Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:50:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата 3-та част  (Прочетена 88930 пъти)
 
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 21, 2014, 21:30:48 »

Здравейте. Нашата сватба ще бъде на 06.06.2015г. зная, че има доста време, но ние ще организираме всичко от чужбина и затова започвам с преподготовката от рано. Може ли да ми дадете идея за тема на сватбата? Все още не знам и цвета на украсата какъв ще е , но предполагам ще е червен. Ако искате да добиете представа за ресторанта може да напишете в гугъл ресторант Калето град Свищов понеже не мога да кача снимки тук.  Благодаря ви предварително
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 02, 2014, 19:44:23 »

milenkata, съвет относно високите вази - при нас на всяка маса имаше по един висок свещник с цветя и високи свещи. Бяха униклано красиви, толкова богати и в същото време много нежни. По едно време забелязах, че на някои маси свещниците бяха на земята и си помислих, че хората са ги махнали, за да могат да се виждат, въпреки че според мен не пречеха на видимостта. Оказа се обаче, че не гостите, а сервитьорите са ги махнали от масите, за да има място за чиниите. По мое мнение масите бяха просторни и си имаше място, но така са преценили... Това което искам да кажа е, че е добре да се предвиди повече свободно място по масите. В противен случай може да се получи като на нашата сватба - когато дойде ред на вечерята на половината маси вече нямаше свещници, а без тях масите реално останаха и почти без украса.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: октомври 03, 2014, 09:11:42 »

ясно, значи да не прекаляваме smile Благодаря миличка
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 31, 2015, 15:13:52 »

Момичета, мислехме си единодушно темата на сватбата да е лилаво, но след като избрахме окончателно ресторанта, лилавото ще стои доста гадничко.  cray
Залата е бордо - златисто. Като цяло в топли цветове и управителката ми предлага златно или червено, като и от двете се изприщвам и сега се чудя как да реша проблема.
Показвам ви залата, за мнение.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 31, 2015, 17:16:54 »

Винаги, винаги, винаги съм откачала като отида на сватба или чуя за такава с цвят Червено/бордо...  shok Обичам червения цвят, но като си го представям в основен цвят за сватба се побърквам... Нямам представа как и защо, ама много ме отблъсква...
Затова от мен имаш пръстче нагоре за златното, може да се получи интересна украса и тема, може и нещо близко до капучиното ...  good
Колкото до лилавото... Това е най-любимия ми цвят по принцип, но е най-използван за сватби, затова и го изключихме моментално (пък и щеше да е доста предвидимо).  blush

Всичките ми приятели знаят, че постоянно се присмивам на булките, които си поръчват торти във фирмата и искат украсата им да се върти около "пепел от рози", който цвят не предпочитам много, но това ще е и изненадата... yahoo Ще започна още от поканите, като мисля основния им цвят да е той.. Иначе ние сме с винтидж тематика и няма как да избягам от него, ще е в комбинация с капучино, златисто, може би дори малко синиьо/зелено (който сам по себе си също не обичам като цвят) някакви такива земни цветове... 
« Последна редакция: януари 31, 2015, 17:18:26 от alexandrova_90 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 31, 2015, 17:19:03 »

Къде е тази зала междрудругото?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 31, 2015, 19:49:25 »

Ресторантът на Хотел Шумен.
Ами то... и ние сме за златно, ама не това прозрачно правено-неправено както е на снимката. Май сама ще си купувам панделките  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 31, 2015, 20:15:40 »

Това бие по-скоро на патешко жълто според мен  blum
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #23 -: февруари 03, 2015, 07:43:51 »

Здравейте, дами!

  Позволявам си да пусна нова тема, понеже не намирам точно такава, а мисля, че  много помага за изчистване на концепцията в главата, когато има откъде да почерпиш идеи, или просто да се вдъхновиш smile

Тъй като знам, че някои от вас са се насочили към винтидж сватба, споделям един много готин пинтерест акаунт по темата:
https://www.pinterest.com/CVBrides/

Другите ми два любими сайта на сватбена тематика:
http://www.100layercake.com/
http://greenweddingshoes.com/

Усмихнат ден от мен!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 03, 2015, 14:53:48 »

Мерси, последвах акаунта в пинтерест, ще наблюдавам с интерес, въпреки че имам концепция в главата вече smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 03, 2015, 15:02:08 »

Благодаря, и аз ще ги следя. Не мисля, че съм споменавала никъде, но и ние сме се насочили към по-винтидж тематика, макар че при нас ще е повече рустик, отколкото винтидж в истинския смисъл на думата. Ще бъде градинска сватба и украсата ще си я правим ръчно до голяма степен. Така че такива сайтове са ми много полезни.  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 03, 2015, 15:07:41 »

О, рустик също е супер! Къде намерихте, подходящо местенце за такъв тип събитие smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 03, 2015, 15:11:30 »

Ами ние сме от Перник и тук има едно езеро, където от две години правят сватби и много ни харесва. Просто имахме късмет, че съществува.  danceg
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #28 -: февруари 03, 2015, 15:50:46 »

И нашата сватба ще е в градина и също сме се наели с изработката на голяма част от украсата. Затова намирам такива сайтове за безценни lol
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 03, 2015, 15:54:48 »

Сега точно погледнах, че ще сте в комплекса в село Труд. Интересното е, че и аз много го гледах, по едно време си бях наумила, че ще се женим в Пловдив (важен град за връзката ние, така да го кажем  pardon ) и се бях спряла точно на този комплекс. Впоследствие се отказах, а и като намерихме нашето място, това ни улесни много. Но с интерес ще следя как върви вашата подготовка и какъв ще бъде крайният резултат  girl_wink Още повече, че и вие ще сте на открито, а се оказва, че малко са такива смели булки като нас  yahoo
« Последна редакция: февруари 03, 2015, 15:56:57 от Anne_Shirley » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines