Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194046 пъти)
 
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 22, 2014, 03:07:55 »

Хм... какво значи "обидно" отношение? Когато си плащам за нещо, очаквам да бъде точно това, за което си плащам. На DJ-ят работата му е да пуска музиката, която иска клиентът, респективно, моя милост. Не намирам своеволията за проява на професионализъм, особено ако е заявено директно, че няма да има място за такива.
Активен
Ciara1811
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #31 -: август 22, 2014, 09:19:47 »

... Моето решение ще бъде да се видя с него и надълго и нашироко да си поговорим, а на самото празненство едната от шаферките ще бъде назначена да го надзирава и да го "побутва", ако почне да своеволничи. (може да е малко грубо, но това си е моята сватба и ще си бъде по моя начин!)


 Решението ти да се видите и да си поговорите е абсолютно правилно! Но това с шаферката, не звучи добре. В смисъл, че той реши ли да своеволничи ще го направи с или без надзор. Просто всичко опира до професионализма и рутината на DJ-ят. Според мен и са прави и не са прави DJ-ите да рейгират по този начин. Прави са Професионалистите, защото това е малко обиден подход за човек, които знае како прави, и не са защото не знаят колко псевдо DJ има в тяхната професия.
 Моето мнение е да се видиш с този човек и просто сама да предцениш по поведението му да ли е правилният DJ за твоята сватба или не. А още по лесно ще е просто да кажеш кои е DJ-я, и със сигурност някой тук ще сподели мнение за него.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: август 22, 2014, 09:26:15 »

Ice_Princess извинявам се но не си права за някои неща. Да това си е твоята сватба но някой да стои до ДЖ без опит от пускане на музика по сватби и да му казва какво да прави е пълно безумие. Най-много с това да си развалиш сватбата. Иначе ще имаш сватба само с любимата музика на шаферката ти. ДЖ-те си знаят работата и знаят как да предрасположат хората, те усещат какво весели хората на тази сватба и пускат музиката която вдига хората на дансинга. Ти естествено срещни се с човека обясни му твоите виждания и ако не се съгласите и видиш че това не е твоя човек просто потърси друг. Това ти го казвам като бивша булка която за секунда не се е месила в избора на ДЖ-я, а моите виждания за музиката бяха съвсем различни, но като видях че няма място на дансинга реших да не се меся за нищо! girl_wink
Активен
lopes
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1


дисководещ-0899591342


« Отговор #33 -: август 22, 2014, 11:14:55 »

Здравейте, аз съм ди-жей от добрич, направил съм много сватби,но цялата организация на ритуали и музика зависи от младоженците и най важното нещо е да се направят една две срещи със ди-жея който ще води сватбата,за да се уточнят желаните  игри , ритуали и любима музика на младоженците!
По време на сватбата всичко си идва -на място  ,най-важното е водещия да може да отреагира  в различни ситуации които възникват по времето на една сватба!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 22, 2014, 11:28:04 »

ice_princess доста странни виждания...
Първо в българската сватба няма 'хранене' и после танци, освен, ако вашата не е с по-различна програма има 2-3 песни време в които младоженците да хапнат салата, после са ритуалите и после е ядене и танци на куп  pardon Който е гладен яде, който му се танцува танцува, после има малка пауза за основното (която при нас се получи малко дълга и поуби нещата, заради ресторанта), но ми се струва странно да се мине от чалга (било то и 'не гадна') на джаз от 20те  huhhuh.gif Малко манджа с грозде ми звучи.
Най-добре се срещни с ДЖ и ако го харесаш му се довери и когато се срещате внимавай с подхода, все пак от него ти зависи сватбата, а ако не проявиш интерес и уважение към него надали ще се раздаде особенно за вашият празник Wink
Представи си се ти на негово място, ако някой, който хабер си няма от твоята работа дойде и почне да ти обяснява как да си я вършиш и колко е велик ти колко ще се постараеш да му угодиш..
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #35 -: август 22, 2014, 14:53:15 »

Хм... ....... Когато си плащам за нещо, очаквам да бъде точно това........


 Пожелавам ви да го постигнете по вашият начин !!!!
« Последна редакция: август 22, 2014, 15:10:32 от DjNick Mc » Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #36 -: август 22, 2014, 15:16:13 »

Аз си спомням, че когато се срещнахме с нашия DJ, той на едно листче си отбелязваше какъв стил музика искаме да имаме на сватбата, заедно с имена на кумове, родители, ритуали и прочие. Съответно, тъй като не бяхме отбелязали чалга, когато по едно време някой от гостите (даже мисля кума беше) помоли да се пусне някоя и друга песен чалга, за да вдигне настроението, той категорично отказа. Дори му извади листа и му обясни, че младоженците не са отбелязали такъв стил. smile Та се налагаше намеса от страна на младоженеца да каже, че няма проблем smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #37 -: август 22, 2014, 17:29:09 »

Аз си спомням, че когато се срещнахме с нашия DJ, той на едно листче си отбелязваше какъв стил музика искаме да имаме на сватбата, заедно с имена на кумове, родители, ритуали и прочие. Съответно, тъй като не бяхме отбелязали чалга, когато по едно време някой от гостите (даже мисля кума беше) помоли да се пусне някоя и друга песен чалга, за да вдигне настроението, той категорично отказа. Дори му извади листа и му обясни, че младоженците не са отбелязали такъв стил. smile Та се налагаше намеса от страна на младоженеца да каже, че няма проблем smile
Те тези които пишат на хвърчащи листчета после поздравяват таткото, който всъщност е починал. crazy
Не само че трябва да се пише, но е важно как. Всичко се пише до най-малките подробности. В началото малко странно ме гледат до като ги питам за разводи, 2ри, 3ти бащи и т.н. но после не ми се налага да изпадам в смешни и тъжни ситуации. В бланката се попълват много неща, от кой регион са гостите на двата рода, колко от гостите са приятели и колко роднини., имената на кумовете и родителите, имали забранени стилове музика и конкретни изпълнители и до колко са забранени, тоест ако желанието е на кума или брата на булката ще трябва ли разрешение от младоженците..., и други важни неща освен задължителните ритуали и тяхната поредност. Това са все важни неща, които не може човек да запомни, особено лятото, когато почти всяка седмица се правят срещи с младоженци.
Не мога да си представя как някой колеги отиват на сватба с някакво листче от тефтер - с имената на младоженците и нахвърляни някакви неща. Това не може да е професионален подход. Хората си плащат достатъчно добре за едно по-сериозно отношение към тях и тяхното тържество. Да оставим парите на страна, сватба не се прави всеки ден и не сме в бакалията та ако нещо не ти хареса стоката да може да я върнеш.
Една такава листа търпи непрекъснато развитие, тъй като постоянно изникват нови неща, които трябва да бъдат записвани.
Ако някой има нужда мога да му пратя една такава бланка. give_rose
« Последна редакция: август 22, 2014, 17:34:10 от AIVEN » Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #38 -: август 22, 2014, 21:57:13 »

За пореден път говориш глупости. Къде видя да пише, че листчето е хвърчащо от тефтер??? И това, че не съм изброила всеки един зададен въпрос в рамките на 1 час не значи, че тези, които ти изброи не са били зададени и обсъдени на дълго и на широко. Идеята ми беше, че ако човека е професионалист ще си е водел достатъчно подробно записки за желанията на младоженците и няма да има нужда някой да седи и да го ръчка. Не мога да разбера защо все трябва да търсиш под вола теле и все да си на контра на всеки.... Вече разбирам защо миналата година, когато започнах да следя форума повечето теми за фотографи, DJ-и и прочие бяха заключени по сумати време...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #39 -: август 23, 2014, 10:53:05 »

tweety_pks Не виждам някаква драма в написаното от мен по-горе. Просто се опитвам да бъда полезен на бъдещите младоженци. Изхождайки от една твоя дума позицията ми е принципна и нямам в предвид точно вашия ДЖ. Мисля че това е разбираемо, след като вашата сватба вече е минала и всичко е било наред. Но въпреки това се извинявам ако съм засегнал теб или колегата. Надявам се бъдещите младоженци да са ме разбрали правилно.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #40 -: август 24, 2014, 17:25:39 »

Nqkoi da mi preporucha dobur dj ot Plovidv za svatba dogodina? Tursq chovek koito da mi pomogne da vdigna horata i da ima 4uvstvo za humor smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #41 -: август 25, 2014, 17:09:40 »

Nqkoi da mi preporucha dobur dj ot Plovidv za svatba dogodina? Tursq chovek koito da mi pomogne da vdigna horata i da ima 4uvstvo za humor smile

Колегата от Пловдив, който ще направи всички тези неща реалност е Алекси Маронов !!! www.djaleks-maronov.com
« Последна редакция: август 25, 2014, 17:16:17 от DjNick Mc » Активен
DJ_Juliano
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #42 -: септември 29, 2014, 01:21:50 »

Колегата Найден (DjNick Mc) има решение за всичко! Wink Интересно ми е какво се пише в тези форуми и за това реших (след толкова години канене) да си направя регистрация и аз! Ами... ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!  yahoo  danceg  Bravo
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #43 -: септември 29, 2014, 01:33:26 »

Колегата от Пловдив, който ще направи всички тези неща реалност е Алекси Маронов !!! www.djaleks-maronov.com

Ха-ха-хааа, Найдене , Алекси плаща ли ти комисионна да му правиш реклама или сте на взаимни начала и по съвместителство и за София smile...
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #44 -: септември 29, 2014, 11:20:07 »

Колегата Найден (DjNick Mc) има решение за всичко! Wink Интересно ми е какво се пише в тези форуми и за това реших (след толкова години канене) да си направя регистрация и аз! Ами... ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!  yahoo  danceg  Bravo
Добре дошъл  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines