Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:45:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194060 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #135 -: февруари 10, 2015, 14:31:58 »

Мнения се дават избирателно за всичко... Ти също пишеш мнения избирателно в темата за ДЖ., ние не ти задаваме въпроса защо не пишеш в темата за Букетите нали smile

Съответно както ти имаш право да пишеш в темата която ти харесва, така и всички тук (булки или професионалисти) имат правото да отговарят само на въпроси на които желаят. Не можеш да съдиш хората , че не желаят да отговорят на даден въпрос и не можеш да се дразниш от това. Тук всеки има право да отговаря/подминава каквото пожелае. Това е форум, не съдийска скамейка. Никой не е длъжен да ти отговори, просто защото си задала въпрос. Ще ти отговорят ако искат, ако не искат  - това е тяхно право, също както е твое да търсиш мнение на друго място. smile

Послушай Александрова - просто се виж с ДЖ-я който си харесала и сама прецени харесва ли ти или не... Все пак някой ти го е препоръчал, може би има защо, може би няма... Едни от най-препоръчваните имена лично на мен е ми допаднаха, така че винаги е въпрос на личен избор...smile Просто си уговори среща, после ако искаш можеш да споделиш впечатление smile

Успех  good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 10, 2015, 15:17:24 »

Както и другите са ти казали, най-добре е лично да се видите с ДЖ и да прецените. Ние така избрахме нашия ДЖ - Емил Алексов. Веднага щом го видяхме, разбрахме че е нашия човек. Много любезен, интелигентен, с чувство за хумор. Надявам се и след сватбата да сме така доволни.
Активен
Zeynep_123
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #137 -: февруари 10, 2015, 16:26:53 »

Здравейте!

Искам да ви попитам дали може да ми препоръчате свестен DJ в района на гр. Гоце Делчев. Тази година Август месец ще правим сватба и ми е много важно човека, който ще се грижи за настроението на гостите ми, да си разбира от работата.

Благодаря предварително.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #138 -: февруари 10, 2015, 16:54:57 »

Zeynep_123 А защо държите да е от района? smile
Активен
vera_ivanova_19
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #139 -: февруари 10, 2015, 18:12:18 »

При нас избора на дисководещ продължава да е от голямо значение.За две години ходихме на 3 сватби и не бяхме много впечатлени от това което видяхме.Направихме и няколко срещи с имената който циркулират и тук в този форум но никой не успя да ни грабне.Единия ни се видя малко надменен.Другия беше кисел и не се усмихна нито веднъж и се замислихме как ще създаде настроение такъв човек.Третия с който се видяхме донякъде ни допадна но постави условия каква музика ще пуска.dj Хорхе е зает за датата ни.Продължаваме да търсим.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 10, 2015, 18:27:33 »

Опитай с Найден Найденов, препоръчаха ми го много познати и въпреки, че беше зает за нашата дата (не се стигна до среща), го препоръчах на моя приятелка, те се срещнаха с него и го наеха  good
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #141 -: февруари 10, 2015, 19:00:58 »

Имам въпрос към колегите. Някой да е водил Диамантена сватба? Някакви идеи?  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
А стига де, само на мен ли се пада честта? smile smile smile
Никой нещо не споделя от колегите, а датата наближава и почвам лекинко да се паникьосвам. help help help
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #142 -: февруари 10, 2015, 22:36:18 »

Ами, замисли се, че професионалистите не искат да обиждат колегите си и рядко дават негативни мнение, а от останалите никой друг не го е чул...    pardon


Този пост го запомнете много добре! Ако мога ще ви дам мнение за колега, но няма как да напиша нещо лошо или отрицателно. Всичко е субективно, на мен не ми допада, на други може да се хареса, всеки трябва да прецени са себе си. Например в темата за фотографите много се препоръчва едно име, но моето мнение хич не съвпада с това на булките. Виждал съм цяла сватба на колегата и по моите разбирания се явява чиста проба мошеник, защото това което е получило момичето доста се отличава от добре пробраното портфолио на сайта му. Само че булките от форума са доволни и то не една а няколко. Дали те не виждат това, което виждам аз или са на друго мнение, просто не е важно. Важното е че в случая, даже и да искам нямам право да давам негативно мнение smile . Същия случай има и в темата за видеозаснемане. Едина от обсъжданите фирми ............ още ок клипчетата  се вижда, че има известен проблем със хващането на фокуса на кадрите, за филмите да не говорим. Но след като това не пречи на бъдещите им клиенти, означава че моето е субективно. Така и с Джите. Аз личон не коментирам избирателно, както ни обвини една потребителка. Коментирам на принципа - или добро (ако е безупречно добро) или нищо smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #143 -: февруари 11, 2015, 02:49:26 »

А стига де, само на мен ли се пада честта? smile smile smile
Никой нещо не споделя от колегите, а датата наближава и почвам лекинко да се паникьосвам. help help help
Сребърни и златни сватби съм водил няколко, но Диамантена сватба все още не съм. 75 год. щастлив семеен живот, на колко ли години би трябвало да са празнуващите smile
Активен
mslavova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #144 -: февруари 11, 2015, 10:36:57 »

Здравейте,
Това е първия ми пост във форума и наистина се надавям да получа информация по въпросите, които ме вълнуват.
Планирам сватба за 5 септември 2015, но се оказа, че DJ-ите, за които има положителни мнения във форума са вече ангажирани. Говорих с над 10 от тях, като повечето въпреки че са заети, ми препоръчаха техни колеги, които на свой ред също бяха заети и ми препоръчаха нови имена и т.н. Към момента вече съвсем се обърках и съм доста притеснена, че няма да намерим подходящия DJ, който да се погрижи за настроението и гладкото преминаване през всички обичаи, игри и т.н. в сватбения ден.
Имахме среща с DJ Иво Тахчиев, но тъй като не намирам никакви мнения за него, се надявам някой да има някакво впечатление от работата му и да го сподели с мен. От ресторанта ни препоръчаха DJ Пламен, с когото работят, но за него също не намирам никаква информация. Един от DJ-ите Краси Младенов, който е зает на датата, ни уреди среща с негов "ученик", на име Боби, но за него също не намирам нещо. Предполагам, че след като минат и останалите две срещи, ще имам по - ясна идея, но ако някой от вас може да ми помогне със съвет - ще съм много благодарна smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 11, 2015, 11:57:58 »

От опит знам, че 5.09 е тежка дата (това е нашата yahoo).. Всички професионалисти са заети, за щастие успяхме да капарираме, така да се каже навреме, за да имаме най-доброто  danceg Успех, на теб, за съжаление не знам нищо, за никой от изброените от теб  Welcome и Good luck
Активен
vera_ivanova_19
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #146 -: февруари 11, 2015, 11:59:53 »

mslavova
и ние сме в процес на търсене пак за септември.Имахме няколко срещи но не ни допданаха  dj-те с които се видяхме.От ресторанта ни ориентираха и към dj Иво Тахчиев,видеооператора което избрахме ни предостави видео-материал с водена от него сватба и определено не ни допадна.Мнението за него обаче изразявам само от видяното в материала.Вчера от форума ни насочиха към Найден Найденов но пък ние бяхме на сватба миналата година на която беше той.Не знам дали защото бяхме близо до тонколоните останахме разочаровани от силата и качеството на звука и като цяло работеше доста протоколно без да влага много емоция.Препоръчаха ни dj Ники Кръстев и dj Стоян Стоянов но за тях почти не срещнах коментари.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #147 -: февруари 11, 2015, 13:32:10 »

mslavova всички коментирани във форума са заети, защото първо на тях звънят булките и ги ангажират, ако се напаснат. На нас ни беше DJ Краси Младенов, много ни хареса, но аз съм писала и преди, че ние бяхме на сватба на една приятелка през 2013 и там той беше DJ и знаехме как работи  Wink
Успех с търсенето, направо.... явно както 2014 и 2015 се очертава с много много сватби  Bravo
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #148 -: февруари 11, 2015, 13:41:10 »

 Offtopic

"кОЛЕГА" "vera_ivanova_19",

От всичките ти два поста се вижда следното:

....................Имахме няколко срещи но не ни допданаха  dj-те с които се видяхме.От ресторанта ни ориентираха и към dj ............ не ни допадна.................... останахме разочаровани от силата и качеството на звука и като цяло работеше доста протоколно без да влага много емоция............
...........................За две години ходихме на 3 сватби и не бяхме много впечатлени от това което видяхме.Направихме и няколко срещи с имената който циркулират и тук в този форум но никой не успя да ни грабне.Единия ни се видя малко надменен.Другия беше кисел ..................

"кОЛЕГА",  Най-добре ще е да си напишеш името за да знаят кого да търсят булките за в бъдеще и да са доволни от Дж на 100%   good

Извинявам се на всички останали присъстващи в темата, че нарушавам тона.
« Последна редакция: февруари 11, 2015, 14:03:56 от DjNick Mc » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 11, 2015, 14:04:34 »

DjNick Mc, И на мен така ми се струва.....  good Не бъдете, толкова смешни бе хора..  crazy nea
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines