Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:10:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на slynchogled - 09.08.2014  (Прочетена 17913 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: юли 14, 2014, 16:50:55 »


Йей - време е и за твоята темичка !  yahoo
Пожелавам ти да я напълниш с много вълнуващи разкази и интересни снимки около подготовката за сватбата!
 blum
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #1 -: юли 14, 2014, 19:04:35 »

Честита темичка : )) Ще чакаме разкази и снимки и пак снимки   danceg
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 14, 2014, 20:25:26 »

честита темичка  Bravo Bravo danceg danceg
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #3 -: юли 14, 2014, 22:44:35 »

Ехааа, много благодаря.  Bravo Дойде и моят ред, а: ) . Между другото си нацелила снимката от раз - точно това е и стила на нашата сватба. Нямаме тема, но пък ще е в гората и сме заложили на природните цветове и материали. Не знам как да започна, освен с извинение, че днес съм до тук.... ужасно съм изморена вече и мисля да се отдам на няколко заслужени часа сън. При първа възможност ще се включа по темата. Още веднъж благодаря, и се извинявам, ако има някоя глупава грешка, но пиша от мобилния и го ггледам с половин око  Girl_hide
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #4 -: юли 15, 2014, 09:24:22 »

Хелоу и честита тема!
Принципно скачам от тема на тема и много много не се включвам, но това, че сватбата ви ще е в гората ме впечатли! Моята мечтана сватба също е в гората и нямам търпение да прочета какво си сътворила, за да сбъднеш твоята.  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 15, 2014, 10:13:34 »

slynchogled, честита темичка и от мен! Нямам търпение да споделиш с нас и да прочета всичко около организацията и събитието! Обожавам слънчогледи, а идеята за горска сватба звучи приказно!!!  Bravo
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #6 -: юли 15, 2014, 12:01:09 »

Ох, какво да Ви кажа, момичета, взе да ми изпушва главата вече. Днес чак се разкрещях на един колега за такава глупост ...  shok  Не ми остава много време, довечера ще съм малко по - подробна надявам се. Оставям ви сега, че имам куп задачи..............  crazy
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 15, 2014, 14:45:17 »

Честита тема и от мен smile Не забравяй, че подготовката за сватбата е част от празника. Не се ядосвай за глупости.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #8 -: юли 15, 2014, 18:53:48 »

Ето меее smile Нямам идея от къде да започна. Може би с последните дни, които никак не са ми розови  girl_impossible  Като цяло сме почти готови. Остава само да си купим чаши и бутониери. Всичко останало е подготвено... е има за плащане сметки, но пък са уточнени и има време за тях. Тия дни трябва да потвърдя на ресторанта разположението на масите и броя на нощуващите, което се оказа по - сложно отколкото си мислех. Непрекъснато изскачат изненади от сорта на "ние няма да успее", от хора, които са потвърдили и "все пак ще можем да дойдем" от други, които в началото са отказвали. Та напоследък това е най - голямата главоблъсканица. Може би съм доста хаотична, но и в главата ми в момента вилнее същото smile Накратко - 09.08.2014 - 15:00 в ритуална зала Варна - казвам да и всички мъки приключват  tease нямам търпение вече. Този уикенд ми предстои украсяване на бутилките за вино и ракия, които се оказа ще правя сама, макар че аз лично изобщо не се интересувам от алкохола smile Като скалъпя някоя ще снимам smile
Засега толкова, скоро ще си наредя мислите и ще започна както трябва - от самото начало та чааак до след три седмици smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #9 -: юли 15, 2014, 20:25:26 »

Чакаме с нетърпение, особено ми е интересно коя е Варненската гора където ще е сватбата, а може би грешно съм разбрала, звучи ми като сватбата от Здрач, горска, красива и приказна  yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #10 -: юли 16, 2014, 08:09:08 »

звучи ми като сватбата от Здрач, горска, красива и приказна  yahoo

Аз си я представих като сватбата на Майк и Сюзан от "Отчаяни съпруги".  heart
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 16, 2014, 08:17:44 »

Аз си я представих като сватбата на Майк и Сюзан от "Отчаяни съпруги".  heart

Дааааа  heart heart heart Но там чарът беше, че бяха само двамата и беше тъмно. Убедена съм, че слънчогледовата сватба ще бъде друга приказка.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 16, 2014, 08:24:33 »

Честита тема и от мен! smile
Разказ за запознанството ви ще има ли? blum Чакаме и снимки на дреболийки и на каквото още се сетиш.
Слънчогледите са ми едни от любимите за сватба, аз с идеята за тях започнах и после ми остана само цветът им, хаха smile
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #13 -: юли 16, 2014, 10:01:14 »

Такаааа, трябва от някъде да започна.....  С младоженеца се запознахме в една танцова зала, оказа се, че го влече най - върлото ми хоби - танците. Доведе го една приятелка, която преди също ни посещаваше. Честно казано в началото изобщо не му обърнах внимание. Бях в момента пауза от всичко и всички, най - вече от мъжете. Но, както един мой приятел обича да казва "Не ти е дошла сляпата неделя, така ще те тръшне, където и когато най - малко очакваш". Все му се смеех, но така и стана. Мъжа, който най - малко очаквах, започна буквално да нахалства, то не бяха съобщения, погледи, бутанки, че чак се спъваше в мен. Един ден без да искам му затръшнах вратата в лицето. Толкова зверски ме изгледа, а аз се почувствах толкова гузно, че трябваше всеки път като го видя, да му се извинявам. Предполагам това е била и целта.... Та така, от моите извинения стигнахме до кафетата, после до кръчмите и накрая се оказа, че не минава ден без да се чуем или видим. И се стигна до днес smile Още на първата ни нощ заедно, пълна с романтика, очаквания, къде покрити, къде не.... както си говорихме за какви ли не глупости, ми се изцепи - "Абе, да те питам аз тебе, ти няма ли да искаш да се омъжиш за мен?". Честно да Ви кажа, дори не сварих да се замисля, директно се изцепих "Да, защо да не искам".... Известно време естествено на никого не казахме, все пак бяхме "заедно" така да се каже от ден - два. После го натресох вкъщи, и без много да му мислим заживяхме заедно. Миналата година на рождения ми ден ме заведе на почивка и там решихме, че като се върнем е време да уведомим семействата и приятелите. Върнах се с пръстен на ръката, който размахвах на всички и навсякъде, с очакване всички да го забележат. Е, някои го фиксираха веднага, на други има трябваше доста време да се светнат какво става, но пък това вече нямаше значение - аз бях най - щастливата жена на света. Въртяхме, сукахме и по Коледа решихме, че е време да започнем с планирането.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #14 -: юли 16, 2014, 16:03:38 »

..... И така, бързо бързо и харесахме дата. Искахме да е юни, но по ред причини се наложи да я изместим за август. И вече никак не съжалявам, като видях деня на предишната ни дата какви порои, какви чудеса бяха, направо ми олекна, че не е тогава. Колкото до идеята за "стила" на сватбата, роди се от факта, че и двамата сме "народни" хора, обожаваме българските традиции, народната музика, обичаите... Точно заради това всички изискани и луксозни ресторанти отпаднаха. Точно за един ден всичко беше резервирано - с едно обаждане - ритуална зала, с една двадесет минутна среща - ресторанта и църквата. И хич не му мислихме, приехме го като едно щуро парти и може би затова ми е някак леко и спокойно (все още). Ресторанта се избра от раз - Кольови извори. В един дол, насред една гора, близо до Аксаково. През цялото място минава една река и отвсякъде е оградено от поляна и гори, гори, гори...Управителя ни даде невероятна оферта и моята реакция беше  yahoo това е......... и повече дори не търсихме. Нито сме обикаляли по други места, нито сме разпитвали.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines