Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:47:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите 5-та част  (Прочетена 85734 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 28, 2015, 13:11:29 »

Лолитка, много ми хареса това, че вие сте си измисли текста.  Bravo Много е хубав.  blum
Тони ти е казала за интервалите и запетайката. Аз бих сложила удивителен (!) знак след " Най-важният в живота ни.", но това е, защото искам да придам важност на тази фраза.  smile
И ние в началото искахме да напишем за потвърждението, но в последствие се оказа, че няма място на поканата и се отказахме. Това вече си зависи от поканите, от големината на шрифта и т.н. Иначе, според мен е хубаво да я има тази част. За парите, не сме писали нищо, защото според мен е неуместно, но всеки сам си преценява.  smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 28, 2015, 18:06:26 »

много благодаря момичета... имаме отделно листче за потвърждение с телефоните ни и карта на града, понеже повечето гости са от София... сложих удивителен знак и наистина е по-добре... А грешката при запетайката май се е получила, когато изтрих имената ни.. и интервала тогава се е  получил, понеже сега виждам, че на оригинала не е така... още веднъж благодаря за помощта
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 09, 2015, 14:53:17 »

Моля ви момичета помагайтееее......
как да напиша последното изречение за потвърждаването на присъствието...В главата ми е каша и не мога да го сформирам, единственото което ми идва на акъла е: "Моля потвърдете Вашето присъствие до ....... на телефон:........." , но нещо не ми звучи много добре  NO
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #93 -: юни 09, 2015, 15:09:49 »

Че какво му е? smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 09, 2015, 15:24:29 »

Ми и аз не знам....в крайна сметка то остана  Mail
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 09, 2015, 19:20:27 »

И аз така написах, кратко и ясно, че да няма неразбрали.
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 09, 2015, 20:23:10 »

Привет момичета...новопоявила се булка съм,но бавно и славно напредваме в подготовката.Ето го и текста на нашите покани :
                          Имало едно време една Любов....!
              Любовта...онази, която всички търсят.....но не всички успяват да  открият!
                          Една любов изпитана във времето!
                          Една любов преплувала океани.
                    Преборила безброй вълни....но  винаги намирила  брега !
                      Една любов, родила плод във вечността.
                         Един безценен диамант с име на дете!
                 Това не е просто приказка за любовта.......това е нашата приказка!
            А щом четете това,значи сте успели да дочакате денят на нашето заветно "ДА"!
                 Ние .............. и ............ ще възнаградим търпението ви на 16.08.2015 г.
                        когато сте поканени на нашето сватбено тържество.
Своето "ДА" ще кажем в обредна зала в гр.Пазарджик от 15:40 ч.
Светото венчание ще се извърши в храм " Света Богородица " в   16:30 ч.
Веселбата ще продължи в комплкс "Ливадите " -Добра вода от 18:00 ч. до ранни зори smile

...................... с нас се вълнуват,защото те ще ни кумуват!

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 10, 2015, 07:56:20 »

Много е хубав тескта ви, още повече с частта за детенцето ви  Bravo Лично на мен многоточията ми идват малко в повече.. На места смислово са позволени, но не навсякъде, където си ги използвала smile
Не ми допада и че първата част е романтична и лирична (т.е много ми допада), а кумовете са обявени със забавна рима.. Ако цялата покана е написва в рими е ок, но така според мен просто трябва да напишете по лирично и кой кумува...

Това са си изцяло моии мисли, не се съобразявай, просто си говоря  give_rose По-старите съфорумки знаят, че мисля ли си нещо, го изписвам задължително... Иначе ми тежи  blush
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 10, 2015, 08:12:30 »

Много ми харесва текстът  heart много личен и различен (хехе и аз започнах в рими да пиша girl_haha)
Но и аз мисля, че може на места да махнете многоточията, за да се акцентира добре там, където ги има  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 10, 2015, 09:32:40 »

Вероника, наистина е много хубав текстът ви.  smile
И според мен е хубаво целият текст да е по лиричен, дори частта с кумовете. За многоточията също подкрепям момичетата преди мен.  Wink
Като цяло всичко е много нежно и красиво. heart
Активен
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 10, 2015, 10:46:57 »

Благодаря за критиките момичета.Да ви кажа сега като го споменахте и на мен ми станаха трън в очите многоточията,прекалено са наистина.Ще има редакция със сигурност.А за частта с кумовете ,това ми дойде на ум първо,но може би ще помисля и там за някаква промяна.
То голям цирк с този текст,тъй като аз си го измислих и исках да се получи   като стихче ,разказващо накратко нещо като историята ни .Измислих всичко и ще изпращам текста за мострата да ми го напечатат.Чета,чета абе нещо ми липсва .По едно време гледам,че всъщност младоженците липсват  Oh my ... * Бях забравила имената ни.
"Търпението ви ще бъде възнаградено на 16.08... " и т.н продължаваше текста без имената ни да фигурират в него.Абе съвсем съм луднала вече pardon
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 10, 2015, 13:39:43 »

и аз съм готова вече с нашия текст:

Сем…………….

Ние,
С и Х
и нашите родители, имаме удоволствието да Ви поканим,
 да споделите с нас празника,
с който ще отбележим създаването на нашето семейство.
Бъдете специални гости
на най - нежното и най – красиво събитие в нашия живот –
сватбеното ни тържество, което ще се състои на
19.09.2015 г.
Светото Венчание, ще се извърши в храм „Св. Богородица“ 
от 16:00 ч.
Наздравицата за нашето щастие ще се вдигне
в ресторанта на Гранд хотел „Рига“ от 18:00 ч.
Кумуват ....... и .........

аз лично много го харесвам, семпъл, елегантен и казва всичко което трябва smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 10, 2015, 13:46:22 »

Стандартен, изчистен и хубав е. Само "най-нежното" и "най-красиво" , т.е няма интервали между думите и тирето, когато се степенува или думата се изписва полуслято.. При "...живот - сватбеното ни тържество" си има интервали  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 10, 2015, 14:01:55 »

Благодаря за корекцията smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 10, 2015, 14:08:35 »

Вероника, много хубаво си го измислила.   blum
Ние пък бяхме пропуснали да напишем датата на сватбата на поканите.  girl_haha Добре, че в последния момент, преди да изпратим текста ни светна, че нещо липсва. В такива моменти има толкова много неща на главата ни, че си е нормално да пропуснем нещо.

hrishristova, браво и на теб. Много добре се е получило.  blum Само не разбрах от колко часа сте в ритуалната?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines