Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 21:50:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 158962 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 18, 2014, 14:08:57 »

Момичета и на мен като ми казаха 99,9%момче, че и снимка на атрибута имах от 13г.с, бях разочарована. Но бързо ми мина и после толкова свикнах, че ще съм мъжка майка, че още преди да се роди не го заненях за момиче. По време на бременност всякакви емоции са нормални. Не се чувствайте гузно, че сте имали някакви очаквания.

Много ви се радвам на  stork-gurl и stork-boy щъркели.
Flower kiss И аз започвам да посвиквам и да се настройвам психически. Влизам в сайтове, гледам момчешки дрешки и т.н. Ще се отърся, просто мисля че ми е всяка емоция наистина усилена в момента.

gucci, да, със сигурност ще работим за второ, пък ако и то не е момиче, здраве да е, ще бъда мъжка мама и май горко им на снахите lol

Пускам ви снимка да се изфукам с атрибута Oh my ...


* 10401503_765749783475124_79399576088822178_n.jpg (58.17 KB, 960x722 - видяно 183 пъти.)
« Последна редакция: юли 18, 2014, 14:12:38 от adi4ko » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 19, 2014, 08:31:51 »

Аз от самото начало бях настроена за момче. Не знам някакво вътрешно 6-то чувство си имах. Мъжът ми пък си мислеше, че ще е момиче. Когато се потвърди на 100%, че е момче при мен го нямаше момента на изненадата, но милото ме пита 10 пъти дали докторът е сигурен. Беше доста учуден, но съм сигурна, че се надяваше да е момиче. Сега нещата са съвсем различни. Когато се появи малкото човече се убеждаваш, че няма никакво значение пола му. Радвайте се на всеки миг от бременността си момичета, на всеки ехограф и снимка, на всяко побутване отвътре... чувството е толкова прекрасно, че на моменти ми липсва heart heart heart
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #77 -: юли 19, 2014, 09:06:21 »

Момичета при мен започна даже и краката ми да се схващат ,тази сутрин се събуждам и викам да се изпъна малееееееее как болеше мускула smile Вече като се завъртам нощем ставам и така се завъртам иначе немога доста ми е тежко качила съм 30кг и се чудя дали не е много вода,че имам и целулит,но това майната му важното е да са живи и здрави бебоците,макар че доктора каза че това са много кг и си усложнявам сама раждането.Нямам търпение вече да идва септември и да си очакваме бебка пък после ще разказвам за раждането
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #78 -: юли 19, 2014, 10:57:09 »

Уфф това със схващането ми е много познато. Миналата седмица тамън 2 пъти ми се схвана прасеца, като единия път продължи повече от 5 минути, чу се отпускаше, ту се стягаше и болката беше ужасна. Чак до следващия ден я усещах като ходя. Та навремето като ходих на водна аеробика пак много ми се схващаха краката от водата и тогава ми казаха, че магнезия помага срещу крампи. Та онзи ден питах доки и тя каза, че няма проблем да пия. Можеш и ти да питаш.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 19, 2014, 12:03:37 »

Магнезия много помага-можеш да си го набавиш и чрез кайсиите.В кайсиите сушени или пресни има много магнезий а и сега им е сезона.Освен това при крампи трябва да сложиш краката на земята а не да разтриваш.
jasminne доста са си 30 кг а и накрая най много се качва.Просто ще ти е трудно при раждането а и последните месеци и жегата.Важно е здраво бебче.Изследваха ли те за гестационен диабет.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #80 -: юли 19, 2014, 13:18:56 »

хмм незнаех за кайсиите. Знаех, че са полезни за хемоглобина, но незнаех, че с богати на магнезий. На мен за бананите ми бяха казали, че имат доста магнезий в тях... Хм супер още една причина да мина на каийсии smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #81 -: юли 21, 2014, 20:31:15 »

Не са ме изследвали в сряда съм на преглед и ще питам,но наистина незнам от къде ги качих тези килограми ,дано да е вода повечето,на гърди ззалагам 10кг smile и си мисля,че качих от това че бях страстна пушачка и като спрях съм заместила каффето с цигара с ядене,но махната му важното е беба да е здрава ,днес си гледах снимка от преди и сега наистина е огромна разликата не ввярвах,че съм толкова голяма.а за схващанията аз с е боцкам с игла ако ми е под ръка иначе е много болезнено.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 22, 2014, 09:54:06 »

Честито на момичетата, видели вече пола  yahoo

Аз съм на преглед в четвъртък - моля ви стискайте палци всичко да е наред и да видим и ние пола вече smile

jasminne, аз имах такива крампи - много са гадни. Откакто пия Магнезий (да чукна на дърво) нищо ми няма вече.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 22, 2014, 10:23:53 »

Здравейте! smile Вчера бяхме на фетална морфология и искам да ви се похваля, че с нашето бебче всичко е наред и ще си имаме момиченцееее  yahoo Sunshine baby_girl Много се радваме, защото точно за момиче се бяхме настроили всички smile
Желая на всички бъдещи мами бебчетата им да са живи и здрави пък както се казва каквото Господ реши... (все пак дано и вашите желания се сбъднат) smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #84 -: юли 22, 2014, 13:17:40 »

Честити розови гащички:) Мале тази година ми се струва,че момиченцата са доста повече smile
Някой от тук да има който смята да ражда В Умбал Плевен-2 ра база
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 22, 2014, 13:51:01 »

jasminne аз имаше един вариант да раждам там който в последствие отпадна и си раждах във Варна.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 22, 2014, 18:56:34 »

Ади, честито момченце. Петя, честито момиченце. 
Bravo give_rose

И на мен ми се струва, че розовите гащи тази година май са повече smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 22, 2014, 22:05:25 »

Жасмин, аз съм от Плевен но раждах в Авис медика.Много от нещата във втора база не ми харесаха и се отказах от там, макар да ми беше вариант в началото.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #88 -: юли 23, 2014, 14:10:33 »

Здравейте момичета много съм развълнувана днес ходих на Плевен.Беба се е обърнала вече,тежи 1300гр всичко е в нормите,доктора каза 200000 евро залог че е момиче  Даде ми прогноза ,че до 15 септ ще е 3300 гр и ще е готова за белия свят,всичко било наред и ще мога за сега да родя естествено.На 22 август ще идем пак на преглед и вече ще сме в готовност да очакваме бебка. И понеже е много послушна и се е обърнала и купих подарък от h&m
Маги защо се отказа какво не ти хареса там ? Аз днес ходих да ми покажат къде се намира болницата,надявам се да не забравя пътя като дойде деня smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 23, 2014, 14:25:26 »

Аз бях секцио, във втора клинична се прави само с пълна упойка, аз исках да е с местна упойка, исках да си видя детето.Отделно след секцио детето ти го дават на другия ден чак да го видиш, на мен ми го донесоха веднага и я сложиха на гърда да засуче.Персонал, отношение, помощ от страна на лекари и на акушерки, ей такива подробности ме отказаха.Аз ако не бяха акушерките да ми обърнат внимание и да ми показват, нямаше да я кърмя пиклата, защото нямах и капка кърма.Ранното слагане на гърда, плюс помощта доведоха до това че вече 5 месеца сме само и изцяло на кърма. Също така в стая бяхме само по две жени, бебето ако искаш е при теб ако искаш го взимаш.Баня в стаята и тоалетна.

След раждането жената е особено ранима и е много важно лично за мен персонала да е отзивчив и любезен, а не както се среща не рядко да ти кажат ти с това секцио няма да кърмиш.Имаш нужда от подкрепа и помощ.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines