Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:39:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата 3-та част  (Прочетена 88965 пъти)
 
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 06, 2015, 11:30:44 »

Сега ги оправих и мисля, че се виждат smile

Тони, да, за съжаление са прахосъбирачки, ама пък така ми се вписаха, а и ще стоят като част от украсата по масите. В началото мислех да са меденки като на всеки да се паднат от различна приказка, но се отказах. Обмислям вътре да сложа сухи ароматизирани листенца, но не съм сигурна добре ли ще е.
Чашите от амазон ги поръчах и ме одраха с доставката, но толкова ги харесах, че ще преживея  blum

А ако някой има идея къде може да ми направят книгата да казва, че също я има само от Щатите и доставката е солена  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 06, 2015, 11:36:38 »

Вече виждам снимките. Преди малко не се виждаше нищо само : и това е.
Браво всичко е супер.

Аз да ви кажа, че май окончателно се спряхме на лилаво. А за темата мисля да включа винтиджа. Може би не всичко ще бъде в този стил, но ми се иска да го има. Според вас лилавото подходящо ли е и изобщо винтиджа има ли определени цветове? Ще се радвам, ако помогнете с някои идеи....  give_rose
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 06, 2015, 11:38:08 »

Tinkata и ние сме се спрели на тези каляски за дамите и колелца за господата. Някъде по нета гледах,че се отварят и вътре може да си слагаш разни работи например бонбони pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 06, 2015, 11:45:58 »

always_and_forever, според мен винтидж и лилаво се съчетават страхотно с лавандула, ако вмъкнете тук-там smile https://www.pinterest.com/CVBrides/chic-vintage-lavender-wedding/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 06, 2015, 12:56:40 »

Мими, лилаво но бледо, точно както е казала и Ан, лавандулата е право в целта.. Люляк също.. Тъмно лилавото не ми се връзва.. Иначе тези идеи са прилични за винтидж сватба  good

Тинка,
Може да сложиш листенца..  Аз си мислех, да не би да има вътре малка свещичка.. Не знам дали има достатъчно място. Книгата за пожелания ми я направи момичето с поканите, там от къдет си ги поръчала дали не могат? Поставката за химикалката, трудно, ама книгата не ми се струва невъзможно  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 06, 2015, 13:05:06 »

Ан, благодаря ти за линка  give_rose

Тони
, и аз не искам да е тъмно лилаво. По-скоро бледо, нежно лилаво. Комбинацията от люляково и розово ми харесва.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #126 -: март 06, 2015, 13:39:12 »

Tinkata, страхотни неща!

Always and forever - във винтидж стила можеш да имаш всякакви цветове, разбира се. Освен от ярките фосфориращи жълто, зелено, оранжево, макар че едва ли си се насочила към такива biggrin Защо не си направиш един сърч в нета, ще ти дойдат много идеи.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 06, 2015, 14:08:09 »

Аз свързвам винтиджа със състарено бяло и светли пастелни цветове - включително лилаво, както и с декупаж  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 06, 2015, 14:48:19 »

flutter, така и смятам да направя. Ще разглеждам и мисля, че ще събера идеи. smile

Tinkata, точно това ми се иска- да е светло, нежно и в същото време да има цвят. Само, че с цветята не знам какво ще правя. Ще ми трябват лилави цветя...  nea
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 06, 2015, 14:56:16 »

Предложенията за люляк и лавандула са прекрасни;  много красиво би било със зюмбюли - бели и светло лилави, но не знам могат ли да се намерят на нормални цени, когато не им е сезона  heart
Може орхидеи, но отиваме на друга цифра
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #130 -: март 06, 2015, 15:09:40 »

always_and_forever-не знам кога ще ти е сватбата, но виж теменужки и незабравки.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 09, 2015, 17:29:51 »

Може да заложиш и на декорация в лавандулово- например тейбъл картичките, ноемрата на масите, подаръчетата за гости, панделки...и измежду цветята да се появяват и лилави за нюанс. Ще ти излезе по-евтино със сезонни цветя.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 09, 2015, 19:41:10 »

 Offtopic
Момичета има ли тема където да видя примерен график за часовете на сватбата
Засега сме така
13ч младоженец
14ч булка
15ч сватба
16ч или 16.30 църква
18.00 или 18.30 ресторант
Обаче от там нататък не мога да го измисля.И колко време се оставя от църквата до ресторанта?

« Последна редакция: март 09, 2015, 19:44:29 от sladkata2 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 09, 2015, 22:06:20 »

karanesheva, сватбата е на 18.07. Доста ще трябва да се поинтересувам за цветята, които ще мога да използвам.

Нансита, благодаря ти за идеите.  smile

Сладката, ние все още не сме определили с точност часовете. Засега знаем само:
16 часа- ритуална
17 часа- църква
19 часа-ресторант

Все още не сме решили в колко ще бъде тръгването на младоженеца. Ние се надяваме поне един час да имаме за снимки между църквата и ресторанта. Дано и повече време да остане.
« Последна редакция: март 09, 2015, 22:11:39 от always_and_forever » Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 09, 2015, 22:37:48 »

Аз давам пример за младоженеца. Той е на 5 мин от вкъщи. Най-вече се притеснявам за ресторанта. 16.30ч запазихме църквата и слатам 1ч за ритуал и снимки. Мисля в ресторанта гостите да са към 18.00ч,а ние да отидем на сесия и 18.30 да пристигнем в ресторанта
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines