанта и гостите не можеха да ги повикат.
Забравиха плодовата салата за децата и тя така и не бе сервирана. Сервитьорите не бяха правилно ориентирани за това какво ще включва свободния бар. Сервираха тортата на невъобразимо изглеждаща количка (даже не искам да публикувам снимка в темата). Приеха външни гости на терасата в другата и част (което беше уговорено да не се случва). И други подобни „дребни„ неща...
« Последна редакция: август 14, 2014, 13:11:19 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #56 -: август 14, 2014, 13:38:12 »

Ето и книгите за пожелания и спомени, които ни бяха мил подарък от брат ми и снаха ми.  smile


* books.jpg (64.63 KB, 850x638 - видяно 451 пъти.)
« Последна редакция: август 14, 2014, 13:45:36 от palachinka » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #57 -: август 14, 2014, 16:40:26 »

О,книгите са страхотни,съвършени  yahoo
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #58 -: август 17, 2014, 17:15:29 »

Книгите са Уникални : ) Супер са : ) И аз нямам търпение да видя терасата и подредбата на масите. ще е супер ако споделиш снимки когато ги получиш : )
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #59 -: декември 02, 2014, 16:07:06 »

Пускам линк от сайта на Яна Пенева с нашите снимки, ако ви е интересно да видите  smile

http://snimamte.com/2014/11/10/iy-wedding-balchik-lighthouse-%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b8%d1%8f/
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 02, 2014, 19:20:50 »

Разкошни са, браво на фотографката, и вие сте много готини!  weddingday
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 02, 2014, 19:55:24 »

Страхотни снимки! Роклята ти е много красива smile А тортата ви е като картинка  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 03, 2014, 10:14:10 »

palachinka smile не съм се включвала в темата ти до сега.

Уауу, тези снимки са едни от най-красивите, които съм виждала. Уникални са!
Всичко изглежда много изпипано. Ти си била много нежна и красива булка.
Направо ми напълнихте очите с тези снимки. Много хубаво качество. Мястото на сватбата ви е било прекрасно.
Веднага си записвам името на фотографката. blum Винаги съм мислила, че фотото и видеото са едни от най-важните неща по време на сватбата. Все пак това остава запечатано и освен спомените, които винаги ще са в съзнанието, винаги можеш да разгърнеш сватбеният си албум или да си пуснеш сватбеният филм.
Пожелавам ви да сте винаги толкова влюбени и да се обичате вечно! Бъдете щастливи!!! smile smile smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 03, 2014, 11:19:11 »

palachinka, великолепни снимки!  heart Красота! ти изглеждаш прекрасно, обстановката е вълшебна, въобще всичко е перфектно!!! Влюбих се в тези снимки (хихих). Страхотни сте!  give_rose
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #64 -: декември 03, 2014, 11:43:27 »

Благодаря ви за хубавите думи, момичета  give_rose

За Яна Пенева и вторият и фотограф Александър Лазаров мога да кажа САМО ХУБАВИ неща. Нямам думи да опиша колко сме доволни от нея и Александър. Наистина Яна е с малко по-висок хонорар от някои други нейни колеги, но според мен на цялата цена на една светба, това са много дребни суми, които лесно могат да се спестят от други неща.
Наистина нашата сватба не беше никак ниско-бюджетна, но аз се опитвах да спестя пари от всичко, което можех и ми се струваше ненужен разход. Например спестих от подаръци за гостите във формата на сувенирчета. За сметка на това почерпихме гостите с шампанско и хапки на коктейла след церемонията. Видя ми се  както и по-адекватно така и по ефектно. Спестихме и от скъпи декорации по масите. Реших въпросът с множество (10тина на маса) чаени свещи в чашки от ИКЕА, домашно направени менюта, номера и тейбълки (признавам си, работя в бранша). Свещите дават уникално романтична атмосфера по снимките, а на живо бе също така чудесно.
Роклята, която се харесва на много момичета също не е никак скъпа. Качеството беше убийствено, ако щете вярвайте. Коментирала съм и преди в темата, мерих и рокли за 3500лв и за 5000лв. Роклята с която можеше моята да се сравни от на живо мерените беше модел на Джейсън Алекзандър за 3500,- лв с тази разлика, че нямаше достатъчно подплата и вграден корсет и ми даваше далеч по-малко симпатичен силует.  smile В моята се чувствах сигурна и прекрасна, така да се каже роклята работеше за мен, а не аз за нея  smile


* hapki.jpg (62.32 KB, 950x632 - видяно 452 пъти.)
« Последна редакция: декември 03, 2014, 12:22:26 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #65 -: декември 03, 2014, 12:06:22 »

Ето друг аксесоар - шаферски кошнички, които всеки може да направи сам от принтиран картон и канап, или да декорира след това вместо да купува готови скъпи кошници. Ние имахме 7 малки шаферки и ми се видя твърде скъпо да купувам готови кошнички за 5 мин употреба.


* koshnichki.jpg (65.27 KB, 950x632 - видяно 487 пъти.)
« Последна редакция: декември 03, 2014, 12:10:13 от palachinka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 03, 2014, 12:42:35 »

Много е важно да имаш идеи и да можеш да организираш времето и финансите си. Трябва да знаеш какво искаш, от какво можеш да спестиш за сметка на друго. При теб нещата са се получили повече от страхотно. Изобщо това да организираш сватба си е една голяма философия. smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #67 -: декември 04, 2014, 09:07:39 »

Palachinka, страхотни са ви снимките! Особено зелените, на фона на дърветата....уаууу, истинска приказка! Благодаря ти, че сподели с нас!  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #68 -: декември 04, 2014, 11:39:00 »

Страхотни идеи даваш на бъдещите булки smile Дано четат и да им е полезно. И тейбълките ти бяха страхотни и майсторски направени  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #69 -: декември 05, 2014, 11:07:20 »

Благодаря ви момичета, топли ми душата, че ви харесват нещата ми. Благодаря ти за думите Анюк, дошло от теб е особено голям комплимент, като се има предвид, колко стилно беше всичко при теб.
Днес дойдоха благодарствените картички, не съм 100% доволна, но да кажем че са ОК. Снимката е лоша и цветовете доста се изтодиха на нея, но ви става доре долу ясно каква е идеята...


* thank you cards.jpg (61.5 KB, 910x691 - видяно 471 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 05, 2014, 15:25:04 »

Снимките ви са прекрасни!!! Поздрави yahoo Момичето наистина си разбира от работата!
Благодарствените картички също са много хубави и стилни, сигурна съм, че ще се харесат smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #71 -: декември 06, 2014, 01:24:56 »

Хубави са картичките, не се ядосвай. Разбирам какво имаш предвид за цветовете, но пък това си го знаеш само ти, защото си знаеш как си искала да бъдат. Останалите ще ги харесат и ще им се радват със сигурност, не се притеснявай.  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #72 -: декември 08, 2014, 10:02:23 »

 Дойдоха и фотокнижките, от тях съм по-доволна от колкото от благодарствените картички, макар снимката отново да е лоша. Получи ми се симпатично разкажче, много разказвателно със снимките на Яна и Александър. Абе да ви кажа, фотото (Яна Пенева+Александър Лазаров), тортата (ЛаМоре) и зарята (www.fireworks24.com) са елементите от които съм наистина 100% доволна. Към всички други имам по-малки или по-големи забележки.


* fotoknijka.jpg (75.73 KB, 567x400 - видяно 463 пъти.)
« Последна редакция: декември 08, 2014, 10:04:13 от palachinka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 08, 2014, 11:02:21 »

 palachinka, страхотни фотокниги. Не знам дали е коментирано или поне аз не съм разбрала, но от къде си ги поръчала?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #74 -: декември 08, 2014, 11:53:33 »

always_and_forever, благодаря ти  give_rose
Не съм коментирала защото не мисля, че ще е актуално за масата от потребителите тук. Поръчах ги от
www.fotoknudsen.no с доставка в Норвегия, та не вярвам да е интересно за много хора. Но ми излязоха много изгодно. Книжле 15х20см с меки корици със снимки на кориците, 60страници, излезе 30лв на бройка. Верно не е някаква луксозна стока, но има вид а идеята ми е да ги подаря за спомен на най-близките. За наша лична употреба, мисля да заложа на нещо по-солидно, тъй като ще си го ползваме с години.
« Последна редакция: декември 08, 2014, 11:55:15 от palachinka » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #75 -: декември 08, 2014, 20:28:14 »

Трайларът е готооооов! smile На който му е интересно да го види и или coming soon видеото да се обади, ще му пусна на лични, не искам линка са ми седи... smile
« Последна редакция: декември 08, 2014, 20:56:01 от palachinka » Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 08, 2014, 22:08:40 »

Може ли на мен?  give_rose Страшно ми харесаха снимките и ми се иска да видя и видеото  blush
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #77 -: декември 08, 2014, 23:13:03 »

Анне Шърли, благодаря ти, пратих ти линк на лични smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 08, 2014, 23:54:30 »

Много благодаря! Всичко изглежда страхотно, много хубаво видео, много стилна сватба, въобще всичко е прекрасно!  Bravo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 09, 2014, 08:54:43 »

Може ли и на мен? smile Това трябва да се види....... blum
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #80 -: декември 09, 2014, 09:43:33 »

Може, идва на лични smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #81 -: декември 09, 2014, 10:05:15 »

И аз сьм на опашката, ако може де. Видеото от нашата сватба е доста скапано, макар да ги бях предупредила да не ми слагат кичозните им добавки, не се бяха вьздьржали. Поне ще се смеем като го гледаме след години. Но искам да знам какво е хубаво сватбено видео  blush
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #82 -: декември 09, 2014, 10:09:02 »

Идва на лични...  smile
Между другото, защо не си дадеш материала да ти го премонтират някъде, каквото и да е, ще е по-добре. Но истината е, че като има човек качествени снимки, видеото не е така критично според мен  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 09, 2014, 10:25:38 »

И аз бих искала да видя, ако не е нахално Wink Нашата сватба е далече още, но се стягаме  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #84 -: декември 09, 2014, 11:01:22 »

Ами аз самият материал суров го нямам. А снимките от Бьлгария са трагедия, добре че приятели бяха поснимали малко. Френските снимки са добри, но минало заминало. Тя нашата сватба беше 2008, имах време да го прегльтна оттогава  pardon
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #85 -: декември 09, 2014, 21:16:34 »

Писах и на лични, но не мога да не споделя и тук. Прекрасни сте!!... И снимките и видеото са чудесни!  Бъдете много, много щастливи и съхранете тази красива любов, каквато сега излъчвате!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 11, 2014, 15:31:53 »

Всичко, което видях е прекрасно! Страхотна сватба сте имали и определено това ще бъде един незабравим момент, който ще се помни цял живот! smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #87 -: декември 12, 2014, 09:07:57 »

и аз се записвам на опашката за видеото smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines