Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 166816 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юли 03, 2014, 17:30:38 »

jasminne, продължавай да се мажеш. Дори и да не помогне, няма да навреди. Ако това ще те успокои, към втората година след раждането, стриите избледняват и не е чак толкова страшно.
ani_ogbg, хубаво е, че бебето е момиченце *INLOVE*Казват, че момиченцата са по- устойчиви и по-борбени при равни други услови, в сравнение с момченцата. Стискам палци да се роди едно хубаво 4- килограмово моме, че да се гледате лесно и да се справите безпроблемно с предстоящите събития heart heart heart
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #31 -: юли 03, 2014, 17:33:02 »

Ани, съжалявам много за стреса и притесненията, през които сте минали. Ние също имахме няколко много притеснени и крайно емоционални седмици и това, което си описала ми е много познато. Наистина почва да не ти пука за всички малки неразположения на бременността. Стискам ви палци ти ви пожелавам оттук нататък да са само добри новините.
И поздравления за момиченцето. Ние вкъщи и двамата много се вълнуваме от това, какви приключения ни чакат.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 04, 2014, 07:19:10 »

Много мили думи, благодаря на всички ви smile give_rose Оттук насетне мисля само положително, пък каквото Господ е решил това ще бъде.
Свекърва, ти милост към мен нямаш ли  tease Ще се озоря с 4 кг, ама пък щом е за хубаво ще го приема girl_wink
Jasmine, и аз мисля, че трябва да се мажеш. Доколкото знам си е до ген, защото имам познати, които са се мазали през цялата бременност със свинска мас и пак имат, а има такива, които не са се мазали и нямат. Все пак ти не се отказвай. За момента аз нямам нищо или поне не виждам, въпреки че не се мажа всеки ден, а през ден.. много ми е неприятно да се мажа. По принцип не обичам нещо по кожата си, ама последните дни направо се обливам със зехтина. Снощи си говорех с бебка и я питах дали й е приятно да я мажа и ако й е приятно да ме ритне вежнъж и тя ме ритна. Мъжът ми вече ме взима за луда, ама на мен си ми е приятно да си говоря с нея.. blush
А иначе сутиените, които си взех са 2 в 1 артикул. Без банели и подплънки са. Тези, които взех са с размер Е, но пък не съобразих за обиколка и малко ме стягат сега. На заплата ще ходя пак да си взема, но с по-голяма обиколка.
helena31, съжалявам, че се е наложило и ти да изпитваш някакви притеснения. Най-важното е ти да си спокойна, заради бебенце. Като стана всичко това мама ми каза, че аз нямам право да изпитвам никакви отрицателни емоции и че трябва да мисля само за бебенце. Вече като мина целит шок съм спокойна и вярвам, че всичко ще се оправи smile
Хубав и слънчев ден ви пожелавам smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #33 -: юли 04, 2014, 09:15:20 »

Мислите да са ни положителни,бебоците здрави и да идва вече септември да започваме да си гушкаме  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 04, 2014, 12:18:14 »

Мила Ани, съжалявам много за стреса, на който сте били подложени и ада,през който сте минали. Чувала съм за подобни дефекти и за това, че се затварят от само себе си тези дупчици. Стискам ти палци всичко да е наред и да се оправи, а и вярвам, че положителната ти нагласа е ключова в случая give_rose И честито прекрасно момиченце pullpigtails Да ви е жива и здрава душичката сладка Baby_G

О ткога започнаха да ви растат гърдите? Аз съм попринцип с големи гърди, чашка Д, но засега не са ми порастнали и не съм сменяла сутиени. Дали в един момент ще започнат да растат? huhhuh.gif
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #35 -: юли 04, 2014, 12:46:40 »

адичко аз носех 90Д сутиен до 3 месец бях вече на 105Д а сега вече,не се побирам в нищо,сега съм си поръчала 115Е да видим дали ще ми стане ,но определено до преди месец растях само на гърди,даже не ми личеше че съм бремеенна а само едни огромни гърди който ми пречат много да си видя корема
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 04, 2014, 13:48:13 »

http://www.bulbel.bg/Product-Sutien-S210200-7391.html
Жасмин това е модела
adi4ko аз съм с голям бюст но не ми пораснаха гърдите и си карах със старите сутиени.
« Последна редакция: юли 04, 2014, 13:55:31 от gucci » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 04, 2014, 15:41:18 »

gucci, леле вдъхваш ми надежда. blush Сега съм към края на 4, след 4 дена влизам в началото на 5 месец, аз на това се надявам - щом не са тръгнали и си нося старите сутиени, блузи, ризи и всичко, да не тръгнат да растат изобщо.. DANCE
Иначе и на мен не ми личи почти, казах преди 3 дена на колегите, които не можаха да повярват, че съм бременна към края на 4 месец..Ама защото съм едричка и висока, и то не се забелязва. Също и корема ми определено не върви остър, а разлят навсякъде, което го прави по-прибран. Но май е генетично, защото мама ми каза, че тя на сватбата си е била в края на 5 месец, а гледам снимките - нема никой biggrin И на нея не й е личало до 6 месец, а тя е и дребничка.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 06, 2014, 10:31:11 »

Привет! smile Мисля, че днес имах най-хубавото събуждане ( освен ако не се лъжа )  nea  blum Точно под пъпа усетих странно чувство, което до сега не бях усещала и не беше никак слабо, след като успя да ме събуди...последваха и няколко по-слаби, като вибрации smile Силно се надявам да е било нашето мъниче...наистина дългоочакван момент!  danceg smile smile smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 06, 2014, 14:22:12 »

Петенце, точно същото нещо усетих преди една седмица.  Girl_hide А вчера и аз усетих прословутото "пърхане" и този път на будно  yahoo Беше много хубаво и приятно, някак отвътре идеше, не беше близо до коремната стена този път, като гъдел, и то доста силен, но мъничето си е протестирало, защото бях легнала по гръб blush
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #40 -: юли 07, 2014, 10:45:56 »

Благодаря гучи за линка,определено изглежда удобен,ще го пробвам дано и чашките да са големи
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #41 -: юли 07, 2014, 17:53:09 »

Хей мами защо се загубихте не сте активни като преди,да ви кажа днес направо съм се побъркала,не съм усещала беба цял ден ,и чакам мъжо да се прибере от работа и мисля да го карам да ходим до болницата да чуем тонове,че вече ще откача.Попринцип беба не е много активна но поне по веднъж на ден я усещам .Чудя се дали личния лекар може да чуе тонове
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #42 -: юли 08, 2014, 01:22:56 »

Жасмин, надявам се, че бебето се е размърдало и ти си днес по-спокойна. Ех, колко стрес и нерви ни е писано да понесем покрай тези дечица, но какво да се прави ... Пиши като имаш възможност, да не те мислим.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #43 -: юли 08, 2014, 10:12:24 »

Здравейте!наистина колко стрес ни е писано да изживеем ,всеки път повтарям на приятелките ми че не ме е страх да родя страшна ми е бременността. Та всичко е наред с беба,завъртяла се на странна посока и затова не я усещам ,но ходих до болницата за да чуем тоновете и ви казвам пишман станах,че отидох ужасно държание,чак кръвно бях вдигнала,отначало не можеха да намерят тоновете на беба и още повече ме стресираха,но ги откриха и така прибрах се цяла нощ не можах да спя.Стана 7ч и отидох при личната измери ми кръвното напълно нормално,отидох на гинеколог и явно от преумората се е завъртяла така,че да не я усещам.Всичко е наред изпратиха ме с думите да лежа и нищо да не правя smile направо колко пъти умрях и се съживих за 24 часа не е за казване,но всичко е наред и сега съм спокойна
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 08, 2014, 11:29:29 »

пишман станах,че отидох ужасно държание,чак кръвно бях вдигнала



Да тези лекари просто понякога са ужасни. Как не се замислят, че трябва да пазят спокойствието на бременната жена. До там сме стигнали, че ни е страх да отидем на лекар, понеже можем да бъдем наказани едва ли не за нашето безпокойство.
Във връзка с това, jasminne, решила ли си къде ще бъде раждането?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines