Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:44:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 179453 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: април 23, 2015, 12:11:58 »

Ако можех да бъда с няколко прически, щеше да е супер... Пусната коса за ритуална зала (там сме само с родителите и кумовете) и вързана за пред гостите, когато ще са танците и ще ми е жега... И после пак пусната, като почне да ме боли главата (понякога като ми е вързана косата и ме боли самата кожа на главата, не знам дали на някой друг му се случва, минава ми като я пусна и се освободи косата :Р )... Абе ще ми трябва личен фризьор само да ми оправя косата за различните етапи :Р
opice прическата, която си харесала е много хубава, не ми се вижда много сложна, че да ти вземат 90 (70) лв... Не знам как са цените при вас, ама това за мен си е направо... Ненормално :Р
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #331 -: април 23, 2015, 12:15:23 »

opice, за тази прическа е много 90 лв. На мен такива букли ми взимат 18-20 лв. Хайде да я оформят и сложат воала още 20-25 лв. Отива към 50 лв., ама 90  Oh my .... Моята оферта е 60 лв. грим и прическа
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 23, 2015, 12:16:54 »

karanesheva ти от къде си? 60 лв. за и двете не знам дали ще успея да намеря smile Това е мн добра оферта smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #333 -: април 23, 2015, 13:35:52 »

Аз съм от София, но сватбата е в Добринище и двете фризьорки дадоха такава оферта. Лично аз не съм говорила с тях. Хотела в който ще бъдем, ми предложи цялостна оферта в която е вкл и фризьора и грима.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 24, 2015, 14:35:01 »

О, Добринище  heart Там е много красиво smile Браво, пък и добри оферти правят като гледам smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 24, 2015, 14:45:58 »

 Offtopic Offtopic Извън темата, сватба в провинцията излиза много по-изгодно, отколкото в големите градове. Естествено нощувките и транспорта също са разходи, но всичко останало е на човешки цени, а не като космическите цени в София например....
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: април 24, 2015, 14:55:55 »

и на мен ми дадоха оферта за фризьор - 40 лв и грим+мигли 30 лв  Bravo
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 24, 2015, 15:05:16 »

Сериозно, с миглите 30 лв? Мале, да бяхме направили сватбата в Русе :Р
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 24, 2015, 15:16:37 »

 danceg иначе Инче питах на още едно място там 35 без мигли и 45 със.... не знам малко там вече ми се видя много
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #339 -: април 24, 2015, 15:47:56 »

На мен всички гости са ми от София и сметнах, че ще излезе същото ако си я направя тук, вместо да им плащам някъде нощувки...иначе да, тук са доста височки цените на повечето услуги smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 24, 2015, 17:19:48 »

 Offtopic Аз пък не виждам да ми излиза много по-евтино в Русе. В София поне имаш избор за сватбена агнеция и конкуренцията е голяма. Като не те кефят-биеш им шута и при другите. Аз имам избор "кич" или "скъпотия". "Кича" не ми предлага цветя, така че става кич и скъпотия.... С хотела е същата работа - едвам намерих достатъчно голям, че да побере гостите. Сега  ще спят за 26лв/човек в нереновираните стаи като от хижа. Има 2-3 добри фризьорски салона и са фулл на макс за сватбите. Късмет си е да запазиш час там...така че, единственото по-евтино е куверта, който стартира базово от 35лв.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 25, 2015, 11:18:51 »

Ами тук само пробен грим - 45 лв (без мигли :Р ) Не знам колко скъпо ти излиза в Русе... Но тук не си мисли, че агенциите са евтини :Р Точно затова ние нямаме агенция. Всичко правя сама. Просто да се дават излишни пари (освен ако ги нямаш в изобилие) не е рационално :Р
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #342 -: април 26, 2015, 09:14:56 »

вчера си правих пробна прическа направиме чудесно момичето и едно към едно със снимката
издържа ми цял ден не мръдна а ходих и на кръчма и танцувах но.....тук идва голямото но
нещо не се харесах като цяло косата отива цялата отзад много е прибрана отпред почти не пада а аз искам да пада повече коса отпред и да не си крия хубавата коса
и сега май измислих друго  crazy
имам много коса но о къдриците стана значтелно по-къса и се чудя за екстеншъни-едната физьорка ми каза сложи,колежката й вика -недей да слагаш, нямаш нужда
косата ми е дълга до под гърдите но сега ми се сви със едни 10 см и не знам....
взехме със свекито едно цвете и сега се чудя цвете ли,було ли,тиара ли
« Последна редакция: април 26, 2015, 09:17:11 от milady » Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: април 26, 2015, 09:27:03 »

С цвете на мен много ми харесва smile Мисля да имам було, но не съм го поръчала още, чакам роклята, ако не успея с булото, определено смятам да ми вплетат цветя или като нежен малък венец... Варианти много smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #344 -: април 26, 2015, 09:29:45 »

milady, аз съм за цвете!!!  heart heart heart А не може ли да я вдигнеш само от едната страна (където да кажем е цветето) и от другата да си падат свободно къдриците? Внимавай с екстеншъните да не стане пък много тежка, ако и ти си имаш доста коса, ще е странно да свикваш в сватбения ден и на това.

InaMineva, малко офтопик, ама на профилната ти снимка ужасно ми приличаш на една моя позната. Да знаеш, че имаш двойник по Петричко.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines