Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:09:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за мнения за агенция Funtime weddings  (Прочетена 11968 пъти)
 
moareyn
Регистриран

Публикации: 1


« -: юли 03, 2014, 13:50:09 »

Здравейте! Харесах много портфолиото и проектите на агенция Funtime weddings. http://www.funtime-bg.com/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8/
Но преди да се сваржа с тях, имам нужда от реални мнения. Какво представляваше досега ви с тях? Бяха ли отзивчиви и отворени към вашите идеи и желания? Съобразяваха ли се с вашия бюджет? Колко ви струваха услугите им? Бяха ли коректни и реално спестиха ли ви време и нерви?
Нямаме космически бюджет...вероятно максимума ни ще е 10 000 лв...най-многоооо за всичко! Не знам дали това ще бъде достатъчно, особено като гледам проектите им. Партито ще бъде малко до средно - 60- 100 души. Мечтая си за тържество на открито, което май ще ми изяде бюджета. Церемониите ще ги сведем до минимум или дори е много вероятно само да се подпишем предварително със семействата си и да сведем сватбата до купона.
Благодаря за мненията ви предварително и извинета, ако въпрости ми ви се струват несериозни. Нямам особен опит в сватбите и реших, че една агнция може да е добре дошла  give_rose
« Последна редакция: юли 04, 2014, 00:10:34 от Деница Звездица » Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #1 -: юли 17, 2014, 17:07:15 »

Нямам опит с тях, така че мнението ми не е реално, но все пак... избрах флористка за сватбата си и на много от снимките й имаше лого на Фънтайм Уедингс, тоест са работили съвместно. Лично на мен снимките много ми харесаха и дори ги гуугълнах въпреки че ни е прекалено късно да ползваме агенция, ей така просто... Ако търсех агенция определено биха били в списъка ми "може би" give_rose
Активен
krisi_smile
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #2 -: март 24, 2015, 15:35:00 »

И аз не знам нищо за тях, но сайта им е страхотен. Сватбите, от които видях снимки, изглеждаха доста добре организирани и украсени.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines