Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:33:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194055 пъти)
 
radiniii
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #330 -: февруари 12, 2017, 14:53:47 »

Явно с DJ-те е голям проблем. Август 2016-та се жени мой приятел и всички останаха изключително недоволни именно от дисководещия. Сега съм аз на пангара и издирвам добър и проверен DJ. Става въпрос за София, но ако е наистина добър, нямам нищо против да взема и някой от друг град - важно ми е да е надежден. Ще съм благодарна за предложения  smile 
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #331 -: февруари 13, 2017, 18:46:06 »

Няма никакъв проблем с ДЖ-те. За каквото платите, това ще получите. Имам в предвид, че избора на ДЖ, за вашата сватба не се различава по нищо от всяка една друга сделка, която човек прави през живота си, без значение дали си купува кило домати, автомобил, апартамент и т.н.
Проблемите идват, когато търсите по-ниска цена или се доверите на друг, да избира вместо вас (агенции, приятели, кумове и т.н.). Много е важно, вие сами да проведете срещите и да изберете своя дж. Често допускана грешка е да изберете първия, с когото сте се срещнали. Изглежда ви симпатичен, разбран и взимате решение, без да имате база за сравнение. Вие не сте специалисти по дж-те, и за това може лесно да сгрешите ако се доверите още на първия срещнат. Тъй като ДЖ-те не са изложени на сергия, както доматите, за да можете лесно и от първия път да вземете решение, ще трябва да проведете поне няколко срещи преди да изберете своя човек. Не подхождайте лекомислено и всичко ще е наред. Имам в предвид, че ако ви излъжат с кило домати, защото отпред, на сергията, са изложени хубавите, а отзад ви пробутат скапани, загубата не е голяма, но ако сгрешите при избора на вашия сватбен водещ, няма как да го смените и да се ожените отново.
Пожелавам успех на всички през новия сезон give_rose give_rose give_rose
Активен
iv4eto_k
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #332 -: март 18, 2017, 17:19:06 »

Бъдещи и настоящи младоженци  smile Дали някой може да ми препоръча DJ водещ във Великотърновския регион? Сватбата ни ще е края на август 2017 в Арбанаси. За момента нямам мнения и предложения, но разбира се и аз търся симпатичен човек, професионалист, който вече да има опит в сватбените церемонии, водене, традиции и да може да пуска всякаква музика. Под всякаква имам в предвид такава, която да се харесва на всички поколения. И без чалга разбира се. От ресторанта ни казаха, че познавали еди кои си хора от еди коя си дискотека, но не съм особен фен на хора, които пускат музика по дискотеките, а нямат опит в провеждането на сватбено празненство все пак.
Ще се радвам на всякакви мнения.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #333 -: март 19, 2017, 02:13:59 »

Поразпитай в Търново за Дж Данчо smile
Активен
libraryworm
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #334 -: март 21, 2017, 16:14:43 »

Здравейте!
Дали някой може да ми препоръча DJ за София? Сватбата е на 15.07.2017г., а повечето диджеи, на които звънях в София ( от много цитираните имена) вече бяха заети.
Май ще се стигне до момента сама да си водя сватбата.  smile
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #335 -: март 24, 2017, 15:41:31 »

Ние направихме грешката да изберем препоръчан DJ от позната... и то една позната... за нищо не ставаше, взе ни около 300 - 350 лв., пълен, тотален леш..... ако се върна ще избера някой по - скъп и по - известен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 27, 2017, 12:52:26 »

Хора, може ли малко помощ с ДЖ и/или водещ с руски език? Сватбата ще в София това лято (август).

Благодаря предварително!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #337 -: март 27, 2017, 22:43:39 »

Сватбен Агент ли станахте?

Между другото, ако събитието е на руснаци или с участието на руснаци Дж с руски език няма да свърши работа. Трябва руски водещ. Има супер голяма разлика между нашите и руските сватби. Най-вече в партито в ресторанта smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 28, 2017, 07:05:24 »

Делийски, търся помощ за познат, само ако съм сватбен агент ли мога да участвам в организиране на сватба? Да не са въвели нещо в законодателството по въпроса?  Wink
 Младоженецът е бесарабски българин. Да, прав сте, че има разлика.. Ще има много рускоговорящи на сватбата и техния хумор, шеги, обичаи са различни.. Може и водещ..  huhhuh.gif
« Последна редакция: март 28, 2017, 07:07:26 от alexandrova_90 » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #339 -: март 29, 2017, 02:24:11 »

В България има доста сериозна рускоговоряща общност. В тази общност си имат водещи, музиканти, Джи и т.н. Щом като е Бесарабски Българин лесно ще намери контактите на тази общност, даже много лесно, защото всички живеещи в България Бесарабски Българи общуват посредством няколко рускоезични полузатворени общности. Водещ с руски или Дж с руски няма да свърши работа за вашия случай, защото не познава спецификата. За жалост твоя въпрос няма да се увенчае с успех тук, за друго място е.
Познавам един такъв водещ, но е доста известен вече и е възможно цената му в последно време да се е покачила. Георги Величков (Жоро Руснака) участник в едно от миналите издания на" Пееш или Лъжеш" Нямам телефон, но всеки руснак може да го намери чрез въпросните общности smile. Води почти всяко публично или закрито руско парти в София.
« Последна редакция: март 29, 2017, 02:26:58 от Deliysky » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #340 -: март 30, 2017, 22:40:17 »

Аз помолих Тони да попита за рускоговорящ водещ. Очевидно, по форумската ми история, не съм агент, и се удивих на предположението ти, Делийски. Мерси за отправната точка все пак.
« Последна редакция: март 30, 2017, 22:45:02 от Деница Звездица » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #341 -: март 31, 2017, 05:35:18 »

 Offtopic Това съвсем ме обърка, но едва ли е от значение. Щом имате профил, защо някой друг ще пита вместо вас smile. Но и това едва ли има значение.

Надявам се с направените от мен разяснения да съм бил полезен не само на вас, а на всеки един, който в бъдеще би попаднал в подобна ситуация. Защото, ако не сте запознати със спецификата, рискувате да се изправите пред сериозен провал на тържеството smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 31, 2017, 07:17:30 »

Мерси, Делийски!  good
Активен
aivanova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #343 -: април 05, 2017, 21:20:37 »

Здравейте момичета,

Някой има ли наблюдения за работата на DJ Defo - Даниел Денчев?
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #344 -: април 09, 2017, 21:48:46 »

Ние направихме грешката да изберем препоръчан DJ от позната... и то една позната... за нищо не ставаше, взе ни около 300 - 350 лв., пълен, тотален леш..... ако се върна ще избера някой по - скъп и по - известен.
Точно това имах в предвид, в предишния си пост! Съжалявам, че така се е получило с вас. Все пак добре е, че споделихте, за да може други младоженци да се поучат от вашия опит. Спестената сума не си заслужава риска който поемате.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines