Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:40:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата 3-та част  (Прочетена 88935 пъти)
 
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #135 -: април 06, 2015, 10:32:30 »

sladkata2 има темичка, в която има доста примерни графици. Погледни там - тя се казва Сватбата как точно протича всичко в раздел Организация на сватбата. А ето ти и линкче:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36506.30.html  smile blum

иначе аз си избрах тема за моято сватба, знам, че е малко банална може би, но тъй като тя ще се състои на морето и темата ще е морска. Мисля, че най-много ще пасва. За сега съм се спряла на цвят тюркоаз (но не бледо тюркоазено, а по-скоро по-тъмно), но все още се чудя, тъй като ще имаме изнесен ритуал на плажа, дали този цвят няма да се слее с цвета на морето и небето?  ohah
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 06, 2015, 10:41:18 »

Аз за изнесенения ритуал няма да имам никаква специална украса - високи маси, облечени в бели калъфи, събрани с панделки отдолу, столове от ковано желязо, без панделки и арка с цветя..

Според мен, предвиди арка с цветя, а морето зад вас, ще е повече от прекрасна украса  good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #137 -: октомври 09, 2015, 14:30:48 »

Темата на сватбата се появи като отхвърлихме категорично цветовете,които не допадат на един от двама ни и така стигнахме до цвят любим за мен ,за който не подозирах,че и бъдещия младоженец харесва. Цветът е мента и мога да кажа,че лятото съм облечена често с този цвят или го ползвам като акцент. Много ни хареса и идеята за съчетание от груба и нежна текстура и затова решихме да е мента,зебло и дантела. Когато го съобщих на приятелката, която ще прави украсата,както и на майка ми- и двете много ангажирани в аранжиране реакцията беше Зе...какво? Какво е това?! ,жалко че им го казах по телефон и не можах да им видя реакцията като им казах "Абе онова, от което се правят чували,сещаш ли се ?" biggrin Харесваше ми идеята за винтидж, но не я целях и въпреки това мисля,че така леко намекваме и за нея smile


* c6cedd79f1345018f76dc56b284a6e62.jpg (11.58 KB, 236x175 - видяно 5737 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 09, 2015, 14:51:15 »

Много хубави цветове. В пинтерест има стахотни идеи.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 09, 2015, 17:41:28 »

addicted_to_u, изборът ти за цвят е страхотен. И аз много харесвам мента, а и в комбинация с дантела съм сигурна, че ще се получи страхотно.  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #140 -: октомври 10, 2015, 11:15:16 »

Ехе и аз мноооого обичам мента и лятото ми е един от основните цветове smile Комбинацията, която си замислила  е доста благоприятна и може да се измислят всякакви дребни детайлчета, мисля, че ще е прекрасно  give_rose Успех!
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #141 -: октомври 10, 2015, 12:28:16 »

Чудесна комбинация си избрала !!! Аз още не съм избрала цветовете , но ментата и за мен е един от фаворитите  girl_wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 10, 2015, 14:11:10 »

И аз се присъединявам към горните коментари - прекрасен избор! От най-любимите ми съчетания е  heart
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #143 -: октомври 12, 2015, 19:02:56 »

Наистина ментата е страхотен избор! good Супер свеж и летен цвят, като в съчетание с бежовото зебло и дантелата би се получило страхотно! Може да съчетаете всичко това с някакви винтидж акценти като  стар куфар за подаръците и пликовете. Също така зеблото страшно напомня рустик стила. Можете да добавите такъв полъх с лейка пълна с цветя например. Разгледайте из пинтерест, там има страхотни идеи в тези два стила и във Вашия цвят! Поздрави и успех! smile
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #144 -: октомври 14, 2015, 10:31:38 »

Здравейте момичета, като чета постовете си се чувствам, не чак толкова ориентирана  Yes  crazy Но датата ни е 14.05.2016 година и сватбата ще се състои в град Варна. За момента съм се насочила към млечно лилаво, розово и може би бежаво. По начало мислех темата да е лавандула, тъй като годеникът ми има много лавандула и да е тематично, но май месец не е много подходящ за такава тема, т.е остана само цвета. Прикачвам снимка на залата, за да ме посъветвате дали е подходящо  good


* dobrudja.jpg (71.28 KB, 980x253 - видяно 781 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 14, 2015, 10:54:53 »

Bibio, да ти кажа не си представям този ресторант в бледо лилаво.. Но ресторантът, който избрахме ние беше с червени тонове, а аз исках бледи цветове за декорация и се получи прекрасно.. Така, че явно всичко е възможно!  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #146 -: октомври 14, 2015, 12:01:42 »

Bibio, тази зала ми изглежда доста изчистена откъм цветове,които да те задължават, и според мен би могло да се постигне всичко е въпрос на виждане и детайли smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #147 -: октомври 14, 2015, 22:24:55 »

Здравейте, Bibio!

Ресторантът е доста изчистен и интериорът му е предимно в кафяво, следователно бледолилавото би изглеждало добре. Важното тук е да бъде добре изпипано и ненатрапчиво. Би се получило добре, ако съчетаете лилавото с някакъв тон на кафяво като от ресторанта и бежово, например чрез вазите за цветните аранжировки или пък панделките/салфетките. Ако сложите тези цветове като акцент, лилавото няма да стои "чуждо" на интериора и ресторанта като цяло. Ако пък не държите да бъде бледолилаво, бих Ви посъветвала да помислите и над варианта с по-наситено и тъмно лилаво. Успех с плануването и организацията! smile
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #148 -: октомври 26, 2015, 15:01:44 »

Благодаря, момичета за съветите. Все още обмислям вариантите, разглеждам снимки и т.н. И тъй като видях по-нагоре, че беше обсъждано за сезонните цветя, мисля, че тук ще имам успех, тъй като  божурите и розите са точно пролетни цветя, а съчетанието им е невероятно. А относно ресторанта , наистина е изчистен и това ми хареса, само по-тъмния нюанс ме притеснява, защото не харесвам тъмните цветове. Но идеята на Svatbena_agenciq_Melodica е супер относно акцента във вазите или може дори в част от детайлите на тейбълите, салфетките и т.н.
П.С. трудно е, когато харесваш много неща и трябва да подбереш сам най-важните и тези, които добре се съчетават  crazy crazy crazy Успех на всички!
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #149 -: октомври 27, 2015, 17:17:11 »

bibio,ето и снимка с украсен гръб-
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines