Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:00:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194105 пъти)
 
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #270 -: октомври 26, 2015, 16:52:17 »

Супер, много се радвам dreamcometrue88 . Ние днес имаме среща с дж Ники Генов и дж Пацо. И двамата са от Варна. Надявам се някой от тях да е нашия човек.  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 26, 2015, 17:18:27 »

Бибио, ама Генов е от Плевен, а в ранните му години се подвизаваше във Враца.. Никак не ми допада... Той е ДЖ в Час Пик във Варна, до колкото помня.. Зависи каква музика и какво поведение гоните от Дж, ама той определено не е сватбения дж-мечта в представите ми  sad pardon
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #272 -: октомври 27, 2015, 12:11:23 »

alexandrova_90 да, дж е в час пик във Варна. Но сватбената агентка ни го препоръча като вариант, обясни ни че няма нищо общо с дж , който е по дискотеките. Защото ако наистина мисли да ми пуска само чалга, определено няма да е той моят диджей smile но не знам момичета днес ще се срещнем с него и ще се запознаем. После мога да пиша какви са ми впечатленията за него.
Активен
ladym
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #273 -: ноември 20, 2015, 15:19:30 »

Здравейте, не мога да открия кординатите на Димитър Горчев от Варна,може ли да ми помогнете!! Предварително, благодаря!!!
Активен
Blagabg
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #274 -: декември 15, 2015, 21:44:27 »

Здравейте и аз да се запиша.Моята дата е 12.06.2016 сватбата ще е в Ахелой търся добър дж.Препоръчаха ми Данаил Богданов (Дакиса)  но не намирам почти нищо в Интернет за него.Така че всяко мнение ще ми е от полза.Благодаря
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #275 -: декември 24, 2015, 14:25:20 »

Знаете ли в София колко горе-долу струва наемането на DJ на час?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #276 -: декември 24, 2015, 17:02:42 »

Нашият беше по 80 лв., мисля, че повечето добри се движат в този диапазон. Но изпрати запитване ако си си набелязала някой и те ще ти дадат точна оферта smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #277 -: декември 24, 2015, 17:52:41 »

Знаете ли в София колко горе-долу струва наемането на DJ на час?

Привет,

Добрите взимат между 80 и 100лв на час. В зависимост от тържеството, големината му и ресторанта при част от Дж-ите може да съществуват различни доплащания за апаратура, осветление или някакви екстри. Част от доплащанията е възможно да са по-ваше желание, но за друга част може да ви кажат, че е задължително, ако държите да ви озвучат качествено.Общо взето това са условията на работа на ПРОфесионалистите. Всяка съмнително ниска цена или много изгодна оферта, носи съответните рискове. Наблегнах в поста си на думата ПРО. На сайтовете на всички пише че предлагат професионално озвучаване и водене на тържества. Но реално грамотните, можещите и оборудваните в София са не-повече от 20 души и затова при тях цените са по-сериозни. След тях на ред са тези над средно ниво (според мен около 30-40, макс 50 души) и накрая на стълбичката се нареждат пускачите на музика и посредствените. Такива в София има няколко стотин. По цената може да ги познаете (около 40-50лв на час). За съжаление обаче високата цена не е критерии за професионализъм. И на 120лв на час пак може да попаднете на неподходящия човек. Сега очаквам да ме питате, добре де тогава как да разберем? .Лесно - освен всички други критерии си трябва ровене, четене, питане, а най-вече отзиви от друг клиент. Трябва да знаете, че и отзивите също не са гаранция, всичко е относително. Но повечето от вас са над средно интелигентни и вярвам , че и с това ще се справят smile

Весели празници на всички и много радостни мигове през следващата календарна година.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #278 -: декември 24, 2015, 17:54:45 »

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
 give_rose give_rose give_rose
Пожелавам на всички съфорумци весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници!
 give_rose give_rose give_rose
Много здраве, щастие и любов през Новата 2016 година!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #279 -: януари 04, 2016, 16:42:45 »

Здравейте!

Предстои ми сватба на 25.06.2016 в комплекс близо до град Пловдив и съм в усилено търсене на диджей.
Искам да Ви помоля за мнение за Ангел Маринов?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #280 -: януари 05, 2016, 03:56:40 »

Здравейте!

Предстои ми сватба на 25.06.2016 в комплекс близо до град Пловдив и съм в усилено търсене на диджей.
Искам да Ви помоля за мнение за Ангел Маринов?
Този Ангел Маринов DJ ли е или просто питате smile ... Кой е този комплекс близо до град Пловдив, вероятно вече са ви предложили DJ от този комплекс, споделете във форума.
 
Съгласен съм напълно с горното мнение на Deliysky, това е вярно и за гр. Пловдив, а и за другите големи градове в България. В малките населени места като "DJ" работят хора с всякакви професии, от чистачи и пазачи, през разносвачи, пощальони и таксиметрови шофьори, бармани и сервитьори и т.н...Все още цените са определящ фактор, а не търсенето на най-високо качество, което също е относително...Освен задължителното техническо ниво, важно е да си допаднете с човека, които ще ви прави купона, а и подробно да си изясните и заявите изискванията пред него. Не е много сложно, но си е необходимо време за проучване, кореспонденция, 2-3-4 лични срещи и така smile ...
Активен
Indulala
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #281 -: януари 11, 2016, 22:54:32 »

Здравейте,

Разглеждам Ди джей за сватба и навсякъде са много сериозни в костюми и леко възрастни. Питах мой познат но той отказа а и както чета ми трябва специализиран сватбен ди джей а не просто обикновен.

Знаете ли къде мога да намеря някой който е по модерен, свеж, разчупен. И в същотот време специализира в сватби. И не пуска / слуша чалга.

Мерси Много!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #282 -: януари 11, 2016, 23:07:10 »

Здравейте,

Разглеждам Ди джей за сватба и навсякъде са много сериозни в костюми и леко възрастни. Питах мой познат но той отказа а и както чета ми трябва специализиран сватбен ди джей а не просто обикновен.

Знаете ли къде мога да намеря някой който е по модерен, свеж, разчупен. И в същотот време специализира в сватби. И не пуска / слуша чалга.

Мерси Много!
Задай по-точни критерии, за да получиш по-правилен отговор. Какво значи леко възрастен? Под каква възрастова граница желаеш да бъде твоя ДЖ? Понятията свеж, разчупен, модерен също са доста размити. От опит знам, че възрастта и опита са право пропорционални стойности. Тоест опита и специализацията на ДЖ-я идват с годините.  Хем млад, хем опитен, при това в сватби...малко трудна работа.
smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #283 -: януари 12, 2016, 10:02:32 »

Така като ти гледам критериите, мога да ти препоръчам с две ръце моя ДЖ smile Писала съм много пъти за него, пак ще го препоръчам - ДЖ Хорхе. Нямаме абсолзтно никакви забележки към него, бяхме му казали да не пуска чалга, съобрази се на 100% и купонът си беше на 6 през цялото време  smile Вижте се с него дали ще ви допадне и действайте Wink Успех  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: януари 12, 2016, 10:09:50 »

Ние се спряхме на dj Стоян Петров (бях чела някъде по-назад, че булка от форума е доволна). Много ни допадна като държане и вкусове за музика. Разбира се, ще мога да го препоръчам едва след сватбата  pardon
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines