Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:06:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата 3-та част  (Прочетена 88940 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юли 14, 2014, 07:09:09 »

Стара тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,27746.0.html
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 08, 2014, 16:52:08 »

Здравейте момичета, трябва ми малко помощ относно цветовете. Оказа се че ресторанта, който сме избрали изобщо не е подходящ за синьо и сега ще ми е нужен цвят който да се съчетава с кафяво,праскова и /за съжаление / розово. Мислех за жълто, но не съм сигурна... Моля за вашите мнения!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 08, 2014, 17:35:10 »

Здравейте момичета, трябва ми малко помощ относно цветовете. Оказа се че ресторанта, който сме избрали изобщо не е подходящ за синьо и сега ще ми е нужен цвят който да се съчетава с кафяво,праскова и /за съжаление / розово. Мислех за жълто, но не съм сигурна... Моля за вашите мнения!
аз си мисля за зелено.
http://tws1.ftwmedia.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/05/wedding-flowers-pink-brown.jpg

http://static.squarespace.com/static/505fb0c4e4b0f15d3a1085aa/t/5186ad35e4b0b930f1ce6496/1367780663138/Rustic%20Seaside%20pink%20&%20brown%20wedding%20(111).jpg

http://4.bp.blogspot.com/_usSesknmU3E/TKBCKIL5IjI/AAAAAAAAABU/G4BIK9PGi4Q/s1600/pink-green-brown.jpg
http://cdn5.superweddings.com/site/media/2012/12/pink-and-brown-wedding-reception.jpg
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 08, 2014, 17:59:18 »

emmmmmy, май зеленото наистина се допълва по добре, и понеже не харесвам розово, вероятно букета ми ще е с бели цветя и много зеленина  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 09, 2014, 16:34:34 »

Зависи кой ви е ресторанта и какъв точно нюанс е розовото, но може да пробваш ментово зелено или синьо-зелено (незнам как се казва, но е много модерно в момента).



Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 09, 2014, 19:23:43 »

ресторант Акорд
стените са праскова, но на тях има /може би фризове се казват/ едни като огромни картини, с кафява рамка и вътре е запълнено с някакъв вид розов.....
Уфффф, трудно е да се обясни  sad
« Последна редакция: август 09, 2014, 19:28:07 от Vampire13 » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 09, 2014, 19:36:25 »

За Акорд определено мисля че нещо от сорта

Много ще освежи обстановката, че с това прасковено иначе идва малко прекалено.
Ако не ти харесват картините може да говориш с ресторанта и да изпринтите одромни снимки на вас двамата, или на вас като деца или да си направите колажи, които някак да закрепите в рамката само за деня или да сложиш по и около рамката гирлянд от гипсофила  pardon
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2014, 19:42:42 »

Здравей smile
И ние сме в Акорд, много се радвам, че има още една булка която е там. За снимките, мисля че ще е по-лесно да помолиш да ги свалят от колкото да ти печатат нещо, че печата не излиза особено евтино, а и си е разправия. Но можеш да попиташ дали не може да ги махнат, мисля че така всички ще са доволни и ще е нещото, което изисква най-малко усилия smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 09, 2014, 19:56:28 »

И аз съм в Акорд.Понеже за масите съм избрала кафяво , мисля да го комбинирам с зелено и жълто .  blum
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 21, 2014, 01:14:43 »

Моята сватба по начало трябваше да е с тема мед (ама малко детско ще бъде, ако наслагаме навсякъде кошерчета и пчелички), та го преформулирах на мед и злато (поканите ми са със златни панделки и пликове в цвят мед).
За ресторанта си бях харесала свещници от чашки, пълни с вода и с цветни листенца и плуваща свещичка, но видях в едно списание следната идея, която много ми хареса (може да се ползва и за вазички):

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #10 -: септември 18, 2014, 15:46:03 »

Такааа... понеже вече съм с нова дата - ще ми трябва и нова темичка на сватбата съобразена с обстановката...

Иска ми се да се получи прекрасна vintage зимна приказка, но още не съм избистрила как...

Искам да избягам от темата за Коледа, тъй като си е доста банална (макар и прекрасна), но все пак да се получи уютна зимна обстановка...

Засега мисля за много свещи , ама много свещи които да омекотят светлината в залата и  самите свещи да имат зимна декорация по тях - звездички, снецинки или нещо такова , но съвсем нежни и почти незабележими. Върти ми се в главата да вима високи вази по масите , пълни с цветя и падащи кристали от тях, в които да се отразяват свещите за да се получи мека топлина.... обаче нямам идея какви да са цветята huhhuh.gif По самите цветя може да има някакви малки бели снежинки...

И съм дотук.... sad Залата е в бледорозово, така че не искам да слагам типичното светло синьо, което повечето хора използват за зимна декорация, коледни играчки и шишарки също нещо не ме радват....

Дайте допълнителни идейки, как да направя една бална зала в приказна зимна градина , в топли и меки тонове така че от нея да лъха уют.......

Това е идеята, ама нямам идея как да я осъщества... Идеи?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: септември 19, 2014, 12:06:55 »

milenkata, не знам защо, но като чуя винтидж и се сещам за кафези и ковано желязо tease Щом искаш да избягаш от червено-зелената коледна вълна, ориентирай се към бяло-кремави цветя. Зимната картинка за мен много хубаво би се допълнила с перушинки. Аз много ги харесвам в декорациите. Говоря за нещо като тези, които skylife е показала в темата за дреболийките. Другото, което се сещам е че може да допълниш с онези врабчета, които са на тел и имитират истински.
Високите вази са много подходящи за големи маси. Първо помисли колко са широки масите в ресторанта и по колко хора ще са на маса. Все пак вазите не трябва да пречат да се виждат хората очи в очи. Другият вариант е за цилиндрични свещи върху огледална повърхност (виждала съм нещо като кръгла плоска чиния) - пак ще отразява добре светлината. Пак може да ги допълниш с кристали - или разпилени, или пък като огърлици.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: септември 19, 2014, 12:27:10 »


milenkata за коледно винаги се сещам на тази снимка от на In Love сватбения албум  good

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #13 -: септември 19, 2014, 13:33:16 »

Аличка, идеите не са никак лоши smile Ще говоря с ресторанта, защото те ще си ми правят украсата и ще видим какво ще излезе.. Масите са големи - по 14 души (е има и по-малки за по 10)

Мариолка - и аз се сетих за това, но може би ако е в сребристо, както отбеляза и Алечка не ми се иска да вее на Коледа girl_wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #14 -: септември 21, 2014, 15:12:40 »

Зависи кой ви е ресторанта и какъв точно нюанс е розовото, но може да пробваш ментово зелено или синьо-зелено (незнам как се казва, но е много модерно в момента).
Мисля, че модерния цвят за който говориш е резида. Често се използва при сватбена декорация.  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines