Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:31:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194041 пъти)
 
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #15 -: юли 31, 2014, 11:44:27 »

Ако искаш цяла сватба да гледа само него,а не вас,наемете го!Това е мое мнение,не ангажирам с него!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #16 -: юли 31, 2014, 13:41:13 »

patence,
Не е важно колко е известен, важно е дали има опит във сватбените партита, защото това е много специфично нещо. Не е като в дискотека или чалгатека. Сватбения Дж е много по разлшчен във всяко едно отношение - музика, поведение, говорене ... много други качества и способност. Така че преценете дали Дж който наемате няма да измести центъра на вниманието върху себе си и дали ще е в състояние да забавлява присъстващите със всякаква музика без ограничения !!!
Активен
Ciara1811
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #17 -: август 02, 2014, 20:02:17 »

 Привет на всички!
Имам едно въпросче. Моя приятелка се жени и искат да наемат (по препоръки на техни роднини от Бургас, и ако вече не са го наели) за DJ на сватбата човек който до сега не мога да намеря нищо за него. Става въпрос за DJ Sunny (Александър Бурмов) не разбрах да ли е от София или от Бургас.
 Някой знае ли нещо за този DJ, и дали е добър за сватби или е само за клубчета и дискотеки?
Ще бъда благодарна за на всеки, който може да даде някакво инфо  за него!
Благодаря Ви предварително!
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #18 -: август 03, 2014, 13:19:37 »

Сватбеният ни dj - Емил Андреев направи страхотен купон! Хората се веселиха, всички станаха да танцуват в един или друг момент, пускаше разнообразна музика, води ритуалите много добре, подготви и една игра за разнообразие, която също се получи много добре. В общи линии зададе веселия тон на сватбата, а на нас не ни беше особено трудно да го поддържаме smile
Активен
Ciara1811
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #19 -: август 04, 2014, 08:33:59 »

Здравейте, моля за мнение и контакти на DJ Емилио - Емил Живков? Чела съм позитивни неща като цяло, но не мога да открия никакъв телефон. Искам да е човек, който да не си позволява особено своеволия, да се вслушва в желанията и предпочитанията на младоженците, да умее да води добре - т.е. да не говори прекалено и да не е циничен или прекалено лигав.

 За този DJ не мога да ти помогна, но за такъв модел водене на сватби, и DJ какъвто търсиш ти горещо препоръчвам DJ Мариан Каменов. Изключително точен и стегнат. Била съм на 3 негови сватби, и за това го наехме за сватбата на сестра ми. Тя не е много претенциозна като цяло за разлика от мен, и за това аз се наех да водя разговорите с него. Той отново се справи брилянтно. Сега визитката му не ми е под ръка, но по-късно мога да ти го пратя.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 04, 2014, 10:09:44 »

За този DJ не мога да ти помогна, но за такъв модел водене на сватби, и DJ какъвто търсиш ти горещо препоръчвам DJ Мариан Каменов. Изключително точен и стегнат. Била съм на 3 негови сватби, и за това го наехме за сватбата на сестра ми. Тя не е много претенциозна като цяло за разлика от мен, и за това аз се наех да водя разговорите с него. Той отново се справи брилянтно. Сега визитката му не ми е под ръка, но по-късно мога да ти го пратя.
+ 1 за дж Мариан Каменов. Ние бяхме с него на нашата сватба и всичко беше прекрасно.  yahoo
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #21 -: август 04, 2014, 10:38:05 »

 Била съм на 3 негови сватби, и за това го наехме за сватбата на сестра ми.
По леко с хвалбите. blum
Човек  през живота си присъства средно на около 5 сватби, ако не броим тези, на които е бил като дете, и от които почти нищо не помни. Какъв е шанса на всичките да е един и същи ДЖ???

 Тя не е много претенциозна като цяло за разлика от мен, и за това аз се наех да водя разговорите с него. Той отново се справи брилянтно. Сега визитката му не ми е под ръка, но по-късно мога да ти го пратя.
Сестрата на булката да урежда ДЖ-я ??? crazy

 И всичко това е човек, за който не можах да намеря нищо в мрежата. pleasantry pleasantry pleasantry
« Последна редакция: август 04, 2014, 10:53:41 от AIVEN » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 04, 2014, 10:52:59 »

AIVEN - много ви моля да не плюете името на човек,който очевидно НЕ ПОЗНАВАТЕ!!!!! diablo diablo
Мислите ли,че той прави същото за вас?????  crazy
Ето профила на нашия дж - https://www.facebook.com/marian.kamenov1?fref=ts
Може да няма сайт и 100 реклами в интернет,но това не е човек,който иска да си прави слава! Не е като вас- да пише по форумите злобните си коментари и да злорадства против колегите си.  crazy crazy
Мариан Каменов е прекрасен човек и много добър дж! Няма да позволя да петните името му,след като дори не знаете нищо за него! Какво ви дава право???????  beating beating beating beating beating
Това,че не сте го чували си е ваш проблем. Не всеки дж,трябва да се изявява като супер звезда и да се превзема.
« Последна редакция: август 04, 2014, 10:55:40 от crazynelly » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #23 -: август 04, 2014, 10:59:15 »

crazynelly Нямам нищо против колегата, но прекалявате с глупостите, с които пълните темата. Това е нещото, което ми дава право да се намеся. blum blum blum
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 04, 2014, 11:01:50 »

crazynelly Нямам нищо против колегата, но прекалявате с глупостите, с които пълните темата. Това е нещото, което ми дава право да се намеся. blum blum blum
Каква глупост съм написала аз и защо ме слагате под общ знаменател с други хора?  crazy crazy
Не съм съгласна да говорите ВИЕ глупости за ваш колега,на които очевидно ЗАВИЖДАТЕ и се дразните на това,че НЕ ВИ хвалят вас в момента!  huhhuh.gif
Активен
Ciara1811
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #25 -: август 05, 2014, 14:56:36 »

И всичко това е човек, за който не можах да намеря нищо в мрежата. pleasantry pleasantry pleasantry

 Драги ми смехурко!!! Не ти е в ред математиката! С този DJ съм била на 5 сватби за 2 години. между които и тази на сестра ми. Това че ти ходиш (че те канят) на сватба 1 на 5 години си е твой проблем. DJ-ят наистина си заслужава похвалите.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #26 -: август 05, 2014, 20:01:12 »

Драги ми смехурко!!! Не ти е в ред математиката! С този DJ съм била на 5 сватби за 2 години. между които и тази на сестра ми. Това че ти ходиш (че те канят) на сватба 1 на 5 години си е твой проблем. DJ-ят наистина си заслужава похвалите.
Няма ли модератори тук, да изтрият тези глупости. crazy crazy crazy
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 21, 2014, 04:08:55 »

DJ и при мен е голяма драма - нашите са го наели без мое знание, защото някой си им го препоръчал. Изобщо не съм го виждала, нито чувала и малко се притеснявам - защото съм от булките, дето искат абсолютно всичко да бъде под контрол и да не се пуска нито една неодобрена песен. Моето решение ще бъде да се видя с него и надълго и нашироко да си поговорим, а на самото празненство едната от шаферките ще бъде назначена да го надзирава и да го "побутва", ако почне да своеволничи. (може да е малко грубо, но това си е моята сватба и ще си бъде по моя начин!)

Иначе идеята ми е джаз и ретро (20-те, 30-те години) по време на храненето, прекъсвано от различните церемониални процедури и после по-ново ретро (80-те и 90-те години), някакви по-прилични поп хитове и чалга (ама не гадна!).

Ще имам и една певица сред гостите (момичето се подвизава като фронт... уомън? на рок група), която има страшен глас и може да си изпрося някоя песен, ако имам късмет.  blush
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #28 -: август 21, 2014, 12:17:52 »

 Offtopic И аз не разбирам коментарите на AIVEN. Аз също само през последните 3 години съм била на 7 сватби, а сега ми предстоят още 3. Две от сватбите бяха с един и същ DJ. Не му знам името, но всички го запомнихме, защото много се забавлявахме как казва "Младоженека" и "Близнета". Така че често се случва познати да наемат DJ , който им е харесал от сватба на познати и така всички от една копмания понякога попадаме по няколко пъти на един и същ DJ. Това е много добър вариант, защото младоженците знаят вече какво да очакват от него. Иначе за посочените DJ нямам мнение.
« Последна редакция: август 21, 2014, 12:51:42 от wackybabe » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #29 -: август 21, 2014, 23:42:02 »

................... го надзирава и да го "побутва........... 


Не смятам че е коректно да демонстрирате такова обидно отношение ?!
А подобна "надзираваща" шаферка може да предизвика и обратен ефект..... ?!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines