Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:08:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 178096 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 26, 2016, 15:40:43 »

Да, много е красива, ама си трябва бая коса.  good
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 03, 2016, 17:19:02 »

Аз толкова много исках да съм с пусната коса, но при лятна сватба с танци не виждам как - ще припадам от жега...

На всичкото отгоре прическата ми трябва да е нещо, което на следващия ден пак трябва да изглежда добре, защото венчавката ще е тогава, а не виждам смисъл да ходя на нова прическа smile Въобще мисия-невъзможна. Какво ше е това животно не знам...  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 03, 2016, 18:33:10 »

Освен да е някоя по-рошава прическа,която после да пооформиш...Седнала ли мислиш да спиш или направо за венчавката?  girl_wink
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #438 -: февруари 03, 2016, 18:33:55 »

За лятна сватба мога да ти предложа т.нар. кок с гъба, който може да бъде напълно гладък или с определени завъртулки. Самата гъба се покрива с коса и се изпозва за създаване на обем, прическата е подходяща и ако косата ти е тънка или без обем. Нашата сватба беше юли и аз бях с такава прическа, бях изключително доволна, че прическата издържа през целия ден и цялата вечер, но ако ще ползваш прическата и за следващия ден не мисля, че ще ти е удобно да предпиш с тази гъба. По- добре си направи две различни прически.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 03, 2016, 19:56:56 »

Аз бях в 42 градуса жега с пусната коса и това ми беше последният проблем на света, повярвайте ми. Майка ми беше с кок и накрая с главоболие, така че - според зависи  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #440 -: февруари 04, 2016, 09:14:45 »

Изгладен кок няма да оцелее много успешно. Все ще има щръкнали косъмчета. По-добре нещо полу-прибрано и по-рошаво. Вече зависи и от естествената ти коса - дали е чуплива, права, държи ли на обработване и тн.
Аз изкарах с прическа 4-5 дни след сватбата. Както свалих фибите, косата ми си стоеше по сходен начин. Сутрините само я позаглаждах и наново фиби, където преценя.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #441 -: февруари 04, 2016, 11:46:07 »

Съгласна съм, че прическата е най-добре да се съобрази с типа коса, затова този въпрос трябва да се обсъди с фризьора. При моя тип коса, мека и тънка, гладкият кок беше най-подходящ, нямах никакви стърчащи кичурчета до края на сватбеното тържество, а и не можех да си представя в летните жеги да не съм с прибрана коса smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #442 -: април 13, 2016, 12:57:42 »

Искам да попитам от тези гребенчета за косата с камъни от къде да намеря? Аз още не съм намерила фризьор ,  но се чудя предварително ли трябва да си набавя ?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #443 -: април 13, 2016, 13:24:17 »

По булчинските магазини има, виждала съм и в магазините за аксесоари. Друг вариант е e-bay smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: април 15, 2016, 09:38:26 »

Предварително си набави, както и фуркетите с камъчетата ( ако ще ползваш ).
Аз в БГ така и не видях хубави, в амазон  и ибей по има.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #445 -: април 18, 2016, 21:01:41 »

Да и аз нещо в моя град в 3сватбени магазина гледах , но все бяха от тези белите цветя . Не са по моя вкус . Ще погледна в някой от сайтовете.  girl_wink
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #446 -: април 19, 2016, 09:22:15 »

Аз тази вечер отивам на пробна прическа.  girl_wink Стискайте палци, защото това ми е втори опит, и предния път прическата беше много зле. А аз искам да е просто пусната коса с букли и повече обем. Аз също ще имам лятна сватба, но попринцип харесвам косата ми да е пусната, и хич не си падам по кокове... тъй че ще се жертвам smile
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #447 -: април 19, 2016, 16:15:08 »

Purple_eyes успех! Накарай ги да ти направят снимки, които да погледнеш на другият ден.

И нашата сватба е лятна, на морето. Аз имам доста гъста, но много хвърчаща коса, искам да е наполовина пусната и леко на една страна. Но когато ми навиха косата се оказа, че няма достатъчно дължина и въпреки, че имам все пак някаква дължина ще съм с допълнителна коса.
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #448 -: юни 17, 2016, 19:35:59 »

Ох, имам проблем с намирането на фризьор. Имате ли препоръки?  give_rose
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #449 -: юни 17, 2016, 19:56:47 »

Ох, имам проблем с намирането на фризьор. Имате ли препоръки?  give_rose

Кой град? За прическа за сватбата или  pardon само за цъки цъки  lol
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines