Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:40:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194029 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 21, 2015, 20:13:18 »

Ема6666 изтрии си съобщениата за да ти пиша на лични..
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #91 -: януари 21, 2015, 20:44:40 »

Ти си smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #92 -: януари 22, 2015, 16:57:16 »

Никой ли няма да даде мнение за ДЖ Ивайло Тахчиев?
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #93 -: януари 22, 2015, 19:12:32 »

Искам да помоля за мнение за DJ Karuzo ????
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 25, 2015, 14:47:50 »

Днес се срещнахме с Хорхе на сватбеното изложение и го каапарирахме!!! Ураааа  yahoo yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 25, 2015, 15:57:59 »

Започвам с организация на сватба, а не знам нито един DJ girl_cray3
В Шумен ще е събитието и основното ми притеснение е диалекта. Ако избера някой регионален, имам предвид. Другото, което не знам е - водещия и DJ един и същи човек ли са или е добре да са различни?
Малко ме притеснява да не се изтапанчи някоя девойка с микрофон имитация на Сваровски, сатенени одежди и опърпани екстеншъни, защото ще я изхвърля biggrin А пък идея нямам къде и как се намират адекватни водещи на сватба?
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #96 -: януари 25, 2015, 20:54:19 »

Cerise, Това наистина е проблем до някъде, особено ако държите на тези подробности. Малко ДЖ са способни да проведат стойностна сватба, в ролята си на водещи. Дори самите водещи на музикално-артистични събития често пъти не стават за тази работа. От друга страна наемането на добър професионалист струва доста скъпо и често пъти е непосилно за бюджета на една сватба от 100тина човека. Моя съвет е да се задоволите с това което предлага пазара, като в същото време добре подберете своя кандидат. Ако смятате, че притежавате необходимите знания и опит, за да подберете своя водещ не се колебайте а действайте. Ако не сте уверени в себе си ви съветвам да се консултирате с професионалист.
УСПЕХ give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: януари 25, 2015, 20:58:35 от AIVEN » Активен
LoveMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #97 -: януари 25, 2015, 21:31:31 »

Здравейте отново smile

Тази седмица ще се срещна с DJ Злати и ще пиша отзиви. Може и на някой друг да му е полезно smile

Междувременно, някой с отзиви за DJ Даниел Дефо?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #98 -: януари 25, 2015, 21:33:58 »

Започвам с организация на сватба, а не знам нито един DJ girl_cray3
В Шумен ще е събитието и основното ми притеснение е диалекта.

Cerise,

Може ли да разбираме от вашия пост, че не сте от Шумен ?
« Последна редакция: януари 25, 2015, 21:36:29 от DjNick Mc » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 25, 2015, 22:29:16 »

Да
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #100 -: януари 25, 2015, 22:38:37 »

Да
Няма ли вариант за да сте спокойни и предпазени от нещата които ви притесняват, да си наемете Дж, водещ или и двамата в комбинация, от там от където сте ?  Така ще се чувствате по-спокойни и по-уверени в избора си на цената на един транспортен разход допълнително.  smile
« Последна редакция: януари 25, 2015, 22:53:20 от DjNick Mc » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 25, 2015, 23:08:10 »

Няма ли вариант за да сте спокойни и предпазени от нещата които ви притесняват, да си наемете Дж, водещ или и двамата в комбинация, от там от където сте ?  Така ще се чувствате по-спокойни и по-уверени в избора си на цената на един транспортен разход допълнително.  smile
Подозирам, че едно 500 лв. ще ми излезе само това, че го карам да пътува до някъде. Иначе съм от Сф, а ако наема софийски DJ цената ще му е по-висока. И съм в голяма дилема... То не е дилема, а по-скоро ограничен бюджет.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #102 -: януари 26, 2015, 00:07:16 »

Подозирам, че едно 500 лв. ще ми излезе само това, че го карам да пътува до някъде. Иначе съм от Сф, а ако наема софийски DJ цената ще му е по-висока. И съм в голяма дилема... То не е дилема, а по-скоро ограничен бюджет.
Е чак 500 лв. за транспортни разходи от София до Шумен, едва ли, при спадащи цени на горивото, но все пак не е малък разход...DJ Стенли от Шумен е колега, който е на високо ниво и като техника и като музикална колекция и сценично поведение, потърсете информация с търсачка или чрез познати, за съжаление не мога да дам директен телефон за връзка.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 26, 2015, 00:27:18 »

Е чак 500 лв. за транспортни разходи от София до Шумен, едва ли, при спадащи цени на горивото, но все пак не е малък разход...DJ Стенли от Шумен е колега, който е на високо ниво и като техника и като музикална колекция и сценично поведение, потърсете информация с търсачка или чрез познати, за съжаление не мога да дам директен телефон за връзка.
Това беше полезно, благодаря smile И друг въпрос имам,как си формира цената, каква е по-често срещаната практика - плащане на час или цена за цяло събитие?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 26, 2015, 08:53:20 »

Обикновено има базова цена за 5ч. и след това, т. нар оувъртайм е на час. Също има допълнителна цена за озвучаване на изнесени ритуали, ако е и водещ на изнесения ритуал (не много от ДЖ го предлага) и т.н
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines