Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:31:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 158702 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: септември 04, 2014, 21:04:13 »

Когато избирах шишета държах да са стъклени и с каучукови биберони, така се спрях на Chicco и съм много доволна. За 4 месеца съм счупила само едно шише и то защото малкият отказваше да се храни и го бях извела на терасата и бутна шишето. Вътре са падали и нищо им няма.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: септември 04, 2014, 22:22:54 »

Проблемът със стъклените шишета идва, когато започнат сами да си ги държат. Доста са тежки и неудобни.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #512 -: септември 05, 2014, 07:58:45 »

Когато избирах шишета държах да са стъклени и с каучукови биберони, така се спрях на Chicco и съм много доволна. За 4 месеца съм счупила само едно шише и то защото малкият отказваше да се храни и го бях извела на терасата и бутна шишето. Вътре са падали и нищо им няма.

Много се радвам за тази обратна връзка, защото и аз съм се спряла на точно същите и стерилизаторът ми е на Чико smile Иначе помпата ми е Медела Мини Електрик, но просто чух много добри отзиви за нея от предишно кърмили мами, а и е доста добър икономичен вариант на качествена електрическа помпа и затова се спрях на нея, не знам колко ще я ползвам, но исках да я имам преди да родя, за да си я взема в болницата поне да стимулирам докато дойде кърма  girl_wink
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #513 -: септември 05, 2014, 08:19:04 »

Момичета аз вече искам да раждам  Girl_hide 
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: септември 05, 2014, 08:36:38 »

Кога ти е термина, jasminne? Последните няколко седмици, казват, са най-нервните и неудобните...

Момичета, да ви питам, до последно качвахте ли килограми, или като влязохте в 9-ти мес. си застопорихте теглото? Аз се тегля всеки ден и установявам, че от седмица не съм мръднала от килограмите.... Това може ли да е индикатор да очаквам да се случи нещо хубаво в идните 3-4 седмици или просто може да съм достигнала оптималното си тегло?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #515 -: септември 05, 2014, 08:43:44 »

devisil, много е индивидуално с килограмите. Аз качих общо 12 за цялата бременност, като най-бързо наддавах около 6-7 месец. От средата на 8-я почти нищо не качих, родих 9 дни преди термин. Може би точно това се случва и с теб. Наблюдавай си по-скоро корема дали пада надолу. Това пак не е гаранция, но е вид индикация Wink
jasminne, хванаха ли те лудите вече girl_haha
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: септември 05, 2014, 09:16:33 »

И аз последните 3-4 седмици не бях качила нищо.

Jasmine, в коя седмица си smile

За шишетата, ние сме със стъклени. Само към помпата имам едно пластмасово и също за вода за навън по-нататък смятам да е пластмасово. Аз взех биберони от каучук и от силикон. При стерилизиране каучукувите ми станаха много странен по-светъл, но мътен цвят. Като съдя по залъгалките, Дани не ги предпочита. Харесва си силиконовите (въпреки, че напоследък никакви залъгалки не иска, което само ме радва)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: септември 05, 2014, 09:29:06 »

И аз качих най-много в 7ми месец. В деветия - нищо. Общо за бременността - 9 килограма. Та всичко е индивидуално. Няма правила.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #518 -: септември 05, 2014, 09:33:37 »

Аз последния месец не качих кила, но бебето растеше. Общо напълнях 12 кг, след изписването бях 9 надолу и 2 седмици по късно бях същите кила като преди бременността, но аз качих само на корем, още си го имам корема и нямам търпение да се прибере и той.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #519 -: септември 05, 2014, 09:38:17 »

И аз за момента съм общо +10 кг, но последните 2 седмици май нищо не съм качила, а съм към края на 36-та г.с., за момента както Виви казва не виждам да съм качила на други места освен на корем. Надявам се и аз като нея като родя да сваля повечето със самото раждане, а пък останалото бързо ще го възстановя smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: септември 05, 2014, 10:04:14 »

браво на вас. Аз бях плюс 17. Свалих с раждането само 8.5 от тях. ужас. smile хаха
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #521 -: септември 05, 2014, 10:21:14 »

Имайте предвид, че се сваля не само с раждането. Седмици след това се потях като след сауна. Седя, нищо не правя и се потя badgirl Тялото доста дълго време след това изхвърля излишни кръв и вода, които е трупало, особено и ако се кърми.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: септември 05, 2014, 13:15:12 »

За шишетата и бибите- аз съм за НУК точно заради формата им, по-близка до естествената, за разлика от останалите..Стаси, този комплект, който си харесала, искам да ти кажа, че ще ти излезне по-евтино отделно да си ги вземеш нещата huhhuh.gif Аз точно едно шише 150 мл. и едно 300 мл. съм взела на НУК - по 10, 11 лв. някъде, залъгалката ти е 5-6 и дрънкалката към 7-8..Общо към 35 лв., а твоя комплект е 45 лв.

Гери и Веси - НУК имат различни размери дупки - всички шишета продават с размер М, но продават отделно накрайник-биба с размер S, който е много много по-малък - аз си взех, той е най-тесният, за вода, чай и кърма. В сравнение с М е наполовина, може затова да са ви се сторили големи дупките. pardon

Магито, да те попитам за Диаспорала - колко време го пи, в какви количества, на сашета ли, и повлия ли на раждането? Аз от 13 седмица пих Магнерот, но ми се оказа слаб, заради което новата АГ ми смени препарата с Диаспорал и го пия от седмица някъде. В началото при смяната имах 1-2 дена контракции, но после спряха, сигурно от смяната това. Чудя се докога ще го пия - АГ каза по 2 на ден докато ми спрат крампите, после профилактично по 1 на ден, ама до кога ли..
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: септември 05, 2014, 13:21:36 »

Adi4ko, и моят Магнезий е Диаспорал, саше. Това е най-чистата форма на магнезия, която можеш да приемаш.  Аз го пия всеки ден х1 от 7-ми мес., но четох, че от магнезий може да се преноси, та ги питах и момичетата тук. Следващата седмица като ида на ЖК ще разбера трябва ли да се спира или не, и ако да -кога. Профилактично си мисля, че може до края да се пие х1 на ден, както аз го пия, но ще видя какво ще ми кажат следващата седмица.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: септември 05, 2014, 13:30:44 »

Ади, незнам ти къде си ги намерила тия шишета за по 10 лева, но навсякъде където гледах шишета на НУК от стъкло говорим за 15 лева голямото и 14 лева малкото (което е 29 лева само шишетата). Сега обаче като гледам в този комплект са явно пластмасови шишета, защото вместимостта на пластмасовите е точно 150 и 300 мл, а на стъклените е 120 и 240 мл. Ами явно ще взимам поотделно нещата, пък и все още се колебая наистина за тия шишета какво да правя.  tease

Аз съм на Магнерот 3x1 и засега не чувствам контракции, само крампи в краката имам на 2-3 седмици веднъж.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines