Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 179394 пъти)
 
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 27, 2015, 11:53:15 »

Сега ако някой препоръча фризьор за Търново/Арбанаси Ще е чудесно  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #136 -: януари 28, 2015, 10:20:22 »

Февруари месец съм на пробна прическа и грим. Ето това ми харесва , но някой може ли да ми каже място в София на което да мога да си купя подобно украшение за косата?

В сватбения център има, но са малко скъпи... Иначе мога да ти препоръчам да пообиколиш Пиротска - там има всякакви
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 28, 2015, 12:02:37 »

Много благодаря !  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 28, 2015, 14:08:33 »

Аз пък реших да не правя сватбена прическа, а да се подстрижа в сватбения ден. Знам, че ринципно е рисковано, но този фризьор винаги ме е подстригвал блестящо и ще му гласувам доверие пак, пък и така изненадата ще бъде за всички, който два часа по-рано са ме видели с дълга коса.  pardon
Прическата ми от бала, беше катастрофа и като се подстигах 3 дни по-късно, всички бяха на мнение, че изглеждам в пъти по-добре отколкото на бала. Същото беше и с друго официално събитие след това. За това този път съм решила smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 28, 2015, 16:30:37 »

Просто можеш да опиташ друг фриьор за прическа и си правиш пробна, вероятно няма да 1:1 пробната и реалната, но няма как да са коренно различни. Моята фриьорка ме подстригва от съвсем малка, но наскоро я смених, заради това, че трябва постоянно да се прибирам, за да се подстригвам. Както и да е, мисълта ми беше, че може да си те подстригва супер фриьора ти, но това не значи, че трябва да е добър в прическите, така че просто друг за сватбената прическа и готово smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 28, 2015, 19:21:02 »

Разбрирам те, но аз искам да се подстижа. Не ми се рискува с прическа. Наистина до сега веднага след подстигване косата ми изглежда най-добре, подредена от сешуара и стилизантите. Освен това сега е почти до кръсна, на сватбата мисля да резна каре до раменете.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #141 -: януари 29, 2015, 09:54:36 »

Cerise, това, което описваш е сериозна промяна. Ако все пак си сигурна в решението си, може да дариш косата. Има инициатива за даряване на коса на онкоболни жени smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #142 -: януари 29, 2015, 13:10:42 »

Наистина промяната е голяма. Бих те посъветвала да не си отрязваш косата, освен ако не си на 100% сигурна, че го искаш. Казвам го като човек, който винаги много се ядосва когато внезапно реши, че иска промяна и после съжалява.
Сватбата е важно събитие и ако още от сега нямаш сигурна представа как искаш да изглеждаш не си режи дългата коса-една дълга коса дава много  повече  възможности за красиви прически и изглежда къде-къде по-стилна, нежна и красива, по-сватбено ако щещ, отколкото каре или средна дължина.Но това си е лично мое виждане.
Разбира се ако решиш да си с вдигната коса си решаваш всички дилеми-дори и да е по-къса пак ще изглежда добре, но идеята ми е да не те е яд после ако искаш определена прическа, а нямаш необходимата за нея дължина.  good
Ако си убедена, че искаш каре-разбира се направи си още повече, че си сигурна във фризьора си.л
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 29, 2015, 16:25:27 »

О сигурно съм! Този човек прави магии с коса, от месеци чакам да се подстрижа при него, сега като се прибера - ще отида да ми вземе връхчетата и ще обсъдим идеята ми. Единствено би ме спряло, ако той не се съгласи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 29, 2015, 17:00:01 »

Иди поне предния ден, не в деня на сватбата...Така и така няма да те виждат много хора в предния ден, а и ще имаш време за реакция...  Girl_hide
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #145 -: януари 31, 2015, 20:06:41 »

Щом си сигурна тогава не се чуди. Ти си знаеш как ще се чувстваш най-добре.  blum
Момичета вие ще имате ли тиари? Аз със сигурност. Гледах ги в ибей-има чудни и са на много приемливи цени. Почти сигурно от там ще си поръчам. 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 31, 2015, 20:14:21 »

Искам, но не съм сигурна дали ще намеря нещо .. Не съм търсила, а си я представям.. Ако не намеря със сигурност няма да сложа фрукети и т.н цветя в косата и разни такива... не си падам по подобен род аксесоари  NO
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #147 -: януари 31, 2015, 22:46:43 »

и аз не си падам по цветя в косите хич нито по фуркети или перли
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 31, 2015, 23:14:30 »

Фуркети бе, фуркети... не, че и фРУкети не става, ама... DANCE funnytooth
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 01, 2015, 13:58:51 »

Здравейте от мен,
реших и аз да се включа и в тази тема  blush Сайта и форума  са страхотна идея и са страшно полезни (поне на мен) , особено за булки, чиито сватби няма да са в родните им градове  pardon
Та на въпроса: моята се очертава да е в Казанлък и да попитам да препоръчате някоя добра (способна) фризьорка. Много ще съм благодарна ако някой се включи и ме насочи smile

Приятна дъждовна неделя  rains
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines