Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:11:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 178063 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #420 -: юли 23, 2015, 16:41:16 »

Прическата сама по себе си не е лоша. Въпросът е, че няма нищо общо с небрежен кок. За мен това си е чисто официален кок, било то и не супер стегнат и нализан. Може оттам да има разминавания в очакванията ти smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 23, 2015, 16:49:20 »

Мен не би ме притеснявала разликата в нюансите, защото аз например съм с балеаж (нещо средно между кичури и омбре) и в краищата ми косата е тъмно руса, а в корените - кестенява. Като се хване на кок, изглежда по много подобен начин и това я прави по-интересна, по мое мнение.  smile Особено ако имаш и воал, не мисля, че някой би забелязал точно това. Но много зависи ти дали се възприемаш и се харесваш, защото тук всеки си е с мнение, но най-важното е ти как се чувстваш.  girl_wink
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #422 -: октомври 26, 2015, 09:51:59 »

Момичета, имам един малък проблем, аз съм от София, в момента живея в чужбина, а сватбата ще е в Поморие. Съответно не знам нито един фризьор в Поморие или Бургас и идея си нямам какво ще правя  nea А ще се прибера преди сватбата само по Коледа. Тоест тогава трябва да е пробната прическа... Идея си нямам, кой ще правия.  nea  Можете ли да ми препоръчате някого? Може и от Бургас, ако са навити да дойдат до Поморие.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: октомври 26, 2015, 12:28:19 »

Меги,не мога да те посъветвам за фризьор, защото не съм от там. Защо сте избрали сватбата да е в Поморие? Питам, защото, ако имате някакви роднини или  приятелки от там, те биха могли да те насочат.
Успех smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #424 -: октомври 26, 2015, 17:40:00 »

Ами избрахме Поморие понеже аз исках сватбата ни да е на морето. И тъй като роднините ни и приятелите ни са разпръснати по цяла България, ни беше все тая в коя част на България ще я направим. А относно това дали имаме в Бургас познати и приятели. Амиии... познати имам там, но те няма как да ми помогнат за фризьор. Тъй като ММ е живял в Бургас, той има повече приятели там, но и те не могат да помогнат точно за фризьора...  sad sad
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #425 -: ноември 18, 2015, 21:08:30 »

Аз искам да съм с елегантен кок, но не знам още къде точно да отида. Трябва да поразпитам и да реша и да отида на пробна прическа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 18, 2015, 21:37:15 »

Да, пробната прическа си е задължителна, според мен. Така хем ще добиеш представа как ще изглеждаш, хем ако не се харесаш ще имаш време да реагираш. Събери мнения и се насочи към някой, който ще ти направи желаната прическа.  smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #427 -: ноември 28, 2015, 12:10:23 »

Момичета, попаднах на това:

https://www.facebook.com/Forget-Me-Not-784754234974500/?fref=photo

Много красиви аксесоари за коса.
Аз лично, ако бях попаднала по-рано на това:



щях да си го купя за сватбата. Щеше да ми заспи на украсата и букета smile
Успокоявам се, че страницата е от 9 юли, доста след сватбата ми biggrin biggrin
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #428 -: януари 14, 2016, 00:13:55 »

Някой пробвал ли е She center Варна? Четох много стари постове, че една дама е ходила там на прическа и грим.
Мнения?
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #429 -: януари 21, 2016, 16:20:00 »

Здравейте момичета.

И аз търся къде да отида на пробна прическа, става дума за гр София. Погледнах темата и видях че препоръчвате Cheveux. Аз съм боса в това отношение .Ходя на фризьор само за подстригване боядисвам се сама, а прическа не ми е правена никога  shok

Нямам никаква идея за сватбения ден затова ценя препоръките тук!

Само имам два въпроса, за които ще се радвам да ме ориентирате. май ще имам нужда от екстеншън, защото косата ми е рядка. Дали могат да се наемат само за 1 ден? Видях на Cheveux цените, ама не ми се инвестира в нещо, което ще нося само на сватбата. Също така какви са горе-долу цените за прически?

Мерси предварително. Връщам се сега назад в темата за още препоръки
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #430 -: януари 21, 2016, 16:29:52 »

Ти с пусната коса ли искаш да си? Защото ако не - няма нужда от екстеншъни, те си правят обем, ако ти е добър фризьорът и не си личи че ти е рядка косата smile Мога да ти препоръчам моят фризьор, ама ми взе доста пари и за пробната и за официалната  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 22, 2016, 08:24:28 »

Фери, не е точно така, защото понякога се налага и за вързана прическа да има екстеншъни.. Аз имам много, ама много коса и въпреки това фризьорката ми си носеше една треса коса за всеки случай...

Парадайс, аз нямах собствена и ако се беше наложило да ми постави от нейната коса, просто щях да съм ангажирана да й я върна, но аз си ходя на фризьор при нея по принцип.. Мога да попитам, но мисля, че е по-готино сватбената ти прическа да ти я прави конкретен фризьор, който знае "как се държи" косата ти и си я е приготвил предварително, като цвят, дължина и форма..  pardon В случай, че не си доволна от твоят фризьор, просто отиди на подстрижка при Надето в Cheveux, за да имаш представа предварително за нея, а не да се разочаровате взаимно в сватбения ден или няколко дни по-рано на пробата  Wink Успех  good
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #432 -: януари 22, 2016, 14:09:41 »

Благодаря много!

Ще имам предвид. Аз мисля за нещо на една страна, косата ми събрана така изглежда наистина много нещастно милата. Определено ще има нужда от екстеншън. Просто предпочитам да взема само за деня, ако има такава възможност .
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 22, 2016, 15:34:25 »

Парадайс, моята коса е с тънък косъм. И аз първо исках прическата да е така на една страна, защото не знаех дали с вдигната ще се харесам, но когато отидох на пробна видяхме, че когато се навие няма необходимата дължина и се отказах. Предлагаха ми преди това да си взема допълнителна коса, но не исках.  В крайна сметка бях с вдигната коса, много се харесах и изобщо не съжалявам. В самия кок ми сложи малко коса за обем, но изглеждаше много естествено. Щом обаче си решила да си с такава прическа, значи ще имаш нужда от допълнителна коса - хем за обем, хем за дължина. За цени е най-добре да отидеш на място и да попиташ. Тъкмо ще получиш и няколко съвета дали ще се получи това, което искаш.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 26, 2016, 14:22:23 »

Много приятно предложение за прическа:
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines