Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:04:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата 3-та част  (Прочетена 88961 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 11, 2015, 14:29:00 »

Нашата е на 20,09 - точно есенна. Пък и по-рядко срещани са жълъдчета и кестени пред цветя. Цветята и пиафлорите излизат доста скъпо, пък това, което съм намислила аз ще влезе в около 600лв.
До голяма степен свързвам цялата сватба и всички разходи с типа гости - просто никой няма да оцени нищо, а пък в крайна сметка за тях го правим.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 11, 2015, 14:45:18 »

Хм... това с "за тях го правим"... Е не съм съгласна! Правим го единствено и само за себе си, каквото ние харесваме и искаме.. каквато е нашата мечта.. Съобразявайте се с вашите желание, това е вашаата сватба все пак..

 Offtopic Един страничен пример.. По време на сватбеното изложение, когато търсехме Дж и се срещнахме с Хорхе, моята 1-ва братовчедка ни беше на гости, та ходехме заедно.. Когато тя и нейния бъдещ съпруг (сватбата им е 05.06.2015г) като чуха, че няма да имаме "оркестър и певици", каквото те си представят за сватбата им, останаха доста очудени.. Е аз пък не си представям оркестри и певици на моята, а да не говорим за ММ, за когото подобно нещо би било истински социален шок  funnytooth Мисълта ми беше, това че те като мой гости и родителите им, братовчед ми (брат й).. за тях това е мечтаната сватба, на мен това ми е остаряло като разбиране и никогаааа не бих избрала подобен род забавление... Това, че на хората нещо им харесва, не бива да е основа на осъществяването на твоята сватба.. Знам ли.... nea
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 11, 2015, 14:53:09 »

Съгласна съм с alexandrova_90, определено и при нас се получава нещо такова. Накои от по-близките ни хора се държат така,все едно е тяхната сватба, и трябва да стане така,както те си го представят. Да ама не, това си е денят на младоженците, техният или е минал или ще дойде,така че правете всичко както на вас ви харесва.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 11, 2015, 15:23:44 »

И аз съм съгласна с alexandrova_90 blum
За сега единственото, от което се водя е моето и мнението на милото. Още от самото начало казах, че не мисля да правя нещо, само защото би се харесало на някой от гостите. Това е нашата сватба и искам да бъде така както ние бихме искали да бъде. Съмнявам се ,че мога да се съобразя с желанията на 100 човека например, пък и нямам това намерение.
Важното е да се водим от личното си усещане. Ако за някой е важно мнението на гостите, няма лошо щом така го чувства.  blum

Miele, тази нощ сънувах комбинация от червено и кафяво- заради теб ще е било.  blum
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 11, 2015, 15:54:12 »

Напоследък чувам коментари, че нямало смисъл да се изхвърлям с тази украса, никой нямало да забележи, какъв бил смисълът и т.н. Как кой - АЗ ще забележа, ще се чувствам специално в моя ден. Разбира се, че ще ми е приятно гостите да оценят труда ми, но и да не го направят няма да се разочаровам толкова. Боли ме повече от тези изказвания на "близки" хора, които явно не проумяват, че за нас сватбата не е просто един ангажимент, който да отхвърлим  sad
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #80 -: февруари 11, 2015, 16:01:40 »

Ама наистина не очаквай някой въообще да оцени или забележи. Нервите си скъсах по високите вази и живите цветя, на 5 та минута няколко вази бяха свалени на земята защото не можеха баш хубаво да се гледат в очите ( можеха),  наскоро като си говорехме с братовчедка ми и и казах че сватбата ни на която тя присъства е била в лилаво супер много се учуди, а си пада много по детайлите, но виж не спира да повтара колко е било хубаво, колко много е танцувала.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 11, 2015, 16:02:15 »

Да, момичета, разбирам ви.
Но това, не е моето виждане за "моят ден".
Моят ще е животът след това - а на сватбата, разбира се че правя украсата за другите. ако я правех за себе си, вместо да дам 1000лв или повече за агенция - щях да си наема хоум декоратор.
ако се женехме в Токсана, само двамата и след това една седмица разходки и спа процедури - това е време за мен. Във времето за мен, нямат място още 100 човека, за които трябва да се грижа да са напоени, нахранени, да са адекватно изглеждащи, да има къде да спят (тези, които не са от града), да ги разпределя по масите така, че тези майка и баба, които не си говорят от 150 години, да не се сбият! Това за мен не е моя ден, разбира се, всяка двойка и всеки човек има виждане за нещата. За това, аз този форум е толкова "пъстър".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 11, 2015, 16:37:07 »

Две есенни идеи, които не включват жълти листа, за разнообразие :  smile
Ядките и семената са добра алтернатива за украса, що се отнася до есенен мотив сватба smile



Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 11, 2015, 16:42:38 »

Tinkata, има много несъобразителни хора и за съжаление това са "близки" наши хора. Аз лично смятам за себе си, че съм съобразителна и никога не бих казала нещо, което би наранило отсрещната страна. Може да си го помисля, но нужно ли, когато знам, че този човек е дал всичко от себе си, харесва това, което е направил и аз накрая да му кажа в очите "ами съжалявам, ама украсата ти не става". Ами няма как да стане просто. В моите очи може да не е това, на което аз бих заложила, но това не означава, че останалите хора също мислят като мен. Не ме интересува Пенка и Сийка дали ще ми харесат украсата. Важното е ние да харесваме това, което правим.  blum Wink

mariola85, честно казано и аз не обръщам голяма внимание на детайлите. Миналата година бях на 3 сватби и честно казано помня цветовете само на две от тях. Точно за това не се и надявам, че всеки ще помни всичко. Може дори някой и роклята ми да не помни. nea Затова ми се иска да заложа на по-важни неща, макар че сватбата е съвкупността от всички детайли. Надявам се да се получи весела сватба и всеки да я запомни с това.

Cerise, така е. Светът е пъстър и няма как всички да мислим по един и същи начин.  smile

emmmmmy, хареса ми вазата с цветята, а това отгоре предполагам, че са свещи?!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 11, 2015, 20:56:39 »

always_and_forever, как беше украсата biggrin Наистина ме разсмя, с това че си я сънувала.

Ние с мм се съобразяваме само със себе си. Правим нещата както ни харесват и както ги чувстваме. Ето например леля ми ме убеждава, че няма смисъл от украса на масите за гостите. Никой нямало да я види, защо ни били тез излишни неща, само щели да пречат и да си хвърлим парите на вятъра. На нас обаче така ни харесва и така го виждаме, за това украса ще има.

Днес си капарирах агенцията и ми дадоха някои добри идеи за пеперудите. Много съм щастлива  yahoo 
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 11, 2015, 21:48:44 »

Няма да имам определена тема на сватбата,  ще има два основни цвята,  които ще съчетаем.. Бяло и червено/бордо и двамата с мъжа ми харесваме тези цветове.. Ще имаме рози по масите и едни малки бели сърчица върху червената лента на масите.. на нашата маса ще има голям букет цветя и два гълъба ( изкуствени ). Взела съм и 2  герлянда в формата на гълъби, но дали ще ги използвам не се знае още.. За колите имам бяли балони с  гълъбчета и ще направя по една голяма панделка с нашите имена и дата.. Правя си пръстенчета за сълфетките с малки панделки ( скоро ще кача снимка ). Като цяло се въртим около рози и гълъби..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 12, 2015, 09:20:05 »

Идеята с цветята в съд, жито и т.н за есенната сватба ми допада много. Много красиво би стояло и  сноп от житни класове.. Но зависи от мястото на събитието, по-скоро ми е за сватба на открито  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 12, 2015, 13:20:36 »

Житните стоят и на закрито помещение добре, стига да се стилизират за баланс с нещо нежно , тип дантела или цветя от друг тип.





always_and_forever, да,  свещи са.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #88 -: февруари 16, 2015, 21:01:44 »

Имаше някой със сватба с морска тематика, който щеше да заложи на пясъчни цветове, пускам една симпатична торта по темата:

Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #89 -: февруари 16, 2015, 21:56:01 »

Аз, аз, аз, ооо, много е хубава, особено в прасковено и с рапанчета ще е супер yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines