Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194113 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #120 -: февруари 04, 2015, 11:26:25 »

....  В такива случай ДЖ може да ти бъде по- евтин , тъй като само ще пуска музика, без от него да се изисква да води. ....
Много уважавам Миленката но ще си позволя да я коригирам smile
Цената на Дж включва - озвучаване, Дж и водещ. Ако Вие не ползвате тази опция на Дж това не играе роля върху цената. Все едно да искате от ресторанта да ви върне парите за останалата не изядена храна в чинията, защото сте си поръчали допълнително още една пържола .. ?!
Същото е и когато заедно с Дж има и оркестър. Задава се много неправилен въпрос - докато оркестъра свири на Дж върви ли му времето за работа ?
Много ясно че му върви, защото той е там с цялото оборудване и седи в готовност, за да се включи и продължи. Не е отишъл да си легне в къщи и когато му дойде времето да се върне и пак да поработи.
« Последна редакция: февруари 04, 2015, 11:30:52 от DjNick Mc » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #121 -: февруари 04, 2015, 11:54:32 »

Приемам корекцията smile  Нека се опитам да се изразя по- правилно... евентуално може да имаш възможност да се договориш с ДЖ за някаква отстъпка от цената в случай на отделен водещ. (позволявам си да го спомена, защото на сватбта на моята позната със Стефан Рядков, за ДЖ бяха дали около 50 лв /час именно, защото няма да влезе в ролята на водещ - предполагам че са се уговорили и човекът им е влязъл в положение, но нямам спомен как се казваше smile )

Като цяло обаче DjNick Mc е прав.... По вероятното е да не се отразява на цената на услугата на ДЖ, защото услугата е комплексна - много правилиен пример с ресторанта... Извинете ме ако съм подвела някого smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 04, 2015, 12:21:08 »

alexandrova_90, няма да съжаляваш за избора си! Хорхе е прекрасен yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 04, 2015, 12:30:04 »

Feli, дано, но щом като човек ми допадна и след като разказа как горе долу протича сватбата, според неговото водене, ми допадна още повече! Щом ти и Миленка сте толкова доволни, няма как да не е добър  good give_rose
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 09, 2015, 17:06:43 »

Поради големият интерес показан чрез изпращане на лични съобщения относно мой пост във връзка с ДЖ Злати Петров бих желала да споделя следното: ДЖ-ят ни беше непрепоръчан от хора ползвали неговите услуги с аргумента,че не им е допаднал. Понеже аз обичам все да съм наопаки, а и доста хора тук се изказаха доста ласкаво за него реших да направим една среща и да видим дали на нас ще ни допадне. Срещата мина чудесно,останах очарована от този човек и както всеки казва "ще си познаеш роклята,като я видиш", "ще си познаеш ресторанта,като го видиш" и т.н. е ние си познахме ДЖ-я като го видяхме. Изключително мил и любезен човек,който показа много лично отнощение. Повече информация ще мога да дам след сватбата.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #125 -: февруари 09, 2015, 17:11:53 »

lorka888 Радвам се, че прие съветите на професионалистите. Аз ти гарантирам, че няма да съжаляваш за избора на ДЖ Злати. good good good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 09, 2015, 18:38:43 »

Аз имам въпрос към ДЖ във форума. Мнение за Коко Паносян, ако някой е чувал за него?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #127 -: февруари 09, 2015, 22:29:40 »

Аз съм работил с въпросния ДЖ. Само 1 път.  От Шумен e, но води доста сватби и по северното черноморие. Справи се добре, без забележки. Интелигентен, възпитан, добре води. Срещнете се с него и вижте дали ще ви допадне.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 10, 2015, 01:48:22 »

Мерси, докато чаках отговора попаднах на компилирано клипче от няколко негови сватби, въпреки, че бях настръхнала и с рогата напред - приятно изненадана останах, ако трябва да съм честна. Стига да е свободен - той ще е.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #129 -: февруари 10, 2015, 07:54:25 »

Имам въпрос към колегите. Някой да е водил Диамантена сватба? Някакви идеи?  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #130 -: февруари 10, 2015, 11:00:15 »

Аз обаче не мога да разбера, защо се дават мнения за ДЖ избирателно? Изумента съм от факта, че попитах около 4 пъти за мнение за ДЖ и никой не си направи труда да напише едно "става" или "не"!!!! Нали уж това е форум за събиране на мнения и впечатления...било то добри или не, за хора, за които няма как да получиш такива по друг начин??? Ако се бъркам, моля да ме коригирате!
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 10, 2015, 11:04:16 »

Аз обаче не мога да разбера, защо се дават мнения за ДЖ избирателно? Изумента съм от факта, че попитах около 4 пъти за мнение за ДЖ и никой не си направи труда да напише едно "става" или "не"!!!! Нали уж това е форум за събиране на мнения и впечатления...било то добри или не, за хора, за които няма как да получиш такива по друг начин??? Ако се бъркам, моля да ме коригирате!
Може би никой няма впечатления от дж-я за когото питаш
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #132 -: февруари 10, 2015, 11:19:15 »

Може би никой няма впечатления от дж-я за когото питаш

Именно - аз лично за първи път го чувам... Не се ядосвай, просто явно никой няма впечатления от човека. Това не го прави лош , нито пък е насочено срещу теб конкретно... Просто очевидно питаш за човек , койото никой не познава... Пробвай да попиташ някой от професионалистите на лични или някой от твоите профита (фото и видео)- може би ще имаш повече успех smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #133 -: февруари 10, 2015, 13:41:45 »

Именно - аз лично за първи път го чувам... Не се ядосвай, просто явно никой няма впечатления от човека. Това не го прави лош , нито пък е насочено срещу теб конкретно... Просто очевидно питаш за човек , койото никой не познава... Пробвай да попиташ някой от професионалистите на лични или някой от твоите профита (фото и видео)- може би ще имаш повече успех smile


Не съм ядосана , просто ме подразни това, че разни други дж-и дават мнения избирателно. Но както и да е. Явно трябва да търся мнение на друго място.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 10, 2015, 14:23:10 »

Ами, замисли се, че професионалистите не искат да обиждат колегите си и рядко дават негативни мнение, а от останалите никой друг не го е чул... Няма нищо лично  NO Среща с човека и личен контакт   pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines