Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Юли 2014 :sunshine:  (Прочетена 66339 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2014, 09:44:51 »

"Ю" - през юли е добре да отидеш на море smile
Помнители това стихотворение от Буквара за първи клас smile Много ми беше любимо и още си спомням някои стихчета.

Пожелавам ни много забавен, приятен, весел и късметлийски юли  Sunshine

Тази година пропуснах July morning,  но имам много хубави спомени от посрещането на юлското слънце от предишни години  Love girl

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 01, 2014, 09:58:01 »

хоп троп и аз тук.
една интересна статия за изкуствените тела, които се разработват, за да живеел човек едва ли не вечно.
http://megavselena.com/kak-dmitriy-itskov-smyata-da-zhivee-vechno/

Ако имате тази възможност, бихте ли живели вечно?
Аз- никога. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: юли 01, 2014, 10:19:22 »

алооо къде отиде лятото? Как спахте снощи? Аз си умрях от страх, нали сме на последен етаж със скосени тавани и всичко изглежда много страшно. Много ме е страх като гърми. Най много ме е страх от кълбовидни мълнии, четох преди години истории и са затварям всичко като загърми  shok

Мен ми се ще да мога да живея вечно но само с любимите хора. Ония ден гледах Изкуствен интелект, никога не го бях гледала до края, и ми стана толкова мъчно да чакаш 2000 години за любим човек, затова сама не бих искала да живея вечно  nea

Хайде аз се залавям с работа че е първо число заплати трябва да се приготвят smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2014, 10:22:38 »

Хоп и аз в новата тема!
Аз посрещнах изгрева, за съжаление не защото исках  angry нещо не можах да спя снощи и като се събудих към 4 и не можах да заспя отново, та като стана време отидох да погледна слънцето /почаках към час отвънка де/. Ама, пък за сметка на ранното събуждане патето отиде да ми купи закуска и ми я донесе.
А на Еми, на въпроса ако можех щях да живея вечно, ама без да остарявам де и ако любимите ми хора са до мен. Някак си никак не ми се мре!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #4 -: юли 01, 2014, 10:30:50 »

Добро утро smile

Юли ми е един от любимите месеци, а пък преди години, докато живеех още на морето си посрещахме първи на плажа. Тази сутрин пак посрещнах изгрева, но с детска песен на уста и биберон в ръка girl_wink

Не знам дали бих искала да живея вечно, но бих искала да живея дълго lol

Между другото някой има ли отзиви или информация за апарт хотели в София?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2014, 10:38:05 »

mariola85 и мен ме е старх като гърми, но когато съм сама. като сме си Пандето и си гледаме мач, нека си гърми и трещи. А от кълбовидни мълнии ме е страх още от много малка, защото нещо ни бяха говорилиза тях в началното училище, та и аз всичко затварям.

Изкуствен интелект ми е много любим. Два пъти съм го гледала и ревах през цялото време и двата пъти, затова вчера като го мерна по каналите, реших, че е по разумно да се направя, че не съм го видяла.

emmmmmy, от една страна, така ще съм свидетел на толкова много исторически събития, та като любител на историята ми изглежда примамливо. Но иначе не, тъй като би било много самотно. А ако и любимите ми хора са до мен, то реално всички хора би трябвало да са същите, а това би означавало да спре хода на историята и да няма нови поколения. С една дума Не. (а днес тъкмо си мислех, дали все още ме вълнува историята smile )

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2014, 10:48:45 »

И на мен този филм ми е прекрасен.
Мен па хич не ме е бъзе от природни явления, дори и крайни, малко извратено им се кефя даже. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: юли 01, 2014, 13:29:28 »

Хайде най-накрая мога да ви почерпя, вече сме собственици на апартамент smile днес се разплатихме със строители и банки и вече си имаме ключ към апртамента  yahoo сега започва забавната част довръшването ( няма и врати даже) и обазвеждането. Чувствам се все едно ще подготвям още една сватба има толкова неща дето трябва да се измислят  angry

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2014, 13:34:33 »

ЙЕЕЕ, Честито, мила!!!!! Да сте много щастливи там и здрави малки крачета да тичат из апартамента  give_rose
Иначе си права - вярно е като подготовката за сватба - хем е забавно, хем на моменти е изнервящо Wink


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2014, 13:37:33 »

Честито!  danceg
Браво на вас! Дълги години да се радвате на новия си дом и той да приюти много, много красиви спомени на вашето семейство!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #10 -: юли 01, 2014, 13:48:30 »

Честито, Мариолка!!!  yahoo В кой квартал, ако не е тайна? Това е сериозна стъпка и много се радвам за вас, присъединявам се към пожеланието на Панди - много ми хареса!  Bravo



Успех и безпроблемно облицоване и обзавеждане!  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #11 -: юли 01, 2014, 13:53:56 »

Цоп и аз съм тук! give_rose blum blum blum blum

Първо - Честито на Мариолка за новия дом good Bravo Bravo Дай боже всеки му smile
Сега ще разбереш що е то голяяяма организация, и сватбата сигурно ще ти се види като детска игра blum

Иначе... Дали да не повали малко? Отдавна не е валяло... nea Вчера сутринта си измих колата, след като 2 месеца отказвах да я мия заради проклетите дъждове и си викам "Най - накрая, няма повече да вали ще я мия" и кво????
Останах с пръст в уста, само дето дадоох 18 лв . angry angry Такъв порой се изля снощи че не е реално. Не знам другите как са посрещнали Джулая, ама аз сутринт вместо изгрев се събудих с кална кола........ cray
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 01, 2014, 13:54:17 »

Благодаря момичета, ами в Дружба 2 е scilla , зад цариградски комплекс, не беше първото ни предпочитание, искахме в Младост, но цените станаха безумно високи и решихме в Дружба. Кмета ни е приятел и ни е обещал да го направи по-хубаво от Младост  Bravo Иначе беше доста трудно много нерви изхабихме, и не мога да повярвам че най-накрая е наш  yahoo

Емиии след няколко месеца напускам любимият Младост  cray. С ММ се бъзикаме че отиваме да живеем в Дружба но не при циганите ахахаха  Yes той милия от Дондуков, та в Младост и на края в Дружба, ама карай не може цял живот под наем  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2014, 14:05:17 »

Mariola, честито! Пожелавам ти да го "обзаведете" с много любов, разбирателство и детски смях.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2014, 14:11:00 »

Мариолче, честито!  heart
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines