Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:09:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194043 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #255 -: юли 24, 2015, 22:21:11 »

Препоръчайте някой много добър DJ от Пловдив, който да е перфектен водещ.Най-силно ни впечатли DJ Алекси, на две сватби които той водеше страшно емоционално момче и уникален шоумен,но е зает и за двете дати, които можехме.Искаме много добър DJ, който да пуска всякакъв тип музика и да прави шоу.
Събирам мнения за DJ Jan.
На коя дата е вашата сватба? give_rose
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #256 -: август 06, 2015, 09:12:21 »

Здравейте девойки=)

Исках да споделя с вас колко съм доволна от DJ на нашата сватба. Срещата ни с него беше много случайна... Видяхме се, когато за пръв път отивахме да видим ресторанта, в който ни беше сватбата и той чакаше да му отворят вратата, за да си вкара колата smile като разбрахме, че е DJ поискахме визитка. В последсвтие малко забравихме за него ( че срещата ни беше Септември , а се женихме Юни) и се срещахме с какви ли не други DJ-и... Голямо разочарование... Накрая се сетихме, чна него и решихме да си направим среща и да видим какво ще ни предложи... Името му е Бедрос. Не знам дали ходи извън София ( предполагам, че е въпрос на уговорка), но е изключително разбран, млад и приятен човек с опит в сватбите... Имахме няколко срещи с него и ни отдели много време, обясни ни всяка част от сватбените ритуали и ни помогна с някои много добри и нестандартни идеи... Препоръчвам го с две ръце!!!  danceg
Дадохме му списък с музиката, която харесваме и тази, която не бихме искали да присъства на сватбата и изцяло се съобрази с него. Стана голям купон!

Поздвари и ви желая да имате мечтаната сватба! girl_wink
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 06, 2015, 19:36:53 »

Здравейте, нямах много време да прочета всички коментари по темата, затова предварително се извинявам ако въпроса ми се повтаря. Сватбата ни е след 9 месеца, но от сега усилено си търсим DJ, за сега сме се спрели на DJ Живко Микс, нямаме много информация за него  затова реших да си задам въпроса тук на вас момиче как ви се струва, става ли купон с него?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #258 -: август 06, 2015, 22:55:37 »

Бях съвсем наскоро на една сватба с него. Става невероятен купон, разбих се от снимане и едвам си тръгнах в 03.00 smile. На сватбата на която бях пускаше всякаква музика, даже всъщност фолка беше леко ограничен.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #259 -: август 06, 2015, 23:00:20 »

Здравейте девойки=)

Исках да споделя с вас колко съм доволна от DJ на нашата сватба. Срещата ни с него беше много случайна... .................. Името му е Бедрос. .
........... но е изключително разбран, млад и приятен човек с опит в сватбите... Имахме няколко срещи с него и ни отдели много време, обясни ни всяка част от сватбените ритуали и ни помогна с някои много добри и нестандартни идеи... Препоръчвам го с две ръце!!!  danceg


Бедрос е млад ДЖ, но е с много опит и всъщност е потомствен ДЖ. Племенник е на един от най-известните - ДЖ Арми и доста отдавна е в тази система.Освен сватбите в портфолиото му има доста много участия от всякакъв характер, включително дълги години работа в елитни софийски заведения.Може да го наемате без колебание, няма да съжалявате.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 10, 2015, 20:16:12 »

Момичета вчера ми препоръчаха DJ Павлин Генчев- Пинци, някоя от вас присъствала ли е на негова сватба, чували ли сте нещо за него. От гр. Плевен е.
Активен
tankata
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #261 -: септември 08, 2015, 14:08:30 »

Пиша ви това с огромно разочарование,ако има и други форуми за сватби бих публикувала и там.Сватбата ми мина на 22.07.2015 но още не мога да преживея това което ни направи като изненада дисководещия.Бяхме се уговорили 3 месеца преди сватбата с него а на нашата сватба дойде и стоя само около час.После си беше тръгнал без да се обади и оставил да пуска музиката човек който никога може би не го е правил и не го очаквахме.Звъняхме му няколко пъти по телефона и не вдигаше.Човека който беше оставил каза,че е отишъл на друга сватба.Обидно е.Сватбата ни беше малка но си платихме още в началото както се разбрахме.Не беше професионално от негова страна.Името му е Делио,поне така пише на визитката му.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #262 -: септември 09, 2015, 18:37:34 »

Пиша ви това с огромно разочарование...
Странно е това което пишете, къде ви беше тържеството. Как го намерихте този човек, не проверихте ли кой е , какви отзиви има за него, договор имахте ли за основните задължения на изпълнителя на услугата и мн. др. въпроси smile ...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #263 -: септември 12, 2015, 14:15:47 »

Пиша ви това с огромно разочарование,ако има и други форуми за сватби бих публикувала и там.Сватбата ми мина на 22.07.2015 но още не мога да преживея това което ни направи като изненада дисководещия.Бяхме се уговорили 3 месеца преди сватбата с него а на нашата сватба дойде и стоя само около час.После си беше тръгнал без да се обади и оставил да пуска музиката човек който никога може би не го е правил и не го очаквахме.Звъняхме му няколко пъти по телефона и не вдигаше.Човека който беше оставил каза,че е отишъл на друга сватба.Обидно е.Сватбата ни беше малка но си платихме още в началото както се разбрахме.Не беше професионално от негова страна.Името му е Делио,поне така пише на визитката му.

Направо ми се къса сърцето като като чета такива работи. Много жалко... и малкото което сте успели да направите, за да имате красива сватба, (макар и малка) този човек е успял да провали.
 beating beating beating
Добре правиш, като пишеш тук за това нещо. Аз не съм чувал за този колега. От къде е?
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: септември 17, 2015, 11:17:57 »

Здравейте smile нашата сватба беше на 29 август и диджей ни беше Митко Малкия smile изключително сме доволни.
Сватбата ни беше малка (около 50 души), но постоянно имаше хора на дансинга Wink Митко е страшно обран и ненатрапчив. Пускаше шеги, когато трябва Wink Не забрави нищо. Пускаше исканията на гостите, но ако имаше нещо различно като стил от това, за което сме се разбрали, ни питаше.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 22, 2015, 11:05:42 »

Да си кажа и тук, след сватбата.. ПРЕПОРЪЧВАМ ГЕОРГИ НИКОЛОВ - ДЖ ХОРХЕ горещо!!!
Невероятен човек, страхотен професионалист, всички на сватбата ни бяха възхитени от него!!! Бях чела положителни мнения, но всеки човек е различен, а аз съм щура и ужасна перфекционистка, имах притеснения дали хората ще се забавляват.. .. Хорхе надмина очакванията ми!! Скапахме се от танци  good good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #266 -: септември 23, 2015, 21:05:26 »

Да си кажа и тук, след сватбата.. ПРЕПОРЪЧВАМ ГЕОРГИ НИКОЛОВ - ДЖ ХОРХЕ горещо!!!
Невероятен човек, страхотен професионалист, всички на сватбата ни бяха възхитени от него!!! Бях чела положителни мнения, но всеки човек е различен, а аз съм щура и ужасна перфекционистка, имах притеснения дали хората ще се забавляват.. .. Хорхе надмина очакванията ми!! Скапахме се от танци  good good

И ние така  good good good Хорхе беше прекрасен, много забавен, едно от най-добрите ни попадения за сватбата Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #267 -: септември 24, 2015, 22:56:56 »

Хорхе е велик! smile Wink хората още не питат кой ни е бил ДЖ и ми искат телефона му
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #268 -: октомври 14, 2015, 13:12:01 »

Здравейте,момичета. Можете ли да ми препоръчате добър дж във Варна. Сватбата ни е на 14.05.2016г. Бях си избрала 3-ма:  dj Dido, dj Sunny и dj Stamara, за които бях чела много добри отзиви, но и 3мата се оказаха заети sad и сега съм в шок.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #269 -: октомври 14, 2015, 14:26:02 »

Момичета, да препоръчам и тук вече след събитието - първото впечатление за дж Найден Найденов не ме излъга - изключително ненатрапчив, интелигентен и сдържан човек. Направи уникален рок-метъл купон, на който гостите не седнаха, без изобщо да се забележи присъствието му, усещаше настроението на гостите във всеки един момент. Препоръчам с две ръце! yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines